Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků

06.07.2013   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1TŮMA Martin 1972 2 Hubertus70.90 0 71.80 0 70.90
2K1M/2LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus73.80 0 71.50 0 71.50
3K1M/3ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus74.30 0 76.80 102 74.30
4K1M/4PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy74.60 0 74.60 0 74.60
5K1M/5NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava76.10 0 76.70 0 76.10
6K1M/6PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha76.50 0 76.50 0 76.50
7K1M/7SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus77.00 0 76.90 0 76.90
8C1M/1POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB77.90 2 78.00 0 78.00
9K1M/8ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa79.90 2 78.70 0 78.70
10C1M/2LERCH Adam 1998 2 Klášter.80.40 4 78.90 0 78.90
11C1M/3KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV82.10 0 77.30 2 79.30
12K1W/1FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice79.30 0 81.20 4 79.30
13C1M/4ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa80.70 0 79.60 0 79.60
14K1M/9MILLER Jan 1997 2 Turnov80.00 0 81.60 2 80.00
15K1M/10KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice80.30 0 81.30 0 80.30
16K1M/11MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus81.60 0 80.30 0 80.30
17K1M/12BÁČA Milan 1973 2 KK Brand81.40 0 80.40 0 80.40
18K1M/13HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand83.70 2 80.80 0 80.80
19K1M/14FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa81.90 0 81.10 0 81.10
20C1M/5VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.81.60 0 84.20 0 81.60
21K1M/15PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.81.60 2 81.80 0 81.80
22K1M/16CHOD Václav 1961 2 Blovice82.10 0 82.70 0 82.10
23K1M/17ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky83.30 2 82.60 0 82.60
24K1M/18BUCHTEL Eduard 1951 0 Ot.Strak82.60 0 82.10 6 82.60
25C1M/6MILLER Jan 1968 2 Turnov83.10 2 82.80 0 82.80
26K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV83.90 0 82.90 0 82.90
27C1M/7WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn83.40 0 0.00 999 83.40
28K1M/19KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.83.30 2 83.70 0 83.70
29C1M/8VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy84.60 0 84.10 0 84.10
30K1W/3KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy82.80 2 84.10 0 84.10
31K1M/20PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice84.10 0 101.00 0 84.10
32K1W/4ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň86.30 0 87.90 0 86.30
33K1M/21SÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus86.30 0 84.80 6 86.30
34C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav86.50 0 85.70 4 86.50
35K1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn86.50 0 87.00 2 86.50
36K1M/22ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky86.20 4 86.60 0 86.60
37K1M/23NEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus88.30 2 86.60 0 86.60
38K1M/24PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.86.80 0 87.50 2 86.80
39K1M/25KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice87.50 2 86.90 0 86.90
40K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník87.40 0 85.40 2 87.40
41C2M/1ŠRÁMEK Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1982
1 Č.Lípa
SKVS ČB
85.40 2 99.60 2 87.40
42K1M/26KYSELA David 1977 2 Kralupy89.20 0 87.40 0 87.40
43K1M/27JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV90.50 0 87.40 0 87.40
44K1M/28KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand83.70 4 88.40 2 87.70
45C1M/10TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn87.80 0 89.00 2 87.80
46C1M/11SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus88.50 0 85.70 54 88.50
47K1M/29KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.88.50 0 88.40 2 88.50
48C1M/12KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.87.00 2 88.60 0 88.60
49K1M/30BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand95.10 2 88.80 0 88.80
50K1W/7PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.91.20 0 87.00 2 89.00
51C1M/13FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa89.40 0 89.20 0 89.20
52K1M/31PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice89.30 0 91.90 4 89.30
53C1M/14KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV87.80 2 90.00 0 89.80
54C2M/2VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1919
1990
2 Klášter.
Klášter.
90.20 0 89.50 2 90.20
55C2M/3ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1919
1974
2 KK Brand
KK Brand
92.00 0 90.20 0 90.20
56C1M/15RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK91.70 0 90.60 0 90.60
57K1M/32STEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand100.50 4 88.70 2 90.70
58C1M/16HÁK Jiří 1952 2 Trutnov96.90 0 91.20 0 91.20
59K1M/33SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky92.90 54 87.40 4 91.40
60K1M/34HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand91.60 0 90.00 2 91.60
61K1M/35KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice91.60 0 92.30 0 91.60
62K1M/36KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky98.60 6 91.70 0 91.70
63K1M/37ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy93.40 0 91.90 0 91.90
64C1M/17POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov91.60 2 92.40 0 92.40
65K1M/38PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí90.10 4 92.60 0 92.60
66K1M/39BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov89.00 4 94.10 6 93.00
67C1M/18MILLER Jan 1997 3 Turnov107.80 102 91.10 2 93.10
68K1M/40PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus97.00 0 93.10 0 93.10
69K1M/41LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus92.70 2 93.30 0 93.30
70K1W/8KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice91.70 2 93.80 2 93.70
71C1M/19MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus94.50 0 94.10 0 94.10
72C1W/1FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice92.60 2 97.20 4 94.60
73C1M/20BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec102.70 2 94.90 0 94.90
74C1M/21KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor95.50 0 97.60 2 95.50
75K1M/42DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus98.50 2 95.90 0 95.90
76K1M/43PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.98.80 2 96.00 0 96.00
77K1M/44LERCH Eduard 2002 0 Klášter.96.20 0 95.40 4 96.20
78K1M/45LEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus96.30 0 103.00 2 96.30
79K1M/46HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník96.60 0 98.10 0 96.60
80K1W/9BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava96.80 0 110.50 4 96.80
81K1M/47KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV96.60 4 93.10 4 97.10
82C1M/22WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn96.30 8 95.20 2 97.20
83K1M/48DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha96.70 4 97.20 0 97.20
84K1M/49HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn97.40 0 95.30 2 97.30
85K1M/50BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí97.40 0 103.00 4 97.40
86C2M/4BENHÁK Jiří
HÁK Jiří
1919
1956
2 Jablonec
Trutnov
97.60 0 99.60 0 97.60
87C1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 0 Sláv.KV97.20 4 93.90 4 97.90
88C1M/23ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa101.00 0 98.50 0 98.50
89K1W/10BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB98.70 0 98.50 2 98.70
90C1M/24LERCH David 1972 3 Klášter.106.50 2 99.00 0 99.00
91C1M/25KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor97.10 2 99.60 4 99.10
92K1M/51BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec97.30 2 97.10 2 99.10
93K1M/52WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn105.50 4 99.50 0 99.50
94K1M/1WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn105.50 4 99.50 0 99.50
95C1M/26POULA Jan 1955 3 Sláv.KV100.30 0 100.70 0 100.30
96K1M/53KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov98.10 58 96.50 4 100.50
97K1W/11NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava97.50 10 98.60 2 100.60
98K1M/54SAHULA Martin 1968 3 Benátky96.80 4 95.10 100 100.80
99K1M/55SAHULA Matěj 2003 0 Benátky98.90 2 99.70 2 100.90
100K1M/2SAHULA Matěj 2003 0 Benátky98.90 2 99.70 2 100.90
101K1W/12MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov100.40 4 99.00 2 101.00
102K1M/56PISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí99.00 2 97.90 4 101.00
103C2M/5TŮMA Martin
NEUGEBAUER Roman
1919
1972
0 Hubertus
Ostrava
0.00 999 99.40 2 101.40
104K1M/57MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek100.00 2 96.90 52 102.00
105C2M/6BORSKÁ Alena
WENDL Miloslav
1919
1976
2 SKVS ČB
Horš.Týn
101.90 4 102.10 0 102.10
106C1M/27HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník104.60 0 100.30 2 102.30
107K1W/13DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.99.50 4 100.50 2 102.50
108C2M/7ZACH Richard
KOLOVRÁTEK Lukáš
1919
1979
3 Sláv.KV
Sláv.KV
101.20 6 100.60 2 102.60
109C1W/3KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.10 0 100.20 4 103.10
110C1W/4ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň112.10 2 103.50 0 103.50
111C1M/28MÍL Pavel 1967 3 Trutnov103.70 0 104.00 2 103.70
112C2M/8MACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1919
1962
2 Hubertus
Č.Lípa
0.00 999 100.10 4 104.10
113K1W/14TYKALOVÁ Jana 1968 0 Klášter.109.80 2 104.20 0 104.20
114K1W/15ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek101.10 4 100.40 4 104.40
115C1M/29UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec102.60 2 102.20 4 104.60
116C2M/9ČERVENKA Jaroslav
SÝKORA Jaroslav
1919
1964
0 Hubertus
Hubertus
105.10 2 98.70 6 104.70
117C2M/10VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
106.90 6 104.00 2 106.00
118C1M/30ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus109.60 0 100.20 6 106.20
119K1M/58TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn105.90 2 102.50 4 106.50
120K1M/3TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn105.90 2 102.50 4 106.50
121K1M/59KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.114.40 2 106.30 2 108.30
122C1M/31LERCH Eduard 2002 0 Klášter.111.80 8 109.00 0 109.00
123C2M/11KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
106.50 4 103.00 6 109.00
124K1M/60STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky104.30 6 107.20 2 109.20
125C1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník107.40 2 110.90 6 109.40
126C1W/6VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn106.40 4 107.50 2 109.50
127C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov112.70 2 107.50 2 109.50
128C1M/32KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy106.30 4 104.00 6 110.00
129C2M/12KUČERA Tomáš
POULA Jan
1919
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
111.20 0 109.10 2 111.10
130K1W/16KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.109.80 12 105.90 6 111.90
131K1W/17FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa107.50 6 106.30 8 113.50
132C2M/13HORAL Vojtěch
WENDL Denis
1920
2002
0 Horš.Týn
Horš.Týn
107.60 6 108.90 6 113.60
133K1W/18ALTMAN Marcella 2004 0 USA108.00 6 111.10 10 114.00
134K1W/1ALTMAN Marcella 2004 0 USA108.00 6 111.10 10 114.00
135C1M/33JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň114.50 56 102.30 12 114.30
136C2M/14REJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
115.00 4 112.50 2 114.50
137K1W/19BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec115.50 8 109.10 6 115.10
138C1M/34BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov108.90 10 109.80 6 115.80
139C2M/15ŠRÁMEK Jaroslav
MULAČ Oldřich
1919
1957
0 Č.Lípa
Hubertus
113.50 4 0.00 999 117.50
140C2M/16LERCH Eduard
LERCH Adam
1920
2002
0 Klášter.
Klášter.
0.00 999 108.90 10 118.90
141K1M/61KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.138.80 4 118.70 2 120.70
142K1W/20DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak119.00 6 114.10 8 122.10
143K1W/2DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak119.00 6 114.10 8 122.10
144K1M/62VEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky122.90 8 112.90 10 122.90
145K1M/63ŠULC Karel 2000 0 KK Brand119.30 6 116.70 8 124.70
146K1W/21KOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.120.90 6 128.70 10 126.90
147K1W/22BÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand132.00 54 115.90 12 127.90
148K1M/64PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.90 6 117.80 12 129.80
149K1M/4PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.90 6 117.80 12 129.80
150K1W/23MALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek122.60 50 126.40 4 130.40
151K1M/65HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak125.90 6 124.20 8 131.90
152K1M/5HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak125.90 6 124.20 8 131.90
153K1W/24PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň131.60 14 124.70 8 132.70
154K1M/66HOUSKA Jan 2001 0 USK Pha133.60 12 130.10 4 134.10
155K1W/25PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň131.50 10 135.80 8 141.50
156K1M/67ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB162.00 56 137.70 6 143.70
157K1M/6ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB162.00 56 137.70 6 143.70
158C2M/17JANDÁŠ Roman
KREJČÍ Antonín
1919
1965
3 Kadaň
Kralupy
145.60 4 0.00 999 149.60
159K1M/68FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand111.80 104 113.00 52 165.00
160K1M/69ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB140.00 120 164.30 10 174.30
161K1M/7ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB140.00 120 164.30 10 174.30
162C1M/35KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov120.90 106 120.90 56 176.90
163K1M/70VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa133.80 108 142.20 204 241.80
164K1W/26RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha161.90 164 145.50 260 325.90
165K1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha161.90 164 145.50 260 325.90
166K1M/71DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha141.20 356 144.70 202 346.70
167K1M/8DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha141.20 356 144.70 202 346.70
168K1M/72MAJER Kryštof 2001 0 USK Pha262.50 256 224.30 162 386.30
169K1W/27VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň63.40 508 62.40 456 518.40
170K1W/4VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň63.40 508 62.40 456 518.40
Oddíl