Slalom v Dolních Kounicích

01.07.2018  
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno97.40 4 96.00 0 96.00
2K1M/2MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava98.20 0 95.40 2 97.40
3K1M/3SATKE Adam 1994 2 KK Brno99.70 2 97.70 0 97.70
4K1M/4IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí101.40 0 101.70 0 101.40
5K1M/5KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí99.50 2 100.10 4 101.50
6K1M/6BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno107.00 0 105.80 0 105.80
7K1M/7PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh104.80 2 102.00 4 106.00
8K1M/8HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk104.80 2 103.60 4 106.80
9K1M/9TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí104.90 2 105.40 2 106.90
10K1M/10PLACHÝ Vojtěch 2001 2 Kroměříž109.10 0 110.30 0 109.10
11K1M/11BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno107.80 2 108.10 2 109.80
12C1M/1FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.10 0 111.60 0 111.60
13C1M/2URBAN Michal 2004 2 Šumperk112.00 2 111.90 0 111.90
14K1M/12URBAN Michal 2004 2 Šumperk108.10 4 110.20 4 112.10
15K1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí111.60 8 110.20 2 112.20
16K1W/2DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno114.70 4 112.90 0 112.90
17K1W/3RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.80 4 113.10 0 113.10
18K1M/13VESELÝ Petr 1976 3 VSDK113.10 2 4.00 999 115.10
19C1M/3VESELÝ Petr 1976 3+ VSDK113.20 2 4.00 999 115.20
20K1W/4NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno116.10 0 113.70 4 116.10
21K1W/5ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava120.50 2 116.20 0 116.20
22K1M/14HRABEC Bohumil 1960 3+ Kroměříž117.40 0 117.20 0 117.20
23K1M/15STŘECHA Jan 2001 3 VSDK123.40 4 115.50 2 117.50
24K1M/16ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava118.00 0 119.10 0 118.00
25K1M/17VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk118.50 4 116.20 2 118.20
26C1M/4WALTER Jakub 1998 2 Šumperk117.70 2 118.70 0 118.70
27K1W/6BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník121.30 4 119.10 0 119.10
28C1W/1DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno119.20 0 120.50 0 119.20
29C1W/2NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno118.70 2 120.40 2 120.70
30K1M/18HEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk118.90 2 120.60 4 120.90
31K1M/19NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno136.50 2 119.10 2 121.10
32K1W/7MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava119.10 2 118.70 6 121.10
33C1M/5MRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava125.90 54 121.90 0 121.90
34K1M/20SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno123.30 2 118.30 4 122.30
35K1M/21SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník123.70 0 122.80 0 122.80
36K1M/22ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk117.80 6 119.30 4 123.30
37K1M/23DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno123.40 0 123.40 2 123.40
38PWK/1TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí124.00 2 124.10 0 124.10
39K1W/8DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk122.20 2 122.20 4 124.20
40K1M/24RETEK Václav 2007 3+ Olomouc123.10 2 123.80 2 125.10
41C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí123.10 2 123.90 2 125.10
42K1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK124.60 2 125.50 0 125.50
43K1M/25ŠIŠKA Ondřej 2004 2 Kroměříž124.20 2 128.30 2 126.20
44K1M/26STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 122.90 6 128.90
45K1M/27ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk129.40 0 133.30 4 129.40
46K1M/28RETEK Toman 2007 3+ Olomouc131.50 2 127.80 2 129.80
47K1W/10RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc131.90 50 128.10 2 130.10
48C1W/4DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK131.00 0 132.90 0 131.00
49C1M/6HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk137.70 4 128.00 4 132.00
50C1W/5RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc130.50 2 144.50 6 132.50
51K1M/29PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná131.00 2 131.60 4 133.00
52C1W/6DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk131.40 2 135.00 4 133.40
53K1M/30KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava131.90 4 133.90 2 135.90
54K1M/31SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc132.10 6 130.20 6 136.20
55K1W/11ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava135.50 4 132.20 4 136.20
56PWK/2KUBITA Tomáš 2008 KK Opava136.20 2 134.40 2 136.40
57K1M/32BRÁZDA Šimon 2007 VSDK144.40 2 134.60 2 136.60
58C1W/7MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava136.70 0 136.60 0 136.60
59K1M/33OSIČKA Jaroslav 1967 VSDK135.20 2 4.00 999 137.20
60K1M/34MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc140.60 0 137.90 0 137.90
61K1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc136.40 2 138.30 2 138.40
62K1M/35BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno140.90 6 135.50 4 139.50
63PWK/3OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK141.70 0 139.90 0 139.90
64K1W/13ŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh136.60 4 136.10 4 140.10
65K1W/14VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK136.80 4 142.20 6 140.80
66C1W/8MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno140.60 2 141.10 0 141.10
67C1M/7MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc139.80 4 141.10 0 141.10
68PWK/4PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná147.40 4 141.60 0 141.60
69C1M/8RETEK Toman 2007 3 Olomouc139.70 2 141.50 2 141.70
70PWK/5BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno144.00 2 141.90 0 141.90
71K1W/15MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno139.80 6 140.10 2 142.10
72K1M/36ČAMEK David 2006 3 Litovel140.30 4 144.70 4 144.30
73K1M/37FIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh142.40 2 145.80 6 144.40
74PWK/6KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc140.80 4 143.00 2 144.80
75PWK/7ROUSEK David 2010 KK Opava147.90 2 145.10 0 145.10
76C2X/1DAŇKOVÁ Anna
URBAN Michal
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
139.40 6 141.40 6 145.40
77C1M/9RETEK Václav 2007 3 Olomouc143.70 2 148.90 2 145.70
78K1M/38POLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí146.20 4 146.30 0 146.30
79PWK/8KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc146.20 2 144.10 4 148.10
80PWK/9VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK147.20 2 146.30 2 148.30
81C1W/9RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc148.50 2 146.40 2 148.40
82PWK/10ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk156.80 4 148.50 0 148.50
83C1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc153.90 0 148.90 0 148.90
84C1W/11MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc148.30 2 151.70 0 150.30
85K1W/16MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc146.80 4 146.80 4 150.80
86C1M/10SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc151.20 6 151.90 0 151.90
87PWK/11MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc154.50 2 152.10 0 152.10
88PWK/12ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk154.20 4 154.00 0 154.00
89C2M/1WALTER Jakub
MRÁZEK Jakub
1998
2004
2 Šumperk
KK Opava
146.20 8 146.50 14 154.20
90C2X/2FUSEK Radomír
MLÝNSKÁ Apolena
1990
1987
1 Val.Mez.
Val.Mez.
155.30 0 154.30 4 155.30
91C1M/11HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk155.70 6 154.70 2 156.70
92K1M/39CHYTIL Lumír 2006 Šumperk174.50 60 159.10 4 163.10
93PWC/1ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk166.20 0 161.30 2 163.30
94PWC/2MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc168.20 2 177.90 4 170.20
95PWK/13ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava168.70 2 164.90 6 170.70
96K1M/40MIKEL Jakub 2007 Val.Mez.163.70 8 166.30 6 171.70
97C2M/2MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
169.10 4 167.70 4 171.70
98PWC/3KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc179.40 6 172.50 0 172.50
99PWC/4KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc179.60 0 179.70 4 179.60
100C2X/3KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
180.10 2 181.30 2 182.10
101K1M/41DRAGON Jakub 2007 KK Opava178.30 4 188.30 64 182.30
102K1M/41ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí200.50 58 178.30 4 182.30
103PWC/5BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno189.70 4 185.30 2 187.30
104K1W/17DRAGONOVÁ Adéla 2004 KK Opava215.30 14 176.50 12 188.50
105K1M/43KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí191.50 0 201.90 4 191.50
106PWK/14ČAMEK Petr 2009 Litovel188.80 4 192.60 0 192.60
107C2M/3ČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
182.40 66 184.90 8 192.90
108C1W/12ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava195.10 4 195.80 2 197.80
109C2X/4ŠEFČÍKOVÁ Anastázie
KOVÁŘ Filip
2004
2006
KK Opava
KK Opava
200.00 12 182.20 16 198.20
110PWK/15JURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí194.30 52 211.80 8 219.80
111PWK/16HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí221.70 6 219.20 2 221.20
112PWK/17HABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí248.70 6 219.30 8 227.30
113K1M/44VÍTEK David 2007 KK Brno173.70 54 180.90 54 227.70
114PWK/18HABARTA Jan 2009 SKVeselí238.80 10 205.90 54 248.80
115PWC/6ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava248.00 10 255.10 6 258.00
116PWK/19JURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí231.20 64 245.90 18 263.90
117PWK/20ROUČOVÁ Eliška 2008 Šumperk237.40 60 284.00 14 297.40
118PWK/21URBANOVÁ Veronika 2009 Šumperk321.80 212 302.20 16 318.20
Oddíl

Historie procházení