2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:21,89
2K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno17:25,08
3K1M/3SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc17:35,80
4K1M/4ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:39,93
5K1M/5HÁLA Richard 1992 MT Olomouc17:40,76
6K1M/6ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:47,17
7K1M/7ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha18:00,31
8K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:24,86
9K1M/8NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:41,22
10C2M/1ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
18:46,50
11C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.18:51,93
12K1W/2HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc18:53,89
13K1M/9KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov19:01,83
14C2M/2VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
19:02,37
15K1M/10MAREK Aleš 1978 1 Trutnov19:02,72
16K1M/11POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK19:05,05
17C2M/3KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
19:08,73
18K1M/12IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí19:09,28
19K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:13,32
20K1M/13ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:14,63
21C1M/2HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:20,26
22K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:21,31
23K1M/14KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:21,43
24K1M/15KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc19:25,06
25C1M/3RYGEL Marek 1989 1 KK Brno19:28,18
26K1M/16HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc19:31,62
27C2M/4HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:33,23
28K1M/17KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha19:36,09
29C1M/4ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:38,28
30C1M/5SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:39,38
31K1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:39,49
32K1M/18MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno19:39,55
33K1W/6PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.19:41,60
34K1W/7PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:45,51
35K1M/19VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto19:55,72
36C1M/6SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:59,47
37K1M/20KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto20:00,17
38K1M/21KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí20:01,60
39C2M/5ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
20:07,91
40C2M/6LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:11,02
41K1M/22PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc20:14,33
42K1W/8DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha20:17,43
43K1M/23HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:26,98
44K1M/24NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:27,24
45C1M/7NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:33,57
46C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.20:38,74
47C1M/8SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.20:43,33
48C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:43,45
49C1M/9ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:10,90
50C1M/10JANŮ Filip 2002 2 Olomouc21:18,56
51K1M/25BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno21:20,33
52C2M/8NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:20,88
53C1M/11KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:27,25
54C2M/9MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:29,94
55K1W/9VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor21:32,99
56C1M/12PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:33,13
57C2M/10MATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
2 Tesla Bo
Boh.Pha
21:46,54
58C2M/11HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:47,62
59K1M/26BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno21:48,64
60C1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno21:56,68
61C1M/13ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:17,14
62K1W/10PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.22:19,11
63K1W/11NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:22,12
64K1W/12KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí22:52,53
65C1W/3NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno22:53,60
66K1M/27FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa22:57,56
67C1M/14PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK23:26,54
68K1W/13BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:30,28
69K1M/28KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa23:47,76
70K1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno23:51,28
71C1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.26:04,28
72C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno27:28,77
73C1M/15MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.34:42,73
Oddíl