Spálovský slalom na Kamenici

15.04.2017   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno98.60 0 97.30 0 97.30
2C1M/1PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha101.10 2 100.44 4 103.10
3K1M/2KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 107.30 0 107.30
4K1M/3ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.40 2 109.20 0 107.40
5K1M/4KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha106.20 6 105.90 2 107.90
6K1M/5PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.60 6 108.80 2 110.80
7K1M/6ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.119.20 6 111.50 0 111.50
8K1M/7MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha110.00 4 113.00 0 113.00
9K1M/8JAKL Vincent 2001 2 USK Pha115.60 4 113.60 2 115.60
10K1M/9STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.10 4 115.70 0 115.70
11K1M/10MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy116.30 0 118.50 0 116.30
12K1M/11FRENCL Josef 2002 2 USK Pha111.90 54 116.80 0 116.80
13K1M/12VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.114.90 2 113.40 4 116.90
14C1M/2MILLER Jan 1968 2 Turnov120.00 2 117.30 0 117.30
15K1M/13BÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.30 4 117.50 0 117.30
16C1M/3MILLER Jan 1997 2 Turnov118.40 110 118.30 0 118.30
17K1M/14SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice119.20 4 118.40 0 118.40
18K1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha116.60 2 119.20 0 118.60
19C1M/4KRÁL Adam 2003 2 USK Pha130.30 2 116.80 2 118.80
20K1M/15HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec117.30 4 117.20 2 119.20
21K1M/16BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno123.80 6 117.60 2 119.60
22K1W/2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno118.00 2 120.00 0 120.00
23K1M/17CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.120.10 2 119.60 2 121.60
24C1M/5KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.121.90 0 124.70 12 121.90
25K1M/18BERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno120.80 2 123.20 4 122.80
26C1M/6ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha123.80 6 121.30 2 123.30
27K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha126.20 0 123.40 0 123.40
28K1M/19HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy131.50 2 121.70 2 123.70
29K1W/4CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.125.60 8 122.20 2 124.20
30C1M/7PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha123.60 2 131.00 2 125.60
31C1M/8LACINA Richard 1967 2 Semily144.00 4 125.80 0 125.80
32K1W/5KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.121.90 4 124.50 2 125.90
33K1M/20SAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.40 8 123.20 4 126.40
34K1M/21HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy126.70 2 127.20 0 127.20
35K1M/22GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha118.20 10 124.20 4 128.20
36K1M/23DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha124.30 4 131.00 2 128.30
37K1M/24SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec125.60 4 123.00 6 129.00
38K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK127.30 2 126.10 4 129.30
39K1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB129.30 0 128.50 4 129.30
40K1W/8BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand134.30 4 127.40 2 129.40
41K1W/9RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha129.20 2 127.70 2 129.70
42K1M/25HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak132.90 0 127.70 2 129.70
43K1W/10ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha130.40 4 127.90 2 129.90
44C1M/9ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.128.10 2 128.60 2 130.10
45C1M/10HAUCK Marek 1977 2 KVS HK128.50 6 130.20 0 130.20
46K1M/26BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand130.60 2 130.20 0 130.20
47K1W/11FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha141.70 10 130.40 0 130.40
48C1M/11GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha125.60 8 126.50 4 130.50
49K1W/12KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK137.40 0 130.60 0 130.60
50K1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy135.00 2 132.20 0 132.20
51C1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha158.00 8 132.40 0 132.40
52K1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno127.40 6 129.20 4 133.20
53K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa137.90 0 132.60 2 134.60
54C1W/2DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno140.60 60 136.00 0 136.00
55K1M/27FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.136.40 0 146.70 0 136.40
56K1M/27URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha132.40 4 143.40 52 136.40
57C1M/12BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov140.80 6 136.70 0 136.70
58K1M/29PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.80 0 138.70 6 136.80
59K1M/30JUDA Štěpán 2004 3 Benátky135.80 54 133.80 4 137.80
60C1W/3PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha133.90 4 139.50 2 137.90
61K1W/16HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK142.20 0 138.40 0 138.40
62C1M/13POLLERT Jan 2005 2 USK Pha135.60 4 139.90 2 139.60
63K1W/17HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa137.80 2 141.50 4 139.80
64K1M/31KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand139.40 4 140.04 0 140.04
65K1M/32ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand147.00 4 139.00 2 141.00
66K1M/33KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec137.20 4 143.30 6 141.20
67K1W/18ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha144.10 6 139.50 2 141.50
68K1W/19ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand140.70 2 148.80 6 142.70
69K1M/34STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov144.40 2 150.40 4 146.40
70K1M/35PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník139.60 8 143.10 4 147.10
71K1M/36JINEK Hugo 2005 3 USK Pha155.60 8 145.60 2 147.60
72K1M/37KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa145.90 2 152.10 6 147.90
73K1M/38MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice152.20 4 149.20 0 149.20
74C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha148.00 6 149.80 2 151.80
75K1M/39BEIER Alva 2005 3 Trutnov157.40 6 148.50 4 152.50
76K1W/20ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov152.80 0 148.10 8 152.80
77K1W/21PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky160.40 2 147.90 6 153.90
78K1M/40HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand1.00 999 152.40 2 154.40
79K1M/41SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice156.00 6 150.50 4 154.50
80K1M/42POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK157.50 2 158.30 0 158.30
81K1M/43PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB149.60 12 152.60 6 158.60
82K1M/44ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky155.00 18 147.80 12 159.80
83K1M/45LACINA Jakub 2003 3 Semily1.00 999 158.00 4 162.00
84C1M/14SUK Jakub 2002 3 Trutnov171.10 20 160.50 4 164.50
85C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy184.40 62 167.10 8 175.10
86K1M/46HYNEK Pavel 2003 Semily169.60 154 174.70 2 176.70
87K1M/47KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec173.10 62 169.90 10 179.90
88K1M/48DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno204.60 6 184.90 4 188.90
89K1M/49ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily189.20 2 166.50 50 191.20
90K1W/22HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy197.60 158 185.20 8 193.20
91K1M/50BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy185.20 208 168.30 60 228.30
92C1M/15BAČINA Jan 1973 Č.Lípa196.50 60 192.00 60 252.00
93K1M/51BAČINA Jan 2006 Č.Lípa1.00 999 127.80 456 583.80
Oddíl

Historie procházení