Slalom v Dolních Kounicích

05.07.2015   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.00 0 106.00 0 103.00
2K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno107.90 0 107.20 0 107.20
3K1M/2SATKE Adam 1994 2 KK Brno108.70 0 108.80 0 108.70
4C1M/1KRISTEK Václav 1996 Val.Mez.119.70 2 108.30 2 110.30
5K1W/2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno113.10 0 112.50 0 112.50
6C1M/2FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.111.40 2 113.40 0 113.40
7C1M/3PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.10 6 113.50 0 113.50
8K1M/3SVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník114.30 0 113.80 0 113.80
9K1M/4HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž118.30 4 114.60 0 114.60
10K1W/3BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava112.80 2 113.70 6 114.80
11K1M/5TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.30 2 111.30 4 115.30
12K1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.80 0 117.00 0 115.80
13K1M/6MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.50 0 113.30 4 116.50
14K1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí118.80 0 116.70 0 116.70
15C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno116.90 0 117.50 0 116.90
16C1M/4RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk115.30 4 115.00 2 117.00
17K1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc118.70 0 117.10 0 117.10
18K1M/7IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí117.50 0 122.00 2 117.50
19C1M/5VESELÝ Petr 1976 2 VSDK119.30 0 115.70 2 117.70
20K1W/7MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava118.10 0 117.10 2 118.10
21K1M/8ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk114.70 8 115.30 4 119.30
22C1M/6SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm118.40 2 119.80 0 119.80
23C1M/7WALTER Jakub 1998 3 Šumperk121.20 0 120.30 0 120.30
24C1M/8KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.116.40 6 119.50 2 121.50
25K1W/8BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.40 0 121.80 2 122.40
26K1M/9HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc123.00 0 123.50 0 123.00
27K1M/9KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.00 0 122.90 2 123.00
28K1M/9SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž123.00 0 125.00 2 123.00
29C1M/9PAVLÍK Radek 1992 VSDK124.90 4 123.40 0 123.40
30K1M/12HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk123.70 0 125.30 50 123.70
31K1M/13RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.00 6 124.00 0 124.00
32K1W/9HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.20 10 122.20 2 124.20
33C1M/10SATKE Adam 1994 KK Brno128.40 0 124.70 0 124.70
34C1M/11URBAN Daniel 2001 3 Šumperk125.60 4 124.89 0 124.89
35K1M/14URBAN Daniel 2001 3 Šumperk125.20 0 126.80 6 125.20
36C1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno124.20 2 126.20 0 126.20
37K1M/15SURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk129.20 2 126.40 0 126.40
38C1M/12ŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.127.70 2 124.60 2 126.60
39K1M/16BARGEL Radek 1996 3 VS Desná122.90 4 122.70 4 126.70
40K1W/10KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava127.10 0 128.00 2 127.10
41K1M/17HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.127.30 0 131.00 2 127.30
42K1W/11HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava128.60 2 127.70 0 127.70
43C1M/13ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel128.00 0 130.00 4 128.00
44C1M/14KŘENEK Jakub 1999 2 Val.Mez.128.10 0 128.60 6 128.10
45C1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc130.50 2 128.70 0 128.70
46K1M/18NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.127.20 2 127.40 2 129.20
47PW/1KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc129.20 0 130.00 0 129.20
48K1M/19BERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno127.30 2 128.30 2 129.30
49C1M/15ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel136.40 12 127.60 2 129.60
50C1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava130.00 4 129.80 0 129.80
51K1M/20MĚRKA Vladimír 1998 Šumperk130.70 0 130.20 0 130.20
52K1M/21URBAN Michal 2004 3 Šumperk130.50 0 135.30 2 130.50
53C1W/5JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno129.00 2 134.30 4 131.00
54K1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.10 0 135.60 2 131.10
55K1M/22ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk1.00 999 130.40 2 132.40
56C2M/1WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 4 130.40 2 132.40
57K1M/23VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk130.30 8 130.50 2 132.50
58C1M/16TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.130.90 2 135.10 8 132.90
59C2M/2ROUČA Samuel
RAŠNER Martin
2002
1980
Šumperk
Šumperk
131.00 2 131.10 10 133.00
60K1M/24RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm133.30 0 134.10 4 133.30
61K1M/25MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava133.20 2 135.00 2 135.20
62K1M/26WALTER David 2001 3 Šumperk135.30 2 135.30 0 135.30
63C1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.50 2 138.50 2 136.50
64K1W/13DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno138.00 2 137.20 0 137.20
65K1M/27KUTÝ Tomáš 1979 Litovel135.30 2 4.00 999 137.30
66C1M/17ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk136.00 2 133.70 6 138.00
67C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc138.10 0 142.80 2 138.10
68K1M/28BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno136.50 2 136.10 4 138.50
69PW/2KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc140.50 2 138.50 0 138.50
70C2M/3KOŠÍK Ivo
KOŠÍKOVÁ Denisa
1969
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
168.50 0 138.60 0 138.60
71C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.90 2 141.40 0 139.90
72C1M/18KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc138.70 2 137.40 4 140.70
73C1W/9MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava141.20 0 141.60 2 141.20
74C1M/19HOPJAN Pavel 1978 Postřelm144.80 0 139.20 2 141.20
75PW/3NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc143.80 2 137.70 4 141.70
76C1M/20RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc141.10 2 142.00 2 143.10
77K1M/29STRATIL Michal 1973 Litovel144.00 0 4.00 999 144.00
78C1M/21IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí153.40 6 145.00 0 145.00
79C1M/22PŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec147.90 2 141.10 4 145.10
80K1M/30ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž148.50 2 143.80 2 145.80
81C1M/23URBAN Michal 2004 3 Šumperk142.70 4 145.30 2 146.70
82C1M/24DANĚK Dominik 1998 3 Šumperk149.90 2 147.40 0 147.40
83K1M/31PAVELKA Marek 2004 VS Desná151.00 4 146.10 2 148.10
84C2M/4HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.20 0 149.90 10 149.20
85C1M/25RAŠNER Karel 2004 Postřelm149.80 0 147.20 2 149.20
86C2M/5HRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.30 4 151.90 2 149.30
87C2M/6PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
2 VSKRájec
VSKRájec
149.10 6 145.50 4 149.50
88C1M/26KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc151.50 6 149.70 0 149.70
89C1W/10HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava150.00 0 150.00 0 150.00
90C2M/7KNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.10
91K1M/32STŘECHA Jan 2001 VSDK148.40 4 147.50 4 151.50
92K1M/33STRNAD Ondřej 2004 VS Desná166.50 2 151.70 0 151.70
93C2M/8URBAN Michal
URBAN Daniel
2004
2001
3 Šumperk
Šumperk
145.70 6 149.10 10 151.70
94C2M/9BEKOVÁ Kateřina
MRÁZKOVÁ Mária
2002
1996
3 KK Opava
KK Opava
155.00 0 152.70 2 154.70
95C1M/27BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná174.50 50 153.20 2 155.20
96K1M/34ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh151.50 4 151.60 6 155.50
97K1W/14PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.157.50 0 158.70 4 157.50
98C1M/28SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.176.20 0 156.00 2 158.00
99C1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno164.50 0 158.10 0 158.10
100K1W/15DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK156.10 2 160.50 0 158.10
101K1M/35HOPJAN Pavel 2001 Postřelm158.00 6 148.20 12 160.20
102C2M/10ŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
162.60 6 156.30 4 160.30
103K1M/36RUTAR Martin 2003 VS Desná165.70 0 161.10 0 161.10
104K1W/16ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel161.80 0 169.10 0 161.80
105C1W/12KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava161.40 2 161.90 0 161.90
106K1M/37PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk159.30 4 158.60 56 163.30
107K1M/38KOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž163.00 6 162.90 2 164.90
108K1W/17ŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel165.80 0 167.90 2 165.80
109PW/4MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno165.10 2 171.70 6 167.10
110C2M/11SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
163.10 10 164.00 4 168.00
111K1W/18VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel169.70 0 177.10 102 169.70
112K1M/39FUCHS Marek 2002 VSDK170.00 8 164.00 6 170.00
113K1W/19DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk168.70 2 172.30 2 170.70
114C1M/29NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc173.70 0 171.70 0 171.70
115PW/5STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK172.60 4 170.40 2 172.40
116PW/6PAPULA Jan 2005 Litovel170.10 4 171.10 54 174.10
117PW/7DZIADEK Marek 2005 KK Brno187.30 2 171.90 6 177.90
118C2M/12HOROVÁ Klára
MRÁZEK Jakub
1998
2004
3 KK Opava
KK Opava
178.90 8 176.20 2 178.20
119K1M/40SALAJ František 2004 Litovel222.90 106 174.30 4 178.30
120K1W/20DAŇKOVÁ Veronika 2003 Šumperk173.80 60 174.40 4 178.40
121PW/8STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc184.40 10 181.40 0 181.40
122PW/9RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná182.60 0 183.70 0 182.60
123K1W/21PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.178.70 4 186.20 10 182.70
124K1M/41KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná173.40 10 213.60 12 183.40
125C2M/13HRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
179.30 8 176.50 8 184.50
126PW/10MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava179.40 6 190.50 0 185.40
127K1W/22STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc184.20 2 181.60 4 185.60
128C1M/30MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava207.30 8 190.70 0 190.70
129K1W/23CHARUZOVÁ Marcela 2003 Postřelm189.90 4 192.00 4 193.90
130K1M/42KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná191.70 6 200.00 0 197.70
131C1M/31ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.194.10 4 197.00 2 198.10
132PW/11RETEK Toman 2007 Olomouc183.40 16 1.00 999 199.40
133PW/12RAŠNER Jiří 2008 Postřelm201.50 8 217.20 8 209.50
134PW/13HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná214.20 6 206.40 6 212.40
135PW/14SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc209.90 18 208.80 4 212.80
136C2M/14PAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
209.30 6 207.60 8 215.30
137PW/15STRATIL Filip 2006 Litovel216.40 14 206.30 58 230.40
138C2M/15KÖKÖRČIN Matěj
RUTAR Martin
2003
2003
VS Desná
VS Desná
232.30 8 226.10 18 240.30
139PW/16KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž269.90 168 250.80 20 270.80
140PW/17HOPJANOVÁ Natálie 2007 Postřelm285.70 6 271.00 4 275.00
141C2M/16HŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
VS Desná
VS Desná
293.90 68 338.20 14 352.20
Oddíl

Historie procházení