MČR žáků ve sprintu v Brně

14.08.2016   Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:05,61 16:39,00 01:05,61
2K1M/2MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:09,01 01:08,65 01:08,65
3K1M/3HALA Jiří 2002 2 Olomouc01:10,88 01:09,40 01:09,40
4K1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.01:12,24 01:12,37 01:12,24
5K1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:14,10 01:12,78 01:12,78
6K1M/4HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:13,64 01:13,52 01:13,52
7K1W/3BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava01:15,89 01:14,30 01:14,30
8K1M/5LERCH Eduard 2002 0 Roudnice01:17,61 01:15,33 01:15,33
9K1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:18,40 01:16,88 01:16,88
10K1M/6PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:16,98 01:17,44 01:16,98
11K1M/7BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:17,10 01:19,53 01:17,10
12K1W/5DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:18,47 01:17,14 01:17,14
13K1W/6NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec01:18,76 01:18,20 01:18,20
14K1M/8MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava01:20,78 01:18,50 01:18,50
15K1M/9RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:19,72 01:18,64 01:18,64
16K1M/10NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:19,30 01:18,78 01:18,78
17K1M/11VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:18,99 01:21,06 01:18,99
18K1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:22,07 01:20,22 01:20,22
19K1M/12SUK Jakub 2002 3 Trutnov01:20,22 01:20,34 01:20,22
20C2M/1JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:20,42 01:21,16 01:20,42
21C1M/1KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:22,13 01:21,80 01:21,80
22K1M/13VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:24,50 01:22,08 01:22,08
23K1M/14SEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice01:26,36 01:22,31 01:22,31
24C2M/2SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,80 01:23,33 01:22,80
25K1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:25,10 01:23,21 01:23,21
26K1M/15ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:23,41 01:23,22 01:23,22
27C1W/1KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:26,23 01:24,31 01:24,31
28K1W/9NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.01:24,36 01:25,59 01:24,36
29C1M/2KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:27,02 01:24,63 01:24,63
30K1W/10HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:26,28 01:24,91 01:24,91
31C1M/3JANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:28,71 01:25,38 01:25,38
32K1W/11RETKOVÁ Anna 2005 0 Olomouc01:25,66 01:25,52 01:25,52
33K1M/16BEIER Alva 2005 0 Trutnov01:26,38 01:31,17 01:26,38
34C1M/4ULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava01:27,63 01:26,47 01:26,47
35K1W/12KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:28,08 01:26,59 01:26,59
36K1M/17HAVRÁNEK Jakub 2002 0 Roudnice01:26,64 01:28,24 01:26,64
37K1M/18FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:27,17 01:28,43 01:27,17
38K1M/19URBAN Michal 2004 0 Šumperk01:27,49 01:27,59 01:27,49
39K1W/13KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava01:27,71 01:28,16 01:27,71
40K1M/20MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:28,02 01:28,06 01:28,02
41K1M/21GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc01:28,28 01:30,08 01:28,28
42C2M/3KRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:29,46 01:28,56 01:28,56
43C2M/4RAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
01:28,73 01:29,63 01:28,73
44C1M/5LERCH Eduard 2002 3 Roudnice01:29,00 01:29,03 01:29,00
45K1W/14STŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK01:32,93 01:29,21 01:29,21
46C1M/6MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:32,56 01:29,40 01:29,40
47K1M/22KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:30,99 01:30,47 01:30,47
48C1W/2KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:32,52 01:30,63 01:30,63
49C2M/5BEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
Trutnov
Trutnov
01:32,75 01:30,74 01:30,74
50K1M/23SOBOTKA Adam 2005 0 KK Brno01:31,93 01:30,94 01:30,94
51C1M/7RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:32,39 01:31,03 01:31,03
52C1M/8KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:32,33 01:31,18 01:31,18
53K1M/24NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:31,39 01:33,86 01:31,39
54K1M/25KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.01:31,41 01:35,83 01:31,41
55C2M/6CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
KK Brand
KK Brand
01:34,50 01:31,99 01:31,99
56C1W/3BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava01:37,87 01:32,00 01:32,00
57C1M/9SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.01:32,15 01:34,21 01:32,15
58K1M/26URBAN Jaroslav 2004 0 Olomouc01:34,19 01:33,03 01:33,03
59C1M/10IVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí01:33,41 16:39,00 01:33,41
60K1M/27ŠMAKAL Petr 2003 0 Litovel01:33,42 01:36,21 01:33,42
61K1W/15ORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.01:34,71 01:33,62 01:33,62
62K1W/16DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc01:33,95 01:34,17 01:33,95
63C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno01:35,03 01:34,16 01:34,16
64C1W/5DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:34,17 01:34,42 01:34,17
65K1M/28VODÁK Norbert 2004 0 Litovel01:34,32 01:39,85 01:34,32
66K1W/17DOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK01:34,61 01:35,15 01:34,61
67K1W/18PECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:43,56 01:34,83 01:34,83
68C2M/7HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:36,82 01:34,98 01:34,98
69K1M/29DZIADEK Marek 2005 0 KK Brno01:37,49 01:35,34 01:35,34
70K1W/19MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno01:35,41 01:38,40 01:35,41
71K1W/20VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 0 VSDK01:42,38 01:35,48 01:35,48
72C1M/11BEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:36,02 01:40,59 01:36,02
73C1W/6NOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.01:37,16 01:36,63 01:36,63
74C1M/12URBAN Michal 2004 0 Šumperk01:41,63 01:36,76 01:36,76
75K1M/30GEPRT David 2005 0 Litovel01:42,87 01:36,83 01:36,83
76K1M/31KOSÍK Dan 2004 0 Olomouc01:37,14 01:38,02 01:37,14
77C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc01:37,99 01:37,60 01:37,60
78K1M/32STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov01:40,45 01:37,88 01:37,88
79K1W/21STŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc01:42,38 01:38,18 01:38,18
80C2M/8SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
01:38,31 01:45,09 01:38,31
81C1W/8HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.01:42,00 01:38,74 01:38,74
82C1M/13ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.01:39,89 01:38,97 01:38,97
83C1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.01:42,31 01:39,34 01:39,34
84C1M/14SUK Jakub 2002 0 Trutnov01:44,18 01:39,55 01:39,55
85C2M/9MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
01:40,88 01:44,09 01:40,88
86C1M/15FENCL Jáchym 2003 0 Pardub.01:45,01 01:43,16 01:43,16
87C1M/16NOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc01:44,00 01:46,81 01:44,00
88C1M/17ŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.01:47,10 01:44,20 01:44,20
89C1M/18SALAJ František 2004 0 Litovel01:45,51 01:45,17 01:45,17
90C1M/19PAPULA Jan 2005 0 Litovel02:13,28 01:45,27 01:45,27
91K1M/33TRAČ Matyáš 2004 0 KK Opava01:46,12 01:45,47 01:45,47
92C1M/20KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.01:46,38 01:46,33 01:46,33
93C1M/21KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc01:46,46 01:46,49 01:46,46
94C1M/22NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.01:49,71 01:49,45 01:49,45
95C1W/10DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc01:50,68 01:49,74 01:49,74
96C1M/23VODÁK Norbert 2004 0 Litovel01:49,98 01:51,09 01:49,98
97C1M/24ŠMAKAL Petr 2003 0 Litovel01:55,24 16:39,00 01:55,24
98K1W/22NOVOSADOVÁ Eluška 2005 0 Olomouc02:01,27 02:03,25 02:01,27
99C1M/25MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava02:02,00 16:39,00 02:02,00
Oddíl

Historie procházení