Podzimní sjezd na Lužnici

15.10.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:26,00
2K1M/2ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz16:25,00
3K1M/3NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml.17:27,50
4K1M/4SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec17:35,90
5K1M/5PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:50,40
6K1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.18:16,60
7K1M/6UHLÍK František 1975 2 Bechyně18:16,70
8K1M/7PRELL Pavel 1976 Kralupy18:27,00
9K1M/8PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:36,90
10C1M/1NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:38,20
11C1M/2VESELÝ Petr 1976 2 VSDK18:50,60
12K1M/9ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:54,70
13K1M/10NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov18:56,80
14C2M/1IRAIN Jiří
JELÍNEK Filip
1981
1996
MT VikingMB
Boh.Pha
19:00,30
15K1M/11NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.19:01,70
16C1M/3SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:15,90
17C1M/3JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:15,90
18K1W/2PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:26,90
19K1M/12KODET Marcel 1965 3 L.Žatec19:53,20
20K1M/13KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.19:58,30
21K1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:02,40
22C2M/2MORNŠTEJN Roman
SLANINA Vladimír
1969
1969
1 Boh.Pha
L.Žatec
20:08,20
23K1W/4KOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav20:08,80
24K1M/14SVOBODA Martin 1964 3 L.Žatec20:11,90
25C1M/5ŠANTORA Jan 1983 VikingMB20:13,70
26C2M/3DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
20:13,70
27C1M/6KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.20:15,80
28K1M/15GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:16,00
29C2M/4IRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
20:18,80
30C1M/7KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.20:25,80
31C1M/8MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha20:28,30
32C2M/5ŠIMÁNEK Robert
TOMEK Petr
1973
1968
3 Jihlava
Jihlava
20:29,40
33K1M/16DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:33,80
34K1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav20:36,00
35K1M/17MAYER Roman 1971 3 Bechyně20:47,70
36K1M/18BUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:51,20
37K1M/19KYSELA David 1977 Kralupy20:57,90
38C2M/6MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:01,10
39K1M/20MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov21:05,00
40C1W/1VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav21:05,20
41K1M/21TURNER Karel 2004 3 Blovice21:12,00
42K1M/22DIVIŠ Jiří 1960 VikingMB21:17,60
43K1W/6KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy21:24,20
44K1W/7BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha21:26,10
45K1M/23OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.21:26,10
46K1M/24KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:31,90
47K1M/25VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:39,80
48K1M/26ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně21:41,40
49C1M/9MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:50,60
50K1M/27FUCHS Marek 2002 VSDK21:55,80
51K1W/8NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:59,00
52K1M/28STŘECHA Jan 2001 3 VSDK22:00,40
53K1W/9HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.22:01,30
54K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy22:17,70
55K1M/29MAYER Aleš 1996 3 Bechyně22:24,20
56K1M/30SVOBODA Martin 2005 L.Žatec22:25,90
57K1M/31CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha22:27,70
58K1M/32MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.22:34,40
59C1M/10ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec22:43,40
60C1W/2PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.22:43,80
61K1W/11GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz22:46,20
62K1W/12DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK22:48,40
63K1W/13ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav22:53,70
64K1W/14KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:01,70
65C1W/3KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav23:03,40
66C1M/11SVOBODA Martin 1964 L.Žatec23:05,80
67C1W/4LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav23:12,00
68C1W/5BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav23:14,80
69K1M/33VRÁNEK Jan 2004 Blovice23:25,70
70K1W/15HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy23:38,20
71K1W/16VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK23:39,00
72K1W/17VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice23:41,80
73K1W/18MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz24:38,20
74K1M/34ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav24:42,10
75C1M/12URBAN Václav 1953 VikingMB24:43,80
76K1M/35POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.24:50,30
77K1W/19ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz25:48,50
78C1M/13KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.26:04,50
Oddíl

Historie procházení