Sjezd na Chrudimce

21.06.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto01:10,40
2K1M/2KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:10,70
3C1M/2TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.01:14,34
4K1M/3OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:15,30
5C1M/3SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:16,10
6K1M/4NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.01:17,20
7C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:17,30
8C1M/4ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:19,70
9K1M/5SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:22,20
10K1M/7NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:25,40
11C1M/6FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.01:31,40
12C1M/7ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.01:31,40
13K1M/8JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:31,60
14C1M/8VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:35,90
15C1M/5KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov01:37,30
16K1W/2PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:38,90
17C1M/9ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:39,80
18K1W/3BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:40,60
19K1M/9ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:46,00
20C2M/1VESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:47,50
21C1M/10PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:48,00
22K1W/4SADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.01:50,30
23K1M/6CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:50,40
24K1M/10ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:53,50
25C1M/11ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.01:56,20
26C1M/12ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.01:58,40
27K1W/5NOVÁ Eliška 2007 Pardub.02:01,18
28K1W/1ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto02:01,30
29K1M/11ČERNÍK Jan 2005 Pardub.02:04,60
30C1M/14ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto02:06,30
31K1W/6NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.02:06,90
32C2M/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
02:13,20
33C2M/3PLÁŠILOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
02:13,60
34K1M/13LINHART Matyáš 2002 Pardub.02:14,70
35K1W/8POZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.02:14,80
36K1W/7ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.02:16,90
37K1M/14KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto02:26,40
38K1M/15POZNER Jakub 2004 Pardub.02:26,90
39K1M/12BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.02:47,30
40K1M/17KUNC David 2006 Pardub.03:08,10
41K1M/16SUCHÝ Matěj 2006 Pardub.03:15,80
42K1M/18VRBATA Štěpán 2006 Pardub.03:16,20
43C1M/13LEJSEK Bruno 2006 Pardub.20:04,80
Oddíl

Historie procházení