vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2016

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 2 2 163     127 609
2.Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6   99 5   127 493
3.Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 9   255       354
4.Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 7   255 6     317
5.Kudrna Josef 2004 011014 KK Brandýs nad Labem 2   255       306
6.Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 11   255       292
7.Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6   255 1     289
8.Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc 2 2 234       238
9.Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice 2         127 166
10.Kolář Vojtěch 2002 009027 Univerzitní sportovní klub Praha   8 152       160
11.Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 2   144 5     151
12.Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice           127 142
13.Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 8     6   106 120
14.Hammer Ivan 1981 043057 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     113       113
15.Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice       1   104 105
16.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 20 19 1 17 15   72
 Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 2   70       72
18.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 15 20 3 17 15   70
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4   58 8     70
20.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 22 19   18 10   69
 Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 15 21 2 17 14   69
22.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 20 20   18 9   67
23.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 17 17 2 10 15 4 65
24.Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 17 15 4 18 5 3 62
25.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 17 13 4 18 9   61
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 7 15 1 20 10 8 61
27.Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 4   52 3     59
28.Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 29 24 4       57
29.Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové 2   53       55
30.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 27 14   13     54
31.Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15 13   16 6 3 53
 Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 13 13   15 12   53
 Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 13 13 2 14 11   53
34.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 15 15 2 13 7   52
35.Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 18 12 2 14 5   51
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 22 7 2 19 1   51
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 17   16 9   9 51
38.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 13 11 3 14 9   50
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 19 7 2 13   9 50
40.Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 14 12 1 14 8   49
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24 15 8 2     49
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10 13     24 2 49
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 22 20   7     49
44.Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 13 2 4 17   12 48
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 12 12 10 6 8   48
46.Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 15 9 2 9 11 1 47
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 16 12   19     47
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 24 23         47
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 7 5 19 8 4 47
50.Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 16   10 14   6 46
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 22 24         46
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 23 19 2 2     46
 Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 24 12 2 7 1   46
 Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16 19   6 5   46
55.Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11 7 1 18 5 3 45
56.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 27 4   11 1 1 44
 Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 13 11 1 11 8   44
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 11 2 5 21   5 44
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 20 10 14       44
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 16 9 4 14   1 44
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 19 25         44
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 24 18     2   44
63.Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 30 2 10     1 43
 Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 13 11 2 11 6   43
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 22 18   1 2   43
 Kadlec Filip 2003 009126 Univerzitní sportovní klub Praha 25 3 15       43
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 30 13         43
68.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 7 21     12 2 42
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 22 2   18     42
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 15 15   11 1   42
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 20 6 2 14     42
72.Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 22 11   7 1   41
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 18 17 6       41
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s. 6 17 2 1 11 4 41
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 18 12 10 1     41
76.Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 30 10         40
77.Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 22 14 2 1     39
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava 9 22 4   4   39
 Bohatý Karel 2001 061003 SK Třebechovice 13 21     5   39
80.Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 13     24   1 38
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 21 17         38
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 23 11 4       38
83.Štěpánková Petra 2001 129028 TJ Šumperk z.s. 17 12     8   37
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 15 5 17       37
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 25 12         37
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 14 6   17     37
87.Klíma Martin 2005 024048 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11 7   14 4   36
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 15 3 4 14     36
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 21 15         36
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 14 14 4 4     36
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 2 17 15   1 1 36
92.Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     18 7 5 35
 Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s.   14 4   17   35
94.Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 13     19 2   34
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 14 2   17 1   34
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 4     26   4 34
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 17 17         34
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 17 11 6       34
99.Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 19 14         33
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 26   7       33
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 14 1 2 16     33
102.Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 15 17         32
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   1     19 12 32
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 17 2   13     32
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13 10 9       32
106.Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 27 1 3       31
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 16     15     31
 Krejčí Jakub 2002 023054 SK VS Č. Budějovice 21   8 2     31
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 4     19   8 31
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 5     19   7 31
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 15 15   1     31
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 16 4   11     31
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 19     12     31
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 17 4 2 8     31
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 10   8 1   31
116.Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 15 15         30
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 6 18 6       30
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 21   9       30
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 15     15     30
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 8 19   3     30
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15 13   2     30
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   14 16       30
123.Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 21 1 7       29
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 18 3   8     29
 Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 12 5   12     29
 Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 14   2 13     29
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 23 6         29
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 26 3         29
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 10     17   29
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 27   2       29
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 29           29
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 27   2       29
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   1 1   17 10 29
134.Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 4 2   10 6 6 28
 Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 13   9 6     28
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 14 2 12       28
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 11     17     28
 Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov 8 7   2 11   28
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 14 14         28
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice 2 23 2     1 28
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel   6 4   17 1 28
142.Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 26     1     27
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 20   7       27
 Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 12 4   11     27
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 8 18 1       27
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 23   1 3     27
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 4   1 21   1 27
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 25   2       27
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         16 11 27
150.Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 14 2 2 8     26
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 25   1       26
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 16     10     26
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 13 3 2 8     26
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 15 9 2       26
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 26           26
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 24     2     26
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 24   2       26
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 11     14   1 26
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 13 13         26
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 16   10       26
161.Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9 2   14     25
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 10 2   8 5   25
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 15     10     25
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 11     14     25
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 12 1   11   1 25
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 25           25
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 6     16 3   25
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 23 2         25
 Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc 6   3 16     25
 Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 5     16   4 25
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí 1     16 6 2 25
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       20 5   25
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       18 5 2 25
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 22   3       25
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto       1 17 7 25
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 16     9     25
177.Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 16 2   6     24
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 8 2   8 5 1 24
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 21 2 1       24
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2 19 3 24
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         19 5 24
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 10 5 2 1 4 24
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   8 4 2 10   24
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 8     16     24
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   16 8       24
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 8     16     24
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 13 11         24
188.Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11 10 2       23
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 21   2       23
 Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 12 4   7     23
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15 6 2       23
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí   5 5   2 11 23
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 11 8 4       23
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 7   2 9 5   23
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 12     11     23
 Horová Klára 1998 121038 KK Opava 11 2 4   2 4 23
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   23         23
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 10 4 4 5     23
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 12     11     23
200.Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 10 3 1 6 2   22
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 6 15 1       22
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 16 6         22
 Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 SK Stonava 22           22
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 4     15   3 22
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 10 10   2     22
 Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem 16     6     22
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 13 9         22
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 19   3       22
 Bárta Jan 2000 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17 4   1     22
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12     10     22
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     14 5 22
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 16   2 4     22
 Gotvald Robert 1990 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 6   16       22
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 7 15         22
215.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 11   4 6     21
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 15   5 1     21
 Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 21           21
 Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 13   2 6     21
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 4     14 3   21
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 18   2 1     21
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 13 2   6     21
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     11     21
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 13 4 2 2     21
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc   14 4 1 1 1 21
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 19   2       21
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   15 6       21
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 15   6       21
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc 4     17     21
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 6 4 4 3 2 2 21
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   4     15 2 21
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 1 6 1   13   21
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   19 2       21
233.Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 6     9 5   20
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 17 1 2       20
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 10 7 2 1     20
 Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10 8 2       20
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 7     13     20
 Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 14 1 5       20
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha 13 7         20
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí 2   1     17 20
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 19         1 20
 Pomajbíková Kristýna 1999 119078 UP Olomouc 15   1 4     20
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 19   1       20
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 14   2 4     20
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 16 4         20
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec       2 9 9 20
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 20           20
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 3 2   13   20
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 13 7         20
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   20         20
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 6 6 2   6   20
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   16     4   20
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 8     12     20
254.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 11 8         19
 Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 18     1     19
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 19           19
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha 18 1         19
 Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 9     10     19
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 19           19
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 17 2         19
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 14     5     19
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 10 5   4     19
 Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2   12 1   19
 Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 15 2 2       19
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   6 2   11   19
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 19           19
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 1 1     15 2 19
 Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 18 1         19
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     9     19
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   19         19
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 5     14     19
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 15     4     19
273.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 2 4 2 1 6 3 18
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 17   1       18
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 18           18
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 9 9         18
 Turner Karel 2004 033002 VS Blovice 12     6     18
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 16   2       18
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   18         18
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 9   9       18
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 13   2 3     18
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 14     4     18
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     15   18
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   16     2   18
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 8   6 4     18
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   18         18
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 7     11     18
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 18           18
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   7     11   18
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 8     8 2   18
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   18         18
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   2     14 2 18
294.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 6 6 5       17
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 7 10         17
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 13     4     17
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 17           17
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Nováková Denisa 2003 014044 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 5         17
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 6 11         17
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 15 2         17
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 17           17
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   17         17
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel 1     16     17
 Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9   1 7     17
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   17         17
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11 6         17
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 17           17
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2     11 4   17
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   16     1   17
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         11 6 17
317.Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13   2 1     16
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 3   11 2     16
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 11 5         16
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 14   2       16
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 14   1 1     16
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 16           16
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 14   2       16
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 13   2 1     16
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice         11 5 16
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel 1     14 1   16
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno 1 1     3 11 16
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13 1 2       16
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 4 2   5 2 3 16
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 8 8         16
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 10   6       16
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   12 4       16
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6     9   1 16
337.Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 9     6     15
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 5 2   8     15
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 14     1     15
 Kyzlíková Monika 2001 049025 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     2     15
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 15           15
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel       15     15
 Smetánková Klára 2000 112036 VK Kroměříž 2 2   9 2   15
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13 2         15
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 15           15
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 3   11     1 15
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs   15         15
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 15           15
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 5 10         15
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 8 2 1 4     15
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
352.Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     1     14
 Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Pěknic Tomáš 2005 030038 VS Tábor 14           14
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14           14
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 7     7     14
 Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí   12 2       14
 Knirsch Tomáš 2003 128009 Vodní sporty Desná 8     6     14
 Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 9 5         14
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13     1     14
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 12   2       14
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8   4 1   1 14
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 13     1     14
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Chaloupka Václav 1998 119117 UP Olomouc   12   1   1 14
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   9 5       14
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       3 2 9 14
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice   6 8       14
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       6 8   14
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 10     4     14
 Zárubová Michaela 1986 045023 KVS Hradec Králové 10     4     14
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         12 2 14
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 5     9     14
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   14         14
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 7 7         14
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs     14       14
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10 2   2     14
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 14           14
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   14         14
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   4 10       14
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14           14
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 14           14
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 2   2 6   4 14
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 6     8     14
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 6 4 4       14
 Benda Libor 1966 049034 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 14           14
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   12 2       14
391.Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 10   3       13
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   13         13
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 11 2         13
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 4 4   1 2 2 13
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí   5 2   6   13
 Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 13           13
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 11     2     13
 Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 8 5         13
 Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 7     6     13
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 13           13
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice   2   8 2 1 13
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 11     2     13
 Cepek Matěj 1998 023035 SK VS Č. Budějovice   11 2       13
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs   13         13
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13           13
 Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 8     5     13
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         5 8 13
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 4   2 7     13
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     2     13
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         10 3 13
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   13         13
413.Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 11     1     12
 Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11     1     12
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11     1     12
 Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Valášek Jan 2005 011042 KK Brandýs nad Labem 12           12
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 6     4 2   12
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 3   8 1     12
 Novotný Ondřej 2005 049069 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 8     4     12
 Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Žatecká Nikola 2002 014072 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice         10 2 12
 Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem 11     1     12
 Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 12           12
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 8     4     12
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 6     6     12
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 11     1     12
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   11 1       12
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 12           12
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor 1 6 4   1   12
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   10 2       12
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 9     3     12
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   10 2       12
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6   6       12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   12         12
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 4 8         12
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 8   1 3     12
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 4 4   4     12
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   11     1   12
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 12           12
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 2 10         12
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
454.Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6   4 1     11
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 11           11
 Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 10     1     11
 Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 7     4     11
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 9   2       11
 Kubisová Jasmína 2004 119193 UP Olomouc 6     5     11
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   11         11
 Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     6   1 11
 Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Fuchs Matouš 2002 046042 Delfín Jablonec 11           11
 Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 4     7     11
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 7   2 2     11
 Fuchs Jakub 1999 046017 Delfín Jablonec 7   4       11
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Šodek Petr 1998 009163 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 10 1         11
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Brožová Tereza 1996 121047 KK Opava       11     11
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava 5 6         11
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 2 8 1       11
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   11         11
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž   7 3   1   11
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 4   2 5     11
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       11     11
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       11     11
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice 4 5     2   11
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 11           11
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 8     3     11
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 7   1 3     11
 Buriánek Karel 1965 059002 TJ Semily   8     3   11
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 11           11
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 11           11
490.Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 9     1     10
 Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 2   8       10
 Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 9     1     10
 Jahoda Jakub 2004 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Sekanina Ondřej 2003 024073 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     8     10
 Jahoda Martin 2001 009145 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 10           10
 Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí       10     10
 Staňková Antonie 2000 024065 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     8     10
 Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 10           10
 Marek Tomáš 1998 027014 Otava Strakonice 4 4 2       10
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor 2 8         10
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 4     6     10
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 10           10
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha       10     10
 Galušková Karolína 1995 042027 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Klementová Sylvie 1994 052082 TJ Loko Žatec 10           10
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 6     4     10
 Martinka Tomáš 1993 103002 Kanoe Klub Spoj Brno   8     2   10
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8   2       10
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 8 2         10
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   10         10
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 10           10
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 9 1         10
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 10           10
 Jilma Martin 1989 078017 Lužnice Tábor 10           10
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 10           10
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10           10
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 10           10
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 9     1     10
 Beneš Petr 1975 091001 Klub Larse Heletága 10           10
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 10           10
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   10         10
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 6     4     10
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 3     7     10
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   10         10
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6     4     10
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     10       10
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         3 7 10
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   10         10
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 10           10
535.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 9           9
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9           9
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8     1     9
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8     1     9
 Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 7   2       9
 Novák Michal 2003 014033 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9           9
 Pecháčková Julie 2003 132035 TJ Valašské Meziříčí 3     6     9
 CHLEBOVÁ Ivana 2003 000000 KTK LM 4 3 2       9
 Podhorný Miloš 2002 129005 TJ Šumperk z.s. 9           9
 Dvořáková Eliška 2001 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Baudisch Adam 2001 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov 2     7     9
 Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 9           9
 Paták Jan 1997 116073 TJ Vodní Sporty Litovel   4     5   9
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 2 7         9
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs   8 1       9
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   1 8       9
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   9         9
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 8     1     9
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4     5     9
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   9         9
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 9           9
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 2     7     9
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   9         9
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 9           9
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         7 2 9
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 4       5   9
565.Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 8           8
 Volf Marek 2007 030033 VS Tábor 8           8
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 2   6       8
 Šrogl Michal 2006 009156 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Trávníček Jan 2005 061043 SK Třebechovice 8           8
 Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav       8     8
 Hezina Jiří 2004 049068 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 7     1     8
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 8           8
 Orságová Anna 2003 132014 TJ Valašské Meziříčí 1     7     8
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 4 2 2       8
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 2     6     8
 Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 4   4       8
 Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 5   3       8
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 8           8
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         6 2 8
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 8           8
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 8           8
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 8           8
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 7     1     8
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 8           8
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 8           8
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 4     4     8
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8           8
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 8           8
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   8         8
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 8           8
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 8           8
 Hradílek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2   2 4     8
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 8           8
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 8           8
 Vladař Marek 1981 184002 Regent Team   8         8
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         8   8
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 8           8
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   8         8
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 4     4     8
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 2 6         8
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 6   2       8
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 8           8
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 6   2       8
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 8           8
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 8           8
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 2     6     8
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   8         8
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor     8       8
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     1     8
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     8       8
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 8           8
622.Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6     1     7
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 7           7
 Žatecká Taťána 2007 082004 KVS Písek 6     1     7
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 7           7
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 7           7
 Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     5     7
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 5   2       7
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Vránková Ivana 2002 033010 VS Blovice 2     5     7
 Křenek Jakub 1999 132058 TJ Valašské Meziříčí   2     4 1 7
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 7           7
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs   1 6       7
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 7           7
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       7     7
 Sofron Daniel 1995 038003 TJ ČSAD Plzeň 7           7
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       7     7
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 7           7
 Foltysová Denisa 1993 012026 DUKLA Brandýs 6   1       7
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs     7       7
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   7         7
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Švadlena Martin 1987 024003 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         7   7
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     7       7
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 7           7
 Kovář Zbyněk 1977 011002 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   7         7
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 7           7
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 2 2     3   7
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 2         5 7
 Keš Miroslav 1967 018001 Kotva Veselí nad Lužnicí   7         7
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   6 1       7
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník   7         7
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 7           7
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 4     3     7
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 6     1     7
663.Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 6           6
 Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 2 2 2       6
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 2 2 2       6
 RUMANSKÝ Richard 2005 000000 KTK LM 4   2       6
 Kolářová Markéta 2005 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 4     1   1 6
 KALISKÁ Ester 2005 000000 KTK LM 4 2         6
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Kindl Ferdinand 2004 009039 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 6           6
 Altman Marcella 2004 000000 USA 4 2         6
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice 2         4 6
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 6           6
 Souček Tomáš 2003 119012 UP Olomouc 3     3     6
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 6           6
 Tůmová Natálie 2002 133068 SK Veselí nad Moravou 2     4     6
 KALISKÁ Tereza 2002 000000 KTK LM 4   2       6
 Filipi Viktorie 2002 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 4 2         6
 Černý Šimon 2001 060062 Loko Trutnov 6           6
 Kašpar Albert 1998 012033 DUKLA Brandýs 3   3       6
 Huňková Nikola 1998 132054 TJ Valašské Meziříčí       6     6
 Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 6           6
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž   2       4 6
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Mayer Aleš 1996 076033 TJ Jiskra Bechyně       6     6
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 6           6
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 6           6
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 4     2     6
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto   1     5   6
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 4   2       6
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 1   5       6
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     6       6
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   6         6
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto       4   2 6
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha   6         6
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Vlček Ladislav 1985 012027 DUKLA Brandýs   5 1       6
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   6         6
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Makovec Nikola 1978 030035 VS Tábor 6           6
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4 2       6
 Tomeček Petr 1978 134031 KK Veselí nad Moravou 6           6
 Polívka Karel 1978 055034 Sk VS Slávia Hradec Králové   4 2       6
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Kubů Petr 1976 119011 UP Olomouc 1     5     6
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 4 2         6
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 2     4     6
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Šrogl Michal 1972 097006 Raft klub Trója   6         6
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 2     4     6
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn   6         6
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       6     6
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 6           6
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 6           6
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   6         6
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 6           6
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6           6
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 6           6
732.Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     1     5
 Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 5           5
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 5           5
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 5           5
 Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 3   2       5
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5           5
 Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5           5
 Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav       5     5
 STANKO Filip 2004 000000 KTK LM 3   2       5
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 5           5
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 5           5
 Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     4     5
 Měrka Vladimír 1998 129030 TJ Šumperk z.s. 4 1         5
 Karlovský Marek 1997 045008 KVS Hradec Králové 2 2 1       5
 Smolík Jan 1997 039004 TJ Loko Plzeň 5           5
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 5           5
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   2 3       5
 Chrenka Vojtěch 1991 112024 VK Kroměříž 3     2     5
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 2     3     5
 Mulačová Marta 1986 097012 Raft klub Trója 5           5
 Petřík Jaroslav 1985 135025 Vodní sporty Zábřeh   5         5
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 5           5
 Loučka Marek 1982 112012 VK Kroměříž 2     3     5
 Matějka Jakub 1981 008030 SK Žižkov 3     2     5
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       5     5
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 4   1       5
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 5           5
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Klein Pavel 1976 093027 RK Týn       5     5
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 4   1       5
 Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 4 1         5
 Příhoda Tomáš 1970 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   4 1       5
 Sýkora Jaroslav 1961 034024 TJ SK Hubertus KV   5         5
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   5         5
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 5           5
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 5           5
773.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 4           4
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 4           4
 JIRASOVÁ Klára 2008 000000 USK Pha 4           4
 Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 2   2       4
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 4           4
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Pěknic Pavel 2005 030039 VS Tábor 4           4
 Horáček Vojtěch 2004 001104 Bohemians Praha 2     2     4
 Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 4           4
 Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Špryňar Jakub 2002 063060 SK Týniště nad Orlicí 4           4
 Med Kryštof 2002 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 BLAŠČÍK Matěj 2002 000000 KTK LM 4           4
 Stabla Matyáš 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Roztočilová Dominika 2001 059046 TJ Semily 4           4
 Snopek Vladimír 2001 112009 VK Kroměříž 4           4
 Kašpar Čeněk 2000 008041 SK Žižkov   3 1       4
 Marek Lukáš 2000 027015 Otava Strakonice 4           4
 Balarin Lukáš 1998 121055 KK Opava 4           4
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 4           4
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Matula Roman 1996 049062 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   4         4
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   4         4
 Kořínek Filip 1995 009028 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Štercl Jan 1994 077010 Kotva Bráník 4           4
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Fryšová Petra 1993 009075 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Hrivíková Eva 1993 808179 USK Praha 4           4
 Novák Ondřej 1992 112048 VK Kroměříž 2     2     4
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 4           4
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   4         4
 Baroň Petr 1991 077017 Kotva Bráník 4           4
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 4           4
 Šrámková Michaela 1991 042026 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Sýkora Michal 1989 034041 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 4           4
 Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice 4           4
 Hrádek Petr 1987 080006 TJ Sokol Písek   4         4
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   4         4
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   2 2       4
 Kozumplík Matouš 1986 133004 SK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2 2       4
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   4         4
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov 1 2 1       4
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav         1 3 4
 Šišpera Petr 1979 134023 KK Veselí nad Moravou 2     2     4
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové       4     4
 Letko Radek 1978 008037 SK Žižkov 4           4
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         4   4
 Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň   2   2     4
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha 2 2         4
 Knězů Vojtěch 1977 091002 Klub Larse Heletága 4           4
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2 2       4
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 4           4
 Kratochvílová Michaela 1975 119048 UP Olomouc 2     2     4
 Doležal Pavel 1974 053004 TJ Dvůr Králové 2   2       4
 Romashkina Ekaterina 1974 000000 RUS 4           4
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 2   2       4
 Šamánek Pavel 1972 103038 Kanoe Klub Spoj Brno 2     2     4
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Princ Rudolf 1970 027006 Otava Strakonice 2   2       4
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 4           4
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     4       4
 Šťastný Michal 1965 001038 Bohemians Praha           4 4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Smítka Petr 1963 020001 Sportclub 80 Chomutov z.s.       4     4
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 4           4
 Vala Vladimír 1963 030006 VS Tábor     4       4
 Klemš Jiří 1962 135020 Vodní sporty Zábřeh 2 2         4
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 4           4
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 4           4
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   4         4
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 4           4
 Paraniak Jan 1951 023076 SK VS Č. Budějovice     4       4
 MARTIKÁN Michal 0 000000 SVK   4         4
859.Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 2   1       3
 Čekal Josef 2007 048084 TJ Ohře Klášterec 3           3
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 3           3
 Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 2     1     3
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Špičková Klára 2005 135024 Vodní sporty Zábřeh 3           3
 Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Hellarová Barbora 2003 108080 VS Dolní Kounice 1     2     3
 Pollertová Ema 2003 009008 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Novotný Vojtěch 2002 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Grossmannová Adéla 2002 039032 TJ Loko Plzeň       3     3
 Šmíd Jiří 2000 118004 VK Tzunami Ostrava 3           3
 Klampfl Tomáš 1999 024054 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3     3
 AITKEN CALLUM 1999 000000 CSBOP 2 1         3
 Šilhánek Miroslav 1998 112031 VK Kroměříž 1 2         3
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 1 2         3
 Olejník Jan 1996 133059 SK Veselí nad Moravou 1     2     3
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Beňuš Matej 1987 000000 ŠKP Bratilava 1 2         3
 Hájek Michal 1986 118031 VK Tzunami Ostrava 3           3
 Son Yunmi 1985 043034 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     3       3
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Bednárek Jakub 1985 135002 Vodní sporty Zábřeh   2 1       3
 Kubát Jan 1982 036010 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Válek Jiří 1981 062025 TJ Turnov       3     3
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 3           3
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 3           3
 Slovák Tomáš 1979 119079 UP Olomouc       3     3
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 3           3
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 3           3
 Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 3           3
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   3         3
 Ometák Jan 1975 062027 TJ Turnov       3     3
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem 3           3
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 3           3
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 3           3
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 1   2       3
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno 1     2     3
 Košík Ivo 1969 133026 SK Veselí nad Moravou 2   1       3
 Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec       2 1   3
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3           3
 Horal Martin 1957 046050 Delfín Jablonec   3         3
 Halešová Dana 1957 024068 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           3 3
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 3           3
 Irain Jiří 1955 089013 KV Viking Ml.Boleslav           3 3
906.Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Tomeček Adam 2008 133015 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 2           2
 Šimon Martin 2008 119179 UP Olomouc 2           2
 Smetánka Vavřinec 2008 000000 Hubertus 2           2
 Balarin Evžen 2008 121044 KK Opava 2           2
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2           2
 Pavelková Eva 2008 128017 Vodní sporty Desná 2           2
 Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 2           2
 Rašner Jiří 2008 185008 KK Postřelmov     2       2
 Geprtová Martina 2007 116099 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Mojžíš Šimon 2007 014066 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc     2       2
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 2           2
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 2           2
 Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Předota Kristián 2006 011066 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 2           2
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2           2
 Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc     2       2
 Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 2           2
 Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 2           2
 Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 2           2
 Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 2           2
 Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha     2       2
 HANSGUTOVÁ Monika 2005 000000 Olomouc 2           2
 Piperková Michaela 2005 116096 TJ Vodní Sporty Litovel 1     1     2
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň       2     2
 Lžičař David 2004 000000 USK Pha 2           2
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 2           2
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 2           2
 RICHTER Tim 2004 000000 Spremberg 2           2
 Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Raab Vojtěch 2004 070024 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 2           2
 VODRÁŽKA Matěj 2004 000000 Semily 2           2
 Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 2           2
 PUTZER Hynek 2003 000000 SK VS ČB 2           2
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň       2     2
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové 2           2
 Mácha Adam 2003 119212 UP Olomouc 2           2
 Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Antoniová Anežka 2003 052045 TJ Loko Žatec 2           2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Kolařík Tomáš 2002 112033 VK Kroměříž 2           2
 WESTPHAL Benno 2002 000000 Spremberg 2           2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 2           2
 Hofmanová Šárka 2002 055009 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 REHKLAU Max 2002 000000 Spremberg 2           2
 Závišková Zlata 2002 001105 Bohemians Praha 2           2
 Janská Tereza 2002 053007 TJ Dvůr Králové 2           2
 PARFENOV Dmitrij 2002 000000 Moskva 2           2
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2           2
 Šefců Marek 2002 001087 Bohemians Praha 2           2
 Businská Ema 2002 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kuneš Filip 2001 066014 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 ŠTEFAN BOŽIČ 2001 000000 KK Soške, SLO 1   1       2
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Otiepka Martin 2001 047006 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 PODOBRYAEVA Evdokia 2001 000000 Rusko 2           2
 NEJC POLENČIČ 2001 000000 KK Soške, SLO   1 1       2
 Hrůzová Růžena 2000 112029 VK Kroměříž 2           2
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Kudryavtsev Daniil 1999 000000 team SPb, RUS 2           2
 PUCHNINA Veronika 1999 000000 Saint-Peterburg, RUS   2         2
 Pospíšil Ondřej 1999 129008 TJ Šumperk z.s.   2         2
 PATERSON CLAUDIA 1999 000000 Kiwis 1 1         2
 GUERIN Gregoire 1998 000000 CK Saint Maurice de Gourdans 2           2
 Jeník Lukáš 1998 057014 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 PRIGENT Edgar 1997 000000 CUPPEV, FRA 2           2
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Pospíchalová Simona 1997 047016 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 WILLIAMS COURTNEY 1997 000000 Kiwis 2           2
 Frišman Marek 1997 055003 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 GREBENEK Svetlana 1995 000000 Saint-Peterburg, RUS 2           2
 Sommer Paul 1995 000000 Spremberg   2         2
 Chabiča Martin 1995 133056 SK Veselí nad Moravou 1     1     2
 JOLY Cedric 1995 000000 FRA   2         2
 SMIRNOVA Polina 1995 000000 Saint-Peterburg, RUS 2           2
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov   2         2
 Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 TROPKINA Anastasya 1994 000000 Saint-Peterburg, RUS   2         2
 Neumann Vojtěch 1994 077012 Kotva Bráník 2           2
 Myšák Albert 1994 043016 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice   1     1   2
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       2     2
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     2       2
 Bouzek Ondřej 1991 042036 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 BUCKOVÁ Vlasta 1991 000000 USK     2       2
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 1   1       2
 Kuna Jan 1990 023061 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Čevora Lukáš 1988 112023 VK Kroměříž 2           2
 Martinů Lukáš 1987 030050 VS Tábor   2         2
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 2           2
 Vladařová Zuzana 1986 184001 Regent Team 2           2
 Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň   2         2
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 2           2
 POTOČNÁ Monika 1985 000000 HUN     2       2
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2           2
 POTOCNY Marcel 1985 000000 SVK     2       2
 Hrouzková Alena 1985 112043 VK Kroměříž 2           2
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   2         2
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 2           2
 Škrott Martin 1983 135030 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové   2         2
 Chvostová Ivana 1983 027001 Otava Strakonice 2           2
 Felix Petr 1982 014041 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Kubíčková Lucie 1982 071006 TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s. 2           2
 Sehnalová Marie 1981 009092 Univerzitní sportovní klub Praha     2       2
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc           2 2
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 2           2
 Čvančara Václav 1980 043020 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou       2     2
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 2           2
 GWENDAL Duchet 1979 000000 AS Gerardmer         2   2
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 PODOBRYAEV Alexey 1978 000000 Rusko 2           2
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 2           2
 KRATOCHVÍL Jan 1978 000000 Strass 2           2
 Rejhová Martina 1976 055025 Sk VS Slávia Hradec Králové 2           2
 Míka Jaroslav 1976 093004 RK Týn         2   2
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 2           2
 ERMAKOV Pavel 1975 000000 Russia 2           2
 Žádník Vojtěch 1975 103048 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Řáha Vilém 1974 052047 TJ Loko Žatec         2   2
 Lula Jiří 1974 001024 Bohemians Praha           2 2
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2         2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1 1         2
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 2           2
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem   2         2
 Šimánek Robert 1973 081018 SK Jihlava           2 2
 Ladýř Karel 1972 045013 KVS Hradec Králové   2         2
 ALEKSEEV Sergey 1972 000000 RUS 2           2
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 2           2
 Mayer Jaroslav 1972 076008 TJ Jiskra Bechyně           2 2
 Zieris Maritn 1972 060010 Loko Trutnov 2           2
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2       2
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   2         2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 AMMETSIANOV MARAT 1970 000000 Moskva, RUS 2           2
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 2           2
 Pollert Lukáš 1970 009061 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   2         2
 Rychterová Zdeňka 1968 053009 TJ Dvůr Králové 2           2
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 2           2
 BUKRYNSKY ALEX 1968 000000 Moskva, RUS 2           2
 Tomek Petr 1968 081020 SK Jihlava           2 2
 ROMASHKIN Dmitrij 1968 000000 Moskva 2           2
 Kárník Zdeněk 1968 078010 Lužnice Tábor   2         2
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Hrbáček Jan 1966 044011 TJ Kablo Děčín 2           2
 Kodet Marcel 1965 052008 TJ Loko Žatec       2     2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Kloboučník Tomáš 1965 030027 VS Tábor 2           2
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 2           2
 Hajdučík Miroslav 1962 055024 Sk VS Slávia Hradec Králové     2       2
 Bříza Václav 1962 036001 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Renčín Tomáš 1961 055022 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Diviš Jiří 1960 089018 KV Viking Ml.Boleslav       2     2
 Dušek Vladimír 1957 055007 Sk VS Slávia Hradec Králové     2       2
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   2         2
 Kašpar Jaroslav 1956 055014 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 2           2
 Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Boch Pavel 1951 059006 TJ Semily 2           2
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           2 2
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 2           2
 ROISIN Lucas 97 000000 FRA   2         2
 SMIRNOV Pavel 0 000000 RUS   2         2
1101.Rousek David 2010 121057 KK Opava     1       1
 Čamek Petr 2009 116085 TJ Vodní Sporty Litovel     1       1
 Langová Jindřiška 2007 066021 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1           1
 Páleník Jan 2007 116093 TJ Vodní Sporty Litovel 1           1
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 1           1
 Rozlivka Adam 2006 064047 SKK Vysoké Mýto 1           1
 ATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 1           1
 Dušek Filip 2006 064045 SKK Vysoké Mýto 1           1
 GROSSMANN Lukáš 2006 000000 Loko Plz       1     1
 KIMI STEVANOVIČ 2005 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Kalousek Ondřej 2005 023034 SK VS Č. Budějovice 1           1
 VID POLENČIČ 2004 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 1           1
 SARA BELINGAR 2003 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Vymětal Tadeáš 2003 119088 UP Olomouc 1           1
 MIHA FAGANELJ 2003 000000 KK Soške, SLO 1           1
 JAN SUŠMEL 2002 000000 KK Soške, SLO 1           1
 ROK BEZELJAK 2002 000000 KK Soške, SLO 1           1
 RIA ŠRIBAR 2002 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Heinich Bruno 2002 118007 VK Tzunami Ostrava 1           1
 Sojovský Václav 2002 077011 Kotva Bráník 1           1
 ŽIVA KURINČIČ 2002 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 RICHTER Kevin 2001 000000 Spremberg 1           1
 ANDRAŽ PAVŠIČ 2001 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 1           1
 SCHOENWAELDER Richard 2000 000000 Spremberg 1           1
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí       1     1
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 Šotolová Kristýna 1999 057004 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Kytka Tomáš 1999 043023 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 1           1
 TINE KANCLER 1999 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Smrček Ludvík 1998 116077 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 1           1
 JAKOB JEŽ 1998 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 1           1
 Adamcová Dominika 1995 077006 Kotva Bráník 1           1
 Zeman Ondra 1995 077001 Kotva Bráník 1           1
 CEDRIC Joly 1995 000000 FRANCIE   1         1
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha           1 1
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 1           1
 BURIÁNEK Radek 1990 000000 Rafting Morava 1           1
 Pražan Vojtěch 1990 077004 Kotva Bráník 1           1
 Kubovec Lukáš 1990 039059 TJ Loko Plzeň 1           1
 Šindelářová Lenka 1989 091004 Klub Larse Heletága 1           1
 Ponížilová Miroslava 1988 010106 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Kuna Alois 1988 023060 SK VS Č. Budějovice 1           1
 Stach Daniel 1988 023094 SK VS Č. Budějovice 1           1
 Pechková Alena 1988 077013 Kotva Bráník 1           1
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 1           1
 Vaněček Tomáš 1986 024038 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         1   1
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Straka Martin 1985 089017 KV Viking Ml.Boleslav     1       1
 Volková Pavla 1985 060022 Loko Trutnov 1           1
 Lhota Zbyšek 1984 070003 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 1           1
 HESSER FRANZISKA 1983 000000 UKK WWien, AUT 1           1
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Hamáčková Adéla 1982 060061 Loko Trutnov     1       1
 Háková Jitka 1980 001005 Bohemians Praha       1     1
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 KORZHOV Alexander 1978 000000 Russia 1           1
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   1         1
 Kutlvašr Pavel 1977 064029 SKK Vysoké Mýto         1   1
 Kočan Michal 1977 001058 Bohemians Praha       1     1
 Kutlvašr Petr 1977 064030 SKK Vysoké Mýto   1         1
 Válková Alena 1976 030029 VS Tábor 1           1
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 1           1
 Albrecht Miroslav 1974 060008 Loko Trutnov   1         1
 Janda Zbyněk 1974 034011 TJ SK Hubertus KV   1         1
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   1         1
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 1           1
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   1         1
 Heřmánek Antonín 1973 008014 SK Žižkov 1           1
 Hric Michal 1973 119024 UP Olomouc     1       1
 Tkadlec Martin 1972 108040 VS Dolní Kounice   1         1
 Vokřál Petr 1972 045029 KVS Hradec Králové   1         1
 Bízek Zdeněk 1971 011064 KK Brandýs nad Labem 1           1
 Zummer Dušan 1970 062015 TJ Turnov 1           1
 Kotěra Martin 1970 057022 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník     1       1
 DEAN BEZELJAK 1969 000000 KK Soške, SLO 1           1
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice 1           1
 Zummer Ondřej 1968 062023 TJ Turnov 1           1
 Matulíková Martina 1967 133048 SK Veselí nad Moravou 1           1
 Doležal Michal 1967 000000 Benátky 1           1
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 1           1
 Lubojacký Jiří 1963 121021 KK Opava 1           1
 Hilgert Luboš 1960 012011 DUKLA Brandýs 1           1
 Mašek Karel 1960 030020 VS Tábor     1       1
 Kroupa Jan 1956 057043 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   1         1
 KALISKÁ Elena 0 000000 SVK 1           1
1197.KOBLÍŽEK Daniel 2000 000000 Trutnov             0
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha             0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3