Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu

04.05.2013   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:02,33 00:46,71 00:46,71
2K1M/2MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava00:52,09 00:48,24 00:48,24
3K1M/3BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava00:54,94 00:48,93 00:48,93
4K1M/4BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:52,40 00:50,13 00:50,13
5K1M/5MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:03,32 00:50,70 00:50,70
6K1W/1HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:00,97 00:52,06 00:52,06
7K1M/6KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice01:03,84 00:52,11 00:52,11
8K1M/7CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:52,93 01:33,21 00:52,93
9K1W/2MRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava00:53,39 00:54,32 00:53,39
10C2M/1KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
KK Opava
KK Opava
00:53,90 00:00,00 00:53,90
11K1W/3SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:57,04 00:56,12 00:56,12
12C2M/2VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
Olomouc
Olomouc
00:58,16 00:56,90 00:56,90
13C1M/1BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:01,01 00:57,42 00:57,42
14C1M/2KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.00:57,46 01:15,13 00:57,46
15K1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:58,87 01:02,54 00:58,87
16C2M/3TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,16 00:59,26 00:59,26
17K1M/8PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:59,84 01:29,98 00:59,84
18K1M/9KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov00:59,95 01:24,05 00:59,95
19K1M/10BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:00,00 01:00,05 01:00,05
20K1M/11JANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha01:00,67 00:00,00 01:00,67
21K1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:01,17 01:02,60 01:01,17
22C2M/4MOŘKOVSKÝ Samuel
KŘENEK Jakub
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,57 01:04,51 01:04,51
23K1W/6MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:05,38 01:14,64 01:05,38
24K1M/12KIRCHNER David 2002 0 Dukla B.01:05,60 01:41,85 01:05,60
25K1M/13FIALA Jakub 2001 3 Olomouc01:05,66 00:00,00 01:05,66
26C1M/3KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:05,71 01:09,19 01:05,71
27K1M/14GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:20,45 01:09,16 01:09,16
28K1W/7TŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí01:13,60 01:09,48 01:09,48
29C1M/4VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:10,23 01:10,61 01:10,23
30K1W/8ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí01:10,23 01:30,60 01:10,23
31C1M/5MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.00:00,00 01:10,57 01:10,57
32K1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:16,61 01:13,50 01:13,50
33K1M/15CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:00,00 01:19,39 01:19,39
34C1M/6ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.01:22,42 01:58,31 01:22,42
35C1M/7BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.00:00,00 01:22,50 01:22,50
36K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.00:00,00 01:27,53 01:27,53
Oddíl