Sprint v Třebechovicích

29.07.2018  
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily00:49,40 00:51,00 00:49,40
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 Dukla B.00:50,60 00:50,60 00:50,60
3K1M/3OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:52,30 00:52,80 00:52,30
4K1M/3MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.00:52,30 00:54,30 00:52,30
5K1M/5KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště00:56,60 00:56,90 00:56,60
6K1M/5HYNEK Pavel 2003 2 Semily00:56,60 00:58,40 00:56,60
7K1M/7PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:57,90 00:59,80 00:57,90
8K1M/8LACINA Richard 1967 Semily00:59,20 01:01,50 00:59,20
9K1M/9VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště00:59,30 01:01,20 00:59,30
10K1M/10HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.01:02,30 00:59,70 00:59,70
11C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:59,90 00:59,90 00:59,90
12K1M/11VODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily01:01,50 01:02,00 01:01,50
13K1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.01:02,70 01:02,70 01:02,70
14K1M/12ŘEHÁK Jiří 2003 Semily01:05,40 01:04,30 01:04,30
15K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:04,90 01:04,40 01:04,40
16C1M/2VONDRAČEK Lukáš 1979 Týniště01:06,10 01:04,70 01:04,70
17C1M/3MÍL Jakub 2003 3 Trutnov01:05,20 01:07,40 01:05,20
18K1M/13BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:08,30 01:06,40 01:06,40
19K1W/3LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:07,10 01:08,50 01:07,10
20K1M/14PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:07,90 01:07,20 01:07,20
21K1M/15JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:07,90 01:08,20 01:07,90
22K1M/16KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:08,80 01:09,90 01:08,80
23K1M/17NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,00 01:09,30 01:09,00
24K1M/18SLAVÍK Daniel 2006 Semily01:09,50 01:12,30 01:09,50
25K1M/19ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:10,20 01:11,90 01:10,20
26K1M/20NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:10,40 01:13,00 01:10,40
27K1W/4KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.01:11,30 01:10,70 01:10,70
28K1M/21BOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:11,00 01:13,20 01:11,00
29K1M/22MAREK Pavel 1972 Třebech.01:11,30 01:12,30 01:11,30
30K1M/23BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:13,40 01:13,80 01:13,40
31K1W/5KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:14,60 01:16,80 01:14,60
32K1W/6MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:18,20 01:16,20 01:16,20
33K1W/7ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:17,90 01:22,00 01:17,90
34C1M/4MÍL Pavel 1967 Trutnov01:18,30 01:18,50 01:18,30
35C1M/5NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:21,20 01:21,90 01:21,20
36K1M/24SAMEK Petr 2008 Třebech.01:23,00 01:21,70 01:21,70
37K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:23,50 01:27,50 01:23,50
38C1M/6ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto01:24,20 01:27,30 01:24,20
39K1M/25MAREK Pavel 1972 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
40K1M/26MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
41K1M/27OMETÁK Jan 1975 3 Turnov00:00,00 00:00,00 59:59,99
42K1M/28DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení