vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2012

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 2   148     127 4081
2.Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 4   255       2903
3.Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 3   255     127 1834
4.Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 4 4 1 2 1 127 1477
5.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 4   255       1430
6.Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 3   117     127 1331
7.Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice 4 4       127 1221
8.Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 4 4 14 2 1 127 1167
9.Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 1   255       1008
10.Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 2   255     14 832
11.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 3   255     127 796
12.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 3   255     127 787
13.Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5 1 127 718
14.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 5   255       699
15.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 5   255 1     686
16.Fleisig Daniel 1988 065065 TJ Permon Roztoky 7   255       638
17.Woldřich Pavel 1981 080001 TJ Sokol Písek           127 630
18.Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 1   255     99 627
19.Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 7   52     127 620
20.Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor     255       511
21.Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7   255       467
22.Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 2   255       445
23.Proks Jakub 1984 097007 Raft klub Trója     255       443
24.Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     210 5 1 127 442
25.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2   255     113 426
26.Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2   255       414
27.Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 4   255       368
28.Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel 7 2   6   127 346
 Peška Libor 1987 024039 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3 9 127 346
30.Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 6   255       309
31.Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 10   255       286
32.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 8   255       276
33.Lerner Luděk 1960 089011 KV Viking Ml.Boleslav           127 269
34.Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 2   255       257
35.Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 15   232       247
36.Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 6     3   127 242
37.Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 4   233       237
38.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 2   234       236
39.Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 7   208       215
40.Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 8   203       211
41.Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 2   192 10     204
42.Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 6   178 2     186
43.Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 2   183       185
44.Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 3   172       175
45.Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5   127 170
46.Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 12   142       154
47.Válek Michal 1974 030022 VS Tábor     148   2   150
48.Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2         127 147
49.HELLARD Pierre 1998 000000 CD22, FRA 1   144       145
50.Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 4   135       139
 Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 2   62     75 139
52.Holub Jan 1982 065067 TJ Permon Roztoky 3   135       138
53.Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 2   80     53 135
 Buchnar Vladimír 1976 008005 SK Žižkov   7 128       135
55.Kliment David 1978 089012 KV Viking Ml.Boleslav           124 124
56.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 2   116       118
 Stránský Lukáš 1987 023097 SK VS Č. Budějovice 6   112       118
58.Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         7 103 110
59.Beránková Barbora 1992 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         4 99 103
60.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 3   99       102
61.Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 1   93       94
62.Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 22 22 1 28 13   86
63.Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 1   81       82
64.Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 4         77 81
65.Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   2 76       78
66.Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 2   73       75
67.JEKLIN Jakob 1998 000000 kkse slovenia, SLO   4 69       73
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 14 12 8 20   19 73
69.Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 2   70       72
70.Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 8   59 3     70
71.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 2   66       68
72.MAJERCZAK Grzegorz 0 000000 POL     67       67
73.SKAKALA Juraj 0 000000 SVK     63       63
74.Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 5   55       60
 Souček Miloš 1973 052032 TJ Loko Žatec         1 59 60
76.Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 9 3 47       59
77.Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 32 11 2 11     56
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 17 18 2 6 12 1 56
79.Snopková Renata 1972 112010 VK Kroměříž 6   45 2     53
80.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14 7   23 7   51
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 20 3 13 12 1 2 51
82.Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 20 26   1 3   50
 Fialová Veronika 1998 119070 UP Olomouc 20 11 1 16 2   50
84.Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 18 9   16 6   49
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha 15 16   15 1 2 49
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 24 24 1       49
87.Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 28 18 1       47
88.Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 18 7 4 16 1   46
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 18 26   1 1   46
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 15 25   3 3   46
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 10 18     17 1 46
92.Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 4 7 3   15 16 45
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 20 18 2 5     45
94.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 22   22       44
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 18 2 19 5     44
96.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 17 9   16 1   43
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov 4 25   7 7   43
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 29 6 2 6     43
99.Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 20   4 15   3 42
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 20 20   1 1   42
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 20 22         42
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 11   5 24   2 42
103.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn 17 24         41
 Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 18 7   15 1   41
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6 14     20 1 41
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs 3 16 22       41
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 2 24 15       41
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 7 3 3 25 1 2 41
109.Koubík Ondřej 1999 001056 Bohemians Praha 16     21   3 40
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 8 4 2 26     40
111.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 20 17   2     39
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 17 17   5     39
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   9 1   28 1 39
 Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel 6     22 11   39
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 4 4 2   11 18 39
 Trochová Jana 1975 053039 TJ Dvůr Králové     1     38 39
117.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 26     12     38
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 13 25         38
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 10   1 27     38
120.Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   20 17       37
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 18 16   3     37
122.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 15 2 1 17 1   36
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 18 3 2 5 8   36
 Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 14 6   16     36
 JANUR Dominik 1997 000000 KS Start Nowy Sącz, POL   1 35       36
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 19   11 6     36
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 14 14 2 6     36
128.Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 22 13         35
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   12 6   11 6 35
 Motyčka Marek 1998 133036 SK Veselí nad Moravou 18     17     35
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 9   26       35
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 6     22 7   35
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec   2     19 14 35
134.Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   32       34
 Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 13 2 1 17 1   34
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 19 15         34
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 26 8         34
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 30   4       34
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   17 17       34
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16 2 16       34
141.Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 12 6   13 2   33
 Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel   9     24   33
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   20 13       33
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11   20     2 33
145.Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 9 9   8 6   32
 Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí   11 4   7 10 32
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 26     6     32
 Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí 4 4 1   8 15 32
149.Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17 8 6       31
 Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 21     10     31
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2 9   14 6   31
 Němcová Anna 1998 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 13 2 1 15     31
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha 9     16 6   31
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 29   2       31
155.Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s.     26 2   2 30
 Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 2 7 4   6 11 30
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 30           30
 Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 11     18 1   30
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 2 8   14 6   30
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 20 3 3 4     30
 Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel   6     24   30
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 14 16         30
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 2 23 1   2 2 30
164.Venc Alexandr 1999 012053 DUKLA Brandýs 7     16   6 29
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20 6   3     29
 Vrba Jiří 1997 119066 UP Olomouc 8 17   1 3   29
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 12 8 6 2 1   29
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   29         29
169.Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs 17 11         28
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 2 24 2       28
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 13   15       28
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 23 2 2 1     28
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   16 12       28
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 20 8         28
175.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 19 8         27
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 27           27
 Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 2 9   9 7   27
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 19 2 2 4     27
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 18 6 2 1     27
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 8 2 1 16     27
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 1   17 5 27
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 8   7 12     27
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     22 4 27
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 10 17         27
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 9     18     27
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 10 10   2 5   27
187.Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 26           26
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 17 4   5     26
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   26         26
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 16 10         26
 Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí 4   2 20     26
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí   7 12     7 26
 Drábková Martina 1995 112011 VK Kroměříž 8   1 17     26
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         24 2 26
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       13 13   26
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   2   1 16 7 26
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   14 12       26
198.Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 23     2     25
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6       15 4 25
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 14 2 4 5     25
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 21 4         25
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 7 2   2 11 25
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 5 2 2 16     25
 Doležal Tomáš 1976 014061 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     25       25
205.Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 14     10     24
 Šebela David 1998 047024 TJ DNT VS Kadaň 14 8   1 1   24
 Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 5     19     24
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha   19 5       24
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 4 19 1       24
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno         12 12 24
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20     4     24
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 7     17     24
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 18   2 4     24
214.Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 23           23
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   14 9       23
 Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 7 2 2   7 5 23
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 19 2 2       23
 Svobodová Jana 1993 043010 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 10     13     23
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3 18 2 23
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 10 13         23
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice 1 1     21   23
 Hron Jiří 1951 017008 KK Rakovník 10 2 10   1   23
224.Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 21   1       22
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 12   1 9     22
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 12   1 9     22
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 20   2       22
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 18     4     22
 Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 15 4   3     22
 Pechman Vojtěch 1997 049049 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16     6     22
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 11   2 9     22
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 20 2         22
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   22         22
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   22         22
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 4 4     14   22
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   17 5       22
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     12     22
238.Motyčková Sára 2001 133067 SK Veselí nad Moravou 14     7     21
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 13   5   2 1 21
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 12 9         21
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 19   2       21
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel   5     16   21
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 15 3   3     21
 Junek Matyáš 1997 064001 SKK Vysoké Mýto         8 13 21
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 5     16     21
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 20   1       21
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 6 15         21
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 18   3       21
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 7     14     21
 Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 15 6         21
251.Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 17     3     20
 Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 13     7     20
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 1   18 1     20
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 12   2 6     20
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 13     7     20
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava 8     12     20
 Šrůma Radek 1995 045027 KVS Hradec Králové   9 11       20
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 20           20
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 17 1 1 1     20
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8 8 3   1   20
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 20           20
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 18 2         20
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 15   5       20
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       16 4   20
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 6 14         20
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   1     14 5 20
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 6 8 4   2   20
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 6     14     20
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 6 4 6 4     20
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 5     15     20
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     9   2 20
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19 1         20
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   14 2   4   20
274.Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 9   3 7     19
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 16 2 1       19
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 19           19
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 13     4 2   19
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   19         19
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 19           19
 Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto       19     19
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 19           19
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 19           19
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 17   2       19
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 17   2       19
 Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs   9 10       19
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 5     14     19
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha 2     17     19
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 Bohemians Praha 16 2   1     19
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6     13     19
290.Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 18           18
 Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 7     11     18
 Radil Jakub 1998 009055 USK Praha 16 2         18
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 9 4 5       18
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 2   2 14     18
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 18           18
 Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí       18     18
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 17     1     18
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   14 4       18
 Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice   2     14 2 18
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc 2     16     18
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 16     2     18
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   16 2       18
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   17 1       18
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 2     10 6   18
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   18         18
 Johanides Milan 1975 014008 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   16       2 18
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 13 4 1       18
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 5     13     18
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16 2         18
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 14   4       18
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   14 4       18
313.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 17           17
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 6     11     17
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 17           17
 Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 12     5     17
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 10 2   5     17
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 1 14 2       17
 Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 17           17
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   13 3   1   17
 Folkman Jan 1995 063060 SK Týniště nad Orlicí 4     13     17
 Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 4     12 1   17
 Vašina Jiří 1994 122006 Mittal Ostrava 17           17
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   15 2       17
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 17           17
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13   4       17
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 16   1       17
 Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha 2     15     17
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 17           17
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 16     1     17
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   15 2       17
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   3 2     12 17
333.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 16           16
 Pechmanová Marie 2001 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     3     16
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 16           16
 Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 15     1     16
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 1   14 1     16
 Brázdová Johana 1997 014050 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10 6         16
 Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí 3     11 2   16
 Švihelová Vanda 1995 119044 UP Olomouc 5     11     16
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   16         16
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 15     1     16
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 16           16
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 14   2       16
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž       16     16
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5   2     9 16
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 12 4         16
 Břečka Tomáš 1988 133003 SK Veselí nad Moravou 6     10     16
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       16     16
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   16         16
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16           16
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 4     12     16
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   12 2     2 16
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 4   10 2     16
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 16           16
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 16           16
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel   4     12   16
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   16         16
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   16         16
363.Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 7     8     15
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 6     9     15
 Kuneš David 1998 066010 Vodácký oddíl Horšovský Týn 15           15
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Binder Martin 1997 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9     6     15
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava   15         15
 Brázda Vendelín 1996 014036 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11 1 2 1     15
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   8 2   5   15
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 2 2 1 10     15
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 2   13       15
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15           15
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 10   5       15
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 4   2 9     15
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 15           15
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 4 2 2 3 2 2 15
 Přinda Lukáš 1980 009045 Univerzitní sportovní klub Praha   2 13       15
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14   1       15
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 8     7     15
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 14     1     15
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 14   1       15
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha   2     3 10 15
 Hermann René 1962 001003 Bohemians Praha           15 15
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 8     5 2   15
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   4     11   15
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 12     3     15
391.Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 13     1     14
 Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 9     5     14
 Hřebíček Jakub 1999 011012 KK Brandýs nad Labem 8   6       14
 Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice 1 13         14
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 14           14
 Kojecký Marek 1998 119114 UP Olomouc 10   1 3     14
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 11     3     14
 Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 10 4         14
 Střecha Petr 1994 108003 VS Dolní Kounice 2     12     14
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc       14     14
 Jícha Martin 1994 007009 Technika Praha 12     2     14
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   14         14
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     14       14
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1   13       14
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice   14         14
 Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel   1     13   14
 Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2     12     14
 Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   1 9   4   14
 Hrouzková Alena 1985 112043 VK Kroměříž 4     10     14
 Plašilová Martina 1985 008017 SK Žižkov   12 2       14
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   5     9   14
 Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha       14     14
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou 6     8     14
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       14     14
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       14     14
 Mašková Alena 1976 009025 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 14           14
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 10 3   1     14
 Lhota David 1971 099001 USK Praha - Happy Life 14           14
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 8     6     14
 Hřib Roman 1967 103013 Kanoe Klub Spoj Brno           14 14
 Šprdlík Vít 1967 042002 Klub vodních sportů Sušice z.s.   10     4   14
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12   2       14
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 4 4   4 2   14
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor   2 8   4   14
427.Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13           13
 Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 7     6     13
 Staša Jeroným 2001 061028 SK Třebechovice 13           13
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 11 2         13
 Honischová Barbora 1999 047014 TJ DNT VS Kadaň 13           13
 Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 12     1     13
 Kuneš Karel 1997 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn   13         13
 Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 3   1 9     13
 Kubíček Tomáš 1996 119119 UP Olomouc 3     10     13
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   5 1   7   13
 Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 13           13
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 13           13
 Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 4       9   13
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1     12     13
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 13           13
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava   8 5       13
 Peterková Hana 1987 185005 KK Postřelmov         13   13
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Bauerová Lenka 1984 097017 Raft klub Trója           13 13
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 3 1 9       13
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 1     12     13
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   13         13
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 6 3 4       13
454.Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2   10       12
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 12           12
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12           12
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 12           12
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 10   2       12
 Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 6 6         12
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 8 2   2     12
 Halík Ondřej 1999 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8   4       12
 Jurečka Filip 1998 116076 TJ Vodní Sporty Litovel   7     5   12
 Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 8 4         12
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 10   2       12
 Krameš Petr 1995 119093 UP Olomouc 10     2     12
 Urban Tomáš 1994 121031 KK Opava 12           12
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       12     12
 Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel   2     10   12
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 10     2     12
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   12         12
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   2 10       12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   2 10       12
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 12           12
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 10   2       12
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   12         12
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 12           12
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3 1   4 4 12
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 12           12
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         12   12
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6 6       12
 Pražan Milan 1981 097010 Raft klub Trója     10     2 12
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 8   4       12
 Milyán David 1974 052013 TJ Loko Žatec 12           12
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 12           12
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 10     2     12
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 8   4       12
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   12         12
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc       12     12
 Dvořák Vít 1971 099012 USK Praha - Happy Life 8   4       12
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   12         12
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   12         12
 Hájek Martin 1964 008011 SK Žižkov   7 3     2 12
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   12         12
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor   2 4   6   12
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   10 2       12
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 7     5     12
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 12           12
 Švihel Luboš 1960 124007 SK Přerov 2     10     12
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 12           12
507.Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 10 1         11
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9     2     11
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     1     11
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       11     11
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 11           11
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 11           11
 Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 11           11
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 8     3     11
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 10     1     11
 Wolffhardt Viktoria 1994 823043 SK VS Č. Budějovice 5 6         11
 Krausová Tereza 1993 119089 UP Olomouc 3     8     11
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto   2 2   7   11
 Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel         3 8 11
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Pokorný Ondřej 1985 082016 KVS Písek   11         11
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 11           11
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha     11       11
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   11         11
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 11           11
 Radil Jiří 1968 092009 KVS Praha 4 11           11
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí 6 2   3     11
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   10     1   11
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     11       11
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   9 2       11
 Paraniak Jan 1951 023076 SK VS Č. Budějovice     11       11
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 8     3     11
537.Voral David 2007 057010 TJ Syntesia Pardubice 4     6     10
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 10           10
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Weislová Eliška 2002 009119 USK Praha 10           10
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 8   2       10
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     9     10
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 10           10
 Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 8     2     10
 Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 6     4     10
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 10           10
 Sofron Tomáš 1999 038011 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Starý Tadeáš 1998 132061 TJ Valašské Meziříčí   6 1   1 2 10
 Křempková Anna 1998 121018 KK Opava 10           10
 Weisl Jakub 1995 009107 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 6     4     10
 Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9 1 10
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   10         10
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek   10         10
 Lenc Miroslav 1986 023066 SK VS Č. Budějovice 6   4       10
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav         2 8 10
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 5 5         10
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7     3     10
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   10         10
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   10         10
 Kneblová Pavla 1974 119091 UP Olomouc       10     10
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 4 6         10
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 10           10
 Bízek Zdeněk 1971 011022 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc       10     10
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   10         10
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     10       10
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 8   2       10
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     10       10
576.Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 9           9
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 4     5     9
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 6 2   1     9
 Petriláková Ludmila 1998 034034 TJ SK Hubertus KV 9           9
 Klaban Martin 1997 121109 KK Opava 9           9
 Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 7 2         9
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 9           9
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   9         9
 Křišťan Filip 1992 063021 SK Týniště nad Orlicí       9     9
 Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník         9   9
 Jordán Tomáš 1988 133007 SK Veselí nad Moravou 6     3     9
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7     2     9
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         6 3 9
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 3     6     9
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 4 4 1       9
 Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto 1 1 6   1   9
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9   9
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       9     9
 Říhová Magda 1970 009097 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha     8     1 9
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec       9     9
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 9           9
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   9         9
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   8     1   9
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 9           9
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové 2 5 2       9
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9           9
 Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec   6 3       9
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   9         9
608.Barták Matouš 2005 047002 TJ DNT VS Kadaň 8           8
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs 8           8
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 8           8
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 8           8
 Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 8           8
 Kočí Nicolle 2001 133046 SK Veselí nad Moravou 4     4     8
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice 4 4         8
 Chalupská Jana 2000 047004 TJ DNT VS Kadaň 8           8
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 8           8
 Leitner Zdeněk 1998 034045 TJ SK Hubertus KV 8           8
 Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     5     8
 Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Fiala Jan 1996 023142 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Mrůzková Kateřina 1995 121083 KK Opava 8           8
 Koudelková Kateřina 1995 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     4     8
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 8           8
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   8         8
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   4 4       8
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8           8
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 8           8
 Fleisigová Alžběta 1990 065021 TJ Permon Roztoky 7   1       8
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 8           8
 ROZMUŠ Karol 1987 000000 SVK   6 2       8
 Pokorný Ondřej 1987 023086 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 7     1     8
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 8           8
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     8       8
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 6   2       8
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         4 4 8
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2     6     8
 Pišvejc Ivan 1978 049051 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2   2     4 8
 Hamák Martin 1976 036004 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8           8
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     6   8
 Pospíšil Jaroslav 1973 009099 USK Praha     8       8
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8         8
 Balarin Josef 1973 121002 KK Opava 6   2       8
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 8           8
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 4     4     8
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 4 4         8
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   8         8
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 8           8
 Ben Ali Alena 1969 030030 VS Tábor 4     4     8
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 8           8
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 8           8
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   8         8
 Svoboda Dobromil 1963 043055 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 8           8
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 8           8
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 8           8
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 6   2       8
665.Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 7           7
 Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 7           7
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 7           7
 Dřevojánek Dalibor 2001 132062 TJ Valašské Meziříčí 5         2 7
 Hrdý Otakar 1999 001062 Bohemians Praha       7     7
 Klement Adam 1996 064034 SKK Vysoké Mýto         6 1 7
 Švub Jakub 1996 128028 Vodní sporty Desná 7           7
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Benháková Anna 1993 046064 Delfín Jablonec 7           7
 Sušánková Markéta 1992 009057 USK Praha 7           7
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       7     7
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3     4     7
 Tunková Kristýna 1988 046043 Delfín Jablonec 7           7
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 7           7
 Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav         7   7
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   7         7
 Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha 6 1         7
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       7     7
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 7           7
 Štěpánková Vanda 1978 012013 DUKLA Brandýs 7           7
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 6 1         7
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice         1 6 7
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 2     5     7
 Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 5   2       7
 Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2     5     7
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 3 3     1   7
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2     5     7
 Raab David 1969 070004 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 7           7
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 7           7
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   7         7
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6 1         7
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 5 2         7
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 7           7
 PEREZ Jesus 0 000000 ESP     7       7
705.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 6           6
 Malá Anna 2004 082015 KVS Písek 6           6
 Dvořák Vít 2003 009110 USK Praha 6           6
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   2       6
 Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 6           6
 Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 6           6
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR   3 3       6
 Okáčová Lucie 2000 009093 USK Praha 6           6
 Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Černý Tomáš 1998 082022 KVS Písek 4     2     6
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Havlena Jan 1997 011014 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s.       6     6
 Hajduchová Adéla 1996 082003 KVS Písek 6           6
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 3 3         6
 LISTER Matthew 1992 000000 GBR     6       6
 Bartoň Tomáš 1991 046046 Delfín Jablonec 2 2 2       6
 Kopťák Daniel 1989 121012 KK Opava   6         6
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 LAWRENCE Rosalyn 1989 000000 Australia Jun./ 3 3         6
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha   6         6
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   6         6
 Čevora Lukáš 1988 112023 VK Kroměříž 2     4     6
 Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov       6     6
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     6       6
 Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel         6   6
 Janko Jan 1986 064005 SKK Vysoké Mýto   2 2     2 6
 MEGLIČ Jure 1984 000000 SLO 6           6
 Míka Jan 1984 001025 Bohemians Praha       6     6
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 2 2 2       6
 Volek Martin 1982 132027 TJ Valašské Meziříčí 6           6
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   4 2       6
 Tůma Jiří 1981 133044 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 6           6
 Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž 4     2     6
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         6   6
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 6           6
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2     4     6
 Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Jančar David 1974 009089 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem 2   4       6
 Nedvídek Jan 1974 053012 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 2 2   2     6
 Šanda Petr 1973 019009 BS Vlašim 6           6
 Matějka Jakub 1973 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Lerch David 1972 048025 TJ Ohře Klášterec   6         6
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 2   2     2 6
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2   2 2 6
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   6         6
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   5 1       6
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc       6     6
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4 2         6
 Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec       6     6
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5   1       6
 Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 6           6
 Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor         6   6
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   4 2       6
 Maňas Miroslav 1955 034044 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 6           6
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 4   2       6
776.Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5           5
 Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 5           5
 Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 5           5
 LOIR Caroline 2000 000000 FRA 2 3         5
 Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 5           5
 Stanovská Soňa 2000 842035 TJ KVS Sušice 4     1     5
 Stanovský Samuel 1998 842018 TJ KVS Sušice 4     1     5
 KOZOROG Alija 1996 000000 kkse slovenia, SLO 2 3         5
 Medved Beti 1996 000000 KK Soške Elektrarne 3 2         5
 Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc   2     3   5
 Hrivíková Eva 1993 000000 DU LM 5           5
 Božek Radim 1992 119010 UP Olomouc   5         5
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 5           5
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   2 3       5
 Kropáček Matěj 1989 080005 TJ Sokol Písek       5     5
 Benhák Jan 1988 046028 Delfín Jablonec 5           5
 Janů Petr 1987 024037 SK Vltava Č. Krumlov           5 5
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   4 1       5
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 5           5
 Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 4       1   5
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 5           5
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 Hamák Miloslav 1982 036028 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 BETTGE Nico 1980 000000 GER   5         5
 Josková Lenka 1979 010105 SK VS Karbo Benátky 5           5
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Procházka Martin 1978 089001 KV Viking Ml.Boleslav       5     5
 Kolovrátek Lukáš 1978 035019 TJ Slavia K. Vary   3 2       5
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto     1   4   5
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 5           5
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník     5       5
 Vrublovský Jiří 1969 119113 UP Olomouc   4 1       5
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   5         5
 Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí   4 1       5
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   4 1       5
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   5         5
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   5         5
817.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 4           4
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 4           4
 Kaláček Pavel 2004 112044 VK Kroměříž 4           4
 Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Král Matěj 2003 047007 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 3     1     4
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3     1     4
 Urban Daniel 2001 129037 TJ Šumperk       2   2 4
 Hylmarová Anna 2001 010007 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 4           4
 SATILA Ana 2000 000000 BRA 2 2         4
 Téčová Julie 2000 010045 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Jones Chiara 2000 000000 Augsburg 2 2         4
 Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Král Vojtěch 2000 047006 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Malchers Paula 1999 000000 Augsburg 2 2         4
 Apel Elena 1998 000000 Augsburg 2 2         4
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 2 2         4
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Fiala Jakub 1998 011015 KK Brandýs nad Labem   4         4
 Konrad Lisa 1998 000000 Augsburg 2 2         4
 KULIKOV Aleksandr 1997 000000 Kazachtasn   3 1       4
 TESTEN Niko 1997 000000 kkse slovenia, SLO 4           4
 ZINOVYEV Pavel 1996 000000 Kazachtasn 3   1       4
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4           4
 Šebelová Tereza 1994 047023 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     4       4
 Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 4           4
 Krofta Jindřich 1990 030048 VS Tábor   4         4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   2       4
 BLOCH Marco 1990 000000 Spremb   2 2       4
 Šindelářová Lenka 1989 007032 Technika Praha 4           4
 Dušek Jan 1988 063046 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 4           4
 Ivanová Tatiana 1986 060032 Loko Trutnov       4     4
 BOUZIDI Carole 1985 000000 FRA 4           4
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   4         4
 Vacíková Kateřina 1983 119017 UP Olomouc       4     4
 Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Vladař Marek 1981 128036 Vodní sporty Desná   4         4
 Hejna Martin 1981 007006 Technika Praha 4           4
 Tulpa Michal 1981 134036 KK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Válek Jiří 1981 062025 TJ Turnov 2   2       4
 Knebel David 1980 119051 UP Olomouc       4     4
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 2     2     4
 Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 4           4
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 4           4
 Tomeček Petr 1978 134031 KK Veselí nad Moravou 3     1     4
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 2 2         4
 Kluganost Vít 1977 016007 KV125-PRAHA-Vršovice 2   2       4
 Blažek Martin 1976 116002 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 Šramčík Daniel 1975 051015 TJ Chemička Ústí nad Labem           4 4
 Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 4           4
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 4           4
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   4         4
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 4           4
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 3     1     4
 Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója   4         4
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 4           4
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 4           4
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         4   4
 Rozkošný Luboš 1968 063037 SK Týniště nad Orlicí   4         4
 Novák Vít 1968 030051 VS Tábor 2     2     4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník   4         4
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   4         4
 Kloboučník Tomáš 1965 030027 VS Tábor 2   2       4
 Štefko Tomáš 1965 045031 KVS Hradec Králové 1     3     4
 Srba Mikuláš 1964 051012 TJ Chemička Ústí nad Labem           4 4
 Langer Andreas 1964 000000 SV Schott Jena 4           4
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   2     2   4
 Panenková Alena 1952 097005 Raft klub Trója 2         2 4
 Pazourek Jan 1948 076002 TJ Jiskra Bechyně 2     2     4
 Panenka Petr 1947 097004 Raft klub Trója   2 2       4
 US Viktoriya 0 000000 UKR 2 2         4
895.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 3           3
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 3           3
 Olejníková Terezie 2004 133045 SK Veselí nad Moravou 3           3
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 3           3
 Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 3           3
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 3           3
 Halíková Johanka 2003 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3           3
 Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 3           3
 Renčín Tomáš 2002 055005 Sk VS Slávia Hradec Králové 2   1       3
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 3           3
 ANTON Franz 2000 000000 GER   3         3
 WOODS Kimberley 2000 000000 GBR   3         3
 REBOURS Oriane 2000 000000 FRA   3         3
 NEAVE Elizabeth 2000 000000 GBR 3           3
 FOUGERE Mathieu 2000 000000 FRA     3       3
 LIEGEOIS Laura 2000 000000 CKHI   3         3
 STOECKLIN Lena 2000 000000 GER   3         3
 KLAUSS Gauthier 2000 000000 FRA     3       3
 Ščuka Jan 1999 050007 SK MONDI Štětí 3           3
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 2   1       3
 Doleželová Martina 1997 119144 UP Olomouc 2     1     3
 POLES Malo 1996 000000 CD22   2 1       3
 LEPONCIN Baptiste 1996 000000 CD22   2 1       3
 ARNAUD Galois 1995 000000 Paris 2   1       3
 Bizjak Nina 1995 000000 KK Soške Elektrarne 3           3
 HUVELIN Flora 1995 000000 Paris 3           3
 RUNET Antoine 1994 000000 Nancy   3         3
 FRANKLIN Mallory 1994 000000 GBR   3         3
 SCHWEIKERT Fabian 1992 000000 Waldkirch 3           3
 HELLARD Estelle 1992 000000 CD22 3           3
 PIERRON Elise 1992 000000 La Plati?re 3           3
 BOŽIČ Luka 1991 000000 SLO     3       3
 Yazawa Aki 1991 000000 JPN 1 2         3
 Biazizzo Mathieu 1991 000000 GESN 3           3
 OHRSTROM Isak 1990 000000 SWE 2   1       3
 Paďourová Zdislava 1990 064026 SKK Vysoké Mýto       3     3
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 3           3
 DAILLE Etienne 1989 000000 FRA 3           3
 MAYR Lukas 1989 000000 ITA 3           3
 MUELLER Kai 1988 000000 GER     3       3
 KRAGELJ Ursa 1988 000000 SLO 3           3
 SZCZEPANSKI Piotr 1988 000000 Polska     3       3
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 3           3
 Pelikán Šimon 1986 119129 UP Olomouc 1     2     3
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 Pokorný Jaroslav 1986 082014 KVS Písek 2 1         3
 Vácha Viktor 1985 012038 DUKLA Brandýs     3       3
 Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou   1   2     3
 SLAFKOVSKY Alexander 1983 000000 Dukla L.Mik.   3         3
 Krumlová Anna 1983 089006 KV Viking Ml.Boleslav           3 3
 Holubová Anna 1983 065066 TJ Permon Roztoky 2   1       3
 Damborský Libor 1982 112005 VK Kroměříž 1     2     3
 LABARELLE Pierre 1982 000000 FRA     3       3
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2     1     3
 Sedlmaier Aleš 1980 049031 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3           3
 Machek Radek 1980 060029 Loko Trutnov   3         3
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 3           3
 Lovecký Petr 1977 134017 KK Veselí nad Moravou 1     2     3
 Kyselová Libuše 1977 014049 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     3       3
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2   1       3
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   3         3
 Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 3           3
 Kužela Petr 1970 044017 TJ Kablo Děčín           3 3
 Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 3           3
 Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2   1       3
 BERCON Bertrand 1964 000000 CKHI 2   1       3
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 3           3
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   3         3
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 3           3
 Mašek Jan 1948 008032 SK Žižkov   2 1       3
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 3           3
 SMOLEN Michal 0 000000 USA 3           3
 POLACZYK Mateusz 0 000000 POL 3           3
 SABATTINI Chiara 0 000000 ITA 1 2         3
 SCHUBERT Sebastian 0 000000 GER 3           3
 NEWMAN Nouria 0 000000 FRA 3           3
 DONINGTON Louise 0 000000 GBR 3           3
 ŠKANTÁR Ladislav 0 000000 SVK     3       3
 DRAPER Warwick 0 000000 AUS 2 1         3
 Cipressi Stefano 0 000000 ITA   3         3
 DÖRFLER Fabian 0 000000 GER 3           3
 NEVEU Boris 0 000000 FRA 3           3
 ELOSEGI Ander 0 000000 ESP   3         3
 SAVŠEK Benjamin 0 000000 SLO   3         3
 DUKÁTOVÁ Jana 0 000000 SVK 3           3
 FUNK Ricarda 0 000000 GER 3           3
 MARZO Daniel 0 000000 ESP     3       3
987.Konvalinka Šťepán 2009 057027 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Bízek Marek 2005 000000 KK Brandý 2           2
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 2           2
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 2           2
 Milyán Viktor 2003 052006 TJ Loko Žatec 2           2
 Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 2           2
 Vondra Matouš 2003 014007 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Diedam Vivika 2003 000000 Augsburg 2           2
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Čajková Kristýna 2002 133048 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Apel Emili 2002 000000 Augsburg 2           2
 Konrad Marlene 2002 000000 Augsburg 2           2
 LÜHR Henri 2002 000000 Spremberg 2           2
 Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 1     1     2
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 2           2
 Jandová Klaudie 2001 011025 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 2           2
 Brázda Jáchym 2001 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 BABUIN Marco 2000 000000 ITA   2         2
 Petříček Jakub 2000 052009 TJ Loko Žatec 2           2
 Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2           2
 FEREKIDOU Maria 2000 000000 GRE 2           2
 Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2           2
 LE FRIEC Simon 2000 000000 FRA   2         2
 KOECHLIN Thomas 2000 000000 SUI   2         2
 CRESPO Joan 2000 000000 ESP 2           2
 PFEIFER Melanie 2000 000000 GER 2           2
 Jakš Lukáš 2000 011028 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Brebtová Tereza 2000 046058 Delfín Jablonec     2       2
 SCHROEDER David 2000 000000 GER     2       2
 GARGAUD Chanut Denis 2000 000000 FRA   2         2
 VIELLIARD Thibaut 2000 000000 FRA   2         2
 GARMO Erik 2000 000000 SWE   1 1       2
 MARC Jonathan 2000 000000 FRA   2         2
 Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 2           2
 JACQUET Claire 2000 000000 FRA   2         2
 DE GENNARO Riccardo 2000 000000 ITA 2           2
 PETERLIN Janos 2000 000000 SLO 2           2
 BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav       2     2
 Klikarová Veronika 1999 060049 Loko Trutnov 2           2
 STAHL Lukas 1999 000000 GER 2           2
 NIKULIN Ivan 1999 000000 Kazachtasn 2           2
 Pechová Veronika 1999 050023 SK Štětí 2           2
 MARGAUX Henry 1999 000000 CD22 2           2
 Konrad Antonia 1999 000000 Augsburg 2           2
 Braunbarth Nadin 1999 000000 Augsburg 2           2
 HAŠŠOVÁ Michaela 1998 000000 SVK 2           2
 BERÇON Joey 1998 000000 CKHI, FRA 2           2
 CZERNEK Kinga 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 ĆWIK Sara 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 VERNEL Thomas 1997 000000 Paris, FRA   2         2
 Bláha František 1997 055004 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 Koberová Ludmila 1997 093029 RK Týn       2     2
 Dědičová Klára 1997 080014 TJ Sokol Písek       2     2
 STANOVSKÝ Jakub 1997 000000 0 2           2
 KUBÍČEK Pavel 1997 000000 Olomouc 1     1     2
 GRIGAR Jakub 1997 000000 SVK 2           2
 Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 AUBRY Dufromage 1996 000000 CKHI 2           2
 PERNELLE Alexis 1996 000000 CD22 2           2
 Dalecká Kateřina 1996 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky     2       2
 STANOVSKÝ Martin 1996 000000 0 2           2
 Kašparová Barbora 1996 024030 SK Vltava Č. Krumlov       2     2
 SCHWANHOLT Ann-Kathrin 1995 000000 Kanuclub Falke Magdeburg 2           2
 Kancler Anja 1995 000000 KK Soške Elektrarne 1 1         2
 MATHYS Huvelin 1995 000000 Paris 2           2
 CADET Thomas 1995 000000 CKHI 2           2
 Markočič Rok 1995 000000 KK Soške Elektrarne 2           2
 TEMIRSHANOV Roman 1995 000000 KAZ 2           2
 LEGANDRE Juliette 1994 000000 Paris 2           2
 VAISSELLE Léa 1994 000000 CKHI 2           2
 LEHMANN Sven 1994 000000 Kanuclub Falke Magdeburg 2           2
 Urban Miroslav 1994 000000 DU LM 2           2
 CORENTIN Robin 1994 000000 Paris   2         2
 LEGRAND Ewen 1994 000000 CD22 2           2
 Brus Simon 1993 000000 KKK NIVO CELJE 2           2
 Cailhol Alice 1993 000000 FRA 2           2
 Hapák Michal 1993 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 BLAISE Thibault 1993 000000 Nancy   2         2
 Kurfürst Jaroslav 1993 009015 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Rychterová Petra 1993 053029 TJ Dvůr Králové 2           2
 VOLKOM Pyotr 1993 000000 Kazakhstan 2           2
 Ebel Matyáš 1992 009051 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha       2     2
 LEFRIEC Simob 1992 000000 CD22   2         2
 TERCELJ Eva 1992 000000 SLO 2           2
 Rejman Zbyšek 1992 045014 KVS Hradec Králové   2         2
 POLJANEC Matej 1992 000000 KKK Tacen 2           2
 Witkowski Milton 1992 000000 Spremberg 2           2
 Sýkora Tomáš 1992 034030 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 SCHWANHOLT Simon 1991 000000 Augsburg   2         2
 GUTIERREZ Bertrand 1991 000000 Nancy 2           2
 COF Blaz 1991 000000 SLO   2         2
 GAJARSKY Patrik 1991 000000 SVK   2         2
 DAVIES Rhys 1991 000000 GBR     2       2
 Bouzek Ondřej 1991 042036 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 LENARCIC Jure 1990 000000 SLO   2         2
 HONZATKO Niki 1990 000000 AUT 2           2
 BERCIC Anze 1990 000000 SLO   2         2
 BERCON Jimy 1990 000000 La Plati?re 2           2
 Musil Jan 1990 046060 Delfín Jablonec 2           2
 Kádrle Martin 1990 060034 Loko Trutnov       2     2
 Kuna Jan 1990 023061 SK VS Č. Budějovice     2       2
 Aigner Hannes 1989 000000 Augsburger Kajak Verein 2           2
 Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Waloszek Jakub 1989 122032 Mittal Ostrava 2           2
 Chudík Vladimír 1989 023021 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 2           2
 KHENCHOUCHE Billel 1988 000000 Nancy 2           2
 Marková Eva 1988 097023 Raft klub Trója           2 2
 Schneiderová Lucie 1988 024024 SK Vltava Č. Krumlov           2 2
 Volfová Kamila 1988 011029 KK Brandýs nad Labem 1   1       2
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 RAIBA Omar 1988 000000 ITA 2           2
 Christov Ivan 1988 043043 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Fusková Dana 1988 132029 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Lebeda Lukáš 1987 019007 BS Vlašim 2           2
 Procházka Miroslav 1987 123001 OP Prostějov       2     2
 HEURTEAU Ciaran 1987 000000 IRL 2           2
 Chládek Pavel 1987 049022 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Nedvěd Marek 1987 119033 UP Olomouc   2         2
 BÖCKELMANN Paul 1987 000000 GER 2           2
 Bičovská Jana 1987 119099 UP Olomouc 2           2
 Mrůzek Ondřej 1987 119068 UP Olomouc 2           2
 Černá Klára 1987 049040 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 HERNANZ Samuel 1986 000000 Montreuil 2           2
 Osborne Aaron 1986 000000 NZL 2           2
 Dawson Michael 1986 000000 NZL 2           2
 Šálek Marek 1986 001040 Bohemians Praha           2 2
 Borlet Marie 1986 000000 La Plagne Eaux Vives 2           2
 Jaroš Jakub 1986 017003 KK Rakovník 2           2
 MACOVÁ Katarína 1986 000000 SVK   2         2
 Vlasák Jan 1986 061026 SK Třebechovice 2           2
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2           2
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha     2       2
 Moravcová Eliška 1985 007022 Technika Praha 2           2
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 2           2
 ITO Yoshika 1984 000000 Ito 2           2
 Sosvorová Lucie 1984 089007 KV Viking Ml.Boleslav           2 2
 Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           2 2
 Mann Dana 1984 000000 2           2
 Jakešová Kristýna 1984 024042 SK Vltava Č. Krumlov           2 2
 Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno         2   2
 Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Krumlová Anna 1983 089006 KV Viking Ml.Boleslav           2 2
 Fijalík Ondřej 1982 112006 VK Kroměříž 2           2
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov 2           2
 Blahník Vojtěch 1981 035002 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 2           2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Rašner Martin 1980 128025 Vodní sporty Desná   1     1   2
 Mrůzková Michala 1979 001072 Bohemians Praha 2           2
 Delaplace Baptiste 1979 000000 Montpellier   2         2
 Daněk Aleš 1979 119013 UP Olomouc   2         2
 Štěpánek Ondřej 1979 012017 DUKLA Brandýs     2       2
 Čížek Viktor 1979 007004 Technika Praha 2           2
 Pešková Martina 1978 010038 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 2           2
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   2         2
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   2         2
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Zumrová Lucie 1977 059009 TJ Semily 2           2
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Kovář Zbyněk 1977 011002 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   2         2
 Klein Pavel 1976 093027 RK Týn       2     2
 Mačkal Adam 1976 007001 Technika Praha       2     2
 Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 2           2
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn         2   2
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Švejd Radek 1975 042013 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 Vítek David 1974 071008 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.   2         2
 Knobloch Tomáš 1974 103021 Kanoe Klub Spoj Brno           2 2
 Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov   2         2
 Musil Michal 1974 045018 KVS Hradec Králové   2         2
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha 2           2
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2           2
 Havel Václav 1973 043012 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Urban Radek 1972 129038 TJ Šumperk   1     1   2
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Záruba Petr 1972 053025 TJ Dvůr Králové       2     2
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   2         2
 Ladýř Karel 1972 045013 KVS Hradec Králové   2         2
 Jantač Vladimír 1971 103015 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Veber Jan 1971 024045 SK Vltava Č. Krumlov           2 2
 Marek Michal 1971 103025 Kanoe Klub Spoj Brno         2   2
 Měšťan Pavel 1970 076005 TJ Jiskra Bechyně         2   2
 Stanovský Miroslav 1970 842039 TJ KVS Sušice 2           2
 Lacina Pavel 1970 088001 C.K. Rožátov 2           2
 HOTTER Andeas 1970 000000 Munchen       2     2
 Jandová Martina 1970 011024 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Weisl Pavel 1970 099018 USK Praha - Happy Life 2           2
 Bílý Miloslav 1969 000000 Sušice-hosté 2           2
 Žížala Josef 1969 099020 USK Praha - Happy Life 2           2
 Kolský Karel 1969 044016 TJ Kablo Děčín           2 2
 Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor   2         2
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2           2
 Daille Michaela 1967 000000 Francie 2           2
 Klíčová Hana 1967 000000 Sušice-hosté 2           2
 CLERC Herve 1967 000000 mjc Rodez club canoe kayak 2           2
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 2           2
 Štercl Petr 1966 012004 DUKLA Brandýs     2       2
 Kořínek Luděk 1965 099013 USK Praha - Happy Life 2           2
 Malík Martin 1965 013002 SK NeoMI Praha   2         2
 Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Klíč Jan 1964 000000 Sušice-hosté 2           2
 Konrad Ulrich 1964 000000 Augsburg 2           2
 Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec     2       2
 Dvořák Jiří 1964 000000 Sušice-hosté   2         2
 Kohoutek Jaroslav 1963 128010 Vodní sporty Desná   2         2
 Janovský Miroslav 1961 042005 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Zigler Ladislav 1957 030023 VS Tábor       2     2
 Petřík Jaroslav 1955 135026 Vodní sporty Zábřeh     2       2
 Irain Jiří 1955 089013 KV Viking Ml.Boleslav           2 2
 Benhák Ladislav 1954 023002 SK VS Č. Budějovice     2       2
 Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Krechler Miroslav 1952 081009 SK Jihlava   2         2
 Eybert Jan 1952 030060 VS Tábor         2   2
 Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí   2         2
 WIDER Anna 0 000000 SUI   2         2
 WALSH Campbell 0 000000 GBR 2           2
 DA SILVA Pedro 0 000000 BRA 2           2
 FLORENCE David 0 000000 GBR   2         2
 BENZIEN Jan 0 000000 GER   2         2
 OBLINGER-PETERS Violetta 0 000000 AUT 2           2
 GRANT Sarah 0 000000 AUS 2           2
 PENNIE Fiona 0 000000 GBR 2           2
 MARTINEZ Marta 0 000000 ESP 2           2
 CAMPORESI Pietro 0 000000 ITA     2       2
 BENETTI Andrea 0 000000 ITA     2       2
 TATCHELL George 0 000000 GBR     2       2
 TRATSIAK Viktar 0 000000 BLR   2         2
 KILJANEK Grzegorz 0 000000 POL   2         2
 PAOLINI Diego 0 000000 ITA 2           2
 COLOBER Vivien 0 000000 FRA 2           2
 MORLEY Joe 0 000000 GBR 2           2
 Hayward Ben 0 000000 CAN 1   1       2
 POESCHEL Cindy 0 000000 GER 2           2
 FUNK Alexander 0 000000 GER     2       2
 QUINN Thomas 0 000000 GBR     2       2
 PROCTOR Mark 0 000000 GBR   2         2
 POLACZYK Rafal 0 000000 POL 2           2
 POPIELA Dariusz 0 000000 POL 2           2
 KURT Michael 0 000000 SUI 2           2
 ALBREHT Martin 0 000000 SLO 2           2
 DELFOUR Lucien 0 000000 AUS 2           2
 KUHNLE Corinna 0 000000 AUT 2           2
 GIAI PRON Maria Clara 0 000000 ITA 2           2
 MENDEL Eric 0 000000 GER     2       2
 JORK Paul 0 000000 GER     2       2
 SMEDLEY Cameron 0 000000 CAN   2         2
 COLAZINGARI Roberto 0 000000 ITA   2         2
 HANEDA Takuya 0 000000 JPN   2         2
 BARM Sabrina 0 000000 GER   2         2
 DOBROTVORSKA Viktoriia 0 000000 UKR   2         2
 FORSYTHE William 0 000000 AUS 2           2
 HALCIN Martin 0 000000 SVK 2           2
 OBLINGER Helmut 0 000000 AUT 2           2
 PACIERPNIK Natalia 0 000000 POL 2           2
 KALISKÁ Elena 0 000000 SVK 2           2
 GOIKOETXEA Irati 0 000000 ESP 2           2
 WESTPHAL Mathias 0 000000 GER     2       2
1260.Boček Jan 2013 023005 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 1           1
 Novák Kryštof 2006 027011 Otava Strakonice 1           1
 Altman Marcella 2004 000000 USA 1           1
 Hrnčiřík Petr 2004 052033 TJ Loko Žatec 1           1
 Pastuszak Sabastian 2003 119075 UP Olomouc 1           1
 Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 1           1
 Pípal Zbyněk 2003 000000 SK VS ČB 1           1
 Junek Jan 2002 064006 SKK Vysoké Mýto       1     1
 VEVERKA Lukáš 2001 000000 Benátky 1           1
 WERRO Simon 2000 000000 SUI   1         1
 GRIMM Michaela 2000 000000 GER   1         1
 BARANAUSKAITE Erika 2000 000000 LTU 1           1
 CELMINS Ritvars 2000 000000 LAT 1           1
 HETSMAN Anton 2000 000000 BLR   1         1
 McGEE Alexandra 2000 000000 CAN   1         1
 KAIFUCHI Moe 2000 000000 JPN 1           1
 DANIELS Haley 2000 000000 CAN   1         1
 CHABBEY Elise 2000 000000 SUI 1           1
 KRAEHENBUEHL Simon 2000 000000 SUI     1       1
 KARAMARKO Filip 2000 000000 CRO 1           1
 JEGOU Liam 2000 000000 IRL   1         1
 ROEMER Maximilian 2000 000000 AUT   1         1
 WAHLEN Fredrik 2000 000000 SWE 1           1
 LIBER Natalia 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 HARIBO Tristan 1999 000000 CKHI, FRA 1           1
 JANUR Marcin 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 LABROUSSE Alan 1999 000000 CD22, FRA 1           1
 YOUN Aubry 1999 000000 CD22, FRA 1           1
 CLERC Quentin 1999 000000 Rodez club canoë kayak, FRA 1           1
 DULOGIT Dimitri 1999 000000 CKHI, FRA 1           1
 DUBONVIN Dubonvin 1999 000000 CKHI, FRA 1           1
 LIGOINE Mattéo 1999 000000 CKHI, FRA 1           1
 GÉRARD Thomas 1999 000000 CKHI, FRA 1           1
 QUÉMENER Malo 1998 000000 CD22, FRA 1           1
 RENOUVEL Sébastien 1998 000000 CKHI, FRA 1           1
 ROSIEK Edyta 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 CAILHOL Elsa 1998 000000 Rodez club canoë kayak, FRA 1           1
 Nguyen Phuc Thinh 1998 057051 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 SANDERA Wiktor 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 LAUNAY Thomas 1998 000000 FRA - Lannion CK, FRA   1         1
 VAN DE VEN Swantje 1998 000000 Kanuclub Falke Magdeburg, GER   1         1
 Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 MIGNON Nicolas 1997 000000 CD22 1           1
 LEFRIEC Morgan 1997 000000 CD22 1           1
 MERMELSTEIN Aaron Bieber 1997 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 ROBIN Robin 1997 000000 Paris, FRA   1         1
 DESNOS Sarah 1997 000000 CD22 1           1
 SAVELS Manu 1997 000000 CD22 1           1
 CAILHOL Elza 1997 000000 mjc Rodez club canoe kayak 1           1
 CHAUMET Jules 1997 000000 CD22   1         1
 GEFFRAY Héliose 1997 000000 CD22 1           1
 ROCHER Sami 1997 000000 CD22 1           1
 ĆWIK Kasper 1996 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 MADORE Mathurin 1996 000000 Paris, FRA 1           1
 PASIUT Ola 1996 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 1           1
 KEHNE Adrianne 1996 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 UTHUS WESTFALL Tyler 1996 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 UTHUS Evan 1996 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 LEBOURDONNEC Guillaume 1996 000000 CD22   1         1
 ELIE Mitonne 1996 000000 CKHI 1           1
 DURKEE Lily 1996 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 ABLIN Vincent 1996 000000 Paris, FRA 1           1
 WEBER David 1996 000000 Valley Mill Racing Team, USA 1           1
 RODRIGUE Rodolphe 1995 000000 Paris     1       1
 Ketzl Tomáš 1995 001050 Bohemians Praha       1     1
 RODOLPHE Rodrigue 1995 000000 Paris 1           1
 NEIME Julie 1994 000000 Nancy 1           1
 JANETA Martin 1994 000000 SKP Bratislava 1           1
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Vala Matěj 1993 030040 VS Tábor   1         1
 Prigent Yves 1993 000000 KC Rennes     1       1
 SIEGMUND Torgen 1993 000000 Kanuclub Falke Magdeburg   1         1
 Lorke Tom 1992 000000 SV Halle     1       1
 Šedá Zuzana 1992 082023 KVS Písek     1       1
 TAYLER Michael 1992 000000 CAN 1           1
 Šindler Marek 1992 012025 DUKLA Brandýs     1       1
 Gerth Max 1992 000000 BÖllberger     1       1
 Effenberger Viktor 1991 135047 Vodní sporty Zábřeh 1           1
 FROEHLICH Thea 1991 000000 CAN 1           1
 BAĎURA Jerguš 1991 000000 SVK   1         1
 Drahozalová Jana 1990 049001 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1           1
 BERCON Jimmy 1990 000000 CKHI     1       1
 Dvořáková Hana 1990 023014 SK VS Č. Budějovice 1           1
 MITCHEL Christopher 1989 000000 CD22 1           1
 HEDWIG Grzegorz 1988 000000 Polska   1         1
 Hron Jiří 1987 017010 KK Rakovník 1           1
 Kanaya Tohru 1986 000000 JPN 1           1
 Žák Jiří 1986 118004 Tzunami Ostrava 1           1
 Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 1           1
 Šaroun Petr 1985 108018 V