Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje

12.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:03,40
2K1M/2ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz13:30,70
3K1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:49,90
4C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:01,10
5K1M/3ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.14:12,60
6K1M/4PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně14:16,40
7C1M/2NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:18,20
8C2M/1PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:21,70
9K1W/2KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:26,90
10C1M/3KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:28,90
11C1M/4ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:31,90
12C2M/2PLACHTOVÁ Alexandra
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
14:31,90
13K1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor14:40,60
14K1W/3NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:41,40
15K1M/6BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB14:43,70
16K1M/7KRESL Ladislav 1972 Č.Kruml.14:52,20
17C2M/3NOVOSADOVÁ Kristina
NOVOSAD Lukáš
2004
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:52,60
18C1M/5SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:56,40
19K1W/4VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel15:11,30
20C2M/4VANDASOVÁ Lenka
SLANINA Vladimír
1985
1969
1 Soběslav
L.Žatec
15:14,90
21K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor15:23,50
22K1M/8OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.15:38,40
23K1W/6KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:43,00
24C2M/5KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:44,20
25K1M/9MÍKA Hynek 2006 3 Soběslav15:48,90
26C2M/6KUBEŠ Vladimír
LAGNEROVÁ Jana
1961
1959
3 VS Tábor
Soběslav
15:50,30
27K1W/7KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.15:52,40
28K1M/10VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice15:59,90
29C1M/6MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.16:01,70
30K1M/11KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.16:02,50
31K1W/8BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:08,10
32C2M/7POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
16:08,30
33C2M/8MAREŠ Jakub
VAŇKOVÁ Michaela
2003
2000
2 Č.Kruml.
Litovel
16:11,90
34K1M/12SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:27,90
35K1W/9BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.16:32,10
36K1M/13GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.16:35,00
37K1M/14HYNEK Pavel 2003 3 Semily16:40,80
38C1M/7VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:47,70
39K1M/15KOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor16:48,20
40K1M/16FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.16:48,80
41C1M/8KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav16:55,80
42C2M/9BAUEROVÁ Markéta
VEJNAR Samuel
2001
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:04,20
43C2M/10KRATOCHVÍLOVÁ Martina
PALOUDA Tomáš
1981
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:13,30
44K1W/10KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.17:15,20
45C2M/11JANŮ Petr
VAŇKOVÁ Gabriela
1987
1974
Č.Kruml.
Litovel
17:21,80
46C2M/12KLEINOVÁ Štěpánka
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:33,30
47C2M/13OLŠÁK Matyáš
BOČÁNKOVÁ Jana
2001
2003
Č.Kruml.
Soběslav
17:39,60
48K1M/17KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.17:42,90
49K1M/18NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.17:43,60
50K1M/19POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.18:22,40
51K1M/20KREMLA Jakub 2006 Soběslav18:45,20
52K1M/21PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.18:55,70
53C2M/14KLEIN Pavel
BERÁNKOVÁ Kateřina
2001
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:08,60
54C2M/15ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
POKORNÝ Ctibor
2006
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:45,20
55C2M/16ŠMOLDAS Radek
ŠMOLDASOVÁ Zuzana
1967
1977
Litovel
Litovel
21:05,10
56K1W/11ŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.23:18,00
Oddíl