vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2013

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s. 6 2 189     127 1906
2.Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 11   255       1537
3.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 10   255     127 1488
4.Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   142 3   127 1002
5.Zlámal Antonín 1999 024062 SK Vltava Č. Krumlov 2   174 1   127 866
6.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 6   255       766
7.Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 12 3 255 4 1 111 724
8.Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 10   255       689
9.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 8   255       673
10.Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 9   144 5   127 463
11.Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   28     127 459
12.Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s.   7 255   2 76 457
13.Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 16   255       440
14.Hejhal Luděk 1996 064039 SKK Vysoké Mýto           127 428
15.Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 16   255       404
16.Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 5   255       396
17.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 2   255     69 377
18.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 2   255       359
19.Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 10   255       346
20.Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   250 1   89 344
21.Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 2   255     18 334
22.Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   122     127 289
23.Šesták Jan 2003 071010 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.     255       274
24.Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 2   255       257
25.Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   178 1   66 249
26.Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2         127 228
27.Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice 2     3 2 127 226
28.TRUMMER Timo 1996 000000 BSV Halle   6 183       189
29.Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   171       173
30.Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 2   96     59 157
31.DILLI Maxi 2001 000000 Team RLP 1   135       136
32.Skubík Jakub 1995 000000 SVK     113       113
33.MESSEMER Dennis 1997 000000 Team RLP 5 4 102       111
34.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 7   96 2 1   106
 Urban Radek 1972 129019 TJ Šumperk z.s. 6 4 96       106
36.Šesták Karel 1971 071126 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 8 2 90 5     105
37.Herda Jan 1974 001012 Bohemians Praha       1   97 98
38.Ludwig Hubert 1999 119155 UP Olomouc 10   66 7     83
 LE Baindre Mathéo 1998 000000 FRA 2   81       83
40.Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 2   80       82
41.JEŽ Jakob 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne 3   72       75
 HECHT Niklas 1997 000000 Leipziger Kanuclub     75       75
43.Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 4   70       74
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 6   68       74
45.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 18   52       70
46.Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 18 20   19 8   65
47.BRZEZINSKI Andrzej 0 000000 POL     63       63
 OLIVEIRA Anderson 0 000000 BRA     63       63
49.Šťastná Marta 1973 057056 TJ Syntesia Pardubice     56     3 59
50.Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 19 1 22 3   8 53
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 27 8 8 10     53
52.Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 2   50       52
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 15 2 1 18   16 52
54.Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 28 7   12 3   50
55.Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 14 2 8 20   5 49
56.Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13 7 2 18 8   48
57.Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 22 23 2       47
58.Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 14 5   19   8 46
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18 16 5 7     46
60.Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 25 19   1     45
61.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 15 9   16 2   42
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 21 6 2 11 2   42
 Chaloupka Václav 1998 119117 UP Olomouc 8 23 3 7   1 42
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 11 4   15 11 1 42
65.Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 19 10 9 2 1   41
 ROUX antoine 1994 000000 FRA 2 3 36       41
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 2 2 2 2 15 18 41
68.Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1 13 4   18 4 40
69.Kytka Tomáš 1999 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1   24 1   13 39
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 16   2 21     39
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 26 11 2       39
72.Bohatý Karel 2001 061003 SK Třebechovice 18 17 1 2     38
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 18 18   1 1   38
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   20 18       38
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 23 2 5 8     38
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 23 10   4 1   38
77.Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 10 10 2 6 9   37
78.Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 16   20       36
79.Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13 7 1 8 1 5 35
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice 12 4   19     35
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 2 26 7       35
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs 12 23         35
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   22 13       35
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 15     20     35
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   8 6   18 3 35
86.Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 26     8     34
87.Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha 3 19 2   9   33
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc 6 18 1   7 1 33
 Motyčka Marek 1998 133036 SK Veselí nad Moravou 15   2 16     33
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16 15   2     33
91.Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 14 6 12       32
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 9     15   32
 Kuča Jakub 1998 116062 TJ Vodní Sporty Litovel   4 2   16 10 32
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   17 15       32
 Drábková Martina 1995 112011 VK Kroměříž 9   2 21     32
 Franek Jakub 1995 132051 TJ Valašské Meziříčí   9 17     6 32
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6 10 4   2 10 32
98.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   27       31
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 19 12         31
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14 9   6 2   31
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha 1 27 1   1 1 31
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 24   7       31
 Součková Karolína 1999 119096 UP Olomouc 15 2   12 2   31
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 17   1 13     31
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 14 17         31
 Fialová Veronika 1998 119070 UP Olomouc 12 14   4 1   31
107.Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 14 2 1 10 2 1 30
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 18 2 2 8     30
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 6 3   18   3 30
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 5 2 3 20     30
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 13 17         30
 Vyhnálek Jan 1996 064037 SKK Vysoké Mýto 2     27   1 30
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 16 2 4 8     30
114.Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 13 5 11       29
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 12 11   6     29
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   5 1   22 1 29
117.Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 22     6     28
 Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 28           28
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 21 7         28
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs 2 25     1   28
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 12   13 3     28
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 15 13         28
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 8   8 12     28
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   22 5     1 28
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 14 14         28
126.Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 13     14     27
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 21     6     27
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18 5 4       27
 Blažková Tereza 2000 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 23 4         27
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   15 12       27
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   4     19 4 27
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 10     17     27
133.Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   25 1       26
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc 17 2 2   3 2 26
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha 1 23 2       26
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   13 13       26
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   26         26
 Kašparová Anna 1985 055012 Sk VS Slávia Hradec Králové 14 12         26
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 20 6         26
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 18     8     26
141.Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 5   2 14   4 25
 Motyčková Sára 2001 133067 SK Veselí nad Moravou 14     11     25
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 11   7 1   6 25
 Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 8 5   12     25
 Pešek Tibor 2000 133065 SK Veselí nad Moravou 15     10     25
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 16 7 2       25
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel   3     21 1 25
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 23   2       25
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         22 3 25
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 23   2       25
151.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 12 3   7 2   24
 Bárta Jan 2000 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17 4   3     24
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 5   2 13   4 24
 Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 13     11     24
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha 8     16     24
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 22   2       24
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 8 8 8       24
158.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 14     9     23
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 16 2 5       23
 Eliáš Ondřej 2000 009012 Univerzitní sportovní klub Praha 15 2 6       23
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 22 1         23
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 10 4   7 1 1 23
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 18   5       23
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 19     3 1   23
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 20     3     23
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov 4 10     9   23
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 11   1 11     23
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 8 15         23
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 5   2 14   2 23
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 22     1     23
172.Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 22           22
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 13     8 1   22
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 15   7       22
 Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 11     11     22
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice 2 3     9 8 22
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 18   4       22
 Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí 1 11     6 4 22
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 3 3   13 3   22
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 19 3         22
 Žniva Marek 1995 132036 TJ Valašské Meziříčí   2     8 12 22
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha 2     20     22
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 18   4       22
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí 2 19 1       22
 Břečka Tomáš 1988 133003 SK Veselí nad Moravou 10     12     22
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 21 1         22
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 18   4       22
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 19 3         22
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 6     16     22
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   21 1       22
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   16 6       22
192.Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 21           21
 Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 9   6 6     21
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 21           21
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   14     1 21
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17 4         21
 Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 21           21
198.Pajmová Sandra 2002 047009 TJ DNT VS Kadaň 19     1     20
 Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí 4 5   5 6   20
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 10   2 8     20
 Papula Martin 1999 116078 TJ Vodní Sporty Litovel 5     15     20
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 20           20
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava 3     17     20
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 19     1     20
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 18 2         20
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 2     17 1   20
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         13 7 20
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs 5   15       20
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov 3     13 4   20
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   5 2   1 12 20
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 12 4   4     20
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     12   3 20
213.Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 19           19
 Chabiča Pavel 2001 133035 SK Veselí nad Moravou 9   2 8     19
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 14     5     19
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 5     14     19
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7 1   7 4   19
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí 7   7 1   4 19
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 17 2         19
 Koubík Ondřej 1999 001056 Bohemians Praha 6     8   5 19
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs   4 15       19
 Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel   1     18   19
 Koudelka Václav 1997 017043 KK Rakovník 19           19
 Kraus Filip 1997 038017 TJ ČSAD Plzeň 19           19
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 19           19
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 2 17         19
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 17   2       19
 Bahenský Matouš 1994 121010 KK Opava 19           19
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 9     10     19
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 4   14     1 19
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 10 9         19
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 16 3         19
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13 6         19
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   19         19
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 5     14     19
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 5     14     19
238.Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 16 2         18
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 10 2   6     18
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 16 2         18
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice 2 3     9 4 18
 Maté Zdeněk 1998 119028 UP Olomouc 3     15     18
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16     2     18
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 18           18
 Švub Jakub 1996 128028 Vodní sporty Desná 14   4       18
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       15   3 18
 Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 1     17     18
 Zátopek Vladimír 1995 132037 TJ Valašské Meziříčí   17     1   18
 Cepek Marek 1994 009005 USK Praha 2 14 2       18
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 18           18
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 6 12         18
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 16 2         18
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       4 14   18
 Gotvald Robert 1990 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 4 2 12       18
 Malach Tobiáš 1989 105019 TJ Tesla Brno         10 8 18
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   18         18
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 2     14   18
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 18           18
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     15 1 18
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice 1 4     4 9 18
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 17   1       18
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 18           18
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 15     3     18
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   16 2       18
265.Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 9     8     17
 Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 11 2 1 3     17
 Čajková Kristýna 2002 133048 SK Veselí nad Moravou 9     8     17
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 10     7     17
 Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11 3 2 1     17
 Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 12     5     17
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 17           17
 Kalina Vojtěch 2001 019026 BS Vlašim 17           17
 Škorňa Adam 2000 132009 TJ Valašské Meziříčí 1 8 2   6   17
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 12 2 3       17
 Pechman Vojtěch 1997 049049 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     4     17
 Arnošová Karolína 1995 116048 TJ Vodní Sporty Litovel 2   1 13 1   17
 Řeháková Barbora 1994 116071 TJ Vodní Sporty Litovel       15 2   17
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         14 3 17
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 15 2         17
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1     16     17
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         15 2 17
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha   9 8       17
 Johanides Milan 1975 014008 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 13         17
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 7     10     17
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   6     11   17
287.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 16           16
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 16           16
 Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí 8 6 2       16
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 16           16
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14 2         16
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16           16
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 9 7         16
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     11     16
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 10     6     16
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 15     1     16
 Pechman Štěpán 1999 049048 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     3     16
 Osifová Hana 1997 122003 Mittal Ostrava 16           16
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       11 5   16
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 16           16
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 14   2       16
 Klaban Martin 1997 121109 KK Opava 15     1     16
 Štětka Matěj 1996 023115 SK VS Č. Budějovice 16           16
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   16         16
 Galušková Karolína 1995 042027 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16           16
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 16           16
 Vašina Jiří 1994 122006 Mittal Ostrava 16           16
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 12 2 2       16
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž       16     16
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       14   2 16
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs 2 14         16
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice   16         16
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   16         16
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 16           16
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         7 9 16
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 4     12     16
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       15   1 16
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 15     1     16
322.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 15           15
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 9     5   1 15
 Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 SK Stonava 13   2       15
 Krejčí Jakub 2002 023054 SK VS Č. Budějovice 15           15
 Göttlicher David 2001 121014 KK Opava 14     1     15
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     12     15
 Lacinová Karolína 1999 059023 TJ Semily 6   1 8     15
 Kaminská Barbora 1998 132044 TJ Valašské Meziříčí 4   2 8 1   15
 Binder Martin 1997 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11     4     15
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   15         15
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   5     10   15
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   15         15
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 15           15
 Svobodová Jana 1993 043010 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 4     11     15
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 15           15
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 14     1     15
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3   2     10 15
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   3 12       15
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Pulkrábková Stanislava 1978 112042 VK Kroměříž 7     8     15
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha       15     15
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 15           15
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   15         15
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2     4 9 15
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 3     12     15
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   15         15
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6     9     15
349.Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 14           14
 Víznerová Daniela 2003 047018 TJ DNT VS Kadaň 14           14
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14           14
 Rance Sebastián 2002 119087 UP Olomouc 10     4     14
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 8 6         14
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 14           14
 Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov 1 1 12       14
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 14           14
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       14     14
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 14           14
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha     2   6 6 14
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 14           14
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 14           14
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12   2       14
 Pavlík Radek 1992 108033 VS Dolní Kounice         14   14
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 14           14
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 14           14
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 14           14
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 14           14
 Kubričan Pavel 1983 009010 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 4     10     14
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 2     12     14
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc       13   1 14
 Příhoda Tomáš 1970 099016 USK Praha - Happy Life 14           14
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 10     4     14
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 2 2   6 4   14
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 14           14
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   14         14
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 9     3 2   14
382.Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 13           13
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 11     2     13
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 3     10     13
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 13           13
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 10     3     13
 Mořkovský Samuel 1999 132017 TJ Valašské Meziříčí 7   1   3 2 13
 Čáň Libor 1999 132008 TJ Valašské Meziříčí 6   3     4 13
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 13           13
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11 2         13
 Bareš Antonín 1998 050003 SK Štětí 9 4         13
 Dundová Iva 1995 024060 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       7 6   13
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 13           13
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň 1     12     13
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 13           13
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6 6 1       13
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 13           13
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 13           13
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   13         13
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7     6     13
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       13     13
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 3 3     5 2 13
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 13           13
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2     11     13
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 Bohemians Praha 12     1     13
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 6     7     13
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 11     2     13
410.Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 6 6         12
 Loník Matěj 2001 119021 UP Olomouc 8     4     12
 Rejman Petr 2001 045016 KVS Hradec Králové 6 6         12
 Veselý František 2000 053007 TJ Dvůr Králové 4     8     12
 Vavera Jan 2000 043013 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 9   2 1     12
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 12           12
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel 1     11     12
 Sofron Tomáš 1999 038011 TJ ČSAD Plzeň 12           12
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí 2     8 2   12
 Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice   12         12
 Hysek Ondřej 1998 119085 UP Olomouc 10     2     12
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 12           12
 Jonáš Jaroslav 1997 024049 SK Vltava Č. Krumlov       5 4 3 12
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 12           12
 Grunwald Paul 1996 000000 BÖllberger SV Halle 6   6       12
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Strnad Jaroslav 1993 009083 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       12     12
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 12           12
 Vlček Jan 1990 009048 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   12         12
 Stránský Lukáš 1987 023097 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 12           12
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         10 2 12
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   12         12
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha     12       12
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 3   1 8     12
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 6     6     12
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   12         12
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6 4 2       12
 Piskáček Pavel 1970 050017 SK Štětí 6 6         12
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         4 8 12
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   12         12
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   10     2   12
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   4     8   12
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6 4 2       12
 Hermann René 1962 001003 Bohemians Praha           12 12
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 8 4         12
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   12         12
451.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 11           11
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 11           11
 Hylmarová Anna 2001 010007 SK VS Karbo Benátky 11           11
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 5     6     11
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 9 2         11
 Sušeň Daniel 1999 116083 TJ Vodní Sporty Litovel   4     7   11
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 11           11
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 2 4 4     1 11
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 10   1       11
 Koudelková Veronika 1998 024020 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     6     11
 STANOVSKÝ Martin 1996 000000 0 5   6       11
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 11           11
 Šrámek Jonatan 1994 119054 UP Olomouc       11     11
 Hrivíková Eva 1993 808179 USK Praha 10     1     11
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 4     7     11
 Božek Radim 1992 119010 UP Olomouc   11         11
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs     11       11
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     11       11
 Vondra Jan 1988 012037 DUKLA Brandýs 11           11
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       11     11
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   11         11
 Hradílek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Hrouzková Alena 1985 112043 VK Kroměříž 4     7     11
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         11   11
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou 2     9     11
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 9   2       11
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 11           11
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 10     1     11
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   9 2       11
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 11           11
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 6     5     11
 Sadilová Marcela 1967 012021 DUKLA Brandýs 11           11
 Šprdlík Vít 1967 042002 Klub vodních sportů Sušice z.s.   11         11
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 8   3       11
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec   9 2       11
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   9 2       11
492.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 10           10
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 10           10
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice 2     7 1   10
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí 8     2     10
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 7   3       10
 Groger Matěj 2001 119125 UP Olomouc 7     3     10
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 8 2         10
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 7   1 2     10
 Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 4     6     10
 Havlena Jan 1997 011014 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Behuň Tomáš 1996 119049 UP Olomouc 3     7     10
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Šeba Patrik 1992 014027 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8 2       10
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 2     8     10
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 5 2 3       10
 Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice       10     10
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 10           10
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     10       10
 Taišlová Martina 1986 042023 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Zárubová Michaela 1986 045023 KVS Hradec Králové 10           10
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 10           10
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 1 1   6 2   10
 Míka Jan 1984 001025 Bohemians Praha 2   1 7     10
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 2 2 2 2 2   10
 Přinda Lukáš 1980 009045 Univerzitní sportovní klub Praha     10       10
 Volf Jaroslav 1979 011039 KK Brandýs nad Labem 1   9       10
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel         10   10
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2 2 2     4 10
 Mašková Alena 1976 009025 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 10           10
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 6   2 2     10
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         10   10
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 2     8     10
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 9   1       10
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   9 1       10
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   5 5       10
 Štětka Petr 1965 023107 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     10       10
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   8 2       10
 Paraniak Jan 1951 023076 SK VS Č. Budějovice     10       10
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     10       10
543.Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 8     1     9
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 9           9
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 9           9
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 5     4     9
 Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 6     3     9
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 7 2         9
 Stanovská Soňa 2000 842035 TJ KVS Sušice 9           9
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 8   1       9
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   1     8   9
 Hřebíček Jakub 1999 011012 KK Brandýs nad Labem 8   1       9
 Horová Klára 1998 121038 KK Opava 8   1       9
 Stanovský Samuel 1998 842018 TJ KVS Sušice 9           9
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   5     4   9
 Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 5 4         9
 Štěpán Bronislav 1996 010028 SK VS Karbo Benátky 9           9
 Kohoutková Pavlína 1995 128011 Vodní sporty Desná 9           9
 Koudelková Kateřina 1995 024002 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     6     9
 Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí       9     9
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Fleisigová Alžběta 1990 065021 TJ Permon Roztoky 6   3       9
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         7 2 9
 Bukna Lukáš 1987 116053 TJ Vodní Sporty Litovel   1     8   9
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   9         9
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         9   9
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   9         9
 Hajzlerová Petra 1982 089004 KV Viking Ml.Boleslav           9 9
 Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha 4     5     9
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   9         9
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 9           9
 Lhota David 1971 099001 USK Praha - Happy Life 9           9
 Mathai Robert 1969 919137 UP Oloumouc       9     9
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice   9         9
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 9           9
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 2 1 2 4     9
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   9         9
578.Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8           8
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 8           8
 Jakl Jáchym 2004 009124 USK Praha 8           8
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 8           8
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Vybíral Ondřej 2001 119163 UP Olomouc 5     3     8
 Lána Matěj 2000 027005 Otava Strakonice 8           8
 STAHL Lukas 1999 000000 GER 8           8
 Táborský Antonín 1999 066015 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8           8
 Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 8           8
 HOTTONG Moritz 1996 000000 KV Baden-Württemberg 5   3       8
 Škranc Antonín 1996 077008 Kotva Bráník 4 4         8
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 8           8
 Zapletal Štěpán 1993 116064 TJ Vodní Sporty Litovel         8   8
 Benháková Anna 1993 046064 Delfín Jablonec 8           8
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 6 2         8
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Lagner Václav 1988 001043 Bohemians Praha       8     8
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
 Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek 2 6         8
 Kraml Jan 1984 027007 Otava Strakonice 8           8
 Vladař Marek 1981 184002 Regent Team   8         8
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         5 3 8
 Buchnar Vladimír 1976 008005 SK Žižkov   6 2       8
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 4 4         8
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 8           8
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 1 1     5 1 8
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 8           8
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 2   2 4     8
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 8           8
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 6 2         8
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     6     8
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 5   2     1 8
 Keš Miroslav 1967 018001 Kotva Veselí nad Lužnicí   8         8
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   8         8
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 8           8
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         3 5 8
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 8           8
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 8           8
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 8           8
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 5     3     8
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 8           8
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 8           8
625.Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 7           7
 Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 7           7
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 7           7
 Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 7           7
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí 7           7
 ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 026017 SK Domeček Soběslav 6     1     7
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice 1     4 2   7
 Šprdlíková Kateřina 2001 042011 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 MURZOVÁ Lucia 2000 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5 2         7
 Kozárková Hana 2000 112056 VK Kroměříž 5     2     7
 BROSOVÁ Silvia 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5 2         7
 ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5 2         7
 Leitner Zdeněk 1998 034045 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Křempková Anna 1998 121018 KK Opava 7           7
 DŽURNÝ Tomáš 1995 000000 DULM, SVK   7         7
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 7           7
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     3     7
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 7           7
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 1 2 2   2   7
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 7           7
 Tomeček Petr 1978 134031 KK Veselí nad Moravou 5     2     7
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 7           7
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Snopková Renata 1972 112010 VK Kroměříž 7           7
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 7           7
 Hřib Roman 1967 103013 Kanoe Klub Spoj Brno           7 7
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4     2   1 7
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   7         7
654.Voral David 2007 057010 TJ Syntesia Pardubice       6     6
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 6           6
 Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 6           6
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 6           6
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Altman Marcella 2004 000000 USA 6           6
 Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 6           6
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 6           6
 Piskač Kryštof 2002 009039 USK Praha 6           6
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 6           6
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 6           6
 Staša Jeroným 2001 061028 SK Třebechovice 6           6
 Marek Aleš 1999 023072 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Halík Ondřej 1999 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6           6
 BRZEZINSKI Jakub 1998 000000 POL 3   3       6
 HAŠŠOVÁ Michaela 1998 000000 SVK 6           6
 MIRGORODSKÝ Marko 1998 000000 DULM, SVK   6         6
 Daněk Dominik 1998 129015 TJ Šumperk z.s.   6         6
 MACÚŠ Richard 1997 000000 TSM Žilina 6           6
 WEBER Alexander 1997 000000 Leipziger Kanuclub   3 3       6
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 6           6
 Beránková Kateřina 1996 024064 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3   3 6
 GILBERT Callum 1996 000000 New Zealand 3 3         6
 KOZUB ADAM 1996 000000 POL   3 3       6
 VIESEL Dennis 1996 000000 Team BSP-N Mitte     6       6
 BUHLER Lena 1996 000000 Team BSP-N Mitte 6           6
 SHIROKOV Valeriy 1996 000000 KAZ   6         6
 HUVELIN Flora 1995 000000 Paris 6           6
 Ulwer Jiří 1995 063050 SK Týniště nad Orlicí       6     6
 Bizjak Nina 1995 000000 KK Soške Elektrarne 3 3         6
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   2 2   2   6
 Bjalková Tamara 1993 129003 TJ Šumperk z.s. 6           6
 Musil Filip 1992 024025 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3 3 6
 Stefan Petr 1992 001070 Bohemians Praha       6     6
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6           6
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 6           6
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha   6         6
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4 2         6
 Fleisig Daniel 1988 065065 TJ Permon Roztoky 6           6
 Pokorný Ondřej 1987 023086 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 4     2     6
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 4   2       6
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   4     2   6
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2     4     6
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 4 2         6
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4     2     6
 Mrůzková Michala 1979 001072 Bohemians Praha       6     6
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       6     6
 Vacková Michala 1975 053015 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 6           6
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 6           6
 Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 6           6
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   6         6
 Balarin Josef 1973 121002 KK Opava 6           6
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 6           6
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   6         6
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 6           6
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   6         6
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   6         6
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         1 5 6
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník 2 4         6
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   4 2       6
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 3 3         6
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   6         6
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor     5     1 6
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   3 3       6
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 6           6
 Maňas Miroslav 1955 034044 TJ SK Hubertus KV 6           6
733.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 4     1     5
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 5           5
 Šereda Filip 2003 009128 USK Praha 5           5
 Pražáková Nela 2003 030042 VS Tábor 5           5
 Čepelák František 2002 024066 SK Vltava Č. Krumlov 4     1     5
 KOZÁKOVÁ Timea 2000 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5           5
 KONDRATENKO Xeniya 1999 000000 KAZ 5           5
 DODOK Martin 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5           5
 GONŠENICA Adam 1999 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš 5           5
 Petriláková Ludmila 1998 034034 TJ SK Hubertus KV 5           5
 HELLARD Pierre 1998 000000 CD22, FRA 2   3       5
 Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice 2     3     5
 Mačkalová Haidi 1998 024051 SK Vltava Č. Krumlov 4     1     5
 SUNDERLAND Paul 1997 000000 British Canoe Union 5           5
 PRIOUX Lucie 1997 000000 CK Uzerche 2 3         5
 MIKITA Marek 1996 000000 DULM, SVK     5       5
 RIEXINGER Ole 1996 000000 Team BSP-N Mitte 5           5
 TROMPETER Jan 1996 000000 Team BSP-N Mitte 5           5
 URBANIK Kamila 1996 000000 POL 2 3         5
 MATULÁNIOVÁ Pavlína 1996 000000 KTK Lipt. Mikuláš 5           5
 TAUER Marc 1996 000000 SKG Hanau 5           5
 Gurecka Marko 1996 000000 DU LM   5         5
 HERZOG Robert 1996 000000 GER 4   1       5
 Braune Willi 1996 000000 BÖllberger SV Halle   5         5
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 5           5
 TOMKO Jakub 1995 000000 DULM, SVK     5       5
 Mračna Martin 1995 000000 DU LM   5         5
 Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 3     2     5
 Šimičák Martin 1995 000000 SVK     5       5
 Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc         5   5
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava   3 2       5
 Galiszová Kateřina 1986 035038 TJ Slavia K. Vary 5           5
 Vladařová Zuzana 1986 184001 Regent Team 5           5
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice         3 2 5
 WIEDEMANN Maik 1985 000000 SG Kanu Meißen   2 3       5
 Tužová Julie 1985 023049 SK VS Č. Budějovice 4   1       5
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   5         5
 Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   5         5
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2 1 2       5
 Klein Pavel 1976 093027 RK Týn       5     5
 Milyán David 1974 052013 TJ Loko Žatec 5           5
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem 3   2       5
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 5           5
 Lerch David 1972 048025 TJ Ohře Klášterec   5         5
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       5     5
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 3   2       5
 Stanovský Miroslav 1970 842039 TJ KVS Sušice 5           5
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 5           5
 Koudelková Petra 1969 024046 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       5     5
 Hric Dušan 1966 119023 UP Olomouc 5           5
 Plašilová Drahomíra 1961 010033 SK VS Karbo Benátky 5           5
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 5           5
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   2     3   5
 Kučera Tomáš 1950 035006 TJ Slavia K. Vary     5       5
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 5           5
 TOMKO Dominik 1919 000000 DULM     5       5
 MICHALOVIČ Igor 1919 000000 DULM     5       5
793.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 4           4
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 4           4
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 4           4
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Marek Tobiáš 2003 061030 SK Třebechovice 4           4
 Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 4           4
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 4           4
 Šmoldasová Zuzana 2002 116079 TJ Vodní Sporty Litovel 3     1     4
 Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s.   4         4
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Vrba Matěj 2002 103003 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 4           4
 MACÚŠ śudovít 2001 000000 TSM Žilina   4         4
 Jílek Patrik 2001 128003 Vodní sporty Desná 4           4
 Piskáčková Eliška 2001 050001 SK Štětí 4           4
 BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 026001 SK Domeček Soběslav 2     2     4
 Janoušek Tomáš 2000 001059 Bohemians Praha 2     2     4
 Zeman Jakub 2000 014032 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 KONIAROVÁ Lea 2000 000000 SVK 2 2         4
 Pechová Veronika 1999 050023 SK Štětí 4           4
 GLEJTEKOVÁ Simona 1999 000000 TSM Žilina 4           4
 Houška Jan 1999 043028 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3     1     4
 MINTÁLOVÁ Eliška 1999 000000 TSM Žilina 4           4
 Lípová Klára 1999 050004 SK Štětí 4           4
 Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1   1 4
 Jirásková Kristýna 1999 050005 SK Štětí 4           4
 MACEKOVÁ Simona 1998 000000 TSM Žilina 4           4
 FREYSSINET Lucie 1998 000000 CK Uzerche 4           4
 Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 QUEMENEUR Malo 1998 000000 FRA 1   3       4
 Bláha František 1997 055004 Sk VS Slávia Hradec Králové 4           4
 JAKOBI Milos 1997 000000 Team RLP 4           4
 UNSELD Ole 1997 000000 KV Baden-Württemberg 4           4
 STANOVSKÝ Jakub 1997 000000 0 4           4
 Jáša Filip 1997 023154 SK VS Č. Budějovice 4           4
 CWIK Kacper 1996 000000 POL 2   2       4
 ZÁRUBOVÁ Kristína 1995 000000 DULM, SVK 4           4
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 4           4
 Šrůma Radek 1995 045027 KVS Hradec Králové   2 2       4
 PARAYRE rémi 1994 000000 FRA 2 2         4
 Střecha Petr 1994 108003 VS Dolní Kounice 2     2     4
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4           4
 Hapák Michal 1993 842021 TJ KVS Sušice 4           4
 Hudeček Vojtěch 1993 116023 TJ Vodní Sporty Litovel         4   4
 Kristek Aleš 1992 132052 TJ Valašské Meziříčí 2       2   4
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     4       4
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   2 2       4
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4           4
 POLEZHAYEVA Svetlana 1991 000000 Kazakhstan 2 2         4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   2       4
 Waloszek Jakub 1989 122032 Mittal Ostrava 4           4
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2   2       4
 Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň 2     2     4
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Vácha Viktor 1985 012038 DUKLA Brandýs     4       4
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 4           4
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   4         4
 Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 3       1   4
 Bazger Miroslav 1984 119082 UP Olomouc 2   2       4
 Linhart Stanislav 1983 033003 VS Blovice 2     2     4
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Pražan Milan 1981 097010 Raft klub Trója     4       4
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 4           4
 Blahník Vojtěch 1981 035002 TJ Slavia K. Vary 4           4
 Tůma Jiří 1981 133044 SK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov 4           4
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Novák Václav 1979 061032 SK Třebechovice 4           4
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 4           4
 Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Štěpánek Ondřej 1979 012017 DUKLA Brandýs 4           4
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové 2 2         4
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   4         4
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 4           4
 Pišvejc Ivan 1978 049051 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 4           4
 Lovecký Petr 1977 134017 KK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   4         4
 Hamák Martin 1976 036004 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Mačkal Adam 1976 007001 Technika Praha       4     4
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   4         4
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2     2     4
 Trefná Hana 1975 001045 Bohemians Praha 2     2     4
 Černá Iva 1974 060045 Loko Trutnov 2     2     4
 Baustein Daniel 1973 052002 TJ Loko Žatec           4 4
 Šanda Petr 1973 019009 BS Vlašim 4           4
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   4         4
 Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 4           4
 Říhová Magda 1970 009097 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 4           4
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 2 2         4
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Radil Jiří 1968 092009 KVS Praha 4 2   2       4
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2 2         4
 Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor   4         4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Přikryl Lubor 1965 125042 VSK Rájec-Jestřebí   4         4
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 2         4
 Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek       4     4
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor   2 2       4
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   4         4
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 4           4
 Chlouba Luboš 1959 001061 Bohemians Praha         4   4
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 4           4
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 4           4
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   4         4
 DRAPER Warwick 0 000000 AUS 2 2         4
907.Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 3           3
 BOŽIČ Štefan 2001 000000 Kajak klub Soške elektrarne 3           3
 BAYN Emma 2001 000000 GER 1 1 1       3
 Střídová Lucie 2001 119162 UP Olomouc 1     2     3
 TURNŠEK Urh 2000 000000 KKK NIVO CELJE 3           3
 KREUTNER Luca 2000 000000 Augsburger Kajak Verein 3           3
 REICHEL Albrecht 2000 000000 GER   1 2       3
 PETEK Marko 2000 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 3           3
 KRUPA Felix 2000 000000 TSM Bratislava 1 2         3
 ROZMAN David 1999 000000 KKK NIVO CELJE 3           3
 AUBRY Youn 1999 000000 Saint-Brieuc 3           3
 SAVELS Manuel 1999 000000 FRA 3           3
 AUBERTIN Paul 1999 000000 GESN   3         3
 MAAS David 1999 000000 Kajak Klub Rosenheim 3           3
 KAMMERL Valentin 1999 000000 Kajak Klub Rosenheim 3           3
 TUCHSCHERER Lennard 1999 000000 Kanuverein Zeitz   3         3
 SZTUBA Kacper 1999 000000 POL   3         3
 HERZOG Andrea 1999 000000 GER 1 1 1       3
 KOLAT Artur 1999 000000 KS Start Nowy Sacz   3         3
 JEKLIN Eva 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 3           3
 JANUR Marcin 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 3           3
 KRALJ NEJC 1999 000000 KKK NIVO CELJE 3           3
 CZAJA Wiktor 1999 000000 POL   3         3
 WIECHEC Aniela 1998 000000 POL 3           3
 KLATA Wojciech 1998 000000 POL     3       3
 ZWOLINSKA Klaudia 1998 000000 POL 3           3
 ĆWIK Sara 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 3           3
 ARMANINI Axelle 1998 000000 ABCK 3           3
 KAVS ŽIVA 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne 3           3
 SANDERA Wiktor 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 3           3
 VAN DE VEN Swantje 1998 000000 Kanuclub Falke Magdeburg, GER   3         3
 KARNER Teo 1998 000000 KKK NIVO CELJE 3           3
 MOISAN Anne Lise 1998 000000 GESN   3         3
 STRAUS Thomas 1998 000000 AKV Augsburg   3         3
 ŠTEKLÁČ Filip 1998 000000 KK Zvolen   3         3
 VAN DE VEN Swantge 1998 000000 MAGDEBURG   3         3
 ZYCH Krzysztof 1998 000000 POL     3       3
 STRAUá Thomas 1997 000000 AKV Augsburg 3           3
 NOWAK Przemyslaw 1997 000000 POL   3         3
 JANCZY Justyna 1997 000000 POLAND   3         3
 CHMIEL Karolina 1997 000000 POL 3           3
 VRBNJAK Erbežnik Tej 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 3           3
 GALMICHE Lucas 1997 000000 GESN 3           3
 MAJERCZAK Krzysztof 1997 000000 POL 3           3
 JANUR Dominik 1997 000000 KS Start Nowy Sącz, POL   3         3
 KILOKOV Alexandr 1997 000000 KAZ   3         3
 SOJKOVÁ Miroslava 1997 000000 ŠKP Bratislava 3           3
 ČIŽMAN Luka 1997 000000 KKK Tacen 3           3
 BAFIA Juraj 1997 000000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš   3         3
 KOVAČIČ Gašper 1997 000000 Kajak klub Soške elektrarne 3           3
 Biazizzo Anne Sophie 1996 000000 GESN 3           3
 Jakše Žan 1996 000000 KKK Tacen 3           3
 Breznik Leon 1996 000000 KKK Tacen   3         3
 HURKALA Ewa 1996 000000 POLAND   3         3
 JEANNINGROS Felix 1996 000000 nancy 3           3
 PETAK Šteblaj Jure 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 3           3
 HOOTONG Moritz 1996 000000 Team BSP-N Mitte     3       3
 STARZLOVÁ Petra 1996 000000 ŠKP Bratislava 3           3
 BENHACINE Anice 1996 000000 GESN   3         3
 Vrevc Neža 1996 000000 KKK Tacen 3           3
 JARC Neža 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 3           3
 ZELIE Wendling 1996 000000 FRA 3           3
 Karner Vid 1996 000000 KKK NIVO CELJE 3           3
 Prüherová Alžběta 1996 023153 SK VS Č. Budějovice 1 1 1       3
 Schwanholt Ann-Kathr 1995 000000 MAGDEBURG 3           3
 OKREGLAK Macej 1995 000000 POL 3           3
 ZWOLINSKI Pavel 1995 000000 POL 3           3
 SMOLARSKI Pawel 1995 000000 POL   3         3
 SPIEKERMANN Florian 1995 000000 Kajak Klub Rosenheim 3           3
 SCHWANHOTT Ann-Kathr 1995 000000 GER 3           3
 DEBOWSKI Bartosz 1995 000000 POL 3           3
 LEJMEL Eryk 1995 000000 POL 3           3
 LEHMANN Sven 1994 000000 Kanuclub Falke Magdeburg 3           3
 MARELLI Guilherme Ma 1994 000000 BRA 3           3
 RESZELEWSKI Pawel 1994 000000 POL 3           3
 PRIOUX manon 1994 000000 FRA 3           3
 Jícha Martin 1994 007009 Technika Praha 1     2     3
 TROMPETER Caroline 1994 000000 GER 3           3
 LEGRAND Ewen 1994 000000 CD22 3           3
 BAUDOIN nicolas 1994 000000 FRA 3           3
 KOLOMANSKI Michal 1994 000000 POL   3         3
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 KEMPF Emilien 1993 000000 FRA   1 2       3
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto         3   3
 Mužík Tomáš 1993 042043 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 HELLARD Estelle 1992 000000 CD22 3           3
 OUDET Emeline 1992 000000 FRA 3           3
 Beránková Barbora 1992 024041 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 MEYER Leonie 1991 000000 GER 3           3
 SCHWANHOTT Simon 1991 000000 GER   3         3
 Kremslehner Konstantin 1991 000000 AUT 3           3
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 GUYOMARD Romain 1989 000000 FRA 3           3
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   3         3
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 3           3
 Scharfen Vojtěch 1987 060007 Loko Trutnov 2     1     3
 Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 TRUMMER Martin 1986 000000 GER   3         3
 AROLD Mirko 1986 000000 GER     3       3
 Šotola Lukáš 1986 057073 TJ Syntesia Pardubice         3   3
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 3           3
 Kuřina Jiří 1985 133014 SK Veselí nad Moravou 1 1   1     3
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 2     1     3
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 3           3
 Jandíková Martina 1983 057077 TJ Syntesia Pardubice           3 3
 Holub Jan 1982 065067 TJ Permon Roztoky 3           3
 Veřtát David 1982 070017 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1   2       3
 BETTGE Nico 1980 000000 GER   3         3
 Machek Radek 1980 060029 Loko Trutnov   3         3
 PETRY Cássio Ramon 1978 000000 BRA   3         3
 Kolovrátek Lukáš 1978 035019 TJ Slavia K. Vary   2 1       3
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   3         3
 Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové     3       3
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně       3     3
 SELBACH Gustavo 1974 000000 BRA 3           3
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     1   3
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2 1         3
 DELACHAIR Franck 1971 000000 CD22 3           3
 Dvořák Vít 1971 099012 USK Praha - Happy Life 3           3
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2     1     3
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     3       3
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové   3         3
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 1   2       3
 Pazourek Jan 1948 076002 TJ Jiskra Bechyně 2     1     3
 COLAZINGARI Roberto 0 000000 ITA   3         3
 HANEDA Takuya 0 000000 JPN   3         3
 DE GENNARO Giovanni 0 000000 ITA 3           3
1036.Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 2           2
 Větrovský Tomáš 2005 095003 Sport Zbraslav 2           2
 Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 2           2
 Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 2           2
 Šimíček Štěpán 2004 132032 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Šebesta Marek 2004 135016 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Olejníková Terezie 2004 133045 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Krulišová Helena 2004 043024 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa 2           2
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 2           2
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 2           2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 FIAMIN Elia 2002 000000 SVK 2           2
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 2           2
 TOMINC Lan 2002 000000 KKK NIVO CELJE 2           2
 Zeman Matěj 2002 014012 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Weislová Eliška 2002 009119 USK Praha 2           2
 LOČNIKAR Jan 2002 000000 KKK NIVO CELJE 2           2
 Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 2           2
 JURÍČEK Patrik 2001 000000 SVK 2           2
 Surma Tadeáš 2001 129026 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Valenta Petr 2001 050009 SK Štětí 2           2
 MARO Andrej 2001 000000 SVK 2           2
 Kodras Jan 2001 024057 SK Vltava Č. Krumlov 2           2
 KOŘÍNEK Miroslav 2001 000000 SVK 2           2
 Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 2           2
 Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 2           2
 ANTON Franz 2000 000000 GER   1 1       2
 LE Grand Malo 2000 000000 Saint-Brieuc 2           2
 WOODS Kimberley 2000 000000 GBR 1 1         2
 Piskáčková Anežka 2000 050010 SK Štětí 2           2
 Brebtová Tereza 2000 046058 Delfín Jablonec     2       2
 LIST Paul 2000 000000 Team RLP 2           2
 BAYN Nele 2000 000000 GER 1 1         2
 DESONGINS Silevere 2000 000000 FRA     2       2
 Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 1   1       2
 DIETZ Joshua 2000 000000 Team RLP 2           2
 HOUILLON Elude 2000 000000 GESN 2           2
 LATIMIER Hugo 2000 000000 GESN 2           2
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 1   1       2
 Koudelková Anna 2000 011034 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Malá Kateřina 2000 027022 Otava Strakonice 2           2
 BOBÁK Filip 2000 000000 SVK 2           2
 SOJKOVÁ Barbora 2000 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 LE Gac Charlne 2000 000000 Saint-Brieuc 2           2
 KEGLER Pedro 2000 000000 Team RLP 2           2
 WESTFAL Tayler 2000 000000 USA 2           2
 HARTMANN Simon 2000 000000 Team RLP 2           2
 MICHALIGA Filip 2000 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 BLANC Benjamin 2000 000000 SV. Vaulx-en-Velin 2           2
 FROHLICH Ben 2000 000000 GER   1 1       2
 SATILA Ana 2000 000000 BRA 1 1         2
 PEROVA Ekaterina 2000 000000 RUS 2           2
 FANCHON Jansen 1999 000000 FRA 2           2
 TAUER Sarah 1999 000000 SKG Hanau 2           2
 QUEMERAIS Morgane 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 FONTAINE Annaelle 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 MAHÉ Alan 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 Honischová Barbora 1999 047014 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 OLLIVIER Dorian 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 RIGEL Juraj 1999 000000 SVK 2           2
 ŠTEKLÁČ Timotej 1999 000000 KK Zvolen 2           2
 ROSTAING Boris 1999 000000 SV. Vaulx-en-Velin 2           2
 OLIVO Alan 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 REICHE Jane 1999 000000 GER 1 1         2
 Uhlíř Jáchym 1999 011030 KK Brandýs nad Labem 2           2
 TERŠEK Nika 1999 000000 KKK NIVO CELJE 2           2
 CHAUMET Agathe 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 DOS SANTOS Luca 1999 000000 Ille de France 2           2
 JUG Aljaž 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 TASSET Léo 1999 000000 Saint-Brieuc 2           2
 KANCLER Tine 1999 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 LIBER Natalia 1999 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 ŠTAS Juraj 1999 000000 SVK 2           2
 Jandová Zuzana 1999 042038 TJ KVS Sušice 2           2
 Daille Viviana 1998 000000 FRA 2           2
 SCHUMANN Maria 1998 000000 GER 1 1         2
 GERČER Žan 1998 000000 Kajak kanu klub Ljubljana   2         2
 CZERNEK Kinga 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 CONOR Healy 1998 000000 WWKC Dublin         2   2
 CRAIG Cummins 1998 000000 WWKC Dublin       2     2
 GALLOT Alicia 1998 000000 ABCK 2           2
 ŠTOLFA Anže 1998 000000 Kajak klub Soške elektrarne 2           2
 MIKÓ Radoslav 1998 000000 TSM Bratislava 2           2
 CHAKIR Iosam 1998 000000 Ille de France   2         2
 LAUNAY Thomas 1998 000000 FRA - Lannion CK, FRA   2         2
 ROSIEK Edyta 1998 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 CIAN Clarke 1998 000000 WWKC Dublin       2     2
 LEVEQUE Marine 1998 000000 FRA 2           2
 RADLER Radovan 1998 000000 SVK 2           2
 TREBULOVÁ Ivana 1998 000000 POL 2           2
 CHARLAIGRE Adéle 1998 000000 Ille de France 2           2
 LE Duc Quentin 1998 000000 FRA 2           2
 Šimko Ondřej 1997 063053 SK Týniště nad Orlicí       2     2
 ROUCH Erwan 1997 000000 GESN 2           2
 KULIKOV Alexandr 1997 000000 KAZ   2         2
 Koberová Ludmila 1997 093029 RK Týn       2     2
 KLEMEN Vidmar 1997 000000 KKK Tacen   2         2
 GRIGAR Jakub 1997 000000 SVK 2           2
 GUILBAUD Jules 1997 000000 Ille de France 2           2
 LEFRIEC Morgan 1997 000000 CD22 2           2
 KULIKOV Aleksandr 1997 000000 Kazachtasn   2         2
 BRAŽENA David 1997 000000 SVK     2       2
 DELAHAYE Emilie 1997 000000 Ille de France 2           2
 AUBAL Nathan 1997 000000 Ille de France 2           2
 TOMINEC Domen 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 JASHA Philippe 1997 000000 FRA 2           2
 TESTEN Niko 1997 000000 kkse slovenia, SLO 2           2
 Šumbera Václav 1997 129027 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Formánek Lukáš 1997 023016 SK VS Č. Budějovice 2           2
 MAKOVEC Aljaz 1997 000000 KKSE   2         2
 BRAŽENA Patrik 1997 000000 SVK     2       2
 CHAUMET Jules 1997 000000 CD22   2         2
 ROBIN Lisa 1997 000000 Ille de France 2           2
 NOVAK Tim 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 ANŽE Urankar 1997 000000 KKK Ljubljana 2           2
 MANFREDA-VIDRIH Val 1997 000000 KKK Tacen 2           2
 PASIUT Ola 1996 000000 KS Start Nowy Sącz, POL 2           2
 KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 000000 KKK Tacen 2           2
 KOURNWSKY Axel 1996 000000 France 2           2
 BANDEL Margaux 1996 000000 FRA 2           2
 SAVART Louis 1996 000000 ABCK 2           2
 ŽMAVC Jurij 1996 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 2           2
 BLASBALG Peter 1996 000000 KTKLM, SVK 2           2
 HERENBERGE Vicent 1996 000000 FRA 2           2
 PIEPER Robin 1996 000000 New Zealand, NZL 2           2
 MATULÁNIOVÁ Paulína 1996 000000 KTKLM, SVK 2           2
 Nachtigal Jan 1996 020007 Sportclub 80 Chomutov z.s.       2     2
 SCHNEIDER Jacob 1995 000000 GER   2         2
 KOREN Jakob 1995 000000 KKSE 2           2
 GOURY Guillaume 1995 000000 GESN   2         2
 Málek Andrej 1995 000000 DU LM 2           2
 BOURHIS Jean-Pierre 1995 000000 Senegal 1 1         2
 Borde Lionel 1995 000000 FRA   2         2
 MAHER Hugo 1995 000000 FRA 2           2
 Sosnar Jakub 1994 103019 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Mitašíková Monika 1994 000000 DU LM 2           2
 Urban Miroslav 1994 000000 DU LM 2           2
 Muzikant Ondřej 1994 103005 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Hapák Michal 1993 000000 ŠKP Bratislava 2           2
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 SUNDERLAND Carl 1993 000000 GBR 2           2
 Křišťan Filip 1992 063021 SK Týniště nad Orlicí       2     2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Sýkora Tomáš 1992 034030 TJ SK Hubertus KV 2           2
 LIGNEREUX Maxime 1992 000000 FRA 2           2
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   2         2
 BAĎURA Jerguš 1991 000000 SVK   2         2
 Yazawa Aki 1991 000000 JPN 1 1         2
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 2           2
 BOŽIČ Luka 1991 000000 SLO   1 1       2
 GAJARSKY Patrik 1991 000000 SVK   2         2
 Čuňátová Markéta 1991 000000 Su-hosté     2       2
 Hujsa Matus 1991 000000 ŠKP Bratislav 2           2
 Holboj Ondřej 1990 023020 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Lhota Štěpán 1990 070088 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 BURLET Loc 1990 000000 FRA   2         2
 Maikranzová Kateřina 1990 007019 Technika Praha 2           2
 Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 OHRSTROM Isak 1990 000000 SWE 2           2
 LAWRENCE Rosalyn 1989 000000 Australia Jun./ 1 1         2
 Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 2           2
 TAKU Yoshida 1988 000000 Mitake Canoe Club 2           2
 Kremslehner Christopher 1988 000000 AUT 2           2
 Basset Matthieu 1988 000000 SV Vauls en Velin 2           2
 Fusková Dana 1988 132029 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Christov Ivan 1988 043043 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2           2
 Vanyšová Andrea 1987 052081 TJ Loko Žatec 2           2
 Pořádek Milan 1986 023087 SK VS Č. Budějovice   1       1 2
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 2           2
 Neset Jan 1986 116045 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 WILLETT Peter 1984 000000 GBR 2           2
 Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Sůsová Kristýna 1984 024029 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Plhák Petr 1984 116030 TJ Vodní Sporty Litovel         2   2
 Lernerová Tereza 1984 089005 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 KAFKA Radomír 1984 000000 Olomouc     2       2
 HOLDWAY Robert 1983 000000 GBR 2           2
 Hamák Miloslav 1982 036028 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Volek Martin 1982 132027 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Vandas Bohuslav 1982 026003 SK Domeček Soběslav     2       2
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Daněk Aleš 1979 119013 UP Olomouc   2         2
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 2           2
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   2         2
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 2           2
 Kratochvíl Radek 1977 119039 UP Olomouc 2           2
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2           2
 Špringerová Iva 1976 066022 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn         2   2
 Šestáková Haucková Kateřina 1976 071007 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.   2         2
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Švejd Radek 1975 042013 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 2           2
 KORZHOV Alexandr 1975 000000 DK Kayak Moskva 2           2
 Stejskal Ondřej 1975 011001 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Knobloch Tomáš 1974 103021 Kanoe Klub Spoj Brno           2 2
 Romashkina Ekaterina 1974 000000 RUS 2           2
 Vítek David 1974 071008 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.   2         2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha           2 2
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové       2     2
 Marek Tomáš 1973 007025 Technika Praha 1     1     2
 Matějka Jakub 1973 009111 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Valenta Josef 1973 042034 Klub vodních sportů Sušice z.s.     2       2
 Matěják Petr 1973 048010 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Nosek Tomáš 1972 099019 USK Praha - Happy Life 2           2
 KLAMMER Jesko 1972 000000 GER       2     2
 Rozsypal Rudolf 1971 119059 UP Olomouc   2         2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Marek Michal 1971 103025 Kanoe Klub Spoj Brno   2         2
 MARTIN McCarthy 1971 000000 WWKC Dublin         2   2
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2       2
 Jantač Vladimír 1971 103015 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 2           2
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Kužela Petr 1970 044017 TJ Kablo Děčín           2 2
 Ben Ali Alena 1969 030030 VS Tábor       2     2
 Vrublovský Jiří 1969 119113 UP Olomouc   2         2
 TINEVEZ Lionel 1969 000000 FRA 2           2
 Bílý Miloslav 1969 000000 Sušice-hosté 2           2
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 2           2
 Souček Ondřej 1967 119031 UP Olomouc       2     2
 Jáša Radek 1967 023025 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Dvořák Václav 1966 030005 VS Tábor   2         2
 Dvořák Miroslav 1966 061006 SK Třebechovice     2       2
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 2           2
 Vadlejch František 1965 042007 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Beneš Petr 1965 060012 Loko Trutnov 2           2
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Dvořák Jiří 1964 000000 Sušice-hosté   2         2
 Musil Pavel 1964 046015 Delfín Jablonec 2           2
 Klíč Jan 1964 000000 Sušice-hosté 2           2
 Navara Vladimír 1963 039018 TJ Loko Plzeň   2         2
 Ptašnik Vladislav 1963 042033 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1 1         2
 Kubát Zdeněk 1962 036008 Kanoistický klub Klatovy z.s.     2       2
 Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Kobera Jiří 1961 093030 RK Týn       2     2
 Lerner Luděk 1960 089011 KV Viking Ml.Boleslav           2 2
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   2         2
 Pischek Jan 1952 021011 TJ Loko Č. Budějovice   2         2
 Hamák Miloslav 1951 036005 Kanoistický klub Klatovy z.s.     2       2
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 2           2
 Piskáček Jan 1941 050015 SK Štětí   2         2
 GEWISSLER Matúš 1919 000000 ŠKPBA     2       2
 US Viktoriya 0 000000 UKR 1 1         2
 CONLAN Aisling 0 000000 IRL 1 1         2
 GIAI PRON Clara 0 000000 ITA 2           2
 FLORENCE David 0 000000 GBR   1 1       2
 SHU Jianming 0 000000 CHN   1 1       2
 SASAKI Shota 0 000000 JPN   1 1       2
 LEFEVRE Fabien 0 000000 FRA 1 1         2
 WERRO Lukas 0 000000 SUI 1   1       2
 CEN Nanqin 0 000000 CHN 1 1         2
 CAMPORESI Pietro 0 000000 ITA   1 1       2
 PURI Suworna Raj 0 000000 NEP 1 1         2
 BOURHIS Jean Pierre 0 000000 SEN 1 1         2
 KALISKÁ Elena 0 000000 SVK 2           2
 WANG Xiaodong 0 000000 CHN   1 1       2
 FOX Jessica 0 000000 AUS 1 1         2
1309.Valentová Kristýna 2007 000000 Sušice 1           1
 Novák Kryštof 2006 027011 Otava Strakonice 1           1
 SCHNEIDER Helene 2005 000000 GER 1           1
 GOTZE Lena 2004 000000 GER 1           1
 Marešová Tereza 2003 119161 UP Olomouc 1           1
 Bittner Marek 2003 119146 UP Olomouc 1           1
 SCHUMANN Jonas 2003 000000 GER 1           1
 BUTTNER Florian 2002 000000 GER 1           1
 Cigánek Martin 2002 119160 UP Olomouc 1           1
 VALANT Ulan 2001 000000 Kajak kanu klub Ljubljana 1           1
 Bajzlík Martin 2001 132026 TJ Valašské Meziříčí 1           1
 PODOBRYAEVA Evdokia 2001 000000 Rusko       1     1
 PAŠEK Matej 2000 000000 TSM Bratislava 1           1
 RASIMAVICIUS Vilius 2000 000000 LTU 1           1
 CRESPO Joan 2000 000000 ESP 1           1
 KENSA Randle 2000 000000 New Zealand, NZL 1           1
 SPENCER Alice 2000 000000 GBR   1         1
 McGEE Alexandra 2000 000000 CAN   1         1
 Téčová Julie 2000 010045 SK VS Karbo Benátky 1           1
 LI Lu 2000 000000 CHN 1           1
 FEREKIDOU Maria 2000 000000 GRE 1           1
 HETSMAN Anton 2000 000000 BLR   1         1
 PICCO Pierre 2000 000000 FRA     1       1
 BURGESS Adam 2000 000000 GBR     1       1
 McKNIGHT Matthew 2000 000000 IRL   1         1
 PRIJON Severin 2000 000000 Kajak Klub Rosenheim 1           1
 MACHADO Joao 2000 000000 BRA 1           1
 ROMEO Andrea 2000 000000 ITA 1           1
 Chalupská Jana 2000 047004 TJ DNT VS Kadaň 1           1
 TSVIET Igor 2000 000000 UKR 1           1
 YOSHIDA Taku 2000 000000 JPN 1           1
 PAN Hung-Ming 2000 000000 TPE 1           1
 McEWAN Devin 2000 000000 USA     1       1
 ZHANG Hang 2000 000000 CHN     1       1
 LOUEN Mira 2000 000000 GER   1         1
 REBOURS Oriane 2000 000000 FRA   1         1
 BAER Claudia 2000 000000 GER 1           1
 NEE Ashley 2000 000000 USA 1           1
 DERKS Dian 2000 000000 NED 1           1
 BARANAUSKAITE Erika 2000 000000 LTU 1           1
 GIBB Benjamin 2000 000000 NZL   1