Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

07.07.2018  
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus74.40 0 77.10 0 74.40
2K1M/2TŮMA Martin 1972 2 Hubertus79.20 2 79.60 0 79.60
3K1M/3PRELL Pavel 1976 2 Kralupy81.30 0 81.40 0 81.30
4K1M/4VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy82.50 0 82.10 2 82.50
5K1M/5TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn84.00 2 84.20 0 84.20
6K1M/6ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus84.40 0 82.60 4 84.40
7K1M/7MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha85.10 2 84.90 0 84.90
8K1M/8HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy85.40 6 83.80 2 85.80
9K1M/9MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.80 0 83.60 54 86.80
10K1M/10HEK Jan 1979 2 Roudnice86.90 0 88.00 0 86.90
11K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor89.30 0 88.00 0 88.00
12K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV89.10 0 90.10 0 89.10
13K1M/11PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB90.00 0 92.50 8 90.00
14C1M/1POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB91.10 8 88.30 2 90.30
15K1M/12PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz88.60 2 87.20 4 90.60
16K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.00 0 92.10 2 91.00
17K1M/13SAJDL František 1970 2 L.Žatec92.30 4 91.40 0 91.40
18C1M/2KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV87.60 4 89.90 4 91.60
19K1M/14NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň89.60 2 88.00 4 91.60
20K1M/14PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz93.30 2 91.60 0 91.60
21K1M/16ZACH Radovan 2005 2 KK Brand89.90 2 90.20 4 91.90
22K1M/16BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.90 2 93.00 6 91.90
23C1M/3VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy92.40 0 92.20 0 92.20
24C1M/4JIRAS Filip 2005 2 USK Pha92.10 12 92.60 0 92.60
25C1M/5VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.90.90 2 94.20 4 92.90
26K1W/4KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.80 0 93.10 0 93.10
27K1W/5TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus92.70 2 91.90 2 93.90
28K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa92.30 2 95.00 4 94.30
29K1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha94.40 0 95.00 2 94.40
30K1M/18CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy92.90 2 92.50 2 94.50
31K1M/19CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha91.50 4 93.10 2 95.10
32C1M/6POKORNÝ Milan 1989 Klášter.97.50 2 95.60 0 95.60
33K1M/20KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor94.70 4 96.20 0 96.20
34K1M/21SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec92.10 6 92.30 4 96.30
35K1M/22PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus98.70 0 94.40 2 96.40
36K1M/23NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor96.80 0 92.50 4 96.50
37C1M/7KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.97.40 6 96.80 0 96.80
38K1M/24KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand97.00 0 101.50 4 97.00
39K1W/8BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa97.20 0 97.50 0 97.20
40C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.30 2 97.40 0 97.40
41K1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor97.70 0 98.10 2 97.70
42K1W/10HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice103.40 2 97.80 0 97.80
43K1M/25PISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí99.40 4 95.80 2 97.80
44C1M/8POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha98.20 0 97.70 2 98.20
45C1M/8KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.10 2 96.20 2 98.20
46C1M/10HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor98.90 4 96.30 2 98.30
47K1W/11PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice97.40 4 96.30 2 98.30
48C2M/1KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
98.40 0 105.90 4 98.40
49C1M/11PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.60 2 4.00 999 98.60
50K1M/26KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice94.10 6 96.60 2 98.60
51C1M/12JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek94.80 8 95.00 4 99.00
52C1M/12KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor97.00 2 130.40 50 99.00
53K1M/27ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha91.90 54 91.20 8 99.20
54K1M/28BUDÁK David 2003 3 Kadaň98.80 4 99.30 0 99.30
55K1M/29JIRAS Filip 2005 3 USK Pha99.80 0 100.90 0 99.80
56C1M/14TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn99.30 4 98.20 2 100.20
57K1M/30LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha98.90 6 100.30 0 100.30
58PWK/1HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz98.70 2 100.70 2 100.70
59K1M/31HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz98.70 2 100.70 2 100.70
60C1W/2ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha104.90 2 100.90 0 100.90
61K1W/12SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3+ Roudnice98.70 6 98.90 2 100.90
62PWK/2UHLÍK Jan 2008 Bechyně99.00 2 101.30 50 101.00
63K1M/32UHLÍK Jan 2008 Bechyně99.00 2 101.30 50 101.00
64K1M/33KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky104.00 2 101.10 0 101.10
65C1M/15SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha101.50 0 102.90 6 101.50
66C1M/16KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor101.60 0 104.70 4 101.60
67K1W/13BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz101.60 0 99.60 4 101.60
68K1M/34VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice102.20 0 104.90 2 102.20
69PWK/3SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky113.80 8 98.30 4 102.30
70K1M/35SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky113.80 8 98.30 4 102.30
71K1M/36SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha98.40 4 98.20 8 102.40
72K1W/14MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz106.10 4 102.90 0 102.90
73K1W/15HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy101.70 6 103.20 0 103.20
74K1W/16ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz99.50 4 101.50 2 103.50
75K1W/16ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy109.70 6 99.50 4 103.50
76C1M/17VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor105.10 0 101.60 2 103.60
77K1M/37NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor102.00 2 103.60 0 103.60
78K1M/37PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice103.60 0 102.30 4 103.60
79K1M/39POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha101.90 2 108.70 2 103.90
80C1M/18KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor100.10 4 102.30 8 104.10
81K1W/18TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy102.20 2 116.30 4 104.20
82K1M/40DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus102.20 2 100.60 6 104.20
83K1M/40VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor100.20 4 105.10 8 104.20
84K1W/19ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha103.10 2 104.20 2 105.10
85C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor105.70 0 106.40 2 105.70
86K1W/20KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha101.20 6 99.70 6 105.70
87C1M/19SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus102.70 4 111.60 54 106.70
88K1M/42ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky110.00 4 105.00 2 107.00
89C1M/20MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus105.20 2 112.20 0 107.20
90C1M/21VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor109.30 0 105.70 2 107.70
91C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.70 0 108.30 2 107.70
92K1W/21ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň104.60 4 107.50 12 108.60
93K1M/43VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz106.50 4 104.60 4 108.60
94K1M/44CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha109.00 4 109.10 0 109.10
95C1W/4ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor105.30 4 108.00 2 109.30
96K1W/22BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha109.40 0 107.90 2 109.40
97PWK/4KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 2 106.40 4 110.40
98K1M/45KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 2 106.40 4 110.40
99K1W/23RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor112.20 14 108.50 2 110.50
100K1M/46FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand107.00 4 111.00 54 111.00
101PWK/5PLAS Tobiáš 2008 USK Pha109.40 4 109.70 2 111.70
102K1M/47PLAS Tobiáš 2008 USK Pha109.40 4 109.70 2 111.70
103K1M/48KUTEK Michal 2006 3 USK Pha105.90 6 106.70 6 111.90
104K1M/49PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha108.00 4 114.80 12 112.00
105C2M/2KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
110.40 8 106.20 6 112.20
106K1W/24BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice110.80 6 108.20 4 112.20
107C1W/5KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha117.30 4 112.90 0 112.90
108K1M/50KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy113.90 4 111.40 2 113.40
109K1M/51DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha112.40 10 113.60 0 113.60
110PWK/6RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor113.70 0 119.50 2 113.70
111K1W/25RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor113.70 0 119.50 2 113.70
112K1M/52VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor112.10 2 105.70 58 114.10
113PWK/7HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.70 2 112.20 2 114.20
114K1M/53HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak113.70 2 112.20 2 114.20
115K1M/54NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice114.30 10 110.90 4 114.90
116PWK/8SVOBODA Šimon 2008 Benátky114.10 10 113.30 2 115.30
117K1M/55SVOBODA Šimon 2008 Benátky114.10 10 113.30 2 115.30
118C2M/3LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
115.40 0 114.80 4 115.40
119C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
116.00 52 110.60 6 116.60
120C1M/22ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus117.50 6 116.90 0 116.90
121C1M/23PANZER Martin 2007 3 Loko Plz117.50 4 117.20 0 117.20
122K1M/56KOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand109.40 8 111.70 8 117.40
123K1M/57NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor118.30 2 109.50 8 117.50
124C2X/2KREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
114.00 4 118.50 6 118.00
125C1W/6KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha117.20 6 112.10 6 118.10
126PWK/9PETŘÍK Marek 2008 USK Pha116.60 2 118.70 0 118.60
127K1M/58PETŘÍK Marek 2008 USK Pha116.60 2 118.70 0 118.60
128K1W/26TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.121.50 0 116.70 2 118.70
129K1W/27SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy116.30 6 114.90 4 118.90
130PWK/10PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.50 54 117.80 2 119.80
131K1M/59PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.50 54 117.80 2 119.80
132K1M/60KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha117.90 2 120.50 12 119.90
133K1M/61PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice114.50 6 121.10 102 120.50
134PWK/11JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha117.30 4 125.70 4 121.30
135K1W/28JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha117.30 4 125.70 4 121.30
136C1M/24CHRÁPEK Ondřej 1989 Klášter.126.40 4 118.70 4 122.70
137K1M/62HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy132.90 10 115.30 8 123.30
138PWC/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV128.90 0 119.60 4 123.60
139C1M/25KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV128.90 0 119.60 4 123.60
140K1W/29DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus114.10 10 117.00 8 124.10
141C1M/26VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice120.30 4 119.60 6 124.30
142K1M/63JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand112.90 12 114.50 10 124.50
143C1M/27NĚMEC Aleš 1976 Kadaň121.20 4 4.00 999 125.20
144C2X/3ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
137.00 4 123.10 4 127.10
145K1M/64POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha165.40 6 127.40 0 127.40
146K1W/30CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy122.10 12 126.40 2 128.40
147PWK/12KRÁL Matěj 2008 USK Pha145.20 4 127.00 2 129.00
148K1M/65KRÁL Matěj 2008 USK Pha145.20 4 127.00 2 129.00
149PWK/13HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy135.50 8 123.10 6 129.10
150K1M/66HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy135.50 8 123.10 6 129.10
151C1M/28KOLMAN Filip 1973 SKŽižkov126.40 4 123.60 6 129.60
152PWK/14ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy128.40 2 162.50 4 130.40
153K1W/31ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy128.40 2 162.50 4 130.40
154C1M/29KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy129.40 2 131.30 4 131.40
155PWK/15LANGER Filip 2009 USK Pha142.00 8 125.80 6 131.80
156K1M/67LANGER Filip 2009 USK Pha142.00 8 125.80 6 131.80
157PWK/16PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec133.60 6 128.00 4 132.00
158K1W/32PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec133.60 6 128.00 4 132.00
159K1W/33SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy130.70 106 128.30 4 132.30
160PWK/17SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand126.60 6 144.50 8 132.60
161K1W/34SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand126.60 6 144.50 8 132.60
162C2X/4MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
125.70 8 129.00 10 133.70
163K1M/68CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag135.60 8 130.30 4 134.30
164K1W/35PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň123.50 12 128.70 6 134.70
165C2M/5NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
130.50 6 139.00 18 136.50
166PWK/18HORÁK David 2009 USK Pha134.10 18 129.90 8 137.90
167K1M/69HORÁK David 2009 USK Pha134.10 18 129.90 8 137.90
168PWK/19VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 130.00 8 138.00
169K1M/70VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 130.00 8 138.00
170K1W/36ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky130.10 8 186.40 56 138.10
171PWK/20MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.20 8 130.00 52 138.20
172K1M/71MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.20 8 130.00 52 138.20
173PWK/21FUCHS Jáchym 2008 KK Brand158.30 4 136.60 4 140.60
174K1M/72FUCHS Jáchym 2008 KK Brand158.30 4 136.60 4 140.60
175C1M/30PECHLÁT Adam 2007 Sušice133.10 8 4.00 999 141.10
176C2M/6POLLERT Jonáš
POLLERT Jáchym
2007
2004
3 USK Pha
USK Pha
134.20 14 137.20 4 141.20
177C1W/7HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy139.10 6 135.10 8 143.10
178PWK/22ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy138.60 10 137.60 8 145.60
179K1W/37ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy138.60 10 137.60 8 145.60
180K1W/38KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak161.10 8 142.10 4 146.10
181C2M/7KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
129.30 20 1.00 999 149.30
182C2X/5PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
Loko Plz
VS Tábor
1.00 999 139.50 10 149.50
183PWK/23TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.30 108 149.50 6 155.50
184K1M/73TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.30 108 149.50 6 155.50
185C2X/6POSPÍCHALOVÁ Simona
POSPÍCHAL Radek
1997
1994
9 Kadaň
SKVS ČB
143.60 12 5.00 0 155.60
186PWK/24KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn153.70 2 170.30 2 155.70
187K1M/74KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn153.70 2 170.30 2 155.70
188PWK/25CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha144.50 12 4.00 999 156.50
189K1M/75CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha144.50 12 4.00 999 156.50
190C2X/7NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
157.20 12 146.60 14 160.60
191K1W/39NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor150.80 16 131.20 164 166.80
192C1M/31JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.10 58 132.30 56 180.10
193K1M/76VRANÝ Matěj 2006 USK Pha197.30 10 148.70 58 206.70
194PWK/26RIANT Antonín 2010 VS Tábor151.50 66 152.00 56 208.00
195K1M/77RIANT Antonín 2010 VS Tábor151.50 66 152.00 56 208.00
196PWK/27PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha196.30 64 200.80 8 208.80
197K1M/78PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha196.30 64 200.80 8 208.80
198PWK/28VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn4.00 999 162.20 62 224.20
199K1M/79VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn4.00 999 162.20 62 224.20
200PWK/29KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha179.20 108 164.30 66 230.30
201K1M/80KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha179.20 108 164.30 66 230.30
202PWK/30ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy153.90 160 172.10 110 282.10
203K1W/40ŠEBELOVÁ Jana 2009 Kralupy153.90 160 172.10 110 282.10
204PWK/31SEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.60 216 155.20 212 367.20
205K1M/81SEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.60 216 155.20 212 367.20
Oddíl