Sprint v Třebechovicích

28.07.2018  
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1BOHATÝ Karel 2001 Dukla B.00:51,90 00:51,70 00:51,70
2K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,70 00:52,70 00:51,70
3K1M/3MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.00:52,60 00:54,20 00:52,60
4K1M/4OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,70 00:54,20 00:53,70
5K1M/5KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště00:57,50 00:56,50 00:56,50
6K1M/6HYNEK Pavel 2003 2 Semily00:57,50 00:57,60 00:57,50
7K1M/7PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:59,50 01:00,80 00:59,50
8C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:00,50 01:01,20 01:00,50
9K1M/8VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště01:00,80 01:00,60 01:00,60
10K1M/9HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.01:00,70 01:02,60 01:00,70
11K1M/10LACINA Richard 1967 Semily01:01,80 01:04,10 01:01,80
12K1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.01:05,50 01:03,10 01:03,10
13K1M/11VODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily01:03,20 01:04,50 01:03,20
14K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:04,50 01:04,80 01:04,50
15K1M/12PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,50 01:07,20 01:05,50
16K1M/13ŘEHÁK Jiří 2003 Semily01:05,90 01:07,00 01:05,90
17C1M/2VONDRAČEK Lukáš 1979 Týniště01:07,30 01:07,70 01:07,30
18K1M/14BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:10,00 01:08,70 01:08,70
19K1W/3LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:09,20 01:10,90 01:09,20
20K1M/15NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,60 01:11,20 01:09,60
21K1M/16JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:12,10 01:09,80 01:09,80
22K1M/17KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:10,40 01:10,80 01:10,40
23C1M/3MÍL Jakub 2003 3 Trutnov02:24,90 01:11,80 01:11,80
24K1M/18SLAVÍK Daniel 2006 Semily01:13,20 01:11,80 01:11,80
25K1M/18NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:11,80 01:13,80 01:11,80
26K1W/4KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.01:12,60 01:12,70 01:12,60
27K1M/20BOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:15,20 01:13,30 01:13,30
28K1M/21BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:15,00 01:13,80 01:13,80
29K1W/5KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:15,50 01:15,90 01:15,50
30K1M/22MAREK Pavel 1972 Třebech.01:16,90 01:16,60 01:16,60
31K1W/6MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:19,20 01:22,20 01:19,20
32K1W/7ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:20,80 01:21,20 01:20,80
33C1M/4MÍL Pavel 1967 Trutnov01:23,20 01:21,20 01:21,20
34C1M/5NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:21,90 01:23,40 01:21,90
35K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:36,20 01:31,60 01:31,60
36K1M/23SAMEK Petr 2008 Třebech.01:35,10 01:40,40 01:35,10
37C1M/6ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
38K1M/24MAREK Pavel 1972 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
39K1M/25ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
40K1M/26MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
41K1M/27OMETÁK Jan 1975 3 Turnov00:00,00 00:00,00 59:59,99
42K1M/28DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení