Sjezd na Chrudimce

24.05.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:08,30
2K1M/2KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:42,80
3K1M/3VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:46,30
4C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:15,10
5K1M/4NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.13:59,20
6K1M/5VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:11,60
7K1M/6CINKO Radek 1993 2 Pardub.14:21,30
8C1M/2ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.14:39,10
9K1M/7SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:40,30
10C2M/1ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
14:59,20
11C1M/3TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.15:06,40
12C1M/4UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.15:15,80
13K1M/8JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:22,20
14K1M/9NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.15:47,30
15K1M/10VENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto15:54,50
16C1M/5KEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.16:02,20
17K1W/1ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:16,30
18C2M/2NOVÁK Kuba
NOVOTNÝ Adam
2001
2003
Pardub.
Pardub.
16:48,20
19K1W/2BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:49,50
20C1M/6ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.17:02,50
21K1M/11ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:22,50
22C1M/7CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:33,90
23K1W/3PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.17:42,80
24K1W/4KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:43,30
25K1M/12PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.17:44,50
26K1W/5SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.17:54,30
27C1M/8ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.17:55,30
28C1M/9PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.18:30,50
29C1M/10KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.18:42,70
30C1M/11ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.18:42,90
31C1M/12REICHL Jakub 2003 Pardub.18:46,30
32C1M/13VORAL David 2005 Pardub.18:47,50
33C1M/14SVATOŠ Ondřej 2003 Pardub.18:56,70
34C1M/15KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.19:11,40
35C2M/3LINHART Matyáš
MAKAROV Lukáš
2002
2006
Pardub.
Pardub.
19:11,40
36C2W/1VESELÁ Veronika
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
19:25,80
37C2W/2ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2006
2004
Pardub.
Pardub.
19:45,30
38C2M/4PILAŘ Vít
PILAŘ Vít
2006
2006
Pardub.
Pardub.
19:54,80
39K1M/13SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto19:56,30
40K1W/6ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.20:12,30
41C2W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
20:35,50
42K1W/7HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.20:39,80
43K1M/14ČERMÁK Jan 2006 Pardub.21:35,30
44C1M/16ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto22:16,30
45K1M/15KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto22:48,30
46K1W/8POZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.22:48,60
47C2W/4ZIMOVÁ Majdalena
ZIMOVÁ Majdalena
2006
2006
Pardub.
Pardub.
22:51,30
48K1M/16RUFFER Jakub 2007 Pardub.23:23,70
49K1W/9NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.23:54,10
50K1M/17NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.24:14,00
51K1M/18LEJSEK Bruno 2006 Pardub.24:53,00
52K1M/19POZNER Jakub 2004 Pardub.29:25,10
53K1M/20KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.31:41,50
Oddíl

Historie procházení