vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2017

 závodníkK1slC1slC2sl K1sjC1sjC2sj *celkem
1.Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 21 22 2 17 16   78
2.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 19 19   21 17   76
3.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 15 15   24 20   74
4.Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 16 21 2 19 15   73
5.Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 19 19 4 18 12   72
 Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 34 28   10     72
7.Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 27 2 16 17   5 67
8.Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 17 21 1 10 15   64
9.Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 21 19 3 10 10   63
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 34 29         63
11.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 18 15   21 8   62
12.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 18 18 2 16 6 1 61
 Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 20 17 2 14 8   61
14.Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 28 18 14       60
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 13 15   21 9 2 60
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 18   12 18   12 60
17.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 16 16 1 12 12 1 58
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 16 15 3 19 1 4 58
19.Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 30 24 2       56
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 15 6   27 6 56
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 15 16 1 15 8 1 56
22.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 13 13   18 11   55
23.Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 17   14 16   7 54
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha 23 31         54
 Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 14 12   15 13   54
26.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 18 2 11 16 5 1 53
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 21 15 14 1   2 53
28.Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice 8 15 8 2 13 6 52
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 19 25 4 4     52
30.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 16 14   15 6   51
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 16 12 2 14 6 1 51
32.Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov 2 31     17   50
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 21 20   3 6   50
34.Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 24 12 13       49
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov 15 14 2 3 15   49
36.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 15 15 1 12 5   48
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 17 6 4 15 5 1 48
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 18 2 2 26     48
 Satková Martina 1998 103007 Kanoe Klub Spoj Brno 10 10   16 12   48
40.Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 27 12 5 2 1   47
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 17 12 2 15 1   47
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 25   2 20     47
 Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 18 11 5 8 4 1 47
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 19 13   14 1   47
45.Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 14 8 2 20   2 46
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 12 25 7 1 1   46
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 16 24 4 1 1   46
48.Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 32 5 8       45
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 13 15   16 1   45
50.Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 37   7       44
 Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 27 17         44
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 23   4 12   5 44
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 4 16 3 1 20   44
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 17 8   19     44
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 23 11   10     44
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3   3 24 12 2 44
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 22 6 16       44
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 18 5   19 2   44
59.Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 32 4 7       43
60.Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 31 2   9     42
 Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s.   8 6   15 13 42
62.Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha 19 17 5       41
 Kudrna Josef 2004 011014 KK Brandýs nad Labem 34 6 1       41
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 13 4 2 22     41
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 12 12 2 15     41
66.Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 19     21     40
67.Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 13   7 15   4 39
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 18 12   8 1   39
 Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 34   5       39
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 9 4 1 16   9 39
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha 18 19 2       39
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 28 3 8       39
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 28 10   1     39
74.Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 20   6 12     38
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 19 3 16       38
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 19 6 12 1     38
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18 9 11       38
78.Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 17 15 5       37
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 13   7 11   6 37
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 21 8 4 4     37
 Dobešová Eva 2004 108054 VS Dolní Kounice 13 12   9 3   37
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   4 2   18 13 37
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice 2 2     25 8 37
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 21 15   1     37
85.Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 8 4 1 10 8 5 36
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 31   5       36
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha 4 21 11       36
 Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 11 5 3 14   3 36
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 18 11   7     36
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 7 1   19 9   36
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn 6 15 15       36
 Bohatý Karel 2001 061003 SK Třebechovice 9 23 2 1 1   36
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 19 10 6 1     36
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice   1     30 5 36
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   20 16       36
96.Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 32 2   1     35
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 16 15   4     35
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha 16 19         35
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 17 16 1 1     35
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 23 2 2 8     35
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 11 9   11 2 2 35
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 35           35
 Turner Karel 2004 033002 VS Blovice 30 4   1     35
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 16 14   5     35
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 25 9   1     35
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 7 1   19 8   35
 Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 25 10         35
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 31 4         35
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 12 3 1 14 1 4 35
 Kruťa Kryštof 2000 043013 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 27 4 4       35
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 3 2 17 9 2 35
112.Střechová Ela 2005 108041 VS Dolní Kounice 12 10   10 2   34
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel 9 5   13 7   34
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 30   4       34
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 19 10 5       34
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   34         34
 Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc 12 10   9 3   34
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 17     16   1 34
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 8   2 24     34
120.Plašil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice 4 12     13 4 33
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 17 4   12     33
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 15     15   3 33
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs 7 17 8   1   33
124.Hezina Jiří 2004 049068 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 30     2     32
 Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 15   6 11     32
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 9 5   11 6 1 32
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel 9 5 1 6 6 5 32
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 32           32
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 16 16         32
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 23 9         32
 Štěpánková Petra 2001 129028 TJ Šumperk z.s. 17 12 1   2   32
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         19 13 32
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 16     16     32
134.Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 31           31
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 26 1 2 1   1 31
 Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 19 8   4     31
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice 4 9 3 2 11 2 31
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 23 8         31
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 17 10   4     31
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 22   9       31
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s.   20 4 1 6   31
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 7     18 3 3 31
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 8   2 21     31
 Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem 12     19     31
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 29 2         31
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem 10     19   2 31
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto 2 2     19 8 31
148.Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 24 4 2       30
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 20 7 3       30
 Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 10   6 11   3 30
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 24   4 2     30
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 28   2       30
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 2 25 3       30
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha 8 22         30
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 15 15         30
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 20 10         30
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   30         30
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 10   8     30
159.Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice 10 8 11       29
 Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 9     20     29
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 23 2 4       29
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 22   6 1     29
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha 4 23 2       29
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 8 9   8 4   29
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 29           29
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 7     22     29
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 28   1       29
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   6 2   21   29
169.Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 28           28
 Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 21 5 2       28
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 28           28
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 5     20 1 28
 Hrnčíř Jakub 2001 064002 SKK Vysoké Mýto 1     12 10 5 28
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 16 12         28
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 27   1       28
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 3     25     28
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí 3     24   1 28
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc 4   2 19 3   28
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   14 14       28
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     14 12 28
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 15 13         28
182.Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 7 3   13 4   27
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 8 19         27
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 27           27
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice 8 8   2 9   27
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 17     10     27
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 11     16     27
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     11   9 27
 Doležalová Viktorie 2001 010110 SK VS Karbo Benátky 23   4       27
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 4 2 11 7   27
191.Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 17 5   4     26
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 24 1   1     26
 Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 10   2 14     26
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 9     17     26
 Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 19 4 3       26
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov 3   2 20   1 26
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12 12 2       26
 Veselý František 2000 060055 Loko Trutnov 5     21     26
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 8 8 4   5 1 26
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 8     18     26
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   22 2     2 26
202.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 16   2 7     25
 Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 21   3 1     25
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 22 1       25
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 25           25
 Krejčí Jakub 2002 023054 SK VS Č. Budějovice 21 4         25
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 19 4 2       25
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 17 2 2 4     25
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 12 13         25
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 14 6 2 3     25
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs 3     22     25
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice   24     1   25
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto       21   4 25
214.Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 11 11 2       24
 Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 8   8 5   3 24
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 18     6     24
 Valášek Jan 2005 011042 KK Brandýs nad Labem 21     3     24
 Zoubek Adam 2004 059050 TJ Semily 18     6     24
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 24           24
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     14   1 24
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice 8 4   12     24
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 22   2       24
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 16     8     24
224.Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19   1 3     23
 Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 17     5   1 23
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 22     1     23
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 23           23
 Novotný Ondřej 2005 049069 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 23           23
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 14 7 2       23
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 9 1   9 4   23
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 14 9         23
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 17   6       23
 Beková Kateřina 2002 121008 KK Opava 18   2 3     23
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 21   2       23
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 23           23
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 18   5       23
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 21   2       23
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 5     18     23
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov 3 16   4     23
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc 2     21     23
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         12 11 23
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 23           23
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 8 3 6 6     23
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   6 2   15   23
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 6     17     23
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem 10     13     23
247.Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 7   2 11 1 1 22
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 15     7     22
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 11     11     22
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 22           22
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 14 8         22
 Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 21   1       22
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc 2 16 2   1 1 22
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 14 4   4     22
 Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 15 7         22
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 20     2     22
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         6 16 22
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   22         22
259.Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 7 2   9 3   21
 Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12   4 5     21
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 17     4     21
 Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 15 2 4       21
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 16 5         21
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 11   2 8     21
 Majer Kryštof 2001 009121 Univerzitní sportovní klub Praha 17   4       21
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         2 19 21
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 19     2     21
 Bárta Jan 2000 014043 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 17 2 2       21
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 17     4     21
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   10 10   1   21
 Jirka David 1985 024031 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 2   14 3 21
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 5     16     21
273.Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 18 2         20
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 19   1       20
 Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 11   2 7     20
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 20           20
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 19     1     20
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 12 2   6     20
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   3     17   20
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   2     14 4 20
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc       20     20
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 18 2         20
 Blahník Miroslav 1980 035014 TJ Slavia K. Vary 11 9         20
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou   6     13 1 20
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 17     3     20
286.Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 8 2 1 5   3 19
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 10   2 7     19
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 14     5     19
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 14 5         19
 Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   2 11   4 19
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs   18 1       19
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 19           19
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   17 2       19
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel       19     19
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   19         19
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       3 4 12 19
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       19     19
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 16   2 1     19
 Šrámek Michal 1982 043008 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 9 2   2 4 19
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   18   1     19
303.Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 17     1     18
 Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 9   2 7     18
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové 9 9         18
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 15 2   1     18
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň 14     4     18
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 15   2 1     18
 Pavelka Marek 2004 128013 Vodní sporty Desná 9   2 7     18
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 4   2 11 1   18
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 18           18
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 10   4 4     18
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava   17     1   18
 Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 16 2         18
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 18           18
 Střecha Jan 2001 108042 VS Dolní Kounice 8 3   7     18
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 12 5   1     18
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc   14 1 1 1 1 18
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha       18     18
 Pechlát Hynek 1995 009040 Univerzitní sportovní klub Praha 18           18
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 10   8       18
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   18         18
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 8   8     2 18
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   14     4   18
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 7     7 4   18
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   16 2       18
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4 4 2 4 4   18
328.Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10     7     17
 Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 15   2       17
 Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 12   5       17
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 12     5     17
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 15   2       17
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha   17         17
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 17           17
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 17           17
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 6     11     17
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 17           17
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 14   2     1 17
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   17         17
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   16 1       17
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15   2       17
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 4 2   11     17
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 5     12     17
 Lacina Richard 1967 059022 TJ Semily   9     8   17
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 6     11     17
349.Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel 5 1   5 5   16
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   16         16
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 16           16
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 12 4         16
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16           16
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 16           16
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 12     4     16
 Brokeš Marek 2003 129038 TJ Šumperk z.s. 13 2   1     16
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 8     8     16
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14 2         16
 Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 8 8         16
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 16           16
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 16           16
 Beran Václav 2000 009058 Univerzitní sportovní klub Praha 14   2       16
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 11     4 1   16
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs   10 6       16
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   16         16
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 8 8         16
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs   14 2       16
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 12 4         16
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         14 2 16
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   16         16
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Riant Martin 1977 030065 VS Tábor 13   3       16
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 16           16
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 14   2       16
 Benda Libor 1966 049034 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 16           16
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   10 6       16
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno   3     11 2 16
380.Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 7     8     15
 Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 11 2 2       15
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 13   2       15
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 15           15
 Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 14     1     15
 Neugebauerová Anna Marie 2002 187005 SK Stonava 15           15
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha   15         15
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15           15
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 15           15
 Bayerová Barbora 1998 132034 TJ Valašské Meziříčí       15     15
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 15           15
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   10 1   4   15
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto         12 3 15
 Indruch Tomáš 1976 045001 KVS Hradec Králové   13 2       15
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 4 11         15
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 4 11         15
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         8 7 15
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   13 2       15
398.Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 14           14
 Císařovský Adam 2005 009076 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Kolářová Markéta 2005 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 10   4       14
 Jahoda Jakub 2004 009144 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 13     1     14
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 13   1       14
 Lerch Eduard 2002 049044 Klub Kanoistika Roudnice n.L.   13     1   14
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí     1   1 12 14
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice 3   2 7 2   14
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14           14
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 8   6       14
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   14         14
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 4 10         14
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 8   6       14
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel       12   2 14
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha 2 10 2       14
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9   5       14
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7   7       14
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec   3 11       14
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 14           14
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   12 2       14
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 4     10     14
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 3     11     14
 Keš Miroslav 1967 018001 Kotva Veselí nad Lužnicí   14         14
 Šrámek Jiří 1966 036026 Kanoistický klub Klatovy z.s. 10   4       14
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9     5     14
427.Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6 7         13
 Kutek Michal 2006 009073 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 11 2         13
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 9 4         13
 Saifrtová Magdalena 2005 049009 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 13           13
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 13           13
 Dunovská Viktorie Mia 2003 027002 Otava Strakonice 13           13
 Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 11   2       13
 Novák Filip 2002 001030 Bohemians Praha 4   3 4   2 13
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 13           13
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   13         13
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 8 2 2 1     13
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   13         13
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel   2     3 8 13
442.Švehlová Rozárie 2008 023015 SK VS Č. Budějovice 6 4 2       12
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 10   2       12
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 10 2         12
 Holub Čeněk 2006 009086 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 12           12
 Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8     4     12
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12           12
 Přikrylová Ema 2003 125043 VSK Rájec-Jestřebí   10 2       12
 Král Matěj 2002 185004 KK Postřelmov   2     10   12
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 8     4     12
 Hrnčíř Vojtěch 2001 064003 SKK Vysoké Mýto 1     11     12
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 1     11     12
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 8     4     12
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 12           12
 Přikryl Matěj 1999 125041 VSK Rájec-Jestřebí   8 4       12
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 12           12
 Gotvald Robert 1990 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 10   2       12
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 8   2 2     12
 Jacoš Pavel 1988 035023 TJ Slavia K. Vary 12           12
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 12           12
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs   6 6       12
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 12           12
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice   2     10   12
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       12     12
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       12     12
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Borská Alena 1976 001067 Bohemians Praha 8     4     12
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 6   2 4     12
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 12           12
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 10   2       12
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 12           12
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10         2 12
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         6 6 12
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   12         12
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 12           12
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
485.Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 11           11
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 11           11
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 11           11
 Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 11           11
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 11           11
 Kindl Ferdinand 2004 009039 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 11           11
 Manová Štěpánka 1999 024052 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7   2 2     11
 Horová Klára 1998 121038 KK Opava 6   2   3   11
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       11     11
 Galušková Karolína 1995 042027 Klub vodních sportů Sušice z.s. 11           11
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha 2 1     6 2 11
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník 2 9         11
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice   1     4 6 11
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 3 2 1 5     11
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   3   4 4   11
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   8     1 2 11
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové 3     8     11
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 7   4       11
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 11           11
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 9 2         11
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 4     7     11
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   11         11
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 11           11
511.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 6 4         10
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 4 4   2     10
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 10           10
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Volf Marek 2007 030033 VS Tábor 10           10
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Vraný Matěj 2006 009087 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Bláha Vojtěch 2006 118021 VK Tzunami Ostrava 10           10
 Todorov Oliver 2006 119210 UP Olomouc 8     2     10
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Horáková Ela 2006 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Beran Vojtěch 2005 009135 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Zíková Andrea 2004 030062 VS Tábor 9 1         10
 Chochola Ondřej 2004 014078 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 10           10
 Kolář Vojtěch 2002 009027 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 5   1 4     10
 Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 8   2       10
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 7     2   1 10
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 6     4     10
 Chaloupka Václav 1998 119117 UP Olomouc   10         10
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel         8 2 10
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 2   8       10
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice     10       10
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha 4   6       10
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs 2 8         10
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Kopička Ondřej 1989 007008 Technika Praha 2 8         10
 Vadlejch Jan 1989 023027 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 10           10
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 6 4         10
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 10           10
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6     4     10
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 10           10
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10           10
 Žatecký Jiří 1969 082008 KVS Písek 10           10
 Hilgertová Štěpána 1968 012008 DUKLA Brandýs 10           10
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 10           10
557.Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 4     5     9
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 8   1       9
 Hadraba Martin 2005 009074 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Sopek Milan 2004 042010 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Postuwka Patrik 2003 118033 VK Tzunami Ostrava 9           9
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí     1   3 5 9
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice 4 2   2 1   9
 Med Kryštof 2002 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 7   2       9
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2 2   3 2   9
 Fuchs Marek 2002 108044 VS Dolní Kounice 4     5     9
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     4   1 9
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8     1     9
 Souček Marek 1999 045017 KVS Hradec Králové 5 4         9
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   9         9
 Valíková Radka 1991 057074 TJ Syntesia Pardubice       3 6   9
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9           9
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 9           9
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 7     2     9
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   9         9
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   7     1 1 9
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   3 6       9
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   9         9
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 9           9
 Vaněk Martin 1971 030049 VS Tábor 9           9
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 9           9
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník   2 7       9
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   9         9
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 7     2     9
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     4     9
586.Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 6   2       8
 ALTMAN Isabella 2007 000000 Buddeus 4 4         8
 Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
 Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 8           8
 Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6   2       8
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 3     5     8
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 8           8
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Lžičař David 2004 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Pešková Nikola 2004 030076 VS Tábor 8           8
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 8           8
 Stabla Matyáš 2001 118008 VK Tzunami Ostrava 6 2         8
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     4     8
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 8           8
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs     8       8
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 8           8
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava   8         8
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       8     8
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha       8     8
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 8           8
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   8         8
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs     8       8
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 8           8
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Hradílek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   8         8
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice 2 2     4   8
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   8         8
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 8           8
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 8           8
 Hron Robin 1979 014023 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 8           8
 Císařovský Petr 1977 091010 Klub Larse Heletága 4   4       8
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         8   8
 Kovář Zbyněk 1977 011002 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 4     4     8
 Veselý Petr 1976 108045 VS Dolní Kounice 2 2     4   8
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 4     4     8
 Kneblová Pavla 1974 119091 UP Olomouc       8     8
 Řežábek Martin 1973 097022 Raft klub Trója   8         8
 Marek Pavel 1972 061037 SK Třebechovice 4     4     8
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 8           8
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   8         8
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   8         8
 Neugebauer Roman 1965 187006 SK Stonava 8           8
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   8         8
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 8           8
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8           8
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 8           8
643.Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 7           7
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 6   1       7
 Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava   2 5       7
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 7           7
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 7           7
 Srpová Lada 2006 118024 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7           7
 Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Honzíková Eva 2005 027008 Otava Strakonice 7           7
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 7           7
 Krbec Ondřej 2004 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7           7
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 7           7
 Honzíková Lucie 2003 027013 Otava Strakonice 7           7
 Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov 1   2 4     7
 Hrňák Vojtěch 2002 014068 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 7           7
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 7           7
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 7           7
 Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 4   2 1     7
 Rousek Tomáš 1997 121032 KK Opava 3   4       7
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7           7
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 7           7
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs     7       7
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6   1       7
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 3     4     7
 Tomeček Petr 1978 134031 KK Veselí nad Moravou 7           7
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice 2     5     7
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 4         3 7
 Beneš Petr 1975 091001 Klub Larse Heletága 7           7
 Táborský Pavel 1972 066004 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7           7
 Tesař Robert 1972 023110 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 3     4     7
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   5 2       7
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 7           7
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 7           7
681.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc     6       6
 Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Šebelová Markéta 2008 014074 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 6           6
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 6           6
 Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Chocholová Veronika 2007 014079 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Milotová Dora 2007 001120 Bohemians Praha 6           6
 Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc     6       6
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 6           6
 Kylbergerová Iva 2007 027003 Otava Strakonice 6           6
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 6           6
 Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Pinc Tadeáš 2006 026005 SK Domeček Soběslav       6     6
 Bandas Matěj 2006 011069 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Mazánek Vojtěch 2006 009110 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav       6     6
 Štádlík Jiří 2005 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice       1 3 2 6
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 4   2       6
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 6           6
 Antoniová Anežka 2003 052045 TJ Loko Žatec 6           6
 Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 6           6
 Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 3     3     6
 Turčinová Anna 2002 034013 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Daneková Jana 2002 034014 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Vrublovský Jan 1999 119122 UP Olomouc 4   2       6
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 6           6
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   6         6
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 4 2         6
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 2   2 2     6
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno 4 2         6
 Macášek Tomáš 1992 012035 DUKLA Brandýs 6           6
 Vrzalová Veronika 1991 039012 TJ Loko Plzeň     6       6
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs     6       6
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 6           6
 Žandová Věra 1990 135035 Vodní sporty Zábřeh 6           6
 Bohač Robert 1989 118051 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Říha Zdeněk 1987 061023 SK Třebechovice 4 2         6
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     6       6
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 6           6
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Rašner Martin 1980 129025 TJ Šumperk z.s.   5     1   6
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 6           6
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 6           6
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   6         6
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 4 2         6
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 2     4     6
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     4   6
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 6           6
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         4 2 6
 Zemanová Jana 1969 009004 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Maikranz Petr 1967 118034 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Piskáček Jan 1966 050016 SK Štětí 6           6
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník   1 5       6
 Svoboda Martin 1964 052021 TJ Loko Žatec       6     6
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 2     4     6
 Bednárek Čestmír 1961 128002 Vodní sporty Desná 6           6
 Veselý Josef 1950 036020 Kanoistický klub Klatovy z.s.     6       6
743.Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 5           5
 Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc     5       5
 Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 3   2       5
 Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc     5       5
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 5           5
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4     1     5
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice       1 2 2 5
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 4     1     5
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 VS Dolní Kounice 1     4     5
 Kelnar Matěj 2004 119211 UP Olomouc 2   1 2     5
 Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 5           5
 Müller Ondřej 2002 062014 TJ Turnov 4     1     5
 Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4     1     5
 Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel       5     5
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         5   5
 Bouček Stanislav 1999 057090 TJ Syntesia Pardubice       3   2 5
 Mašínová Marie 1997 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       3 2   5
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 1 4         5
 Šupolík Pavel 1997 014014 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 COLLIN Georgina 1997 000000 AUS 2 1   2     5
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 2     3     5
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 5           5
 Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha   5         5
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 2 2   1     5
 Brtek Tomáš 1981 013001 KK Beroun   5         5
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 5           5
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs     5       5
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       5     5
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   5         5
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   5         5
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 5           5
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 5           5
 Šerý Michal 1971 088003 C.K. Rožátov   5         5
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   5         5
 Beran Jan 1969 092006 KVS Praha 4 5           5
 Sahula Martin 1968 010104 SK VS Karbo Benátky 5           5
 Jandáš Roman 1965 047048 TJ DNT VS Kadaň   5         5
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 1     4     5
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 5           5
 Zýka Petr 1951 038022 TJ ČSAD Plzeň 5           5
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 5           5
788.Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc     4       4
 Kareš Samuel 2009 049023 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Do Tony 2008 049026 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4           4
 Smetánka Vavřinec 2008 034005 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 4           4
 Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc     4       4
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Štádlík Jan 2007 049014 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 4           4
 Šustr Vojtěch 2006 014075 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice   2   2     4
 Kvíčala Matyáš 2005 062022 TJ Turnov 4           4
 Smetánka Kilián 2005 034001 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Pištora Michal 2005 049029 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Šedivý Martin 2004 026006 SK Domeček Soběslav       4     4
 Altman Marcella 2004 000000 USA 2   2       4
 Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Endrych Matouš 2003 060057 Loko Trutnov 4           4
 Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 2     1   1 4
 Volf Matěj 2003 030064 VS Tábor 4           4
 Fuchs Matouš 2002 046042 Delfín Jablonec 3   1       4
 BERSON Camille 2001 000000 CA PA Francie, FRA 2 2         4
 Koudelková Eliška 2001 011033 KK Brandýs nad Labem       4     4
 Černý Šimon 2001 060062 Loko Trutnov 4           4
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice         2 2 4
 Ženka Ondra 2000 057080 TJ Syntesia Pardubice         3 1 4
 Šmoldas František 2000 135033 Vodní sporty Zábřeh 2     2     4
 Hrůzová Růžena 2000 112029 VK Kroměříž 2     2     4
 Řáha Oldřich 1998 052005 TJ Loko Žatec 4           4
 Peterka Jáchym 1998 017028 KK Rakovník 4           4
 Fialová Veronika 1998 119070 UP Olomouc 2 2         4
 Vybulka Jakub 1998 014037 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Duchet Gwendal 1997 057076 TJ Syntesia Pardubice         4   4
 Křišťanová Michaela 1994 063018 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Martinka Tomáš 1993 103002 Kanoe Klub Spoj Brno   4         4
 Fleisigová Alžběta 1990 065021 TJ Permon Roztoky 2   2       4
 Kremslehner Christopher 1988 000000 AUT 4           4
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   4         4
 Zárubová Michaela 1986 045023 KVS Hradec Králové 2   2       4
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Šmejkalová Šárka 1984 023117 SK VS Č. Budějovice 4           4
 David Ondřej 1984 045009 KVS Hradec Králové   4         4
 HESSER FRANZISKA 1983 000000 UKK WWien, AUT 4           4
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno       4     4
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   4         4
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Irain Jiří 1981 089015 KV Viking Ml.Boleslav         2 2 4
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc           4 4
 Polák Jakub 1980 023127 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Tůma Jan 1979 133024 SK Veselí nad Moravou       4     4
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2   2       4
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové   2 2       4
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Lásko Jan 1977 053002 TJ Dvůr Králové 4           4
 Rašner Karel 1976 185011 KK Postřelmov   2 2       4
 PISCHEK Magali 1976 000000 FRA       4     4
 Dunovský Tomáš 1976 027009 Otava Strakonice 4           4
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 3   1       4
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 4           4
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem   2 2       4
 Kremr Patrik 1972 009108 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 KOLLER Bernd 1971 000000 UKK Wien, AUT 4           4
 Mayer Roman 1971 076009 TJ Jiskra Bechyně       4     4
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Kvíčala Čestmír 1970 062031 TJ Turnov 4           4
 Příhoda Tomáš 1970 009164 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 4           4
 Dvořák Tomáš 1968 061005 SK Třebechovice       4     4
 Švagr Zdeněk 1968 063057 SK Týniště nad Orlicí       4     4
 Putzer Pavel 1967 025033 SK Kaplice, z.s 4           4
 Matulíková Martina 1967 133021 SK Veselí nad Moravou 4           4
 Škranc Jiří 1965 077007 Kotva Bráník   4         4
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Maceček Dušan 1962 034019 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Chlouba Luboš 1959 001061 Bohemians Praha           4 4
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   4         4
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 4           4
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 3   1       4
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 4           4
 GODEL ROBIN 99 000000 FRA/STRASBOURG       4     4
 ROTH JEAN-BAPTISTE 98 000000 FRA/APACH         4   4
 CARREAUD ANTOINE 96 000000 FRA/STRASBOURG       4     4
 HUSSON COLINE 2 000000 FRA/GERARDMER       4     4
 POSPÍCHALOVÁ Simona 0 000000 SKVSČB 2   2       4
 KLATT ETIENNE 0 000000 FRA/AVIGNON         4   4
 FAGET MARCEAU 0 000000 FRA/MARSAC       4     4
882.Pajma Lukáš 2008 047005 TJ DNT VS Kadaň 3           3
 Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2     1     3
 Marek Jan 2007 061031 SK Třebechovice 2     1     3
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc     3       3
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 3           3
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice 1     1 1   3
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 1     2     3
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 3           3
 Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 3           3
 Kašák Filip 2003 014059 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2     1     3
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Závišková Zlata 2002 001105 Bohemians Praha 2   1       3
 Marek Lukáš 2000 027015 Otava Strakonice 3           3
 Bayerová Markéta 2000 132024 TJ Valašské Meziříčí       3     3
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice         2 1 3
 Fuchs Jakub 1999 046017 Delfín Jablonec 2   1       3
 Klíma Jan 1998 024006 SK Vltava Č. Krumlov z.s.         3   3
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž         3   3
 Pospíšil Adrian 1995 060019 Loko Trutnov   3         3
 Jílek Jan 1993 064038 SKK Vysoké Mýto         3   3
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 2   1       3
 Zástěrová Anna 1989 080011 TJ Sokol Písek 1     2     3
 Tomek Lukáš 1987 009100 Univerzitní sportovní klub Praha           3 3
 Kubát Jiří 1984 077002 Kotva Bráník 3           3
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2 1       3
 Bašková Petra 1981 010040 SK VS Karbo Benátky 3           3
 Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň       3     3
 Ometák Jan 1975 062027 TJ Turnov       3     3
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2 1       3
 Řáha Vilém 1974 052047 TJ Loko Žatec         3   3
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto       3     3
 Jezvina Václav 1973 060028 Loko Trutnov 3           3
 Střecha Martin 1972 108035 VS Dolní Kounice 2     1     3
 Beranová Eliška 1970 092007 KVS Praha 4 3           3
 Sajdl František 1970 052018 TJ Loko Žatec 3           3
 Vavrla Dušan 1969 118001 VK Tzunami Ostrava     3       3
 Abraham Tomáš 1969 010003 SK VS Karbo Benátky 2   1       3
 Kloboučník Tomáš 1965 030027 VS Tábor 3           3
 Šťastný Michal 1965 001038 Bohemians Praha 1         2 3
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   3         3
 Smítka Petr 1963 020001 Sportclub 80 Chomutov z.s.       3     3
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   3         3
 LOHÉAC MARION 0 000000 FRA/BAC CK         2 1 3
 BEZIAT MARGOT 0 000000 FRA/VENERQUE         3   3
 LUKA Zubcic 0 000000 Croatia         2 1 3
 SOUCHEYRE CHARLOTTE 0 000000 FRA/NANTES       2   1 3
 GAUBERT ELSA 0 000000 FRA/TEICH         3   3
 BRONDEL CANDICE 0 000000 FRA/VIENNE       3     3
934.Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 2           2
 CARDOSELLI Stella 2009 000000 Boh.Pha     2       2
 Kloudová Kristýna 2009 027019 Otava Strakonice 2           2
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Saifrtová Magdaléna 2008 011071 KK Brandýs nad Labem     2       2
 Štěpánek Matouš 2008 010113 SK VS Karbo Benátky     2       2
 Urbánek Šimon 2008 009079 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 2           2
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov   2         2
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2           2
 Grossmann Lukáš 2008 039038 TJ Loko Plzeň 2           2
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   2         2
 Čekal Josef 2007 048084 TJ Ohře Klášterec 2           2
 Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc     2       2
 VAJDA Ivan 2007 000000 ŽKV-ZA 2           2
 Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc     2       2
 ŠUGAR Oliver 2007 000000 ŽKV-ZA 2           2
 Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel     2       2
 Bittová Luisa 2006 121013 KK Opava 2           2
 Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Roučová Adéla 2006 129036 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Štěpánková Jůlie 2006 010114 SK VS Karbo Benátky     2       2
 Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice         1 1 2
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2           2
 DRUSKA Vojtěch 2006 000000 SKVS ČB 2           2
 HODOŇ Samuel 2006 000000 ŽKV-ZA 2           2
 Jindráková Anna 2005 007010 Technika Praha 1   1       2
 Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 2           2
 ŠTAFFEN Dávid 2005 000000 ŽKV-ZA   2         2
 Strejc Václav 2005 023044 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 2           2
 LUPTÁK Sebastián 2005 000000 ŽKV-ZA 2           2
 DIEŠKOVÁ Ema 2005 000000 ŽKV-ZA 2           2
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 2           2
 PAGÁČ Domink 2005 000000 ŽKV-ZA 2           2
 ĎURATNÁ Stanislava 2005 000000 ŽKV-ZA 2           2
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Šedivá Pavla 2004 026007 SK Domeček Soběslav       2     2
 Štembera Jakub 2004 078023 Lužnice Tábor 2           2
 Rifler Petr 2004 135056 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Sýkora Jaroslav 2004 034040 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 2           2
 DERYDT Maxime 2004 000000 SKP Bratislava 2           2
 Chalabala Šimon 2004 103005 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Slabý Zdeněk 2004 030063 VS Tábor 2           2
 Piskáčková Lada 2004 050002 SK Štětí 2           2
 Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 2           2
 DANÍK Šimon 2004 000000 ŽKV-ZA   2         2
 Tun Marek 2003 059027 TJ Semily 2           2
 BURAN Ilja 2003 000000 Bratislava 2           2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 ĎURATNÝ Martin 2003 000000 ŽKV-ZA   2         2
 Šmoldasová Eliška 2003 135023 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 GEORGEON Corentin 2003 000000 CA PA Francie, FRA 2           2
 PETROVAJ Matúš 2002 000000 Bratislava 2           2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Štaffen Matúš 2002 000000 ŽKV-Žilina, SVK 2           2
 Streit Adam 2002 060068 Loko Trutnov 2           2
 DIEŠKA MAREK 2002 000000 ŽKV Žilina 2           2
 COTTET Kilian 2002 000000 CA PA Francie, FRA 2           2
 Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Dieška Juraj 2002 000000 SKP Dolny Kubin, SVK   2         2
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou 2           2
 GALOVIC Maximilian 2002 000000 SKP Bratislava 2           2
 Crhonek Jan 2002 135014 Vodní sporty Zábřeh 1   1       2
 GOUJON Alexandre 2001 000000 CA PA Francie, FRA 2           2
 PASSERING Louis 2001 000000 FRA         2   2
 DERYDT Nicholas 2001 000000 SKP Bratislava 2           2
 HUGUES Elena 2001 000000 CA PA Francie, FRA 1 1         2
 KABIR Maxime 2001 000000 CA PA Francie, FRA   2         2
 Petříček Jakub 2000 052009 TJ Loko Žatec 2           2
 Linksted Peter 2000 000000 British Canoeing, GBR   2         2
 MUTTON Zack 2000 000000 Kick NZL 2           2
 Kolářová Marika 2000 119081 UP Olomouc 2           2
 HAINING Alice 2000 000000 Scotland 2           2
 HENRIE Alden 2000 000000 USA   2         2
 MACUS Ludovit 2000 000000 SVK   2         2
 THOMAS Kawan 2000 000000 CA PA Francie, FRA 2           2
 Wallisch Vít 1999 009052 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Jennings Madelaine 1999 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 Edwards Duncan 1999 000000 British Canoeing, GBR 2           2
 Čekalová Bára 1998 023011 SK VS Č. Budějovice 1 1         2
 Kuhnová Anežka 1998 017001 KK Rakovník 2           2
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 2           2
 DREIER VALENTINA 1997 000000 AUSTRIA       2     2
 NOVAK Tim 1997 000000 Kajak kanu klub Ljubljana       2     2
 Maňasová Michaela 1997 034035 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Sahula Vojtěch 1997 010101 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Cubrová Markéta 1997 038015 TJ ČSAD Plzeň 2           2
 Špalek Vojtěch 1996 010100 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Bargel Radek 1996 128001 Vodní sporty Desná 2           2
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Hajduchová Adéla 1996 082003 KVS Písek 2           2
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava     2       2
 Červenka Ondřej 1996 034043 TJ SK Hubertus KV 2           2
 VOŽENÍLKOVÁ Klára 1996 000000 Dukla Praha     2       2
 Mašková Kateřina 1995 034031 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Stefan Tomáš 1995 001129 Bohemians Praha 2           2
 Ligurská Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 2           2
 PROCHÁZKA Dominik 1994 000000 Olomouc     2       2
 Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Vlčnovský Vilém 1994 023149 SK VS Č. Budějovice   2         2
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 2           2
 Blanář Jindřich 1993 112021 VK Kroměříž     2       2
 FRANČEŠKIN Maks 1993 000000 SLO       2     2
 Sováková Lenka 1993 119169 UP Olomouc 2           2
 Hojda Jakub 1993 066001 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Novosad Lukáš 1993 119042 UP Olomouc     2       2
 Tykal Jiří 1992 048073 TJ Ohře Klášterec       2     2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Házi Marek 1992 076019 TJ Jiskra Bechyně           2 2
 Pazderková Jana 1992 048082 TJ Ohře Klášterec     2       2
 Kozohorský Vojtěch 1991 065022 TJ Permon Roztoky 2           2
 Jarolímek Otta 1991 062019 TJ Turnov 2           2
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Macík Martin 1990 108026 VS Dolní Kounice         2   2
 Pánek Tomáš 1990 048069 TJ Ohře Klášterec     2       2
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž 2           2
 Řezáč Jan 1989 119120 UP Olomouc 2           2
 Polívková Hana 1989 033016 VS Blovice       2     2
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       2     2
 Stach Daniel 1988 023094 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Fleisig Daniel 1988 065065 TJ Permon Roztoky 2           2
 HELLMAYR Johanna 1988 000000 UKK Wien, AUT 2           2
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Eisner Tomáš 1987 039064 TJ Loko Plzeň       2     2
 Olšan Vítek 1986 039070 TJ Loko Plzeň   2         2
 Velešíková Petra 1986 119100 UP Olomouc 2           2
 Vlasák Jan 1986 061026 SK Třebechovice       2     2
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2           2
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 2           2
 Petřík Jaroslav 1985 135025 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 LESKOV Jan 1985 000000 Praha   2         2
 Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Son Yunmi 1985 043034 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Zdráhal Jan 1985 012043 DUKLA Brandýs     2       2
 Sehnal Štěpán 1985 009178 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Lásko Eva 1984 053006 TJ Dvůr Králové 2           2
 Kupilík Jan 1984 103014 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Adamec Jakub 1984 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Chod Ondřej 1984 033026 VS Blovice 2           2
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Doskočil Eduard 1983 053010 TJ Dvůr Králové   1 1       2
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   2         2
 Fridrich Michal 1982 016003 KV125-PRAHA-Vršovice           2 2
 Voráč Ondřej 1982 135038 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Tůma Jiří 1981 133044 SK Veselí nad Moravou 2           2
 Gorecký Petr 1981 014042 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Vejvoda Ondřej 1980 024050 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Bican Jakub 1980 023004 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 2           2
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Winter Tomáš 1979 046034 Delfín Jablonec 2           2
 Daněk Aleš 1979 119013 UP Olomouc   2         2
 Štěpánková Vanda 1978 012013 DUKLA Brandýs 2           2
 Polívka Karel 1978 055034 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 KRATOCHVÍL Jan 1978 000000 Strass 2           2
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 2           2
 Uhlík Jan 1978 052039 TJ Loko Žatec   2         2
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Abraham Jiří 1977 010001 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Lovecký Petr 1977 134017 KK Veselí nad Moravou 2           2
 Indruch Jaromír 1976 045007 KVS Hradec Králové   2         2
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 2           2
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Kolář Jiří 1975 009167 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Márová Lenka 1975 030036 VS Tábor     2       2
 ROMASHKINA Katerina 1974 000000 DKKayak Moscow 2           2
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc       2     2
 Vaňková Gabriela 1974 116019 TJ Vodní Sporty Litovel           2 2
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem     2       2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Šmachová Hana 1974 024094 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           2 2
 Bohatý Karel 1974 061002 SK Třebechovice 1 1         2
 Hegerová Hana 1974 045004 KVS Hradec Králové       2     2
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Šimánek Robert 1973 081018 SK Jihlava           2 2
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 2           2
 Vrba Pavel 1973 066013 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 2           2
 DANÍK Ladislav 1972 000000 ŽKV-ZA   2         2
 Fuchs Martin 1971 081001 SK Jihlava           2 2
 MARTIN McCarthy 1971 000000 WWKC Dublin         2   2
 Měšťan Zdeněk 1971 076006 TJ Jiskra Bechyně     2       2
 Bízek Zdeněk 1971 011064 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Weissar Petr 1970 039026 TJ Loko Plzeň 2           2
 Měšťan Pavel 1970 076005 TJ Jiskra Bechyně           2 2
 Princ Rudolf 1970 027006 Otava Strakonice 2           2
 Říhová Magda 1970 009097 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Kotovská Karolina 1970 001021 Bohemians Praha 1   1       2
 Pohanka Jiří 1969 036018 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Němec Jakub 1969 103039 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily   2         2
 Romashkin Dmitry 1968 000000 RUS 2           2
 Doležal Michal 1967 000000 Benátky 2           2
 Podraský Tomáš 1967 061022 SK Třebechovice 2           2
 SELEZNEV Mikhail 1967 000000 DKKayak Moscow 2           2
 Osička Jaroslav 1967 108024 VS Dolní Kounice 2           2
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov   2         2
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     2       2
 Bartoň Zbyněk 1966 016001 KV125-PRAHA-Vršovice           2 2
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Hrbáček Jan 1966 044011 TJ Kablo Děčín 2           2
 Kopeček Radomír 1965 030078 VS Tábor     2       2
 Horák Jaroslav 1965 133050 SK Veselí nad Moravou   2         2
 Karlovský Jiří 1965 045010 KVS Hradec Králové   2         2
 Grossmannová Zdenka 1965 001117 Bohemians Praha     2       2
 Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek       2     2
 AKSENOV Nikolay 1962 000000 SC DK Kayak Moskva 2           2
 AKHMETZIANOV Marat 1962 000000 DKKayak Moscow 2           2
 Plašilová Drahomíra 1961 010033 SK VS Karbo Benátky 2           2
 Habich Bohumil 1961 030002 VS Tábor     2       2
 Hilgert Luboš 1960 012011 DUKLA Brandýs 2           2
 Lerner Luděk 1960 089011 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Kovařík Richard 1959 027012 Otava Strakonice 2           2
 Babor Stanislav 1958 024019 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 2           2
 Petřík Jaroslav 1955 135026 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   2         2
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 2           2
 Urban Václav 1953 089014 KV Viking Ml.Boleslav         2   2
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           2 2
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 2           2
 Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 2           2
 KURTZ Dave 1932 000000 USA 2           2
 DALLEAU NICOLAS 99 000000 FRA/STRASBOURG         2   2
 PERANOVIČ OGNJEN 99 000000 SRB/ČAČAK       2     2
 URANKAR ANŽE 97 000000 Slevenia       2     2
 ROOS PAUL 94 000000 FRA/GERARDMER         2   2
 OVEN SIMON 93 000000 Slovenia       2     2
 FAVERIO ALESSIA 92 000000 USA       2     2
 MOREAUX QUENTIN 88 000000 FRA/SILLERY         2   2
 HELLE MAXIME 2 000000 FRA/STRASBOURG         2   2
 NICOT ELISE 2 000000 FRA/GERARDMER       2     2
 PASSERNIG LOUIS 1 000000 FRA/APACH         2   2
 LEON Ispan 0 000000 Croatia         1 1 2
 TOLIC Ivan 0 000000 Croatia         2   2
 SPASIK LJUBOMIR 0 000000 MCD       2     2
 LEON ISPAN Luka Zubcic 0 000000 Croatia           2 2
 ANTONIO Obadic 0 000000 Croatia         2   2
 LUKA OBADIC Ivan Tolic 0 000000 Croatia           2 2
 FIRM Matic 0 000000 SLO       2     2
 SAVIC Darko 0 000000 BIH       2     2
 ALBA ZOE Grzin 0 000000 Croatia         2   2
 SOUCHEYERE Charlotte 0 000000 FRA       2     2
1187.Míková Lucie 2010 000000 SKŽižkov     1       1
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh     1       1
 Voral David 2007 057010 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 1           1
 Dvořák Brutus 2006 116106 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Kolařík David 2004 132039 TJ Valašské Meziříčí     1       1
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 1           1
 BUNDOVÁ Simona 2004 000000 Pardub.       1     1
 Sakala Štěpán 2004 014080 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 1           1
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Sum Boleslav 2003 112025 VK Kroměříž       1     1
 Troch Jan 2003 053023 TJ Dvůr Králové       1     1
 Zimová Barbora 2003 057088 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Mácha Adam 2003 119212 UP Olomouc       1     1
 BEZIAT MARGOT Margot 2002 000000 FRA         1   1
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Grossmannová Adéla 2002 039032 TJ Loko Plzeň       1     1
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Maleček Matyáš 2002 024074 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 CHIKH Gawaine 2001 000000 CA PA Francie, FRA 1           1
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice           1 1
 SARAGAS Elke 2001 000000 CA PA Francie, FRA 1           1
 Lapuník Milan 2001 062008 TJ Turnov       1     1
 PIETRACHA Eva 2001 000000 CA PA Francie, FRA 1           1
 Mráka Tomáš 2001 119153 UP Olomouc 1           1
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 1           1
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Látal Filip 2001 119086 UP Olomouc       1     1
 BARONE Luca 2000 000000 CA PA Francie, FRA 1           1
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí         1   1
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 VALDENAIRE Mathylde 1998 000000 FRA       1     1
 LOHERAC MARION Marion 1998 000000 FRA         1   1
 LOHERAC Marion 1998 000000 FRA         1   1
 Marek Tomáš 1998 027014 Otava Strakonice   1         1
 GAUBERT ELSA Elsa 1998 000000 FRA         1   1
 Novák Jiří 1997 103031 Kanoe Klub Spoj Brno 1           1
 Kratochvíl Daniel 1994 038006 TJ ČSAD Plzeň 1           1
 Báča Jakub 1994 011019 KK Brandýs nad Labem 1           1
 Debeljak Vid 1994 000000 KKK Tacen       1     1
 Dandová Anna 1988 010006 SK VS Karbo Benátky 1           1
 STRÁNSKÝ Lukáš 1987 000000 SKVSČB 1           1
 Bašus Ondřej 1987 008838 SK Žižkov 1           1
 Saiko Tomáš 1986 024040 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1       1
 Šantora Jan 1983 089016 KV Viking Ml.Boleslav         1   1
 Veselý Ondřej 1983 057060 TJ Syntesia Pardubice   1         1
 Čvančara Václav 1980 043020 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     1       1
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel       1     1
 Riantová Anna 1978 030066 VS Tábor     1       1
 Makovec Nikola 1978 030035 VS Tábor 1           1
 Svobodová Jana 1977 066003 Vodácký oddíl Horšovský Týn     1       1
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov   1         1
 Taišl Filip 1976 042020 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1           1
 Šmoldas František 1975 135044 Vodní sporty Zábřeh 1           1
 Plavjaniková Petra 1975 010034 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1           1
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   1         1
 Matěják Petr 1973 048010 TJ Ohře Klášterec   1         1
 Hric Michal 1973 119024 UP Olomouc     1       1
 Ladýř Karel 1972 045013 KVS Hradec Králové   1         1
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Krejčí Karel 1972 023053 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Novák Daniel 1971 108022 VS Dolní Kounice   1         1
 BÍNA Radim 1971 000000 HEAD 1           1
 OUTRATA Prokop 1970 000000 Praha 1           1
 VOSTŘEL Jindřich 1960 000000 Olomouc   1         1
 Samešová Věra 1955 046018 Delfín Jablonec 1           1
 VALDENAIRE MATHILDE 98 000000 FRA/GERARDMER       1     1
 LUKA Obadic 0 000000 Croatia         1   1
 KLUN GREGA 0 000000 SLO       1     1
 LAZAREVIČ OLJA 0 000000 SRB/MEDICINAR         1   1
 KRIVIC GASPER 0 000000 SLO       1     1
 AVBELJ DOMEN 0 000000 SLO       1     1
 KLUN JURE 0 000000 SLO       1     1
 BARM SABRINA Sabrina 0 000000 GER         1   1
1269.Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové             0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3