vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2011

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 19 14 255 4   127 6362
2.Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   11 255   2 127 4966
3.Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice   3 2   6 127 4777
4.Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto     184   2 127 4715
5.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 17 16 255       3993
6.Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   8 255     2 3977
7.Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 22 1 255     127 3805
8.Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 16 1 255       3655
9.Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   19 255   2 48 3445
10.Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec           127 3259
11.Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel 9 17 173   5 127 3184
12.Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   14 255       3059
13.Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 6 6 255       3021
14.Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   12 255       2908
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno     1     127 2908
16.Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 16 20 255     13 2897
17.Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   12 255   6 127 2813
18.Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs     255       2807
19.Šindler Marek 1992 012025 DUKLA Brandýs     255       2804
20.Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   10 255       2792
21.Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   14 255     4 2789
22.Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 20 10 255       2756
23.Vrzáň Jakub 1987 009173 Univerzitní sportovní klub Praha     255       2741
24.Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   10 255       2647
25.Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 14   255     2 2455
26.Lisický David 1981 119020 UP Olomouc     1   5 127 2419
27.Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         4 127 2418
28.Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 3   64     127 2370
29.Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4   255       2318
30.Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   11 255     25 2286
31.Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha     255       2252
32.Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 18 6 255       2226
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   6 6     127 2226
34.Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 97   9 127 2137
35.Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12   255       2059
36.Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 1   9 127 2040
37.Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 155   8 127 1991
38.Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   6     1 127 1932
39.Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 11   255     127 1898
40.Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2 2 255     127 1871
41.Chlouba Luboš 1959 001061 Bohemians Praha           127 1826
42.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 8   255       1809
43.Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   10 255       1784
44.Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 2     12   127 1696
45.Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 17 4 255     127 1670
46.Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel   2       127 1648
47.Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   6 255       1598
48.Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   9 255       1442
49.Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha           127 1397
50.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 13 22 245     127 1396
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 13 12 255       1396
52.Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs   3 89     127 1374
53.Vlček Ladislav 1985 012027 DUKLA Brandýs     255       1286
54.Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 3 217     127 1282
55.Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 18 18 255     14 1230
56.Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   8 255     127 1216
57.Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 10   255     127 1205
58.Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 12   19 5   127 1196
59.Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice 2 4 38   8 127 1180
60.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 7 4 5     127 1169
61.Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   15 255       1121
62.Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 23   255       1111
63.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2   255     127 1033
64.Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 2   255     127 1028
65.Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         10 127 1019
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   5 255   2 127 1019
67.Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha     255       1006
68.Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 4 8 255     57 965
69.Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   18 255       946
70.Měšťan Pavel 1970 076005 TJ Jiskra Bechyně     255     127 943
71.Paraniak Jan 1951 023076 SK VS Č. Budějovice     255       929
72.Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 2 86   6 127 922
73.Oliverius Jan 1967 007047 Technika Praha           127 884
74.Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 1   255     83 875
75.Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2   255     127 874
76.Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor 2 6 255       864
77.Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     255       846
78.Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel 7 16 84   5 127 841
79.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 27 6 255       824
80.Benhák Ladislav 1954 023002 SK VS Č. Budějovice     255       823
81.Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 2 17 255       801
82.Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha     255       789
83.Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 5 8 255     127 781
84.Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   24 255       773
85.Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 19 9 255 2   127 765
86.Štěpánek Ondřej 1979 012017 DUKLA Brandýs 1   255       751
87.Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 21   255       740
88.Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav           127 726
89.Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 16 2 255       720
90.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 4   255     18 713
91.Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   7 255     110 693
92.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 6   255       688
93.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 3   255     127 684
94.Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   10 255       678
95.Minařík Miroslav 1955 017020 KK Rakovník     255       673
96.Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 8 120   9 127 668
97.Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice 2 16 255       661
98.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 21 1 255     77 655
99.Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí   16 200     127 647
100.Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 6   255       644
101.Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto 2 1 3   6 127 643
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   16 255       643
103.Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 6   255       635
104.Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   11 255       626
105.Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto 5   51 11   127 621
106.Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 20   255       618
107.Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 14   255       617
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 2 2 164     127 617
109.Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   6 255     127 604
110.Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 10   255       586
111.Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 7   107     127 583
112.Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 16 9 255     34 572
113.Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové 4 8 255       571
114.Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11   255       560
115.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 2   255     127 558
116.Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 20   255       552
117.Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2   255     127 549
118.Šiman Matěj 1995 009022 USK Praha 3   255       542
119.Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   8 255       535
120.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13   255     127 534
121.Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   15 255       531
122.Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 17   255       523
123.Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel 5 14 15   4 127 521
124.Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov 2   2     127 518
125.Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18 18 255 2   11 515
126.Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     255   8 127 513
127.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 16 4 255       512
128.Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn           127 498
129.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 24   3     127 495
130.Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   13 255       492
131.Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 17 16 255       489
132.Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9   174     127 480
133.Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 15   255       479
134.Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 11   255     11 476
135.Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 8   255       475
136.Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         10 127 473
137.Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2 2 255       468
138.Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 17 2 255 5 3   448
139.Horová Klára 1998 121038 KK Opava 7   226     127 443
140.Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   3 255       441
141.Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno         8 127 432
142.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 5   255       429
143.Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 8   82     127 428
144.Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí     255       423
145.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 9 6 255       418
 Gotvald Robert 1990 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 4 3 255       418
147.Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 13 2 8     127 411
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 17   255       411
149.Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 14   255       403
150.Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 1   14     127 399
151.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 4   8     127 397
152.Slavík František 1957 008029 SK Žižkov     255       391
153.Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2   255     112 373
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 23 6 87 3   127 373
155.Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 5   255       367
156.Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 7   255       362
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   10 255       362
158.Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 15   255       360
 Ebel Matyáš 1992 009051 Univerzitní sportovní klub Praha     255       360
160.Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   5 255       359
161.Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 16   255       357
162.Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 17 17 37 5   127 356
163.Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   4 255       347
164.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13 5 255       342
165.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 16 16 84     127 341
166.Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 8 2 255       338
167.Chaloupka Václav 1998 119117 UP Olomouc 19 17 227 4   70 337
168.Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 8   255       336
169.Krechler Miroslav 1952 081009 SK Jihlava   3 103   1 127 331
170.Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 6   255       325
171.Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   13 255       323
172.Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 2   148     127 322
173.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 20   255       315
174.Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 20 15 255       309
175.Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 25 8 160     105 298
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc 1     8   127 298
177.Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10   255       295
178.Kaňjak Robin 1985 066025 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2 255       293
 Kolský Karel 1969 044016 TJ Kablo Děčín           127 293
180.Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 15   255       291
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 9   255 5     291
182.Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 6 4 54   2 127 288
183.Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   16 255       287
 Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov     4   11 127 287
185.Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice         6 127 283
186.Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí   10 135     127 281
187.Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 10   254     13 277
188.BLOCH Marco 1990 000000 Spremb   2 255       276
189.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 2   255       274
190.Zárubová Michaela 1986 045023 KVS Hradec Králové 16 1 253       270
191.Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 12 4 253       269
192.Pecháček Michal 1976 016008 KV125-PRAHA-Vršovice     255       268
193.Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 13   246 4     263
194.Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 13   248       261
195.Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 18 2 240       260
196.Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 14 2 177 9   54 256
197.Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 2 2     3 127 255
198.Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor   2 244     7 253
199.Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 2 2     10 127 251
200.Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 10   236       246
201.Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2 1 240       243
202.Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18 8 215       241
203.Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 6         127 238
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 17 4 217       238
205.Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 2 232       236
206.Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   6 228       234
207.Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto       10   127 232
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 14   8     127 232
209.Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 15   216       231
210.Bohatý Karel 2001 061003 SK Třebechovice 4   226       230
211.Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 8   151     68 227
212.Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 2   216     7 225
213.Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 16 13 161 3   31 224
214.Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 15 8 197       220
215.Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 8   210       218
216.Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       11   127 217
217.Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6   210       216
218.Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 17 8 187       212
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2     127 212
220.Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 2   206       208
221.Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 20 22 152     11 205
222.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 2   198       200
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 11   2 2   127 200
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 9   191       200
225.Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 13   183 2     198
226.Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec 1 1 50   9 127 195
227.Fiala Jakub 1998 011015 KK Brandýs nad Labem 2   192       194
228.Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 10   182       192
229.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 18 20 142     11 191
 Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec   9 182       191
231.Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel 11 18 149   8 3 189
232.Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 16 4 166       186
233.Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   7 174       181
234.Jaroš Tomáš 1987 065001 TJ Permon Roztoky 3   177       180
235.Baustein David 1976 052001 TJ Loko Žatec           127 178
236.Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   18 159       177
237.Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 2     6 1 127 174
238.Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   3 168       171
239.Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   4     2 127 167
240.Klaban Martin 1997 121109 KK Opava 14   152       166
241.Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 1 3 160       164
242.Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 15 2 144       161
243.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 16   144       160
244.Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník   3 156       159
245.Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 14 1 142 1     158
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice 2 2   5 4 127 158
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem     22     127 158
248.Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 19 10 127       156
249.Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2 136   12 4 154
250.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 1   152       153
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha     55     98 153
252.Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   11 140       151
253.Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily 2 5 140       147
254.Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto 8 1 2     127 146
 BETTGE Nico 1980 000000 GER   3 143       146
256.Tunková Kristýna 1988 046043 Delfín Jablonec 12 1 132       145
257.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 2   142       144
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 2   142       144
259.Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 13   130       143
260.Venc Alexandr 1999 012053 DUKLA Brandýs 13   2     123 138
261.Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 6   131       137
262.Koubík Ondřej 1999 001056 Bohemians Praha 17 2 2 2   113 136
 Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 19 13 104       136
264.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16   119       135
 Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel   4 2   6 123 135
266.Jakubů Jaroslav 1973 011009 KK Brandýs nad Labem     134       134
267.Kuneš David 1998 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 10 3 120       133
268.Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2   104     25 131
269.Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 22 26 82       130
 Radil Jiří 1968 092009 KVS Praha 4 16   114       130
271.Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 2   126       128
272.Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 8 2 114       124
273.Altman Marcella 2004 000000 USA 2   121       123
 Švub Jakub 1996 128028 Vodní sporty Desná 7   116       123
275.Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 9   113       122
276.MUELLER Kevin 1988 000000 GER     121       121
277.Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 8 4 64 8   35 119
278.Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 6   112       118
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   6 112       118
280.Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   11 104       115
281.Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 6 6 102       114
282.Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 21 15 76       112
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 18 4 90       112
284.Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 7   104       111
 Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1     110 111
286.Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 2   108       110
287.Bouzek Ondřej 1991 042036 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3   104       107
288.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 8   96       104
289.Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 5 4 94       103
290.Kuna Jan 1990 023061 SK VS Č. Budějovice     102       102
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 9   90 3     102
 TALJAT Sašo 1989 000000 SLO     102       102
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   1 101       102
 POCHWALA Marcin 0 000000 POL     102       102
 ŠKANTÁR Peter 0 000000 SVK     102       102
296.PITT Greg 2000 000000 GBR     101       101
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 13 10 78       101
298.STANOVSKÝ Jakub 1997 000000 0 2   98       100
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha   11 21   5 63 100
 Říha Jan 1987 089010 KV Viking Ml.Boleslav           100 100
301.Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 19   80       99
 Božek Radim 1992 119010 UP Olomouc   7 2     90 99
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   6 93       99
304.Zach Richard 1979 035020 TJ Slavia K. Vary   2 96       98
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   96       98
306.Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 1   93       94
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 10   84       94
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 15   70 9     94
309.Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   19 74       93
 Machek Radek 1980 060029 Loko Trutnov   7 86       93
311.Kužela Petr 1970 044017 TJ Kablo Děčín           92 92
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 16 16 60       92
313.Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         3 88 91
314.Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10   80       90
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 18   72       90
316.FERRARI Niccolo 0 000000 ITA     89       89
317.Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 6 11 71       88
318.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7   80       87
319.Jasanská Jitka 1981 064009 SKK Vysoké Mýto 2   84       86
320.Dřevojánek Dalibor 2001 132062 TJ Valašské Meziříčí 3         82 85
321.Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 4   80       84
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2 1 81       84
323.Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   77       83
324.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 2   80       82
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 13 1 68       82
326.Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 14 9 48 7 3   81
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 5   76       81
328.Christov Ivan 1988 043043 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2   78       80
329.Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 17   56 6     79
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8   71       79
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   14 65       79
332.WERRO Simon 2000 000000 SUI     78       78
333.Witkowski Milton 1992 000000 Spremberg 1   76       77
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6   71       77
335.Musil Jan 1990 046060 Delfín Jablonec 6 2 68       76
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek     66 10     76
 Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha     66 10     76
 Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav           76 76
339.Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 18 4 52 1     75
340.KERVELLA Loic 2000 000000 FRA     74       74
 Čáň Libor 1999 132008 TJ Valašské Meziříčí 9   11     54 74
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 26 4 44       74
343.Lhota Radim 1982 070085 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2   70       72
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   3 69       72
345.Schneiderová Lucie 1988 024024 SK Vltava Č. Krumlov     1     70 71
 HOUNSLOW Richard 0 000000 GBR 2   69       71
347.Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 10 4 56       70
348.Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 4   64       68
 USHAKOV Artem 0 000000 RUS     68       68
 HOCHSCHORNER Peter 0 000000 SVK     68       68
 BENZIEN Jan 0 000000 GER   2 66       68
352.Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 9   58       67
 SASAKI Tsubasa 0 000000 JPN     67       67
354.Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s.     55     10 65
 JEFFERY Robin 1987 000000 AUS   2 63       65
 KUZNETSOV Mikhail 0 000000 RUS     65       65
357.Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs     64       64
 DENNIS Tad 0 000000 USA   2 62       64
 BECKER Thomas 0 000000 GER     64       64
360.ZHANG Hang 2000 000000 CHN   1 62       63
361.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 2         60 62
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 23 17 18 4     62
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   10 52       62
364.Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     61       61
365.Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   17 42       59
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   20 39       59
367.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 18 17 22       57
 Šebela David 1998 047024 TJ DNT VS Kadaň 22 13 22       57
 Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 15   42       57
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 10 13 34       57
371.ROZMUŠ Karol 1987 000000 SVK   2 54       56
372.Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha     55       55
373.Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 10   44       54
374.Krofta Jindřich 1990 030048 VS Tábor   3 50       53
 Kučera Tomáš 1950 035006 TJ Slavia K. Vary     53       53
376.Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 4   48       52
377.Krausová Tereza 1993 119089 UP Olomouc 5   37 9     51
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   12 39       51
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója 1 28 22       51
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 Bohemians Praha 14         37 51
381.Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 6   44       50
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 2   48       50
383.Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 12   37       49
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   7 42       49
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9         40 49
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   4 45       49
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 12         37 49
388.Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 4   44       48
 Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 8   40       48
390.Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí   13 27     6 46
391.Fialová Veronika 1998 119070 UP Olomouc 21 14 6 4     45
392.Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 22 20 2       44
393.Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 23   20       43
 Drábková Martina 1995 112011 VK Kroměříž 13   23 7     43
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   3 40       43
 Peschier Nicolas 1984 000000 Team Amadonsa   3 40       43
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník   11 32       43
398.Tomeček Petr 1978 134031 KK Veselí nad Moravou 2   40       42
399.Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 19 8 14       41
400.PECHE Matthieu 1987 000000 FRA     40       40
 Mašková Alena 1976 009025 Univerzitní sportovní klub Praha 7   33       40
 Hron Jiří 1951 017008 KK Rakovník 16 8 16       40
403.Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek   6 33       39
404.Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav         1 37 38
 Štercl Pavel 1966 012003 DUKLA Brandýs     38       38
406.Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 16 20         36
 Němcová Anna 1998 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 12 1 23       36
 Vrba Jiří 1997 119066 UP Olomouc 17 15 2 2     36
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         2 34 36
410.FOUGERE Thomas 2000 000000 FRA     35       35
411.Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   11 23       34
 Johanides Milan 1975 014008 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 27 4       34
413.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 23   10       33
414.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 2   30       32
 Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 6 9 4   9 4 32
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 17     3   12 32
417.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 14 13       4 31
 Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 12 9   7 3   31
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 8   23       31
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava   7 24       31
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 2 6 23       31
422.Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14   16       30
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8   8     14 30
 Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 4   26       30
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20 6 2 2     30
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov 6 18 1 4 1   30
 Kolovrátek Lukáš 1978 035019 TJ Slavia K. Vary   4 26       30
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6 2 22       30
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 20 10         30
430.Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24 3   2     29
 Jáša Radek 1967 023025 SK VS Č. Budějovice 6   23       29
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   11 18       29
 HENZE Frank 0 000000 GER     29       29
434.Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 2   26       28
 Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 2   26       28
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov 2 12 14       28
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   9 19       28
438.Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 25 2         27
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 12   15       27
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 4   23       27
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   16 11       27
442.Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 13 13         26
443.Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 14 9 2       25
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 18   7       25
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   17 8       25
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 4 8 1     25
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     25       25
 MASOERO Erik 0 000000 ITA     25       25
449.Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 10 8 6       24
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 12   12       24
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 6 16 2       24
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   14 10       24
453.Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 19 4         23
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 8 13     2   23
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava 13     10     23
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   5 4   8 6 23
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 11         12 23
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20   3       23
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 5 2 16       23
460.Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 22           22
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 16 4 2       22
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 14 8         22
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 22           22
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 17   5       22
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 8 6 4 4     22
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       11   11 22
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 6   16       22
 Dušek Vladimír 1957 055007 Sk VS Slávia Hradec Králové     22       22
469.Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 15 6         21
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 21           21
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   19 2       21
 Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 11 6   4     21
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 19   2       21
474.Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 2   18       20
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 14   6       20
 Linek Ondřej 1998 119057 UP Olomouc 17 1 2       20
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 14 6         20
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 19 1         20
 Svobodová Jana 1993 043010 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 11     9     20
 Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel   7 2   11   20
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       9   11 20
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 6 3 3     8 20
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 4   4 12     20
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 6   14       20
 Kašpar Jaroslav 1956 055014 Sk VS Slávia Hradec Králové   2 18       20
486.Kleveta Jakub 1997 119112 UP Olomouc 9 1 8 1     19
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 6 13         19
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 6   1 12     19
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 11     8     19
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 18   1       19
 Dvořák Vít 1971 099012 USK Praha - Happy Life 11   8       19
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 7     12     19
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník   9 10       19
495.Šimková Iva 1999 023096 SK VS Č. Budějovice 15 3         18
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Nguyen Phuc Thinh 1998 057051 TJ Syntesia Pardubice 16 2         18
 Pechman Vojtěch 1997 049049 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18           18
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 12     6     18
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 14 2 2       18
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 11   7       18
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12     6     18
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   15 3       18
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 2 2 2 12     18
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 14 4         18
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16 2         18
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 8     10     18
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18           18
 Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 16 2         18
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   16 2       18
511.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 10 7         17
 Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 17           17
 Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel 7 8     2   17
 Brázdová Johana 1997 014050 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15   2       17
 Fiala Jan 1996 023142 SK VS Č. Budějovice 17           17
 Hajduchová Adéla 1996 082003 KVS Písek 17           17
 Galušková Karolína 1995 042027 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Folkman Jan 1995 063060 SK Týniště nad Orlicí 5   10 2     17
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 17           17
 Vašina Jiří 1994 122006 Mittal Ostrava 17           17
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 2 11     4   17
 Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice 2 2     11 2 17
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 17           17
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 9 8         17
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 17           17
 Milyán David 1974 052013 TJ Loko Žatec 17           17
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   17         17
528.Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 4   12       16
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 2   14       16
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16           16
 Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 16           16
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 16           16
 Jandová Barbora 2000 052023 TJ Loko Žatec 12 4         16
 Radil Jakub 1998 009055 USK Praha 16           16
 Šebelová Tereza 1994 047023 TJ DNT VS Kadaň 14 2         16
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15 1         16
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 8 8         16
 Daněk Aleš 1979 119013 UP Olomouc   2 14       16
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 2   2 12     16
540.Voral David 2007 057010 TJ Syntesia Pardubice 9 4   2     15
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 15           15
 Kubíček Tomáš 1996 119119 UP Olomouc 12 1   2     15
 Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 3     12     15
 Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí 4 2 4 5     15
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 15           15
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13 1 1       15
 Taišlová Martina 1986 042023 Klub vodních sportů Sušice z.s. 15           15
 Lhota David 1971 099001 USK Praha - Happy Life 13   2       15
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 15           15
550.Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 14           14
 Petříček Jakub 2000 052009 TJ Loko Žatec 14           14
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 14           14
 Urban Tomáš 1994 121031 KK Opava 14           14
 Vomáčka Jakub 1993 060044 Loko Trutnov 8     6     14
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 13   1       14
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 11 3         14
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 14           14
 Přinda Lukáš 1980 009045 Univerzitní sportovní klub Praha   2 12       14
 Štěpánková Vanda 1978 012013 DUKLA Brandýs 14           14
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   10 4       14
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   14         14
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   14         14
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 14           14
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 14           14
565.Bárta Jan 2000 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11   2       13
 Jáša Filip 1997 023154 SK VS Č. Budějovice 11   2       13
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 13           13
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 13           13
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 9 2   2     13
 Šrůma Radek 1995 045027 KVS Hradec Králové   8 5       13
 Vala Matěj 1993 030040 VS Tábor   4 2   1 6 13
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Hradílek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 12 1         13
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13           13
 Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha 4     9     13
 Sedlmaier Aleš 1980 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 2     11     13
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 5     8     13
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 11   2       13
582.Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Holická Adéla 1999 012052 DUKLA Brandýs 12           12
 Halík Ondřej 1999 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8   4       12
 Petriláková Ludmila 1998 034034 TJ SK Hubertus KV 12           12
 Krameš Petr 1995 119093 UP Olomouc 10     2     12
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 12           12
 Střecha Petr 1994 108003 VS Dolní Kounice 6     6     12
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec 4     8     12
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž       12     12
 Kopťák Daniel 1989 121012 KK Opava   12         12
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 12           12
 Vanyšová Andrea 1987 052081 TJ Loko Žatec 12           12
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Hrouzková Alena 1985 112043 VK Kroměříž 5     7     12
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 11   1       12
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha   1 11       12
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem     12       12
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Ben Ali Alena 1969 030030 VS Tábor 10   2       12
 Raab David 1969 070004 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 12           12
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 12           12
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   12         12
 Maňas Miroslav 1955 034044 TJ SK Hubertus KV 12           12
 SMEDLEY Cameron 0 000000 CAN   1 11       12
608.Šimko Jakub 1998 063054 SK Týniště nad Orlicí 7 2   2     11
 Motyčka Marek 1998 133036 SK Veselí nad Moravou 11           11
 Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 7 2   2     11
 Brázda Vendelín 1996 014036 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Sušánková Markéta 1992 009057 USK Praha 11           11
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 11           11
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 11           11
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 11           11
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     11       11
 Damborský Libor 1982 112005 VK Kroměříž 2     9     11
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou 2     9     11
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9         2 11
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   11         11
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc 2     9     11
 Říhová Magda 1970 009097 Univerzitní sportovní klub Praha 9   2       11
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 11           11
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 11           11
 Keš Miroslav 1967 018001 Kotva Veselí nad Lužnicí   11         11
627.Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Šimková Táňa 2001 023161 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Okáčová Lucie 2000 009093 USK Praha 10           10
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Weisl Jakub 1995 009107 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Jícha Martin 1994 007009 Technika Praha 10           10
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       10     10
 Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha       10     10
 Křišťan Filip 1992 063021 SK Týniště nad Orlicí 2 1   7     10
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   10         10
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 10           10
 Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 6 4         10
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Břečka Tomáš 1988 133003 SK Veselí nad Moravou 8     2     10
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   10         10
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 2   8       10
 Plašilová Martina 1985 008017 SK Žižkov   10         10
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   10         10
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 10           10
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 8   2       10
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 4     6     10
 Pospíšil Jaroslav 1973 009099 USK Praha     10       10
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 10           10
 Šprdlík Vít 1967 042002 Klub vodních sportů Sušice z.s.   10         10
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   10         10
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 6 4         10
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 10           10
655.Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 2         7 9
 Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 9           9
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 9           9
 Dvořáková Jitka 1994 023015 SK VS Č. Budějovice 9           9
 Pinkas Adam 1993 116059 TJ Vodní Sporty Litovel 2 2   5     9
 Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 6 1 2       9
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice   9         9
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 5     4     9
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       9     9
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 9           9
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 7 2         9
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9           9
669.Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 8           8
 Motyčková Sára 2001 133067 SK Veselí nad Moravou 2   6       8
 Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Tomeček Michal 1996 133070 SK Veselí nad Moravou 2   2 4     8
 Benháková Anna 1993 046064 Delfín Jablonec 2   6       8
 Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice 7     1     8
 Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek       8     8
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 6   2       8
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 8           8
 Hammer Martin 1985 012026 DUKLA Brandýs     8       8
 Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav         2 6 8
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6         2 8
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha       8     8
 Kovárník Lukáš 1977 014002 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Kluganost Vít 1977 016007 KV125-PRAHA-Vršovice 4   4       8
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 6         2 8
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 4 4         8
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 8           8
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc       8     8
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 8           8
 Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc       8     8
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 4 4         8
 Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   8         8
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor     2   6   8
 Hermann René 1962 001003 Bohemians Praha           8 8
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 6   2       8
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
698.Dvořák Vít 2003 009110 USK Praha 7           7
 Řeháková Marie 2000 116074 TJ Vodní Sporty Litovel 7           7
 Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 7           7
 Hrubý Tomáš 1996 132011 TJ Valašské Meziříčí 5 2         7
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   5       7
 Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov       7     7
 Waloszek Jakub 1989 122032 Mittal Ostrava 7           7
 Barcaj Adam 1988 124001 SK Přerov 5   2       7
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 5   2       7
 Nedvěd Marek 1987 119033 UP Olomouc 1 6         7
 Pokorný Ondřej 1985 082016 KVS Písek   5 2       7
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   7         7
 Matěják Petr 1973 048010 TJ Ohře Klášterec   6 1       7
 Lerch David 1972 048025 TJ Ohře Klášterec   7         7
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 7           7
 Lacina Pavel 1970 088001 C.K. Rožátov 7           7
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 7           7
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 7           7
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   7         7
 EICHFELD Casey 0 000000 USA   2 5       7
720.Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 2   4       6
 Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 6           6
 Pechmanová Marie 2001 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 LOIR Caroline 2000 000000 FRA 3 3         6
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 4 2         6
 Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 6           6
 Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 6           6
 Kurfürst Jaroslav 1993 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Břečka Jakub 1992 133034 SK Veselí nad Moravou 4     2     6
 Fleisigová Alžběta 1990 065021 TJ Permon Roztoky 4   2       6
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha   6         6
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Jordán Tomáš 1988 133007 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Šálek Marek 1986 001040 Bohemians Praha           6 6
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1     5     6
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 6           6
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   6         6
 Volek Martin 1982 132027 TJ Valašské Meziříčí 6           6
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 6           6
 Suchý Jaroslav 1978 057078 TJ Syntesia Pardubice         4 2 6
 Pišvejc Ivan 1978 049051 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Žatecká Soňa 1976 082021 KVS Písek 6           6
 Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 2   4       6
 Jančar David 1974 009089 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 6           6
 Kneblová Pavla 1974 119091 UP Olomouc 2     4     6
 Matějka Jakub 1973 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 6           6
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 6           6
 Říha Milan 1970 009090 Univerzitní sportovní klub Praha   4 2       6
 PITT Stewart 1968 000000 GBR   3 3       6
 Mráček Zdeněk 1968 059024 TJ Semily   2 4       6
 Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor   6         6
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 6           6
 HERRMANN Rolf 1958 000000 GER 3 3         6
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 6           6
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 6           6
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 6           6
 Panenka Petr 1947 097004 Raft klub Trója   3 3       6
 BÁTIK Ján 0 000000 SVK     6       6
 FLORENCE David 0 000000 GBR   3 3       6
767.Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 5           5
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 5           5
 Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 5           5
 BISO Hugo 2000 000000 FRA     5       5
 Stanovská Soňa 2000 842035 TJ KVS Sušice 5           5
 Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Mráček Šimon 1999 059026 TJ Semily 2   3       5
 Stanovský Samuel 1998 842018 TJ KVS Sušice 5           5
 Binder Martin 1997 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Bařina Jiří 1992 124016 SK Přerov 3   2       5
 Chudík Vladimír 1989 023021 SK VS Č. Budějovice   4 1       5
 Košťál Jiří 1989 001026 Bohemians Praha       5     5
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 5           5
 Dawson Michael 1986 000000 NZL 4 1         5
 Polívka Jan 1986 033005 VS Blovice 5           5
 Vacíková Kateřina 1983 119017 UP Olomouc       5     5
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4 1         5
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2   3       5
 Marek Kamil 1972 099014 USK Praha - Happy Life 3   2       5
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 5           5
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 5           5
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 3 2         5
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   5         5
 Hric Dušan 1966 119023 UP Olomouc 5           5
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 5           5
793.Novák Kryštof 2006 027011 Otava Strakonice 4           4
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 4           4
 Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 4           4
 Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 4           4
 Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 4           4
 Bednář Jan 2000 061011 SK Třebechovice 4           4
 HOCEVAR Simeon 2000 000000 SLO   2 2       4
 Hřebíček Jakub 1999 011012 KK Brandýs nad Labem 2   2       4
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 2 2         4
 Křempková Anna 1998 121018 KK Opava 2   2       4
 Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 4           4
 Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Žítek Michal 1996 034032 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Morkes Michal 1995 045022 KVS Hradec Králové   4         4
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4           4
 Papp Daniel 1995 124019 SK Přerov 4           4
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Rusín David 1994 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2   2       4
 Liskovský Vladimír 1994 023155 SK VS Č. Budějovice   2 2       4
 Rejman Zbyšek 1992 045014 KVS Hradec Králové   4         4
 Skácelík Radek 1992 124024 SK Přerov 4           4
 Bustová Anna 1992 009019 USK Praha 4           4
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Stoličková Karolína 1991 112035 VK Kroměříž 4           4
 Smažík Jiří 1991 052077 TJ Loko Žatec 4           4
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4           4
 Drahozalová Jana 1990 049001 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 4           4
 Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 4           4
 LAWRENCE Rosalyn 1989 000000 Australia Jun./ 1 3         4
 RAIBA Omar 1988 000000 ITA 4           4
 Fusková Dana 1988 132029 TJ Valašské Meziříčí 4           4
 Chládek Pavel 1987 049022 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 BOUZIDI Carole 1985 000000 FRA 4           4
 Mann Dana 1984 000000 4           4
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 4           4
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Kubíčková Lucie 1982 071006 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 4           4
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 4           4
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov 4           4
 Blahník Vojtěch 1981 035002 TJ Slavia K. Vary 4           4
 Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 4           4
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   3 1       4
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   4         4
 Kohout Jiří 1975 044025 TJ Kablo Děčín           4 4
 Vítek David 1974 071008 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.   4         4
 Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 4           4
 Šanda Petr 1973 019009 BS Vlašim 4           4
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 4           4
 KLAMMER Jesko 1972 000000 GER       4     4
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2 2       4
 Macek Jiří 1971 018002 Kotva Veselí nad Lužnicí   2 2       4
 Vicher Jan 1970 044018 TJ Kablo Děčín           4 4
 Stanovský Miroslav 1970 842039 TJ KVS Sušice 4           4
 Rozkošný Luboš 1968 063037 SK Týniště nad Orlicí   4         4
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 4           4
 Hřib Roman 1967 103013 Kanoe Klub Spoj Brno           4 4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 4           4
 Kořínek Luděk 1965 099013 USK Praha - Happy Life 2   2       4
 RÜBHAUSEN Martina 1964 000000 GER 4           4
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 4           4
 KÜHN Michael 1961 000000 GER   4         4
 KECK Dieter 1959 000000 GER 4           4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 4           4
866.PFEIFER Melanie 2000 000000 GER 3           3
 KLAUSS Gauthier 2000 000000 FRA     3       3
 LARIONOV Dmitriy 2000 000000 RUS     3       3
 MARC Jonathan 2000 000000 FRA   3         3
 SCHROEDER David 2000 000000 GER     3       3
 GARGAUD Chanut Denis 2000 000000 FRA   3         3
 GUINEA Leanne 2000 000000 AUS   3         3
 TENG Qianqian 2000 000000 CHN   3         3
 Augustin Tomáš 2000 030041 VS Tábor 3           3
 DE GENNARO Riccardo 2000 000000 ITA 3           3
 BAER Claudia 2000 000000 GER 3           3
 KOSMACHEVA Alexandra 2000 000000 RUS   3         3
 JACQUET Claire 2000 000000 FRA   3         3
 Šejvl Jaroslav 1999 009084 USK Praha 3           3
 Špetík Josef 1999 132064 TJ Valašské Meziříčí 3           3
 Musilová Magdaléna 1996 046016 Delfín Jablonec 3           3
 Kulíšek Tomáš 1996 001019 Bohemians Praha 3           3
 Koudelková Kateřina 1995 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3           3
 FRANKLIN Mallory 1994 000000 GBR   3         3
 Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2   1       3
 Sýkora Tomáš 1992 034030 TJ SK Hubertus KV 3           3
 BORROWS Alison 1992 000000 Australia Jun./   3         3
 BOŽIČ Luka 1991 000000 SLO     3       3
 Aigner Hannes 1989 000000 Augsburger Kajak Verein 3           3
 Šíp Milan 1988 023106 SK VS Č. Budějovice   2 1       3
 SZCZEPANSKI Piotr 1988 000000 Polska     3       3
 Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 1     2     3
 MACOVÁ Katarína 1986 000000 SVK   3         3
 Janko Jan 1986 064005 SKK Vysoké Mýto   1 2       3
 Jull Louise 1986 000000 NZL 3           3
 POTOCNY Marcel 1985 000000 SVK 3           3
 SLAFKOVSKY Alexander 1983 000000 Dukla L.Mik.   3         3
 Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 LABARELLE Pierre 1982 000000 FRA     3       3
 Bašková Petra 1981 010040 SK VS Karbo Benátky 3           3
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 3           3
 Schmidt Martin 1976 053017 TJ Dvůr Králové 3           3
 PODUŠKA Patrik 1976 000000 Sokol Troja 3           3
 Trefná Hana 1975 001045 Bohemians Praha 2     1     3
 Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov   1 2       3
 HANZALOVÁ Eva 1974 000000 Sokol Troja 3           3
 PODUŠKOVÁ Marie 1974 000000 Sokol Troja 3           3
 Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 3           3
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 3           3
 Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 3           3
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   3         3
 TURNBALL Steven 1972 000000 GBR     3       3
 Ladýř Karel 1972 045013 KVS Hradec Králové   3         3
 Žížala Josef 1969 099020 USK Praha - Happy Life 3           3
 KÜHN Thomas 1969 000000 KC Sömmerda   3         3
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové   2 1       3
 SIMPSON Ian 1965 000000 GBR 3           3
 PFLUK Normen 1965 000000 KC Sömmerda   3         3
 Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek       3     3
 Švihel Luboš 1960 124007 SK Přerov 3           3
 MÜLLER Thomas 1959 000000 GER 3           3
 RAUE Frank 1958 000000 GER   3         3
 GEBHARD Klaus 1950 000000 GER   3         3
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 3           3
 WELLHAUSEN Bernd 1947 000000 GER 3           3
 Prskavec Jiří 1945 046033 Delfín Jablonec 3           3
 KALISKÁ Elena 0 000000 SVK 3           3
 MALEY Kynan 0 000000 AUS   2 1       3
 ŠKANTÁR Ladislav 0 000000 SVK     3       3
 KHARITONOVA Marta 0 000000 RUS 3           3
 SCHUBERT Sebastian 0 000000 GER 3           3
 HALCIN Martin 0 000000 SVK 3           3
 DUKÁTOVÁ Jana 0 000000 SVK 3           3
 SCHORNBERG Jasmin 0 000000 GER 3           3
 TENG Zhiqiang 0 000000 CHN   3         3
 KUHNLE Corinna 0 000000 AUT 3           3
 PENNIE Fiona 0 000000 GBR 3           3
 MOLMENTI Daniele 0 000000 ITA 3           3
 POLACZYK Mateusz 0 000000 POL 3           3
 JONES Luuka 0 000000 NZL 3           3
 BENETTI Andrea 0 000000 ITA     3       3
 KILJANEK Grzegorz 0 000000 POL   3         3
 KAUZER Peter 0 000000 SLO 3           3
944.Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2           2
 Bednář Lukáš 2002 061007 SK Třebechovice 2           2
 Junek Jan 2002 064006 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Venigerová Hana 2001 064043 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Staša Jeroným 2001 061028 SK Třebechovice 2           2
 Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2           2
 PACIERNIK Natalia 2000 000000 POL 2           2
 MOZETIC Nina 2000 000000 SLO 2           2
  Hradec 2000 000000 Olomouc 2           2
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR     2       2
 LI Lu 2000 000000 CHN   2         2
 SPENCER Alice 2000 000000 GBR   2         2
 BOURLIAUD Pierre 2000 000000 FRA 2           2
 PEROVA Ekaterina 2000 000000 RUS 2           2
 Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 2           2
 WOJS Grzegorz 2000 000000 POL   2         2
 LOUEN Mira 2000 000000 GER   2         2
 CEN Nanquin 2000 000000 CHN   2         2
 REBOURS Oriane 2000 000000 FRA   2         2
 McGEE Alexandra 2000 000000 CAN   2         2
 SEDLÁČEK Alexandr 2000 000000 Slovensko       2     2
 PETERLIN Janos 2000 000000 SLO 2           2
 NEE Ashley 2000 000000 USA 2           2
 EIGEL Pavel 2000 000000 RUS 2           2
 THOMAS Martin 2000 000000 FRA   2         2
 MAXEINER Tim 2000 000000 GER 2           2
 HORN Jacqueline 2000 000000 GER 2           2
 FOUGERE Mathieu 2000 000000 FRA     2       2
 HAEDERLI Loic 2000 000000 SUI   1 1       2
 CHABBEY Lucien 2000 000000 SUI   1 1       2
 STOECKLIN Lena 2000 000000 GER   2         2
 Gonda Daniel 1999 043001 TJ Česká Lípa 2           2
 Kacafírek Jan 1999 009080 USK Praha 2           2
 Šimara Dominik 1999 116075 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Leitner Zdeněk 1998 034045 TJ SK Hubertus KV 2           2
 HAŠŠOVÁ Michaela 1998 000000 SVK 2           2
 MRACEK Simon 1998 000000 Německo     2       2
 Havlena Jan 1997 011014 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       2     2
 Suchý Ondřej 1997 043023 TJ Česká Lípa 2           2
 GURECA Marko 1996 000000 SVK   2         2
 STANOVSKÝ Martin 1996 000000 0 2           2
 CHRAŠTELOVÁ Nika 1995 000000 SVK 2           2
 Málek Andrej 1995 000000 DU LM       2     2
 KRAUS Patrik 1994 000000 KDV-MFI Bratislava       2     2
 SOLAREK Toni 1994 000000 SG Kanu Meißen     2       2
 TILMAN Gunz 1994 000000 SG Kanu Meißen     2       2
 Brus Simon 1993 000000 KKK NIVO CELJE 2           2
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Červenka Jan 1992 034042 TJ SK Hubertus KV 2           2
 KOLENC Bérénice 1992 000000 U.s.c. Nay Canoe Kayak 2           2
 TERCELJ Eva 1992 000000 SLO 2           2
 CLARKE Joe 1992 000000 GBR 2           2
 DEGENARO Giovanni 1992 000000 ITA 2           2
 BAĎURA Jerguš 1991 000000 SVK   2         2
 DONNET Virgil 1991 000000 Canoe Kayak Club Nimes 2           2
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 1   1       2
 Toporcer Jiří 1990 108023 VS Dolní Kounice 2           2
 Guiet Pauline 1990 000000 Francie 2           2
 VAN WIJK Katrina 1990 000000 CAN 2           2
 Lhota Štěpán 1990 070088 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 Herink Jiří 1990 009158 USK Praha   2         2
 Studený Jakub 1990 108020 VS Dolní Kounice 2           2
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž   1 1       2
 LENARCIC Jure 1990 000000 SLO   2         2
 BERCIC Anze 1990 000000 SLO   2         2
 Jaroš Jan 1989 017005 KK Rakovník 2           2
 Nedvěd Jaroslav 1989 119003 UP Olomouc 2           2
 DAILLE Etienne 1989 000000 FRA 2           2
 Čevora Lukáš 1988 112023 VK Kroměříž 2           2
 KRAGELJ Ursa 1988 000000 SLO 2           2
 MANNING-HUNTER Paul 1988 000000 CAN 2           2
 Mrůzek Ondřej 1987 119068 UP Olomouc 2           2
 Bičovská Jana 1987 119099 UP Olomouc 2           2
 FEIER Sebastian 1987 000000 Spremberg   2         2
 OBRAZTSOV Maxim 1987 000000 Moscow Team   2         2
 Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel   2         2
 Černá Klára 1987 049040 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 HEURTEAU Ciran 1987 000000 IRL 2           2
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2           2
 Lebeda Lukáš 1987 019007 BS Vlašim 2           2
 HEURTEAU Ciaran 1987 000000 IRL 2           2
 Ivanová Tatiana 1986 060032 Loko Trutnov     2       2
 Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Vlasák Jan 1986 061026 SK Třebechovice 2           2
 Jaroš Jakub 1986 017003 KK Rakovník 2           2
 CHABROL Romain 1986 000000 Montpellier Agglomeration Cano 2           2
 Buys Benjamin 1986 000000 VICK 2           2
 Kiesslich André 1986 000000 Spremberg   2         2
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice   2         2
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2           2
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2           2
 WIEDEMANN Maik 1985 000000 SG Kanu Meißen   2         2
 BONDAR Alexander 1984 000000 Moscow Team   2         2
 MEGLIČ Jure 1984 000000 SLO 2           2
 Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové   2         2
 PEROVA Alexandra 1982 000000 RUS 2           2
 Fijalík Ondřej 1982 112006 VK Kroměříž 2           2
 ŠAJBIDOR Ján 1982 000000 SVK 2           2
 KHOMCHENKO Andrey 1981 000000 RUS 2           2
 Tůma Jiří 1981 133044 SK Veselí nad Moravou 2           2
 SWETNAM Huw 1981 000000 England 2           2
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 2           2
 Šimková Hana 1980 010037 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Minks Tomáš 1980 112022 VK Kroměříž 2           2
 Nedvědová Anna 1980 009049 Univerzitní sportovní klub Praha     2       2
 Šteffanová Lenka 1980 078011 Lužnice Tábor 2           2
 VASEY Robin 1980 000000 GBR 2           2
 Knebel David 1980 119051 UP Olomouc       2     2
 Šotola Michal 1979 001068 Bohemians Praha       2     2
 Pražák Michal 1979 008019 SK Žižkov     2       2
 Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2           2
 Vlach Jiří 1978 008018 SK Žižkov     2       2
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   2         2
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 2           2
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   2         2
 Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž 2           2
 Balint Michal 1978 060048 Loko Trutnov 2           2
 Lovecký Petr 1977 134017 KK Veselí nad Moravou 2           2
 Zumrová Lucie 1977 059009 TJ Semily 2           2
 Kratochvíl Radek 1977 119039 UP Olomouc 2           2
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   2         2
 Večerek Michal 1977 121041 KK Opava 2           2
 KRALJ Dejan 1976 000000 SLO     2       2
 Veselý Marek 1975 108043 VS Dolní Kounice 2           2
 Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Míka Patrik 1975 042028 TJ KVS Sušice 2           2
 Dvořáček Vladimír 1975 053005 TJ Dvůr Králové 2           2
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 2           2
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2         2
 Hegerová Hana 1974 045004 KVS Hradec Králové 2           2
 Romashkina Ekaterina 1974 000000 RUS 2           2
 Svoboda David 1974 132023 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1 1         2
 Janda Zbyněk 1974 034011 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 Raab Ondřej 1973 012014 DUKLA Brandýs 2           2
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Zapletal Matěj 1973 001066 Bohemians Praha 2           2
 Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója   2         2
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Urban Radek 1972 128038 Vodní sporty Desná   2         2
 WOLF Eddi 1971 000000 GER   2         2
 Mrůzek Vladimír 1971 121071 KK Opava     2       2
 Křempek Kamil 1971 121065 KK Opava     2       2
 Bízek Zdeněk 1971 011022 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Rozsypal Rudolf 1971 119059 UP Olomouc   2         2
 Princ Rudolf 1970 027006 Otava Strakonice 2           2
 HOTTER Andreas 1970 000000 GER       2     2
 Weisl Pavel 1970 099018 USK Praha - Happy Life 2           2
 Líhař Filip 1970 088008 C.K. Rožátov   2         2
 Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 2           2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 UNGER Andreas 1969 000000 GER 2           2
 Vrublovský Jiří 1969 119113 UP Olomouc   2         2
 MRACEK Zdenek 1968 000000 Německo     2       2
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 2           2
 Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc       2     2
 ANSCHÜTZ Anderas 1967 000000 GER       2     2
 Hybeš Zdeněk 1966 034006 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Štercl Petr 1966 012004 DUKLA Brandýs     2       2
 Beneš Petr 1965 060012 Loko Trutnov 2           2
 Zápotočný Václav 1965 035017 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Malík Martin 1965 013002 SK NeoMI Praha   2         2
 Lněnička František 1964 035008 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Tunková Marcela 1964 046024 Delfín Jablonec     2       2
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2           2
 Svoboda Dobromil 1963 043055 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2           2
 Navara Vladimír 1963 039018 TJ Loko Plzeň   2         2
 Kubát Zdeněk 1962 036008 Kanoistický klub Klatovy z.s.   2         2
 Kubričan Pavel 1961 010015 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Macášek Josef 1961 076001 TJ Jiskra Bechyně 2           2
 Janovský Miroslav 1961 042005 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Fišera Miloslav 1958 038001 TJ ČSAD Plzeň   2         2
 Terber Richard 1958 030021 VS Tábor   2         2
 Šilhavecký František 1957 055026 Sk VS Slávia Hradec Králové     2       2
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   2         2
 Malý Pavel 1954 116120 TJ Vodní Sporty Litovel   2         2
 Prokš Zdeněk 1954 008006 SK Žižkov     2       2
 Roleček Luděk 1951 064017 SKK Vysoké Mýto     2       2
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           2 2
 Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí   2         2
 POPIELA Dariusz 0 000000 POL 2           2
 DE GENNARO Giovanni 0 000000 ITA 2           2
 RHEINISCH Eoin 0 000000 IRL 2           2
 WALSH Campbell 0 000000 GBR 2           2
 KURT Michael 0 000000 SUI 2           2
 GRANT Sarah 0 000000 AUS 2           2
 HORN Stefanie 0 000000 GER 2           2
 GRIMM Alexander 0 000000 GER 2           2
 Hastings John 0 000000 CAN 2           2
 PARSONS Scott 0 000000 USA 2           2
 STOTT Etienne 0 000000 GBR     2       2
 SAVŠEK Benjamin 0 000000 SLO   2         2
 TASIADIS Sideris 0 000000 GER   2         2
 SAYFIEV Ruslan 0 000000 RUS   2         2
 MRÁZ Tomáš 0 000000 SVK 2           2
 HEYL Brett 0 000000 USA 2           2
 XIAN Jinbin 0 000000 CHN 2           2
 BLAKEMAN Laura 0 000000 GBR 2           2
 LAWRENCE Katrina 0 000000 AUS 2           2
 BAILLIE Timothy 0 000000 GBR     2       2
 TSAKMAKIS Christos 0 000000 GRE   2         2
 PROCTOR Mark 0 000000 GBR   2         2
 GODDARD Daniel 0 000000 GBR   2         2
 RENIA Benjamin 0 000000 FRA 2           2
 MANN Scott 0 000000 USA 2           2
 DRAPER Warwick 0 000000 AUS 2           2
 PASIUT Michal 0 000000 POL 2           2
 HERMANS Maarten 0 000000 NED 2           2
 LI Jingjing 0 000000 CHN 2           2
 OBLINGER Helmut 0 000000 AUT 2           2
 SHU Junrong 0 000000 CHN     2       2
 HOCHSCHORNER Pavol 0 000000 SVK     2       2
 OBLINGER-PETERS Violetta 0 000000 AUT 2           2
 ZOU Yingying 0 000000 CHN 2           2
 COLOBER Vivien 0 000000 FRA 2           2
 BEHLING Robert 0 000000 GER     2       2
 HU Minghai 0 000000 CHN     2       2
 LIPATOV Alexander 0 000000 RUS   2         2
 USHAKOV Anton 0 000000 RUS     2       2
1169.Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 1           1
 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 000000 Olomouc 1           1
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 1           1
 KAIFUCHI Moe 2000 000000 JPN 1           1
 SATILA Ana 2000 000000 BRA 1           1
 CONLON Aisling 2000 000000 IRL 1           1
 TRAVOSTINO Benjamin 2000 000000 FRA 1           1
 DAOUST-CISSE Babacar 2000 000000 SEN 1           1
 HUSSLEIN Hermann 2000 000000 THA 1           1
 TAN Ya 2000 000000 CHN 1           1
 MoRTBERG Tommy 2000 000000 SWE 1           1
 CELMINS Ritvars 2000 000000 LAT 1           1
 LI Yingfeng 2000 000000 CHN     1       1
 CHEN Fei 2000 000000 CHN     1       1
 CHUPRIN Alexander 2000 000000 RUS     1       1
 CUTTS Adam 2000 000000 CAN     1       1
 SETKIN Kirill 2000 000000 RUS   1         1
 GIBB Benjamin 2000 000000 NZL   1         1
 MERJAN Richard 2000 000000 LIB   1         1
 GRIMM Michaela 2000 000000 GER   1         1
 LEENDERS Claudia 2000 000000 NED 1           1
 FEREKIDOU Maria 2000 000000 GRE 1           1
 MACHADO Joao 2000 000000 BRA 1           1
 TROST Ben 2000 000000 KVS Schwerte 1           1
 MERRITT Jaxon 2000 000000 AUS 1           1
 KARAMARKO Filip 2000 000000 CRO 1           1
 SHMIDT Mikita 2000 000000 BLR 1           1
 RASIMAVICIUS Vilius 2000 000000 LTU 1           1
 NEAVE Elizabeth 2000 000000 GBR 1           1
 CHABBEY Elise 2000 000000 SUI 1           1
 KRAEHENBUEHL Simon 2000 000000 SUI     1       1
 BABUIN Marco 2000 000000 ITA   1         1
 HLAZ Dzmitry 2000 000000 BLR   1         1
 DANIELS Haley 2000 000000 CAN   1         1
 DERKS Dian 2000 000000 NED 1           1
 BARANAUSKAITE Erika 2000 000000 LTU 1           1
 GONCALVES Pedro 2000 000000 BRA 1           1
 YOSHIDA Taku 2000 000000 JPN 1           1
 ATMANAVICIUS Povilas 2000 000000 LTU 1           1
 ASEFIRAD Alireza 2000 000000 IRI 1           1
 XU Yanru 2000 000000 CHN 1           1
 PICCO Pierre 2000 000000 FRA     1       1
 SLAPSAK Luka 2000 000000 SLO     1       1
 McEWAN Devin 2000 000000 USA     1       1
 PURCELL Thomas 2000 000000 CAN     1       1
 PAN Hung-Ming 2000 000000 TPE     1       1
 POTVIN BERNAL Julian 2000 000000 CAN   1         1
 BACKER Daniel 2000 000000 NED   1         1
 McKNIGHT Matthew 2000 000000 IRL   1         1
 THOMPSON Hailey 2000 000000 USA   1         1
 AUDET Sindy 2000 000000 CAN   1         1
 BYRNE-SUTTON Olivia 2000 000000 SUI 1           1
 WESSELINK Bas 2000 000000 NED 1           1
 WAHLEN Fredrik 2000 000000 SWE 1           1
 LAIDINS Marcis 2000 000000 LAT 1           1
 HYNES Patrick 2000 000000 IRL 1           1
 MEDON POLARCZYK Joanna 2000 000000 POL 1           1
 TENG Fuxin 2000 000000 CHN     1       1
 SHAN Bao 2000 000000 CHN     1       1
 TIMOSHENSKIY Sergey 2000 000000 RUS     1       1
 CUTTS James 2000 000000 CAN     1       1
 PURCELL Daniel 2000 000000 CAN     1       1
 PETRY Cassio 2000 000000 BRA   1         1
 CHANG Yun-Chuan 2000 000000 TPE     1       1
 ADAMS Lisa 2000 000000 USA   1         1
 BRENNE Lukas 1997 000000 KVS Schwerte 1           1
 BADURA Magnus 1997 000000 KVS Schwerte 1           1
 Mikucki Jonas 1997 000000 Spremberg 1           1
 KRUEGER Hans 1996 000000 SG Einheit Spremberg     1       1
 DIECKERHOFF Julian 1996 000000 KVS Schwerte   1         1
 Žák Vojtěch 1996 026031 SK Domeček Soběslav 1           1
 Janda Matyáš 1996 060041 Loko Trutnov 1           1
 Sommer Paul 1995 000000 Spremberg     1       1
 Kyncl Michal 1995 010051 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Horňák Tomáš 1995 133061 SK Veselí nad Moravou 1           1
 Řezníček Jan 1994 026021 SK Domeček Soběslav 1           1
 Wolffhardt Viktoria 1994 823043 SK VS Č. Budějovice 1           1
 BOBE Moritz 1994 000000 GER       1     1
 Lačňák Viktor 1993 119018 UP Olomouc 1           1
 Rychterová Petra 1993 053029 TJ Dvůr Králové 1           1
 Prigent Yves 1993 000000 KC Rennes     1       1
 Sedlák Jan 1993 023093 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc         1   1
 Růžička Šimon 1992 026022 SK Domeček Soběslav 1           1
 Teragaki Hikari 1991 000000 JPN 1           1
 FROEHLICH Thea 1991 000000 CAN 1           1
 GAJARSKY Patrik 1991 000000 SVK   1         1
 KRAVANJA Nejc 1991 000000 SLO   1         1
 Muz Jakub 1990 007018 Technika Praha 1           1
 Čech Michal 1990 112047 VK Kroměříž     1       1
 Morkes Jan 1990 045006 KVS Hradec Králové   1         1
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 1           1
 Seidl Tomáš 1989 119021 UP Olomouc 1           1
 BORROWS Ian 1989 000000 Australia Jun./   1         1
 Kremslehner Christopher 1988 000000 AUT 1           1
 Smažíková Markéta 1988 012046 DUKLA Brandýs 1           1
 MUELLER Kai 1988 000000 GER     1       1
 Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel         1   1
 Kozumplík Matouš 1986 133004 SK Veselí nad Moravou 1           1
 JANČEK Ľubomír 1986 000000 SVK 1           1
 Osborne Aaron 1986 000000 NZL 1           1
 Bastin Brent 1986 000000 NZL   1         1
 Košina Jan 1984 060024 Loko Trutnov 1           1
 YAMADA Asahi 1984 000000 JPN 1           1
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno       1     1
 ROOZENBURG Johann 1983 000000 NZL 1           1
 Boukpeti Benjamin 1981 000000 Team Amadonsa 1           1
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 1           1
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       1     1
 Lejsalová Blanka 1979 009180 USK Praha 1           1
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 1           1
 ANDO Taro 1977 000000 Mitake Canoe Club 1           1
 Srbek Jiří 1977 008040 SK Žižkov 1           1
 Procházka Pavel 1976 093006 RK Týn           1 1
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 1           1
 Kaminský Dušan 1972 132004 TJ Valašské Meziříčí 1           1
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 1           1
 ROLLER Ingo 1964 000000 KVS Schwerte 1           1
 Lamich Ladislav 1963 045015 KVS Hradec Králové   1         1
 Kohoutek Jaroslav 1963 128010 Vodní sporty Desná     1       1
 SCHREIBER Zbyněk 1963 000000 Šumperk   1         1
 Heinz Stanislav 1963 119072 UP Olomouc     1       1
 Sýkora Pavel 1950 103061 Kanoe Klub Spoj Brno 1           1
 SCHMID Gerhard 0 000000 AUT       1     1
 WERRO Lukas 0 000000 SUI 1           1
 QUEEN Caroline 0 000000 USA 1           1
 ISMAILOVA Sevinch 0 000000 BLR 1           1
 MARINIC Matija 0 000000 CRO   1         1
 GEJDOŠ Stanislav 0 000000 ITA   1         1
 MEZALS Matiss 0 000000 LAT   1         1
 FORD David 0 000000 CAN 1           1
 DOBY Mathieu 0 000000 BEL 1           1
 KALTSIS Marios 0 000000 GRE 1           1
 GROENEVELD Jessica 0 000000 CAN 1           1
 JARC Urban 0 000000 SLO     1       1
 Cipressi Stefano 0 000000 ITA   1         1
 SASAKI Shota 0 000000 JPN     1       1
 SHU Jianming 0 000000 CHN   1         1
 HINTON Tyler 0 000000 USA   1         1
 TANIGUCHI Kazuya 0 000000 JPN   1         1
 MULIC Dinko 0 000000 CRO 1           1
 BOUTEN Robert 0 000000 NED 1           1
 LUESCHER Moritz 0 000000 SUI 1           1
 CAMPORESI Pietro 0 000000 ITA     1       1
 NIEC Arkadiusz 0 000000 POL   1         1
 WHITEHEAD Nikki 0 000000 NZL 1           1
 NATMESSNIG Herwig 0 000000 AUT 1           1
 FORSYTHE William 0 000000 AUS 1           1
 ADACHI Kazuya 0 000000 JPN 1           1
 MRKOCI Marko 0 000000 CRO 1           1
 HUANG Cunguang 0 000000 CHN 1           1
 BOUDENS Sarah 0 000000 CAN 1           1
 HIGGINS Shaun 0 000000 NZL   1         1
1322.CRAIG Hannah 0 000000 IRL             0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3