Slalom v Dolních Kounicích

30.06.2018  
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 2 KK Brno91.80 0 96.10 2 91.80
2K1M/2MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno92.70 2 92.30 0 92.30
3K1M/3MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava92.80 0 91.50 2 92.80
4K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.10 2 95.50 2 93.10
5K1M/5TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí98.80 0 102.50 2 98.80
6K1M/6HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk97.40 8 98.00 2 100.00
7K1M/7URBAN Michal 2004 2 Šumperk99.50 2 100.50 0 100.50
8K1M/8IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí94.80 6 96.00 6 100.80
9K1M/9BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno99.10 2 99.50 2 101.10
10K1M/10PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh99.30 10 101.80 0 101.80
11K1M/11BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno99.70 4 102.20 0 102.20
12K1M/12PLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž104.40 2 106.70 2 106.40
13C1M/1FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.107.60 0 106.40 0 106.40
14K1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí105.50 2 106.10 4 107.50
15K1W/2DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno109.20 2 107.60 0 107.60
16C1M/2URBAN Michal 2004 2 Šumperk105.90 2 104.60 4 107.90
17C1M/2VESELÝ Petr 1976 3+ VSDK107.90 0 108.50 2 107.90
18K1W/3NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno109.90 2 108.40 0 108.40
19K1W/4RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc111.40 4 108.60 0 108.60
20K1M/13VESELÝ Petr 1976 3 VSDK108.30 6 109.20 0 109.20
21C1W/1DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno116.20 4 110.60 0 110.60
22C1M/4WALTER Jakub 1998 2 Šumperk109.10 2 110.60 2 111.10
23K1M/14HRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž111.00 2 109.70 2 111.70
24C1W/2NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno115.40 4 111.80 0 111.80
25K1W/5MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava111.00 2 112.10 2 113.00
26K1M/15SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník115.70 2 113.10 0 113.10
27K1M/16ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk108.90 6 107.70 6 113.70
28K1W/6ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava119.60 2 111.70 2 113.70
29K1M/17SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno114.40 0 114.00 0 114.00
30K1M/18VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk108.10 6 109.20 10 114.10
31K1W/7BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník113.50 4 114.10 0 114.10
32K1M/19ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava112.50 2 114.60 0 114.50
33K1M/20HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk113.40 4 115.30 0 115.30
34K1M/21STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 115.40 0 115.40
35K1M/22RETEK Václav 2007 3+ Olomouc111.70 4 113.90 2 115.70
36K1M/23DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno114.60 2 115.70 2 116.60
37K1W/8DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk115.10 2 118.40 0 117.10
38PWK/1TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí118.40 2 115.40 2 117.40
39C1M/5MRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava116.50 2 122.30 6 118.50
40K1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK118.70 0 124.50 0 118.70
41K1M/24ŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž116.50 4 117.10 4 120.50
42K1M/25STŘECHA Jan 2001 3 VSDK115.90 6 112.50 10 121.90
43K1M/26PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná126.90 2 122.10 0 122.10
44C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí121.20 6 120.30 2 122.30
45K1W/10RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc118.50 4 124.80 2 122.50
46C1W/4RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc123.60 0 127.10 4 123.60
47K1M/27SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc129.40 8 123.80 2 125.80
48K1M/28SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc123.40 4 122.10 4 126.10
49K1M/29RETEK Toman 2007 3+ Olomouc118.40 8 121.30 8 126.40
50C1M/6HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk124.50 2 123.20 6 126.50
51K1M/30OSIČKA Jaroslav 1967 VSDK137.60 6 126.60 0 126.60
52K1W/11ŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh126.70 0 129.40 2 126.70
53C1W/5DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK126.90 0 126.90 0 126.90
54K1M/31KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava133.20 0 126.50 2 128.50
55K1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc129.40 0 128.30 8 129.40
56PWK/2KUBITA Tomáš 2008 KK Opava139.30 6 127.70 2 129.70
57K1M/32ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk126.80 6 125.80 4 129.80
58C1W/6DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk127.90 2 129.80 0 129.80
59K1W/13MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno133.30 2 129.80 0 129.80
60C1M/7RETEK Toman 2007 3 Olomouc129.90 0 134.70 4 129.90
61C1W/7MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava130.60 0 135.60 2 130.60
62K1W/14ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava130.10 2 128.80 4 132.10
63K1M/33MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc138.10 4 132.30 0 132.30
64PWK/3PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná130.50 2 133.20 4 132.50
65C2X/1DAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
129.00 6 130.70 2 132.70
66C2M/1WALTER Jakub
MRÁZEK Jakub
1998
2004
2 Šumperk
KK Opava
127.50 6 129.80 4 133.50
67C1M/8MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc134.50 0 135.90 2 134.50
68PWK/4OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK135.50 0 142.30 0 135.50
69C1M/9RETEK Václav 2007 3 Olomouc134.00 2 136.10 2 136.00
70C1W/8MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno136.80 0 141.40 0 136.80
71K1W/15MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc135.40 2 137.50 10 137.40
72K1W/16VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK133.70 4 140.10 12 137.70
73K1M/34BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno138.10 4 132.30 6 138.30
74K1M/35BRÁZDA Šimon 2007 VSDK137.20 6 136.70 2 138.70
75C1M/10HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk139.40 0 150.60 6 139.40
76PWK/5BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno139.80 0 139.90 2 139.80
77K1M/36ČAMEK David 2006 3 Litovel138.40 2 135.40 6 140.40
78PWK/6KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc148.30 4 138.70 2 140.70
79K1M/37FIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh137.00 4 138.70 6 141.00
80C1M/11SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc138.90 6 139.40 2 141.40
81C1W/9RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc139.60 2 142.50 8 141.60
82PWK/7KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc159.50 4 141.90 0 141.90
83PWK/8VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK144.30 0 166.40 2 144.30
84K1M/38POLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí142.90 8 140.80 6 146.80
85PWK/9ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk150.00 2 145.30 2 147.30
86C1W/10MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc145.60 2 145.80 2 147.60
87PWK/10ROUSEK David 2010 KK Opava144.20 4 149.40 6 148.20
88PWK/11ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk149.30 0 148.90 0 148.90
89C1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc149.40 0 154.10 4 149.40
90PWK/12MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc138.90 56 145.40 6 151.40
91C2X/2FUSEK Radomír
MLÝNSKÁ Apolena
1990
1987
1 Val.Mez.
Val.Mez.
153.70 6 149.10 4 153.10
92K1M/39CHYTIL Lumír 2006 Šumperk162.10 4 149.40 4 153.40
93PWC/1MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.60 2 158.40 2 160.40
94C2M/2MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
161.30 10 161.20 0 161.20
95K1M/40MIKEL Jakub 2007 Val.Mez.155.80 6 159.00 10 161.80
96PWK/13ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava181.60 14 161.00 6 167.00
97C2X/3KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
162.20 6 170.30 10 168.20
98PWC/2KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc179.90 4 173.90 4 177.90
99PWK/14ČAMEK Petr 2009 Litovel177.70 4 169.70 14 181.70
100K1M/41ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí173.80 8 176.00 12 181.80
101K1M/42VÍTEK David 2007 KK Brno174.40 12 182.00 60 186.40
102C2X/4ŠEFČÍKOVÁ Anastázie
KOVÁŘ Filip
2004
2006
KK Opava
KK Opava
172.20 16 182.80 12 188.20
103PWC/3KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc189.10 4 186.30 4 190.30
104C1W/12ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava211.20 0 190.90 2 192.90
105PWC/4BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno190.60 4 202.10 8 194.60
106K1M/43KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí199.90 18 185.90 14 199.90
107PWK/15HABARTA Jan 2009 SKVeselí201.20 8 212.20 16 209.20
108K1M/44DRAGON Jakub 2007 KK Opava173.00 62 176.40 56 232.40
109PWK/16HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí233.90 4 246.60 8 237.90
110PWK/17JURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí229.50 10 234.60 68 239.50
111C2M/3ČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
197.10 112 184.00 60 244.00
112PWC/5ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava273.20 8 250.80 6 256.80
113PWK/18HABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí265.60 8 294.80 10 273.60
114PWK/19ROUČOVÁ Eliška 2008 Šumperk391.50 162 233.80 108 341.80
115PWK/20URBANOVÁ Veronika 2009 Šumperk403.20 12 368.10 68 415.20
Oddíl

Historie procházení