4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

10.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha93.88 0 96.06 50 93.88
2K1M/2POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy99.30 0 94.34 0 94.34
3K1M/3ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice95.00 2 92.57 2 94.57
4K1M/4KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.94.03 2 102.43 6 96.03
5K1M/5ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice94.31 2 93.82 50 96.31
6K1M/6KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.33 0 100.28 2 96.33
7K1M/7DAWSON Mike 1986 9 NZ97.72 0 94.57 2 96.57
8C1M/1LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha99.51 4 98.56 0 98.56
9K1M/8MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha96.71 2 93.63 50 98.71
10K1M/9BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.58 2 97.70 4 99.58
11C1M/2LOKKEM Zach 1994 9 USA101.78 0 99.89 0 99.89
12K1M/10ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha98.45 2 98.94 4 100.45
13K1M/10ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha132.68 6 98.45 2 100.45
14K1M/12DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc107.34 58 98.54 2 100.54
15C1M/3PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha99.48 2 102.45 4 101.48
16K1M/13MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava101.95 0 99.68 6 101.95
17C1M/4HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.101.20 2 100.36 2 102.36
18K1M/14KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.07 10 98.45 4 102.45
19K1W/1JONES Luka 1988 9 NZ100.77 54 103.30 0 103.30
20C1M/5KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB101.37 2 101.30 2 103.30
21K1M/15ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.48 2 105.25 54 103.48
22K1M/16CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.03 50 103.67 0 103.67
23K1M/17ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.15 2 103.75 0 103.75
24K1M/18TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc124.94 0 104.93 0 104.93
25K1M/19MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava113.68 4 105.15 0 105.15
26C1M/6KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha104.58 4 105.58 0 105.58
27C1M/7BUSTA Jan 1989 1 USK Pha104.66 2 103.70 2 105.70
28K1M/20BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha106.25 4 104.04 2 106.04
29C1M/8NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc111.41 2 102.35 4 106.35
30K1M/21CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.36 4 115.00 6 106.36
31C1M/9KRÁL Adam 2003 2 USK Pha111.17 8 106.94 0 106.94
32K1M/22PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha105.26 2 99.33 54 107.26
33C1M/10FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.109.89 52 107.29 0 107.29
34K1M/23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.80 4 105.43 2 107.43
35K1M/24PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec103.81 6 101.47 6 107.47
36K1M/25ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky105.45 100 103.75 4 107.75
37C1M/11MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha110.92 2 107.89 0 107.89
38K1M/26RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.109.94 2 107.90 0 107.90
39C1M/12LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.110.37 4 108.14 0 108.14
40K1M/27KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.99 4 116.90 52 108.99
41C1M/13JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.103.29 6 107.88 52 109.29
42C1M/14RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.113.36 0 107.45 2 109.45
43K1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec112.98 2 109.61 0 109.61
44C1M/15LERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.24 4 103.28 50 110.24
45K1M/28PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.63 8 106.25 4 110.25
46K1M/29PRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.82 2 108.27 2 110.27
47K1M/30VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.68 8 104.33 6 110.33
48K1W/3BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.111.45 2 110.82 0 110.82
49K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice112.79 2 108.83 2 110.83
50C1M/16WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.81 8 107.14 4 111.14
51C1W/1FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.111.29 0 119.05 10 111.29
52C1M/17HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.124.11 2 109.84 2 111.84
53K1M/31RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.07 0 109.43 152 112.07
54K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha118.78 2 108.15 4 112.15
55C1M/18LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha111.74 6 110.16 2 112.16
56K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha114.68 0 112.44 0 112.44
57C1M/19KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha109.20 4 108.81 4 112.81
58K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.07 8 111.62 2 113.62
59C1M/20NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc111.78 2 128.28 106 113.78
60K1M/32BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.14 0 110.15 4 114.15
61C1M/21URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk110.18 4 115.62 4 114.18
62K1M/33BOUZEK Filip 1992 2 Sušice112.21 2 111.69 150 114.21
63C1M/22BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus110.44 4 134.25 54 114.44
64K1W/8DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha115.10 4 108.58 6 114.58
65K1M/34VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava118.40 2 112.70 2 114.70
66K1M/35RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha112.72 2 113.16 4 114.72
67C1M/23HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja108.82 8 112.94 2 114.94
68K1M/36ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim116.61 8 115.22 0 115.22
69K1M/37KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice113.62 2 126.87 52 115.62
70C1M/24PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy114.01 2 115.58 6 116.01
71K1M/38NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy116.21 0 117.32 2 116.21
72C1M/25BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.114.33 2 119.52 158 116.33
73K1M/39NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc112.36 4 122.61 6 116.36
74K1M/40POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice114.54 2 109.83 52 116.54
75K1M/41ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice112.78 4 121.97 6 116.78
76K1M/42ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.86 2 112.22 6 116.86
77K1M/43PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB114.80 4 113.12 4 117.12
78K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc118.76 0 117.16 0 117.16
79K1W/10HARRAGUERRI Anna Maria 1994 9 USA121.00 2 115.30 2 117.30
80K1M/44SAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.91 52 111.33 6 117.33
81K1M/45MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.110.51 60 109.59 8 117.59
82K1W/11NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy118.11 52 117.81 0 117.81
83C2X/1JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
127.34 102 115.95 2 117.95
84C1M/26KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc114.05 4 118.89 0 118.05
85K1M/46KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc117.38 102 116.08 2 118.08
86K1M/47VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.29 2 135.11 10 118.29
87K1M/48BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand132.10 4 116.49 2 118.49
88C1M/27GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha132.82 6 115.16 4 119.16
89C1M/28PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha120.02 2 115.46 4 119.46
90K1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno128.22 0 117.56 2 119.56
91C1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc119.67 0 117.87 2 119.67
92K1M/49RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc117.77 2 112.55 8 119.77
93C1W/3ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.05 0 120.12 4 120.05
94K1M/50TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB114.39 6 115.83 12 120.39
95K1M/51GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.91 56 118.55 2 120.55
96K1M/52KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha137.17 8 118.79 2 120.79
97K1M/53SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice118.98 2 117.89 6 120.98
98K1W/13KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc121.08 0 118.56 52 121.08
99K1W/14KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy119.49 2 128.31 2 121.49
100C1M/29CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha117.53 4 133.17 8 121.53
101K1M/54ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.146.18 58 117.77 4 121.77
102K1M/55MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.09 6 118.04 206 122.09
103C1M/30ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha136.78 6 122.37 0 122.37
104C1M/31PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha116.73 154 118.45 4 122.45
105K1W/15CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.123.13 2 120.52 2 122.52
106C1M/32ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava116.82 6 132.72 8 122.82
107K1M/56BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh125.82 4 119.00 4 123.00
108K1M/57REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB117.16 6 104.37 302 123.16
109K1W/16VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn117.40 6 134.84 6 123.40
110C1M/33KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.85 6 116.36 8 124.36
111K1M/58FRENCL Josef 2002 2 USK Pha0.00 999 118.40 6 124.40
112C1W/4JONES Luka 1988 9 NZ118.58 6 124.61 52 124.58
113K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.97 0 127.43 0 124.97
114K1M/59KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.122.76 8 119.21 6 125.21
115C1M/34URBAN Michal 2004 2 Šumperk125.75 8 121.26 4 125.26
116K1M/60DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy130.41 2 121.53 4 125.53
117C1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno125.12 2 123.86 2 125.86
118K1W/18VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor123.89 2 128.74 2 125.89
119K1M/61HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy132.24 12 116.10 10 126.10
120K1M/62ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.122.20 4 129.75 6 126.20
121C1M/35PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB127.08 2 124.22 2 126.22
122K1M/63STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky124.30 2 120.37 100 126.30
123K1M/64HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk126.67 108 124.48 2 126.48
124K1W/19KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha143.38 4 126.56 0 126.56
125K1M/65VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník122.96 56 120.81 6 126.81
126C1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc123.04 4 125.98 2 127.04
127K1M/66URBAN Michal 2004 2 Šumperk125.10 2 123.18 254 127.10
128K1W/20ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB141.63 6 127.38 0 127.38
129C1W/7KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha128.89 4 123.49 4 127.49
130K1M/67WEISL Martin 2002 2 USK Pha123.66 4 116.53 54 127.66
131K1M/68CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.89 10 126.07 2 127.89
132C1M/36BEIER Matouš 2004 2 Trutnov133.32 6 126.28 2 128.28
133K1W/21ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice128.75 8 126.45 2 128.45
134K1M/69TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn126.82 64 122.87 6 128.87
135C1M/37KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.1.00 999 127.10 2 129.10
136K1M/70FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.63 4 130.38 2 129.63
137K1W/22KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.129.35 8 127.64 2 129.64
138K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí156.72 10 123.65 6 129.65
139K1W/24KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.35 2 127.66 2 129.66
140K1M/71HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak121.84 8 154.52 256 129.84
141K1W/25TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB131.74 10 127.86 2 129.86
142K1M/72PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh146.11 4 129.52 2 131.52
143C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno141.15 4 127.85 4 131.85
144K1W/26HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK137.53 54 131.99 0 131.99
145C1M/38STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB127.86 10 126.07 6 132.07
146C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc132.75 4 130.23 2 132.23
147K1M/73HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha150.43 4 126.45 6 132.45
148C1M/39KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja137.31 0 126.88 6 132.88
149K1W/27KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV150.42 106 133.11 0 133.11
150K1M/74MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov127.22 6 148.80 10 133.22
151K1W/28MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy129.25 4 165.50 6 133.25
152C1M/40FIALA Jakub 2001 2 Olomouc132.65 2 132.29 10 134.65
153K1W/29SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.138.35 4 132.75 2 134.75
154K1W/30RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha165.21 106 132.04 4 136.04
155C1W/10VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn147.79 4 134.15 2 136.15
156C2M/1SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
130.44 6 132.21 10 136.44
157K1M/75VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor132.46 4 132.93 4 136.46
158K1W/31ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha130.52 6 134.45 56 136.52
159K1M/76JAKL Vincent 2001 2 USK Pha133.50 4 134.60 2 136.60
160K1M/77MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak135.31 2 132.82 8 137.31
161C1M/41ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB133.43 4 128.96 12 137.43
162K1W/32DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc135.68 2 136.34 2 137.68
163C1M/42FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.131.71 6 4.00 999 137.71
164C1M/43ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB135.79 2 138.99 12 137.79
165C2X/2KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
140.39 54 134.00 4 138.00
166K1W/33DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha154.65 8 132.10 6 138.10
167K1M/78ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB139.84 10 134.09 6 140.09
168K1W/34HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.39 6 131.36 10 140.39
169C2M/2ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
135.39 6 4.00 999 141.39
170C1W/11CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.146.27 2 139.71 2 141.71
171K1M/79VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk133.72 8 148.35 12 141.72
172K1M/80TURNER Karel 2004 2 Sušice135.85 6 129.05 54 141.85
173K1M/81KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa165.11 52 136.45 6 142.45
174C1M/44FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.65 4 152.54 4 142.65
175C1W/12KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava134.16 10 138.72 4 142.72
176K1M/82NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha140.65 6 136.81 6 142.81
177K1W/35RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.49 4 144.65 2 143.49
178K1W/36POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor164.56 2 137.61 6 143.61
179K1M/83URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha142.21 2 152.15 2 144.21
180K1M/84KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor145.03 0 152.32 0 145.03
181K1W/37HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc150.55 102 143.08 2 145.08
182C2M/3VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
139.76 6 148.11 0 145.76
183K1M/85BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha97.26 50 101.33 100 147.26
184K1M/86STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB148.34 6 145.52 2 147.52
185K1M/87MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice143.97 4 156.81 8 147.97
186K1M/88ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice159.60 8 148.32 0 148.32
187K1M/89GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice142.87 6 148.13 50 148.87
188K1W/38DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno142.23 8 150.12 10 150.23
189K1M/90BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk144.63 6 175.29 102 150.63
190K1M/91VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand146.66 4 155.81 110 150.66
191K1M/92BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno150.76 0 174.43 2 150.76
192C1M/45RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm141.18 10 154.09 4 151.18
193C1M/46NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc141.37 10 146.41 10 151.37
194K1W/39MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami155.33 2 147.39 4 151.39
195K1M/93SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.74 6 148.89 52 151.74
196K1W/40KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava145.92 6 123.61 100 151.92
197K1M/94HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand195.41 56 150.16 2 152.16
198C2M/4POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
144.26 8 4.00 999 152.26
199C2X/3DOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
181.37 10 142.91 10 152.91
200K1M/95ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha143.33 10 164.40 62 153.33
201K1M/96ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice159.32 160 149.51 4 153.51
202K1W/41HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn168.19 114 145.15 10 155.15
203C1W/13KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí149.65 6 145.23 58 155.65
204K1W/42JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc154.45 56 147.91 8 155.91
205K1W/43SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK163.55 4 145.97 10 155.97
206C1M/47VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor148.78 8 166.46 2 156.78
207C1M/48VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha143.33 14 131.97 104 157.33
208K1M/97FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.1.00 999 156.05 2 158.05
209K1M/98SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec153.13 6 152.84 10 159.13
210K1W/44DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk163.09 6 155.24 4 159.24
211C2X/4POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
154.27 58 149.72 10 159.72
212K1M/99ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha154.72 6 152.58 8 160.58
213K1M/100VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk152.90 8 195.11 54 160.90
214C1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno150.91 10 144.75 256 160.91
215K1M/101KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand155.09 6 164.91 10 161.09
216K1M/102STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky109.73 52 117.59 54 161.73
217C1M/49ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB151.96 10 138.11 158 161.96
218C2X/5BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
188.37 6 161.89 6 167.89
219K1M/103RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná233.59 10 160.29 8 168.29
220C1W/15VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor238.11 16 164.32 4 168.32
221K1M/104BEIER Alva 2005 3+ Trutnov170.92 110 157.63 12 169.63
222C1W/16RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc172.87 6 165.83 4 169.83
223C2X/6BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
158.09 12 141.79 306 170.09
224K1W/45KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK162.77 8 142.27 56 170.77
225K1W/46HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc157.02 14 175.24 8 171.02
226K1M/105DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha186.98 58 169.59 4 173.59
227K1M/106HALA Jiří 2002 2 Olomouc129.30 54 124.67 50 174.67
228K1W/47FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha169.16 6 159.99 106 175.16
229K1W/48GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice151.87 56 165.28 10 175.28
230K1M/107POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand154.30 156 169.29 6 175.29
231K1M/108STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná186.74 56 165.98 10 175.98
232K1M/109FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice225.44 204 170.13 6 176.13
233K1M/110ZACH Radovan 2005 2 KK Brand197.19 18 164.76 12 176.76
234K1W/49RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc184.10 8 168.84 8 176.84
235K1W/50KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami169.31 8 254.08 154 177.31
236K1M/111KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná175.86 4 181.38 6 179.86
237K1M/111STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc205.92 8 175.86 4 179.86
238K1M/113ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc172.22 12 173.87 6 179.87
239C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
172.27 8 166.69 108 180.27
240C1M/50DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK172.33 8 188.91 8 180.33
241K1W/51BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.31 54 131.08 54 181.31
242K1M/114HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk164.68 56 171.66 10 181.66
243C1M/51LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha131.07 52 124.53 58 182.53
244K1W/52MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha198.90 6 177.25 6 183.25
245C1M/52KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn162.59 358 173.69 10 183.69
246K1M/115BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno182.45 50 178.44 6 184.44
247K1W/53MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava1.00 999 187.39 0 187.39
248K1W/54KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.154.35 162 175.09 18 193.09
249K1M/116PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB184.39 12 179.52 106 196.39
250K1M/117MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.146.81 210 189.10 8 197.10
251K1M/118STEHNO Petr 2003 2 USK Pha140.59 58 153.05 114 198.59
252C1M/53MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov213.89 12 189.38 10 199.38
253C2M/6PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
173.75 56 184.74 16 200.74
254C1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha202.31 12 194.94 6 200.94
255C1W/18DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc1.00 999 188.25 14 202.25
256K1M/119URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc162.68 56 189.75 14 203.75
257C1W/19DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha149.73 56 142.55 104 205.73
258K1W/55ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha151.53 56 139.94 104 207.53
259K1M/120HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.206.04 4 212.86 154 210.04
260C1W/20MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha196.69 102 215.82 4 219.82
261K1M/121CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha186.74 108 155.82 64 219.82
262C1W/21KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.227.77 64 163.21 58 221.21
263C1W/22FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha161.37 106 166.05 58 224.05
264K1W/56STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc223.09 2 244.58 60 225.09
265C1W/23JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc176.01 62 187.79 62 238.01
266K1M/122DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno179.90 160 187.16 60 247.16
267K1M/123ŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB174.01 206 141.53 110 251.53
268K1M/124ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc197.33 58 208.53 104 255.33
269K1W/57RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná218.67 70 250.62 108 288.67
270K1M/125SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno299.04 110 224.80 118 342.80
271C1M/54JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha153.36 212 1.00 999 365.36
Oddíl