Počty závodů absolvovaných jednotlivými závodníky v roce 2018

 závodník K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj
1.Němcová Marie 2000 103024 Kanoe Klub Spoj Brno 6 6   18 15   45
2.Janů Veronika 2005 119137 UP Olomouc 11 9 7 12 2   41
3.Košíková Denisa 2002 133047 SK Veselí nad Moravou 3 7   16 14   40
4.Novák Matyáš 2005 119076 UP Olomouc 11 9   15 4   39
 Retková Anna 2005 119005 UP Olomouc 11 11 1 14 2   39
 Kratochvílová Tereza 2003 024009 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 8 8 4 13 5 1 39
7.Střílková Jana 2004 119181 UP Olomouc 13 9   6 10   38
8.Satková Gabriela 2001 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 8 8   12 9   37
9.Vaněk Matěj 2004 030044 VS Tábor 14 10   11     35
 Kneblová Tereza 2003 119053 UP Olomouc 9 9 5 6 6   35
 Kruťa Kryštof 2000 043013 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 12 8 10 5     35
12.Dziadková Zuzana 2002 103009 Kanoe Klub Spoj Brno 2 7   14 11   34
13.Hansgutová Monika 2005 119207 UP Olomouc 11 2 6 14     33
 Hric Ondřej 2004 119092 UP Olomouc 11 9 1 10 2   33
15.Střílka Richard 2006 119180 UP Olomouc 12 8   6 6   32
 Kneblová Klára 2005 119064 UP Olomouc 11 9 1 6 5   32
 Salaj František 2004 116095 TJ Vodní Sporty Litovel 1 7 5   15 4 32
 Doležalová Lucie 2003 119157 UP Olomouc 9 9 3 6 5   32
19.Gábrlík Jakub 2004 119152 UP Olomouc 11   6 14     31
20.Svoboda Ondřej 2006 119190 UP Olomouc 9 7 2 10   2 30
 Novosadová Kristina 2004 024024 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 4   15 6 1 30
22.Malý Vojtěch 2006 119191 UP Olomouc 9 9 1   10   29
 Šotek Adam 2005 119118 UP Olomouc 11   4 14     29
 Doležalová Bára 2005 119127 UP Olomouc 7 7 1 10 4   29
 Koblížek Daniel 2000 060040 Loko Trutnov       22   7 29
 Pospíšilová Jitka 1989 030019 VS Tábor 12 2 10 4   1 29
27.Štybnar Vojtěch 2005 119197 UP Olomouc 13     13   2 28
 Novosadová Eliška 2005 119206 UP Olomouc 9 7   10 1 1 28
 Kratochvíl Lukáš 2005 119045 UP Olomouc 10 10   2 6   28
 Zedníčková Michaela 2005 064055 SKK Vysoké Mýto 2 2   19 1 4 28
 Šmakal Petr 2003 116088 TJ Vodní Sporty Litovel   9 2   15 2 28
 Retková Marie 2003 119215 UP Olomouc 8 4   14 2   28
 Šedivý Jan 2003 023134 SK VS Č. Budějovice 7 15 6       28
 Vaňková Klára 2001 030043 VS Tábor 12 4   12     28
 Bergmann Ondřej 2000 103026 Kanoe Klub Spoj Brno 10     18     28
 Rolenc Ondřej 1991 057071 TJ Syntesia Pardubice         17 11 28
37.Kopeček Michal 2007 030034 VS Tábor 17   4 6     27
 Zrzavý Jakub 2005 064056 SKK Vysoké Mýto 2 2 2 17 4   27
 Vodák Norbert 2004 116097 TJ Vodní Sporty Litovel   7 4   15 1 27
40.Svoboda Adam 2006 009119 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12 2       26
 Erlová Natálie 2006 009019 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12 2       26
 Beier Alva 2005 060054 Loko Trutnov 6   6 7   7 26
 Dziadek Marek 2005 103017 Kanoe Klub Spoj Brno 12     14     26
 Urban Jaroslav 2004 119205 UP Olomouc 9   3 14     26
 Kosík Dan 2004 119173 UP Olomouc 9 9     8   26
 Kratochvíl Martin 2003 119139 UP Olomouc 5 9     6 6 26
 Dvořáková Dominika 2002 001115 Bohemians Praha 8 4   14     26
 Štěpánková Petra 2001 119068 UP Olomouc 3 5   4 14   26
49.Vrbová Marie 2007 119198 UP Olomouc 9 7 3 4 2   25
 Papula Jan 2005 116094 TJ Vodní Sporty Litovel 4 9     11 1 25
 Mráka Jan 2004 119154 UP Olomouc 11   2 10   2 25
 Rudorfer Martin 2003 119094 UP Olomouc 9 1 2 7   6 25
 Čihovský Šimon 2003 023069 SK VS Č. Budějovice 11 14         25
 Veniger Jan 2000 064042 SKK Vysoké Mýto 2     23     25
 Satková Martina 1998 012074 DUKLA Brandýs 5 5   10 5   25
 Suchánek Daniel 1993 064021 SKK Vysoké Mýto       1 21 3 25
57.Rutarová Kateřina 2005 128015 Vodní sporty Desná 12 4   8     24
 Matějíčková Anežka 2005 103030 Kanoe Klub Spoj Brno 6 4   12 2   24
 Sobotka Adam 2005 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 12     12     24
 Morenová Adriana 2004 009096 Univerzitní sportovní klub Praha 12 12         24
 Pohanka Vít 2000 036019 Kanoistický klub Klatovy z.s. 14 4 6       24
 Paloudová Karolína 2000 024034 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   13 6 1 24
 Košík Michal 1995 133058 SK Veselí nad Moravou 8     16     24
 Krejza Filip 1989 064010 SKK Vysoké Mýto 2 2 2 11   7 24
 Buchtel Martin 1982 034033 TJ SK Hubertus KV 12 12         24
 Filipi Robert 1964 043009 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 7 7   10     24
67.Kratochvílová Adéla 2007 119176 UP Olomouc 9 7 3 2 2   23
 Stratil Filip 2006 116086 TJ Vodní Sporty Litovel 5 5 3 8   2 23
 Vejnar Samuel 2005 024042 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   4 1   15 3 23
 Boček Zdeněk 1975 023006 SK VS Č. Budějovice 12 6 4 1     23
71.Malá Magdaléna 2007 119192 UP Olomouc 9 7   4 2   22
 Prüher Vojtěch 2006 023071 SK VS Č. Budějovice   9 13       22
 Švehlová Kateřina 2005 023017 SK VS Č. Budějovice 14 8         22
 Samková Olga 2005 061039 SK Třebechovice 14 8         22
 Kremrová Adéla 2005 009034 Univerzitní sportovní klub Praha 14 8         22
 Němec Radek 2004 057036 TJ Syntesia Pardubice 2   2 15   3 22
 Hradec Matěj 2003 119142 UP Olomouc 2     16   4 22
 Mareš Jakub 2003 024055 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     16 4 22
 Janů Filip 2002 119159 UP Olomouc 1 5     16   22
 Olšák Matyáš 2001 024067 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     15   3 22
 Walter David 2001 129013 TJ Šumperk z.s. 3     13   6 22
 Zapletal Mikuláš 2000 001113 Bohemians Praha 6     15   1 22
 Plachtová Alexandra 1998 024030 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 2   9 8 1 22
84.Stloukalová Aneta 2007 119196 UP Olomouc 9 7   3 2   21
 Furiš Eduard 2004 024071 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 16     5     21
 Pechač Jonáš 2004 009149 Univerzitní sportovní klub Praha 13   8       21
 Urban Michal 2004 129024 TJ Šumperk z.s. 8 9 2   2   21
 Bergmann Bořivoj 2003 103042 Kanoe Klub Spoj Brno 7     14     21
 Bočánková Jana 2003 026019 SK Domeček Soběslav 3     15 3   21
 Matějíček Vojtěch 2002 103036 Kanoe Klub Spoj Brno 8     13     21
 Ondřich Václav 2001 024072 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4   2 15     21
 Šmoldas Michal 1998 116061 TJ Vodní Sporty Litovel   3 1   11 6 21
 Najmanová Kateřina 1984 119099 UP Olomouc 8 1   12     21
94.Retek Toman 2007 119188 UP Olomouc 7 7   4 2   20
 Retek Václav 2007 119189 UP Olomouc 7 7   4 2   20
 Slavík Vojtěch 2005 009151 Univerzitní sportovní klub Praha 10 10         20
 Hojdová Eliška 2005 066007 Vodácký oddíl Horšovský Týn 12 7 1       20
 Strnad Ondřej 2004 128016 Vodní sporty Desná 10 2   8     20
 Míl Jakub 2003 060051 Loko Trutnov 8 8   2 2   20
 Kolihová Hana 2003 026018 SK Domeček Soběslav 2     14 4   20
 Janoušek Viktor 2003 009125 Univerzitní sportovní klub Praha   14 6       20
 Pípal Zbyněk 2003 023041 SK VS Č. Budějovice 15   5       20
 Freislebenová Patricia 2003 009142 Univerzitní sportovní klub Praha 8 12         20
 Beranová Hana 2003 009112 Univerzitní sportovní klub Praha 12   8       20
 Ivánek Roman 2002 133063 SK Veselí nad Moravou 4     16     20
 Říhová Eva 2000 009078 Univerzitní sportovní klub Praha 10 10         20
 Báčová Michaela 1998 011023 KK Brandýs nad Labem       16 4   20
 Outrata Jindřich 1970 057033 TJ Syntesia Pardubice 8 6 3 3     20
109.Cardoselli Tomáš 2005 001106 Bohemians Praha 7 2   10     19
 Střechová Ela 2005 108041 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 8 6   5     19
 Vránek Jan 2004 033009 VS Blovice 4     15     19
 Minárová Aneta 2001 118015 VK Tzunami Ostrava 6 9 4       19
113.Fabianová Anna 2007 118017 VK Tzunami Ostrava 9 7 2       18
 Jaroš Michael 2006 119171 UP Olomouc 5   3 10     18
 Hřebíčková Hanna 2006 128004 Vodní sporty Desná 6 2 2 8     18
 Jinek Hugo 2005 009146 Univerzitní sportovní klub Praha 13 1 4       18
 Geprt David 2005 116098 TJ Vodní Sporty Litovel   5 3   8 2 18
 Jiřík Matěj 2005 057025 TJ Syntesia Pardubice 2     15   1 18
 Komárek Jakub 2005 023037 SK VS Č. Budějovice 16   2       18
 Bernat Pavel 2004 103019 Kanoe Klub Spoj Brno 6     12     18
 Daňková Anna 2004 129007 TJ Šumperk z.s. 8 4   6     18
 Wendl Samuel 2003 066018 Vodácký oddíl Horšovský Týn   9 9       18
 Kloboučková Ivana 2003 121009 KK Opava 8 8   2     18
 Kökörčin Matěj 2003 128008 Vodní sporty Desná 10     8     18
 Růžičková Kateřina 2003 009120 Univerzitní sportovní klub Praha 8 10         18
 Machutová Iva 2003 014019 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14 4         18
 Stehno Petr 2003 009154 Univerzitní sportovní klub Praha 12   6       18
 Rutar Martin 2003 128014 Vodní sporty Desná 10     8     18
 Hendrych Tomáš 2000 132020 TJ Valašské Meziříčí         12 6 18
 Zapletal Vojtěch 1998 001112 Bohemians Praha 4     13   1 18
 Satke Adam 1994 103041 Kanoe Klub Spoj Brno 2     16     18
 Haleš Antonín 1992 024012 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1 1   10 6 18
 Rygel Marek 1989 103047 Kanoe Klub Spoj Brno         12 6 18
134.Pomajbík Filip 2006 119187 UP Olomouc 7     10     17
 Marek Kryštof 2006 049067 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15     2     17
 Červenková Amélie 2005 009138 Univerzitní sportovní klub Praha 12   5       17
 Heřmanský Jan 2005 129039 TJ Šumperk z.s. 9 2   6     17
 Jiras Filip 2005 009130 Univerzitní sportovní klub Praha   11 6       17
 Štibrányi David 2004 011068 KK Brandýs nad Labem 2     15     17
 Dobešová Eva 2004 108054 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6 4   5 2   17
 Šedivý Vít 2004 023135 SK VS Č. Budějovice 2 15         17
 Semerád Adam 2004 049003 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 17           17
 Turner Karel 2004 042017 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14 3         17
 Vitoul Tomáš 2003 116107 TJ Vodní Sporty Litovel 1 5 5   4 2 17
 Hanuš Jiří 2002 061041 SK Třebechovice 13   4       17
 Kirchner David 2002 001114 Bohemians Praha 4     13     17
 Kristek Václav 1996 119213 UP Olomouc   1     10 6 17
148.Weiser Kryštof 2007 116090 TJ Vodní Sporty Litovel 3 5   8     16
 Panzer Martin 2007 039033 TJ Loko Plzeň 8     8     16
 Fröhlich Jáchym 2007 049065 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 16           16
 Válek Michal 2006 030025 VS Tábor 7 4 2 3     16
 Kleinová Štěpánka 2005 024059 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 2   9   1 16
 Vojtěchová Barbora 2004 108034 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 4     10   2 16
 Rašner Karel 2004 185007 KK Postřelmov   7     8 1 16
 Galuška Zdeněk 2004 042035 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12   4       16
 Šampalíková Klára 2004 039029 TJ Loko Plzeň 4     12     16
 Tesařová Hana 2004 023085 SK VS Č. Budějovice 16           16
 Hajduch Jaroslav 2004 027010 Otava Strakonice 16           16
 Šindelářová Tereza 2004 030046 VS Tábor 5 4 4 3     16
 Hynek Pavel 2003 059012 TJ Semily 8     8     16
 Mára Michal 2003 030056 VS Tábor 8     8     16
 Skalický Aleš 2002 057092 TJ Syntesia Pardubice 2     11   3 16
 Haucková Gabriela 2002 045006 KVS Hradec Králové 14 2         16
 Švéda Daniel 2002 132004 TJ Valašské Meziříčí         8 8 16
 Švejd Jakub 2001 042008 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12 2 2       16
 Minárová Natálie 2001 118016 VK Tzunami Ostrava 10 6         16
 Nachtigal Richard 2000 132022 TJ Valašské Meziříčí         10 6 16
 Wendl Denis 2000 066016 Vodácký oddíl Horšovský Týn   12 4       16
 Vrbová Alexandra 2000 066009 Vodácký oddíl Horšovský Týn 8 8         16
 Paloudová Anežka 1999 024017 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1 10 5   16
 Panzer Aleš 1974 039023 TJ Loko Plzeň 6     10     16
 Šťastný Jan 1970 057047 TJ Syntesia Pardubice   3     13   16
 Prüher Jakub 1968 023088 SK VS Č. Budějovice 7 9         16
 Hrabec Bohumil 1960 112014 VK Kroměříž 2     14     16
175.Míka Hynek 2006 026001 SK Domeček Soběslav 6     7 2   15
 Semerád Jakub 2006 049008 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 15           15
 Novotný David 2005 023029 SK VS Č. Budějovice 15           15
 Viragh Tomáš 2004 063062 SK Týniště nad Orlicí 4 2   7   2 15
 Brokeš Marek 2003 129038 TJ Šumperk z.s. 7 2   6     15
 Hala Jiří 2002 119143 UP Olomouc 9     6     15
 Dopitová Daniela 2002 119216 UP Olomouc 5   1 9     15
 Urban Daniel 2001 129021 TJ Šumperk z.s.   9     6   15
 Vaňková Michaela 2000 116080 TJ Vodní Sporty Litovel 1     14     15
 Dimovová Barbora 2000 116082 TJ Vodní Sporty Litovel       15     15
 Šilar Jakub 1987 064033 SKK Vysoké Mýto 2 2     9 2 15
 Šindelář Pavel 1970 039055 TJ Loko Plzeň 2     13     15
 Šrámek Jiří 1966 017058 KK Rakovník 8   7       15
188.Švejd Jáchym 2007 042025 Klub vodních sportů Sušice z.s. 14           14
 Bohatý Oto 2007 061038 SK Třebechovice 14           14
 Venc Ondřej 2007 011022 KK Brandýs nad Labem 10 4         14
 Indruch Matěj 2006 045012 KVS Hradec Králové 6 6 2       14
 Horáková Julie 2006 014010 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12 2         14
 Šťastný Matěj 2005 057075 TJ Syntesia Pardubice   1 2   10 1 14
 Kolářová Markéta 2005 009023 Univerzitní sportovní klub Praha 12 2         14
 Hrňák Jáchym 2004 014067 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Čmejrek Cyril 2004 009140 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Kuskevych Anastasia 2004 108014 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 6     6   2 14
 Sahula Matěj 2003 010102 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Duřt Vojtěch 2003 009122 Univerzitní sportovní klub Praha 14           14
 Mádrová Amálie 2003 039027 TJ Loko Plzeň 2     12     14
 Marek Matyáš 2003 061025 SK Třebechovice 14           14
 Kudělásková Monika 2003 118014 VK Tzunami Ostrava 10 4         14
 Veverka Lukáš 2002 010008 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Stránský Daniel 2002 010103 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Neugebauerová Anna Marie 2002 014065 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 14           14
 Kofroňová Zuzana 2002 010009 SK VS Karbo Benátky 14           14
 Cubr Filip 2000 038008 TJ ČSAD Plzeň 14           14
 Švagr Rostislav 2000 063058 SK Týniště nad Orlicí       14     14
 Štibrányi Kateřina 2000 011044 KK Brandýs nad Labem       14     14
 Hricová Klára 1999 119090 UP Olomouc       14     14
 Neubert Adam 1997 119002 UP Olomouc       14     14
 Jelínek Filip 1996 001016 Bohemians Praha       11   3 14
 Švadlena Václav 1985 024032 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 1   11   14
 Háša Michal 1981 076013 TJ Jiskra Bechyně 4 4 4 1 1   14
 Kvapilová Gabriela 1978 035004 TJ Slavia K. Vary 10 4         14
 Veselý Petr 1976 108045 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         10 4 14
 Břečka Jan 1958 133002 SK Veselí nad Moravou 4       10   14
218.Kasper Jakub 2007 024056 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     7   2 13
 Mrázková Klára 2006 121035 KK Opava 9 3   1     13
 Černík Štěpán 2006 009036 Univerzitní sportovní klub Praha 13           13
 Heková Natálie 2006 049063 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12     1     13
 Sladovník Jakub 2006 026002 SK Domeček Soběslav 6     7     13
 Pollert Jan 2005 009129 Univerzitní sportovní klub Praha 4 7 2       13
 Mrázek Jakub 2004 121103 KK Opava 10 2   1     13
 Hartl Jakub 2004 066024 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8 5       13
 Beier Matouš 2004 060047 Loko Trutnov   6     7   13
 Stanovský Jakub 2004 023048 SK VS Č. Budějovice 13           13
 Lacina Jakub 2003 059021 TJ Semily 2     11     13
 Kuneš Daniel 2003 066020 Vodácký oddíl Horšovský Týn   8 5       13
 Syslo Jiří 2003 119217 UP Olomouc 5     8     13
 Procházka Vojtěch 2002 119124 UP Olomouc 1     12     13
 Galušková Antonie 2001 042031 Klub vodních sportů Sušice z.s. 13           13
 Gabrlík Tomáš 2000 119116 UP Olomouc 1     12     13
 Walter Jakub 1998 129014 TJ Šumperk z.s.   2     9 2 13
 Zieris Matyáš 1995 001103 Bohemians Praha       13     13
 Bílovská Gabriela 1974 115040 VS Lipník nad Bečvou 3     10     13
 Kubeš Vladimír 1961 030011 VS Tábor   9     3 1 13
238.Šrétrová Amálie 2007 014011 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Beerová Anežka 2007 049066 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 12           12
 Petříček Adam 2007 052026 TJ Loko Žatec 12           12
 Plášil Hynek 2006 057086 TJ Syntesia Pardubice       6 5 1 12
 Galušková Bára 2006 042006 Klub vodních sportů Sušice z.s. 12           12
 Novák Matouš 2006 030024 VS Tábor 9     3     12
 Popelka Petr 2005 011047 KK Brandýs nad Labem 11 1         12
 Pelikán Václav 2005 001111 Bohemians Praha 6     6     12
 Pavelková Markéta 2005 010107 SK VS Karbo Benátky 12           12
 Sedláková Magdalena 2005 009099 Univerzitní sportovní klub Praha 11   1       12
 Pollert Jáchym 2004 009136 Univerzitní sportovní klub Praha   10 2       12
 Červenková Vanessa 2003 009139 Univerzitní sportovní klub Praha 10   2       12
 Hrdličková Sára 2003 014015 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Říha Matyáš 2003 009117 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Král Adam 2003 009114 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Pátek Vítězslav 2003 135046 Vodní sporty Zábřeh 11 1         12
 Capalini Nicola 2002 012052 DUKLA Brandýs 8 4         12
 Frencl Josef 2002 009134 Univerzitní sportovní klub Praha 10   2       12
 Čapek Vojtěch 2002 030069 VS Tábor 5 4 2 1     12
 Klíma Vojtěch 2002 024033 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 1   9   12
 Králová Adéla 2001 009103 Univerzitní sportovní klub Praha 2 10         12
 Houska Jan 2001 009123 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Bohatý Karel 2001 012053 DUKLA Brandýs   8 4       12
 Příhoda Lukáš 2001 009084 Univerzitní sportovní klub Praha   12         12
 Zeman Vojtěch 2000 009102 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Dušková Michala 2000 009105 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Špalek Matěj 2000 010099 SK VS Karbo Benátky 12           12
 Pavlík Pavel 1998 061014 SK Třebechovice 12           12
 Horová Klára 1998 119058 UP Olomouc 4       8   12
 Mrázek Jan 1998 121030 KK Opava 8   4       12
 Matulková Jana 1996 012064 DUKLA Brandýs 2 6 4       12
 Galušková Karolína 1995 009137 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Vašina Jiří 1994 009183 Univerzitní sportovní klub Praha 12           12
 Krofta Dominik 1993 030047 VS Tábor   6 6       12
 Cinko Radek 1993 057065 TJ Syntesia Pardubice       10 2   12
 Novák Martin 1991 024043 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   1     9 2 12
 Novosad Lukáš 1976 024001 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2 2   8   12
 Vorel Zdeněk 1974 057044 TJ Syntesia Pardubice 4 4 4       12
 Neugebauer Roman 1965 014096 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 12           12
 Pavlík Jiří 1964 061021 SK Třebechovice 11     1     12
278.Palouda Mikoláš 2007 024004 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     7     11
 Foltín Šimon 2006 011049 KK Brandýs nad Labem 7 4         11
 Žďárská Laura 2006 057062 TJ Syntesia Pardubice 2     4   5 11
 Šimák Jakub 2004 023050 SK VS Č. Budějovice 11           11
 Juda Štěpán 2004 010108 SK VS Karbo Benátky 11           11
 Putzer Hynek 2003 023099 SK VS Č. Budějovice 11           11
 Stanovský Vojtěch 2002 023042 SK VS Č. Budějovice 1 10         11
 Brotánková Petra 2001 039015 TJ Loko Plzeň 5     6     11
 Holínek Svatopluk 2001 129016 TJ Šumperk z.s. 7   2 2     11
 Bárta Jan 2000 009184 Univerzitní sportovní klub Praha 11           11
 Gotvald Robert 1990 043047 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8 2 1       11
 Horák David 1976 091008 Klub Larse Heletága 8   3       11
 Válek Michal 1974 030022 VS Tábor   4 4   3   11
 Báča Milan 1973 011021 KK Brandýs nad Labem       11     11
 Matula Zdeněk 1955 105016 TJ Tesla Brno         2 9 11
293.Voneš Jakub 2007 011065 KK Brandýs nad Labem 8 2         10
 Veverka Čeněk 2007 039014 TJ Loko Plzeň 4     6     10
 Saidl František 2006 009153 Univerzitní sportovní klub Praha 4 4 2       10
 Kárník Tadeáš 2006 009029 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Žandová Tereza 2006 135021 Vodní sporty Zábřeh 7 3         10
 Srpová Lada 2006 118024 VK Tzunami Ostrava 8   2       10
 Kovář Filip 2006 121017 KK Opava 8   2       10
 Motlová Andrea 2006 045016 KVS Hradec Králové 6   4       10
 Hadraba Martin 2005 009074 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Novák Václav 2005 030071 VS Tábor 4   2 4     10
 Enrigue Rendó 2005 009003 Univerzitní sportovní klub Praha 9   1       10
 Větrovský Tomáš 2005 009016 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Zach Radovan 2005 011055 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Valášek Jan 2005 011042 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Capalini Daniel 2005 012061 DUKLA Brandýs 10           10
 Hezina Jiří 2004 049068 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2     8     10
 Körner Adam 2004 011061 KK Brandýs nad Labem 10           10
 Kořínek Vojtěch 2004 046049 Delfín Jablonec 10           10
 Šiška Ondřej 2004 112018 VK Kroměříž 4     6     10
 Švejd Jan 2004 042022 Klub vodních sportů Sušice z.s. 10           10
 Čepička Ladislav 2003 038014 TJ ČSAD Plzeň 10           10
 Juda Mikuláš 2003 010109 SK VS Karbo Benátky 10           10
 Volf Matěj 2003 030064 VS Tábor 6     4     10
 Novák Filip 2002 001030 Bohemians Praha 4     6     10
 Adášek Alois 2002 010111 SK VS Karbo Benátky 10           10
 Nesnídalová Lucie 2002 052020 TJ Loko Žatec 10           10
 Krejčí Jakub 2002 012054 DUKLA Brandýs 10           10
 Bednářová Anna 2002 043006 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8   2       10
 Kliščová Barbora 2002 061042 SK Třebechovice 8   2       10
 Saal Štěpán 2001 046048 Delfín Jablonec 10           10
 Milyan David 2001 052003 TJ Loko Žatec 8   2       10
 Zima Tomáš 2000 049042 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 10           10
 Zvolánek Filip 1999 076014 TJ Jiskra Bechyně 4   2 4     10
 Kořínek Vilém 1999 009064 Univerzitní sportovní klub Praha 10           10
 Klišč Zdeněk 1999 061017 SK Třebechovice 8   2       10
 Kuna Václav 1998 023151 SK VS Č. Budějovice   10         10
 Fišerová Tereza 1998 012067 DUKLA Brandýs 4 6         10
 Koblencová Anna 1997 014030 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 10           10
 Hric Filip 1993 119140 UP Olomouc       10     10
 Abraham Tomáš 1992 010013 SK VS Karbo Benátky 10           10
 Slepica Karel 1988 119071 UP Olomouc       10     10
 Karásek Petr 1986 009018 Univerzitní sportovní klub Praha   10         10
 Bednárek Jan 1983 135001 Vodní sporty Zábřeh 8 2         10
 Kořínek Martin 1977 046006 Delfín Jablonec 10           10
 Švehla Zdeněk 1976 024023 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 10           10
 Pinkava Lukáš 1976 023016 SK VS Č. Budějovice 10           10
 Uhlík František 1975 076007 TJ Jiskra Bechyně 4   2 4     10
 Pechlát Hynek 1971 042019 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6 2 2       10
 Kratochvíl Petr 1971 119040 UP Olomouc 1     9     10
 Koudelka Tomáš 1964 024027 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 5     5     10
343.Syrový Filip 2007 064026 SKK Vysoké Mýto 2     7     9
 Hauck Marek 2007 045019 KVS Hradec Králové 9           9
 Fišnar Jakub 2007 135017 Vodní sporty Zábřeh 7   2       9
 Kutín Filip 2007 119218 UP Olomouc 7     2     9
 Hojdová Markéta 2007 066017 Vodácký oddíl Horšovský Týn 7   2       9
 Bočková Kateřina 2007 023007 SK VS Č. Budějovice 9           9
 Bek Matyáš 2006 063063 SK Týniště nad Orlicí 2 2   3   2 9
 Novotný Petr 2006 024066 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4     5     9
 Kremla Jakub 2006 026008 SK Domeček Soběslav 2     7     9
 Císařovský Adam 2005 009076 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Pištora Michal 2005 049029 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 9           9
 Svoboda Martin 2005 052034 TJ Loko Žatec 8     1     9
 Bundová Simona 2004 057008 TJ Syntesia Pardubice 1     6 1 1 9
 Šefčíková Anastázie 2004 121006 KK Opava 7   2       9
 Loun Matěj 2004 129040 TJ Šumperk z.s. 5     4     9
 Řehák Jiří 2003 059044 TJ Semily 4     5     9
 Kovařík Vít 2003 011072 KK Brandýs nad Labem 7   2       9
 Bočková Bára 2003 023068 SK VS Č. Budějovice 7   2       9
 Ondruš Mikuláš 2003 009127 Univerzitní sportovní klub Praha 9           9
 Rouča Samuel 2002 129002 TJ Šumperk z.s. 9           9
 Šindelář Jan 2002 039050 TJ Loko Plzeň 2     7     9
 Márová Zuzana 2001 030037 VS Tábor 9           9
 Fiala Jakub 2001 119018 UP Olomouc   9         9
 Rezek Tomáš 2001 023162 SK VS Č. Budějovice 9           9
 Bláha Petr 2000 039077 TJ Loko Plzeň 9           9
 Tichý Štěpán 2000 119200 UP Olomouc 9           9
 Skořepa Vojtěch 1999 024015 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2     7   9
 Šotola Karel 1997 116049 TJ Vodní Sporty Litovel         5 4 9
 Císařovský Petr 1977 091010 Klub Larse Heletága 8   1       9
 Hauck Marek 1977 045035 KVS Hradec Králové   9         9
 Halašková Petra 1974 119019 UP Olomouc 1     8     9
 Jarolímek Otta 1961 062006 TJ Turnov 4     5     9
 Lagnerová Jana 1959 026010 SK Domeček Soběslav 6     3     9
376.Jurajdová Veronika 2007 128007 Vodní sporty Desná 8           8
 Klimeš Vít 2007 014034 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Pollert Jonáš 2007 009113 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Jurajdová Simona 2007 128006 Vodní sporty Desná 8           8
 Babouček Antonín 2007 009069 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Kutek Michal 2006 009073 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Bačina Jan 2006 043001 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6   2       8
 Štěpánková Julie 2006 045033 KVS Hradec Králové 6 2         8
 Štěpánková Stella 2006 045034 KVS Hradec Králové 6 2         8
 Beránek Tomáš 2006 063061 SK Týniště nad Orlicí 2     6     8
 Horáková Ela 2006 009109 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Burger Jáchym 2006 009050 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Hluchý Vilém 2006 011045 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Novosad Jonáš 2006 024049 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4 4         8
 Brambora Ondřej 2005 014077 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Ondruš Mario 2005 009133 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Stolín Adam 2005 060046 Loko Trutnov 4 3   1     8
 Tkadlecová Kateřina 2005 014076 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 8           8
 Bízek Marek 2005 011026 KK Brandýs nad Labem 8           8
 Drábek Matyáš 2005 045022 KVS Hradec Králové   8         8
 Strasser Marek 2004 052025 TJ Loko Žatec 8           8
 Kudrna Josef 2004 012073 DUKLA Brandýs 8           8
 Doležal Filip 2004 133023 SK Veselí nad Moravou 6     2     8
 Venc Štěpán 2004 012066 DUKLA Brandýs 8           8
 Rolenc Jakub 2004 133025 SK Veselí nad Moravou 6     2     8
 Veselý Ondřej 2004 057054 TJ Syntesia Pardubice   2     6   8
 Zeman Šimon 2004 133127 SK Veselí nad Moravou 6     2     8
 Fencl Jáchym 2003 057087 TJ Syntesia Pardubice       1 7   8
 Houšková Kateřina 2003 043014 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 8           8
 Lhota Kryštof 2002 009106 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Nováková Karolína 2002 052036 TJ Loko Žatec 8           8
 Malý Filip 2002 027031 Otava Strakonice 6 2         8
 Weisl Martin 2002 009104 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Urbánek Matyáš 2002 009118 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Beková Kateřina 2002 012038 DUKLA Brandýs 8           8
 Lerch Eduard 2002 012072 DUKLA Brandýs   8         8
 Karlíková Barbora 2002 012069 DUKLA Brandýs 8           8
 Ulitzka Oliver 2002 121003 KK Opava   8         8
 Pšenička Václav 2001 017022 KK Rakovník 4 4         8
 Koláček Petr 2001 012070 DUKLA Brandýs 2 6         8
 Zelenková Barbora 2001 060058 Loko Trutnov 6 2         8
 Nedvěd Matěj 2001 001123 Bohemians Praha       8     8
 Strasserová Bára 2001 052011 TJ Loko Žatec 6   2       8
 Heger Vojtěch 2000 012019 DUKLA Brandýs   8         8
 Novotný Petr 2000 119097 UP Olomouc   8         8
 Vavrla Adam 2000 121063 KK Opava 6 2         8
 Kyzlík Milan 1999 049018 Klub Kanoistika Roudnice n.L.       8     8
 Kaminský Jan 1999 009017 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Žížala Josef 1999 009085 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Příhoda Matouš 1998 009082 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Lerch Adam 1998 012031 DUKLA Brandýs   8         8
 Heger Tomáš 1998 012014 DUKLA Brandýs   8         8
 Dušková Kateřina 1998 009070 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Matějka Michael 1997 009077 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Zvolánek Jan 1995 023040 SK VS Č. Budějovice 4     4     8
 Slanina Vladimír 1994 052028 TJ Loko Žatec         6 2 8
 Pešek Michal 1992 014029 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   8         8
 Říha Martin 1992 009152 Univerzitní sportovní klub Praha   8         8
 Habich Bohumil 1991 030003 VS Tábor   4 4       8
 Polesná Jitka 1990 039058 TJ Loko Plzeň 4   2 2     8
 Chmátal Petr 1990 009165 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Hrobský Milan 1983 097014 Raft klub Trója   8         8
 Bačáková Radka 1983 009101 Univerzitní sportovní klub Praha 8           8
 Lisický David 1981 119020 UP Olomouc         2 6 8
 Hek Jan 1979 049013 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 8           8
 Rašek Michal 1977 012030 DUKLA Brandýs   8         8
 Jančar Filip 1976 077018 Kotva Bráník 8           8
 Rubín Daniel 1975 012032 DUKLA Brandýs 6 2         8
 Knebel Robert 1971 119035 UP Olomouc       8     8
 Slanina Vladimír 1969 052035 TJ Loko Žatec         4 4 8
 Pšenička Luděk 1960 017026 KK Rakovník 4 4         8
 Krofta Zdeněk 1959 030045 VS Tábor   8         8
 Hák Jiří 1952 060002 Loko Trutnov   6 2       8
 Nedvídek František 1944 053011 TJ Dvůr Králové 4 2 2       8
450.Stropek Tobiáš 2007 121007 KK Opava 7           7
 Šafaříková Alena 2006 024098 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3     3   1 7
 Riantová Marie 2006 030068 VS Tábor 5   2       7
 Bandas Matěj 2006 011069 KK Brandýs nad Labem 7           7
 Bláha Vojtěch 2006 118021 VK Tzunami Ostrava 7           7
 Lžičař David 2004 009046 Univerzitní sportovní klub Praha 7           7
 Vodrážka Matěj 2004 059049 TJ Semily 4     3     7
 Vácha Marek 2003 129037 TJ Šumperk z.s. 7           7
 Smilek Jiří 2003 132005 TJ Valašské Meziříčí         5 2 7
 Horal Vojtěch 2002 046079 Delfín Jablonec 7           7
 Tesař Vojtěch 2002 023077 SK VS Č. Budějovice 7           7
 Vácha Ondřej 2001 129010 TJ Šumperk z.s. 7           7
 Šanda Petr 2000 019022 BS Vlašim 7           7
 Stránský Dominik 1999 010026 SK VS Karbo Benátky 7           7
 Lhota Matyáš 1999 009081 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Bayerová Barbora 1998 001124 Bohemians Praha       6 1   7
 Nachtigal Jiří 1997 020008 Sportclub 80 Chomutov z.s.       7     7
 Větrovský Jan 1997 009038 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Pexa Jakub 1994 009037 Univerzitní sportovní klub Praha   7         7
 Pavlík Radek 1992 108033 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.         7   7
 Jáně Jakub 1990 012023 DUKLA Brandýs   5 2       7
 Maslaňák Tomáš 1990 012002 DUKLA Brandýs 7           7
 Jáně Michal 1986 012039 DUKLA Brandýs   7         7
 Jícha Dušan 1982 080008 TJ Sokol Písek   7         7
 Šrámek Michal 1982 012068 DUKLA Brandýs     6   1   7
 Mrůzek David 1976 012010 DUKLA Brandýs 5 2         7
 Keš Miroslav 1967 026020 SK Domeček Soběslav   7         7
 Režňák Ladislav 1966 103034 Kanoe Klub Spoj Brno         4 3 7
478.Kočířová Valentýna 2008 119208 UP Olomouc     6       6
 Zeman Jakub 2007 133017 SK Veselí nad Moravou 6           6
 Kápka Kryštof 2007 118027 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Vosmek Jáchym 2007 064039 SKK Vysoké Mýto 2     4     6
 Synek Přemysl 2007 052060 TJ Loko Žatec 6           6
 Kvapil Ondřej 2007 064040 SKK Vysoké Mýto 2     4     6
 Hanuš Jakub 2007 017046 KK Rakovník 6           6
 Heger Jonáš 2006 045021 KVS Hradec Králové 2 4         6
 Milyan Daniel 2006 052022 TJ Loko Žatec 6           6
 Štolfa Filip 2006 118029 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Vraný Matěj 2006 009087 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Tůmová Veronika 2006 034027 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Šustr Vojtěch 2006 014075 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Srpová Stela 2006 118011 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Novotný Ondřej 2005 049069 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 6           6
 Škop Jáchym 2005 027017 Otava Strakonice 6           6
 Kvíčala Matyáš 2005 062022 TJ Turnov 4     2     6
 Kuchař Antonín 2005 011057 KK Brandýs nad Labem 6           6
 Polášek Martin 2005 133034 SK Veselí nad Moravou 6           6
 FEDCHENKO Karina 2004 000000 Russia 4 2         6
 Chochola Ondřej 2004 014078 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Součková Lucie 2004 045024 KVS Hradec Králové 6           6
 Pechlátová Nikola 2004 042041 Klub vodních sportů Sušice z.s. 6           6
 Bednářová Markéta 2004 043005 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 6           6
 Kindl Ferdinand 2004 009039 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Egert Tomáš 2004 017003 KK Rakovník 6           6
 Postuwka Patrik 2003 118033 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Táborský Jan 2003 066027 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4   2       6
 Olšár Petr 2003 118003 VK Tzunami Ostrava 6           6
 Suk Jakub 2002 060053 Loko Trutnov 6           6
 Veselá Veronika 2002 057091 TJ Syntesia Pardubice 2     2   2 6
 Gürtler Adam 2001 009143 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Řezník Vít 2001 129017 TJ Šumperk z.s. 2         4 6
 Plachý Vojtěch 2001 112045 VK Kroměříž 4     2     6
 Šorel Martin 2001 012018 DUKLA Brandýs 6           6
 Ruffer Matěj 1999 057005 TJ Syntesia Pardubice         6   6
 Vejvoda Vojtěch 1999 017042 KK Rakovník 6           6
 Chaloupka Václav 1998 009147 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Mrázková Mária 1996 121037 KK Opava 6           6
 Binčík Petr 1994 012059 DUKLA Brandýs 6           6
 Martinka Antonín 1993 112028 VK Kroměříž 2     4     6
 Hála Richard 1992 119150 UP Olomouc       6     6
 Jančová Monika 1992 012047 DUKLA Brandýs   6         6
 Cvikl Ondřej 1992 009044 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Karlovský Ondřej 1991 012022 DUKLA Brandýs   2 4       6
 Kašpar Jonáš 1991 012024 DUKLA Brandýs   2 4       6
 Dupal Jiří 1991 119147 UP Olomouc 6           6
 Vojtová Veronika 1990 009013 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Boháč Robert 1989 118051 VK Tzunami Ostrava 4   2       6
 Žák Jiří 1986 121040 KK Opava 6           6
 Leskovjan Martin 1986 007016 Technika Praha   6         6
 Hilgert Luboš 1986 012001 DUKLA Brandýs 6           6
 Vandasová Lenka 1985 026004 SK Domeček Soběslav 2         4 6
 Havlíčková Kateřina 1985 009031 Univerzitní sportovní klub Praha 1 5         6
 Gebas Vítězslav 1984 009032 Univerzitní sportovní klub Praha   6         6
 Bílý Petr 1981 009006 Univerzitní sportovní klub Praha 6           6
 Polívka Radek 1980 055020 Sk VS Slávia Hradec Králové       6     6
 Tomeček Petr 1978 133031 SK Veselí nad Moravou 6           6
 Kulhánek Jan 1978 046012 Delfín Jablonec 4   2       6
 Kyrián Luděk 1978 023063 SK VS Č. Budějovice 6           6
 Haucková Ilona 1978 045036 KVS Hradec Králové 6           6
 Marek Aleš 1978 060030 Loko Trutnov       6     6
 Cuc Michal 1977 007007 Technika Praha   6         6
 Kvapil Martin 1976 035009 TJ Slavia K. Vary   6         6
 Pazourek Pavel 1976 076004 TJ Jiskra Bechyně 2     4     6
 Prell Pavel 1976 014017 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Záruba Martin 1974 053026 TJ Dvůr Králové 6           6
 Kotek Miloš 1974 030010 VS Tábor   2     4   6
 Stratil Michal 1973 116027 TJ Vodní Sporty Litovel 4     2     6
 Rousková Kateřina 1973 121034 KK Opava 6           6
 Tůma Martin 1972 034026 TJ SK Hubertus KV 6           6
 Jindrák Petr 1969 007041 Technika Praha 2   2     2 6
 Rousek Martin 1965 121024 KK Opava 6           6
 Machuta Zdeněk 1964 014054 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 6           6
 Schreiber Zbyněk 1963 128030 Vodní sporty Desná   6         6
 Keller Miloslav 1962 030009 VS Tábor   6         6
 Chod Václav 1961 033001 VS Blovice 6           6
 Benhák Jiří 1956 046031 Delfín Jablonec 2 2 2       6
 Procházka Miloš 1954 034036 TJ SK Hubertus KV 6           6
557.Baar Dominik 2007 121061 KK Opava 5           5
 Kupka Lukáš 2007 118026 VK Tzunami Ostrava 3 2         5
 Hotový Václav 2006 023057 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Novotný Štěpán 2006 059024 TJ Semily 3     2     5
 Druska Vojta 2006 023021 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Čamek David 2006 116084 TJ Vodní Sporty Litovel 5           5
 Sedlařík Adam 2005 014073 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Pokorný Ctibor 2005 024044 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2   2 1     5
 Bombic Erik 2005 023079 SK VS Č. Budějovice 5           5
 Rifler Petr 2004 135056 Vodní sporty Zábřeh 5           5
 Burgerová Ester 2004 009179 Univerzitní sportovní klub Praha 5           5
 Jeřábek Tomáš 2004 011073 KK Brandýs nad Labem 5           5
 Chromá Nikol 2004 119224 UP Olomouc 5           5
 Budák David 2003 047010 TJ DNT VS Kadaň 5           5
 Procházka Josef 2002 012046 DUKLA Brandýs 5           5
 Raděj Tomáš 2002 188001 Raft team H2O Jeseník 2   3       5
 Sadílková Lucie 2002 057040 TJ Syntesia Pardubice       3   2 5
 Střecha Jan 2001 108042 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 2     3     5
 Dimovová Viktorie 2000 116081 TJ Vodní Sporty Litovel       5     5
 Korbelář David 1999 039006 TJ Loko Plzeň 5           5
 Novotný Jan 1998 119105 UP Olomouc   5         5
 Bouzek Filip 1992 042024 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4   1       5
 Fusek Radomír 1990 132040 TJ Valašské Meziříčí   5         5
 Dolista Jan 1987 014005 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 5           5
 Kabrhel Václav 1983 119060 UP Olomouc 5           5
 Havlíček Jan 1982 009021 Univerzitní sportovní klub Praha   5         5
 Odvárko Michael 1979 012058 DUKLA Brandýs       5     5
 Bureš Jan 1978 042062 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2   2 1     5
 Svoboda Zdeněk 1970 115001 VS Lipník nad Bečvou 5           5
 Kučera Tomáš 1970 097021 Raft klub Trója   5         5
 Hilgertová Štěpánka 1968 012008 DUKLA Brandýs 5           5
 Hořínek Jaroslav 1963 116009 TJ Vodní Sporty Litovel         3 2 5
 Kraus Václav 1961 038004 TJ ČSAD Plzeň 5           5
 Vondra Václav 1957 027020 Otava Strakonice 5           5
591.Kvapil Matěj 2009 035017 TJ Slavia K. Vary 2 2         4
 Konvalinka Ondřej 2007 057028 TJ Syntesia Pardubice 1     2 1   4
 Nová Eliška 2007 057094 TJ Syntesia Pardubice 2     2     4
 Baar Patrik 2007 121015 KK Opava 4           4
 Milotová Dora 2007 001120 Bohemians Praha 2     2     4
 Kočička Patrik 2007 030075 VS Tábor 4           4
 Škop Jan 2007 027016 Otava Strakonice 4           4
 Pechlát Adam 2007 042018 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 2         4
 Konečná Eliška 2006 135053 Vodní sporty Zábřeh 4           4
 Saip Ondřej 2006 001073 Bohemians Praha 3     1     4
 Čermák Jan 2006 057050 TJ Syntesia Pardubice       2 2   4
 Procházka Jiří 2006 001126 Bohemians Praha 4           4
 Kolář Jakub 2006 023058 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Haviárová Zuzana 2005 061035 SK Třebechovice 4           4
 Saifrtová Magdalena 2005 049009 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Benda Jan 2005 049006 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Jahna Ondřej 2005 061007 SK Třebechovice 4           4
 Ručková Adéla 2004 188009 Raft team H2O Jeseník 2   2       4
 Taraba Matyáš 2004 011070 KK Brandýs nad Labem 4           4
 Sopek Milan 2004 042010 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 PLESCHKOVA Daria 2004 000000 Russia 2 2         4
 Krbec Ondřej 2004 066023 Vodácký oddíl Horšovský Týn 4           4
 Novák Matěj 2004 030039 VS Tábor 4           4
 Škardová Barbora 2003 011056 KK Brandýs nad Labem       4     4
 Koudelka Samson 2002 024011 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     2     4
 Turčinová Anna 2002 034013 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Martin Václav 2002 001074 Bohemians Praha 4           4
 Rozsypal Filip 2002 116104 TJ Vodní Sporty Litovel 4           4
 Sklenář Jindřich 2002 039016 TJ Loko Plzeň 1     3     4
 Plášilová Anežka 2002 057064 TJ Syntesia Pardubice       4     4
 Doležal Tomáš 2002 133022 SK Veselí nad Moravou 4           4
 Hrušková Klára 2001 121026 KK Opava 4           4
 Ježek Ondřej 2001 188006 Raft team H2O Jeseník 2   2       4
 Klement Maxim 2001 049019 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Keprtová Markéta 2001 045028 KVS Hradec Králové 4           4
 Hlobil Josef 2001 062003 TJ Turnov 2     2     4
 Bauerová Markéta 2001 024058 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1   1 4
 Raška Tomáš 2001 009080 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Kotěra Matouš 2000 057046 TJ Syntesia Pardubice       1 2 1 4
 Hricová Adéla 1999 119158 UP Olomouc 4           4
 Mílová Terezie 1998 060037 Loko Trutnov   4         4
 Mrůzek Vojta 1998 012057 DUKLA Brandýs     4       4
 Konečný Daniel 1997 112001 VK Kroměříž 2     2     4
 Maikranz Alexandr 1997 012042 DUKLA Brandýs 4           4
 Hilgertová Amálie 1997 009024 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Foltysová Sabina 1996 009182 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Rohan Lukáš 1995 009068 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Hošek Ondřej 1995 103020 Kanoe Klub Spoj Brno 4           4
 Raška Jan 1995 009026 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Čapáková Eliška 1995 116072 TJ Vodní Sporty Litovel       4     4
 Valíková Barbora 1994 012063 DUKLA Brandýs 4           4
 Jelínek Šimon 1994 001018 Bohemians Praha         2 2 4
 Pospíchal Radek 1994 023039 SK VS Č. Budějovice     4       4
 Svoboda Adam 1994 009056 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Petříček Vojtěch 1994 052072 TJ Loko Žatec 4           4
 Prskavec Jiří 1993 009162 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Šupolík Luboš 1992 014025 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2   2       4
 Medřický Ludvík 1992 009043 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Zimová Marie 1992 049030 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Jordán František 1991 012020 DUKLA Brandýs   4         4
 Hochheim Kristýna 1991 001033 Bohemians Praha 4           4
 Volák Jaroslav 1990 048068 TJ Ohře Klášterec     4       4
 Tunka Ondřej 1990 009055 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Zajíc Ondřej 1990 049047 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 4           4
 Ligurský Ivo 1990 112046 VK Kroměříž       4     4
 Heger Mikuláš 1990 017036 KK Rakovník 2   2       4
 Rubint Martin 1990 112030 VK Kroměříž         4   4
 Kudějová Kateřina 1990 009150 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Ornst Zdeněk 1990 012036 DUKLA Brandýs 4           4
 Ornstová Eva 1989 012045 DUKLA Brandýs 4           4
 Přindiš Vít 1989 009091 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Rak Tomáš 1989 012029 DUKLA Brandýs   4         4
 Forejtová Andrea 1988 024007 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Potužák Jan 1988 042032 Klub vodních sportů Sušice z.s. 4           4
 Mrskočová Jana 1988 060060 Loko Trutnov 2   2       4
 Měchura Jiří 1987 061020 SK Třebechovice 4           4
 Foukal Pavel 1987 012044 DUKLA Brandýs   4         4
 Hradilek Vavřinec 1987 009042 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Buchtel Michal 1986 009053 Univerzitní sportovní klub Praha 4           4
 Suchý Matěj 1986 012009 DUKLA Brandýs     4       4
 Zárubová Michaela 1986 053008 TJ Dvůr Králové 4           4
 Koplík Tomáš 1986 009160 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Vácha Viktor 1985 017056 KK Rakovník   4         4
 Tatíček Miroslav 1985 057049 TJ Syntesia Pardubice   2     2   4
 Uncajtík Lukáš 1984 057059 TJ Syntesia Pardubice         2 2 4
 Merenus Jan 1983 043035 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2 2       4
 Moštěk Ondřej 1982 060042 Loko Trutnov   2 2       4
 Hradílek Václav 1982 009014 Univerzitní sportovní klub Praha     4       4
 Řejha Jiří 1981 014048 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Marek Lukáš 1980 060039 Loko Trutnov 4           4
 Lepíková Markéta 1979 034007 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Suchý Ondřej 1979 012049 DUKLA Brandýs     4       4
 Marková Jitka 1978 060027 Loko Trutnov 4           4
 Velenovský Jiří 1978 030072 VS Tábor 4           4
 Mašek Jan 1978 009033 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Krejčí Hynek 1978 065026 TJ Permon Roztoky 2   2       4
 Míka Viktor 1977 008016 SK Žižkov 2 2         4
 Černá Lucie 1977 047013 TJ DNT VS Kadaň 4           4
 Konvalinková Irena 1977 057042 TJ Syntesia Pardubice 2     2     4
 Němec Aleš 1976 047015 TJ DNT VS Kadaň 3 1         4
 Jiras Marek 1976 009095 Univerzitní sportovní klub Praha   2 2       4
 Ježek Stanislav 1976 009035 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Lepík Filip 1976 034017 TJ SK Hubertus KV 4           4
 Toncar Martin 1975 023113 SK VS Č. Budějovice 4           4
 Hric Vítězslav 1974 119025 UP Olomouc   3 1       4
 Nováková Marcela 1974 030070 VS Tábor 4           4
 Veniger Jiří 1973 064023 SKK Vysoké Mýto 2     2     4
 Bačina Jan 1973 043056 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   4         4
 Pazourek Jan 1973 076003 TJ Jiskra Bechyně 1     3     4
 Kremr Patrik 1972 009108 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Martin Václav 1971 001027 Bohemians Praha 4           4
 Pollert Jaroslav 1971 009060 Univerzitní sportovní klub Praha   4         4
 Milyán Daniel 1971 052012 TJ Loko Žatec 4           4
 Kvíčala Čestmír 1970 062031 TJ Turnov 4           4
 Mornštejn Roman 1969 001128 Bohemians Praha         2 2 4
 Hajský Stanislav 1969 059016 TJ Semily 1 1     2   4
 Vavrla Dušan 1969 118001 VK Tzunami Ostrava     4       4
 Miller Jan 1968 062010 TJ Turnov   4         4
 Větrovský Jiří 1966 095002 Sport Zbraslav   4         4
 Těhle Zbyněk 1964 050022 SK Štětí 2 2         4
 Novák Jindřich 1964 014021 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 4           4
 Mulač Oldřich 1961 034020 TJ SK Hubertus KV   3 1       4
 Kuna Alois 1960 023059 SK VS Č. Budějovice   4         4
 Holý Jiří 1957 017007 KK Rakovník     4       4
 Winter Eduard 1956 046026 Delfín Jablonec 4           4
 Pártl Mirek 1954 024018 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 4           4
 Dodal Jan 1953 001008 Bohemians Praha 3     1     4
 Kulhánek Josef 1951 046010 Delfín Jablonec 4           4
 Lepík Vlastimil 1950 034018 TJ SK Hubertus KV 4           4
720.Marousková Tereza 2009 119177 UP Olomouc     3       3
 Novák Tobiáš 2008 119182 UP Olomouc     3       3
 Stolín Antonín 2008 060059 Loko Trutnov   3         3
 Ruffer Jakub 2007 057099 TJ Syntesia Pardubice       2   1 3
 Linhartová Nela 2007 119219 UP Olomouc 3           3
 Žatecká Taťána 2007 065014 TJ Permon Roztoky 3           3
 Makarov Lukáš 2006 057085 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Hrdá Kateřina 2006 057021 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Bareš Vojtěch 2006 057066 TJ Syntesia Pardubice       2 1   3
 Vrbata Štěpán 2006 057101 TJ Syntesia Pardubice 2     1     3
 Tureček Ondřej 2005 060071 Loko Trutnov 3           3
 Manas Adam 2004 047012 TJ DNT VS Kadaň 3           3
 Jahoda Jakub 2004 009002 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Vaculík Daniel 2004 119223 UP Olomouc 3           3
 Reichl Jakub 2003 057017 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Berka Štěpán 2002 116069 TJ Vodní Sporty Litovel 3           3
 Landsmanová Lucie 2002 057006 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Stehlík Alexander 2002 060065 Loko Trutnov       3     3
 Linhart Matyáš 2002 057034 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Jenček Michal 2002 057032 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Drastich Pavel 2002 188004 Raft team H2O Jeseník 2   1       3
 Jakl Vincent 2001 009009 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Kašpar Lukáš 2001 057026 TJ Syntesia Pardubice       1 2   3
 Konvalinka Jindřich 2000 057029 TJ Syntesia Pardubice       1 1 1 3
 Koudelka Tomáš 2000 024036 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2     1     3
 Štercl Vít 1999 012056 DUKLA Brandýs 3           3
 Krč Ladislav 1999 012016 DUKLA Brandýs       3     3
 Petřík Matouš 1997 009030 Univerzitní sportovní klub Praha 3           3
 Mrůzek Jakub 1995 121073 KK Opava   3         3
 Habich Karel 1994 030031 VS Tábor   3         3
 Kočí Martin 1991 048081 TJ Ohře Klášterec   1 2       3
 Kubát Zdeněk 1991 036024 Kanoistický klub Klatovy z.s. 3           3
 Kudějová Kristýna 1988 014053 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3           3
 Malý Vojtěch 1986 009098 Univerzitní sportovní klub Praha   3         3
 Jeremiaš Jan 1985 061008 SK Třebechovice 3           3
 Kubričan Lukáš 1984 012028 DUKLA Brandýs 3           3
 Vorlová Darina 1984 057053 TJ Syntesia Pardubice 1 2         3
 Pešta Jan 1981 078014 Lužnice Tábor   3         3
 Veselá Linda 1980 007035 Technika Praha 3           3
 Novotný Tomáš 1978 057031 TJ Syntesia Pardubice       3     3
 Zifčák Štefan 1977 023034 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Babíček Šimon 1977 116026 TJ Vodní Sporty Litovel       3     3
 Čamek Petr 1977 116004 TJ Vodní Sporty Litovel 3           3
 Mrůzek Kamil 1977 012007 DUKLA Brandýs       3     3
 Mulač Viktor 1975 023028 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Vyhnánek Jiří 1974 007034 Technika Praha 3           3
 Svítil Vladan 1974 185006 KK Postřelmov   3         3
 Lacinová Leona 1974 059008 TJ Semily 1     2     3
 Hojda Ladislav 1973 066002 Vodácký oddíl Horšovský Týn   3         3
 Stanovský Tomáš 1972 023052 SK VS Č. Budějovice 3           3
 Řeháková Dana 1970 059045 TJ Semily 3           3
 Peterka Vít 1969 017025 KK Rakovník   1 2       3
 Žatecký Jiří 1969 065008 TJ Permon Roztoky 3           3
 Tykalová Jana 1968 048072 TJ Ohře Klášterec 1     2     3
 Míl Pavel 1967 060038 Loko Trutnov   3         3
 Klimuškin Pavel 1964 077003 Kotva Bráník     3       3
 Měchura Jiří 1954 061019 SK Třebechovice 3           3
 Doležal Vilém 1951 081010 SK Jihlava           3 3
 Polívka Karel 1945 055021 Sk VS Slávia Hradec Králové 3           3
 Grossmann Zdeněk 1939 024005 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 1     2     3
780.Kopeček Jakub 2011 030012 VS Tábor 2           2
 Cardoselli Lukas 2010 001125 Bohemians Praha 2           2
 Riant Antonín 2010 030040 VS Tábor 2           2
 Kolman Vít 2010 001127 Bohemians Praha 2           2
 Sýkora Ondřej 2010 001108 Bohemians Praha 2           2
 Táborský Vojtěch 2010 066028 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Fabian František 2009 118018 VK Tzunami Ostrava     2       2
 Pinkava Matyáš 2009 009072 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Honzík Jáchym 2009 027052 Otava Strakonice 2           2
 Horák David 2009 009005 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Šrétrová Štěpánka 2009 014018 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Indruchová Zuzana 2009 045011 KVS Hradec Králové     2       2
 Martin Jakub 2009 001107 Bohemians Praha 2           2
 Langer Filip 2009 009071 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Indruch Tomáš 2008 045002 KVS Hradec Králové   2         2
 Lepíková Barbora 2008 034008 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Šafařík Pavel 2008 024037 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Petřík Marek 2008 009088 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pluta Adam 2008 001109 Bohemians Praha 2           2
 Petriková Barbora 2008 052046 TJ Loko Žatec 2           2
 Uhlík Jan 2008 076028 TJ Jiskra Bechyně 2           2
 Velenovský Vojta 2008 030074 VS Tábor 2           2
 Kliment Tomáš 2008 066012 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Riantová Anežka 2008 030067 VS Tábor 2           2
 Šimáková Anna 2008 023065 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Samek Petr 2008 061004 SK Třebechovice 2           2
 Kvasnička Matěj 2008 066026 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2           2
 Král Matěj 2008 009047 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Plocek Matyáš Jan 2008 023064 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Beierová Běta 2008 060063 Loko Trutnov 1   1       2
 Hanzel Jáchym 2008 039039 TJ Loko Plzeň 2           2
 Plas Tobiáš 2008 009093 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Pokorný Šimon 2007 046025 Delfín Jablonec 2           2
 GILEV Kirill 2007 000000 Russia 2           2
 Pleštil Šimon 2007 059025 TJ Semily 2           2
 Pokorný Lukáš 2007 046027 Delfín Jablonec 2           2
 Halberštát Jakub 2007 057096 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Trefný Vojtěch 2007 001134 Bohemians Praha       2     2
 Sakalová Magdaléna 2007 014082 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Sakalová Markéta 2007 014081 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Lhoták Jakub 2007 062024 TJ Turnov 2           2
 Grombíř Konstantin 2007 057095 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Mikel Jakub 2007 132048 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 Chocholová Veronika 2007 014079 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Zuna Viilém 2007 059052 TJ Semily 2           2
 Muk Matěj 2007 062035 TJ Turnov 2           2
 Dorničák Maxim 2007 103029 Kanoe Klub Spoj Brno 2           2
 Kaplický Jindřich 2007 011016 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Číž Jan 2007 132047 TJ Valašské Meziříčí           2 2
 Hrňák Šimon 2007 014064 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Čekal Josef 2007 042028 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Nekolná Žofie 2006 011034 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Havel Tomáš 2006 001133 Bohemians Praha       2     2
 Vintrlík Daniel 2006 062036 TJ Turnov 2           2
 Nahodil Václav 2006 011081 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Nekvindová Anna 2006 057037 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Pilař Vít 2006 057068 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Hubačík Josef 2006 059029 TJ Semily 2           2
 Zimová Majdalena 2006 057089 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 CHERKASOV Maksim 2006 000000 Russia   2         2
 Slavík Daniel 2006 059026 TJ Semily 2           2
 Pollert Antonín 2006 009022 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Lejsek Bruno 2006 057097 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Kotěra Vojtěch 2006 057035 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Florián Jindřich 2006 060072 Loko Trutnov       2     2
 Zvolský Kristián 2006 009161 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Voral David 2005 057057 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Muk Jan 2005 062018 TJ Turnov 2           2
 Schiff Tomáš 2005 011077 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Štercl Dominik 2005 011043 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Hrůza Jan 2005 112016 VK Kroměříž 2           2
 Trač Matyáš 2004 121050 KK Opava 2           2
 Westfal Mattias 2004 014094 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Tichý Tomáš 2004 059028 TJ Semily 2           2
 Salák Petr 2004 033004 VS Blovice 2           2
 Švagr Robin 2004 063001 SK Týniště nad Orlicí       2     2
 Dragonová Adéla 2004 121028 KK Opava 2           2
 Pilař Jan 2004 057067 TJ Syntesia Pardubice       1   1 2
 Petr Lukáš 2004 011048 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Mojžíš Matyáš 2004 014062 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Bolech Jakub 2004 057041 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Zíková Andrea 2004 030062 VS Tábor 2           2
 Novotný Adam 2003 057012 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Ducháčová Klára 2003 057016 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Nekvinda Ivo 2003 057061 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Svatoš Ondřej 2003 057030 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Dvořák Daniel 2003 043010 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Tun Marek 2003 059027 TJ Semily 2           2
 Kotěrová Terezka 2002 057079 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Ručka Vítězslav 2002 188008 Raft team H2O Jeseník 1   1       2
 Novotná Mariána 2002 057048 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Havránek Jakub 2002 049064 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Brejcha Jaroslav 2002 047021 TJ DNT VS Kadaň 2           2
 Daneková Jana 2002 034014 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Drášilová Karolína 2002 057001 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 Fuchs Matouš 2002 046042 Delfín Jablonec 1   1       2
 Zemen Tomáš 2001 057018 TJ Syntesia Pardubice       1 1   2
 JAHODA Martin 2001 000000 USK Pha 2           2
 Novák Kuba 2001 057013 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Čížek Matěj 2001 188003 Raft team H2O Jeseník 1   1       2
 Nesnídal Radek 2000 052027 TJ Loko Žatec 2           2
 Šulc Karel 2000 011017 KK Brandýs nad Labem 2           2
 Ženka Martin 2000 057081 TJ Syntesia Pardubice           2 2
 Študlar Patrik 1999 024061 SK Vltava Č. Krumlov z.s.   2         2
 Pšeničková Jana 1998 017023 KK Rakovník 2           2
 Rousková Martina 1998 121039 KK Opava 2           2
 Habich Tomáš 1997 030061 VS Tábor   2         2
 Miller Jan 1997 062001 TJ Turnov 1 1         2
 Košárková Barbora 1996 121056 KK Opava   2         2
 Krejčíř Dominik 1996 103032 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Haislar Ondřej 1996 135043 Vodní sporty Zábřeh 2           2
 Klimuškin Šimon 1995 077014 Kotva Bráník 2           2
 Choutka Jan 1995 045015 KVS Hradec Králové   2         2
 Jarolímek Josef 1995 062007 TJ Turnov 2           2
 Paďourová Klára 1994 039013 TJ Loko Plzeň       2     2
 HARRAGUERRI Anna Maria 1994 000000 USA 2           2
 Buriánková Anežka 1994 059011 TJ Semily 2           2
 Šťastný Filip 1994 057020 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Smolka Ondřej 1994 001037 Bohemians Praha       2     2
 Šedivý Jakub 1994 043029 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Jarešová Kristýna 1994 060041 Loko Trutnov     2       2
 Vrba Vojtěch 1994 055010 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Martinková Blanka 1994 112049 VK Kroměříž 2           2
 LOKKEM Zach 1994 000000 USA   2         2
 FRANČEŠKIN Maks 1993 000000 SLO       2     2
 Zástěrová Pavlína 1993 012012 DUKLA Brandýs 2           2
 Heger Kryštof 1992 017037 KK Rakovník 2           2
 Jordánová Pavlína 1992 103064 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Šindler Marek 1992 012025 DUKLA Brandýs   2         2
 Popovičová Žaneta 1992 030026 VS Tábor     2       2
 Barešová Kateřina 1991 000000 So Troja 2           2
 Vrzalová Veronika 1991 039012 TJ Loko Plzeň     2       2
 Krejčová Kristýna 1991 014040 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Bříza Václav 1990 036023 Kanoistický klub Klatovy z.s.     2       2
 Zýková Barbora 1990 014038 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Brychcí Petr 1990 070074 TJ Klub kanoistiky Železný Brod 2           2
 Brabcová Alžběta 1989 000000 So Troja 2           2
 Šedivá Kateřina 1989 043021 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Busta Jan 1989 009001 Univerzitní sportovní klub Praha   2         2
 Vozka Aleš 1989 042029 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Puškarčuk Aleš 1989 043015 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Kubát Jiří 1988 035024 TJ Slavia K. Vary 2           2
 Petr David 1987 115003 VS Lipník nad Bečvou 2           2
 Janů Petr 1987 024063 SK Vltava Č. Krumlov z.s.     1     1 2
 Švehla Jan 1987 024051 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Voves Ladislav 1985 014003 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Beneš Jindřich 1985 042001 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Hamák Lukáš 1985 042009 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Kozderka Pavel 1985 062017 TJ Turnov 2           2
 Davídek Tomáš 1985 024047 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       2     2
 Pokorná Iva 1985 023084 SK VS Č. Budějovice 2           2
 Adamec Jakub 1984 043024 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Procházková Pavla 1983 103011 Kanoe Klub Spoj Brno       2     2
 Volek Martin 1982 132027 TJ Valašské Meziříčí 2           2
 Vícha Lubomír 1982 115005 VS Lipník nad Bečvou 2           2
 Winter Jan 1982 046040 Delfín Jablonec 2           2
 Hammer Ivan 1981 043057 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Horyna Lukáš 1980 060011 Loko Trutnov 2           2
 Vejvoda Ondřej 1980 024050 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Kejklíček Tomáš 1980 057069 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Čvančara Václav 1980 043020 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.     2       2
 Fohl Ondřej 1979 014028 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Wendl Miloslav 1978 066011 Vodácký oddíl Horšovský Týn   2         2
 Veselý Matěj 1978 053024 TJ Dvůr Králové   1 1       2
 Bolehovská Iva 1978 060004 Loko Trutnov 2           2
 Polívka Karel 1978 055034 Sk VS Slávia Hradec Králové   2         2
 Stolín David 1978 060033 Loko Trutnov 2           2
 Veverková Zdenka 1977 039037 TJ Loko Plzeň       2     2
 Nováček Michal 1977 034025 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Pischek Jan 1977 057011 TJ Syntesia Pardubice         2   2
 Kysela David 1977 014024 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Hain Přemysl 1977 053028 TJ Dvůr Králové 2           2
 Smetánka Radek 1976 034022 TJ SK Hubertus KV   2         2
 Chuděj Zdeněk 1975 115004 VS Lipník nad Bečvou 2           2
 Jánský Pavel 1975 053013 TJ Dvůr Králové 2           2
 Vrbata Jaroslav 1975 057084 TJ Syntesia Pardubice       2     2
 Kuchař Jaromír 1974 053027 TJ Dvůr Králové 1 1         2
 Jára Leoš 1974 017041 KK Rakovník 2           2
 Pavelková Irena 1974 009059 Univerzitní sportovní klub Praha 2           2
 Bolehovský Jiří 1974 060026 Loko Trutnov   2         2
 Šenk Marek 1974 011020 KK Brandýs nad Labem     2       2
 Janda Zbyněk 1974 034011 TJ SK Hubertus KV 1 1         2
 Kohoutová Lenka 1974 017057 KK Rakovník 2           2
 Foltín Marek 1973 011010 KK Brandýs nad Labem   2         2
 Kolman Filip 1973 008022 SK Žižkov   2         2
 Šejvlová Lenka 1973 017002 KK Rakovník 2           2
 Brebta Vladimír 1972 046002 Delfín Jablonec 2           2
 Najman Martin 1972 014013 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2           2
 Pražák Radek 1972 078012 Lužnice Tábor 2           2
 Macek Jiří 1971 030041 VS Tábor   2         2
 Troch Petr 1971 053021 TJ Dvůr Králové 2           2
 Popovič Pavel 1971 030015 VS Tábor   2         2
 Galušková Anna 1970 042003 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Rouča Jaroslav 1970 129034 TJ Šumperk z.s. 2           2
 Čekal Josef 1970 048003 TJ Ohře Klášterec   2         2
 Beier Artur 1970 060001 Loko Trutnov   2         2
 Plachý Roman 1969 112026 VK Kroměříž   2         2
 Palouda Tomáš 1969 024021 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2           2
 Zummer Ondřej 1968 062023 TJ Turnov 2           2
 Ligurský Ivo 1968 112019 VK Kroměříž 2           2
 Nedvídek František 1968 053036 TJ Dvůr Králové   2         2
 Benda Libor 1966 049034 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2           2
 Šedivý Václav 1966 043022 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2           2
 Jarolímková Věra 1966 062012 TJ Turnov     2       2
 Galuška Vladislav 1965 042016 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Křišťan Martin 1964 063020 SK Týniště nad Orlicí 2           2
 Hájek Roman 1963 118032 VK Tzunami Ostrava 2           2
 Benešová Marie 1961 042012 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Neuwirth Josef 1961 034021 TJ SK Hubertus KV 2           2
 Koshelev Sergey 1960 042040 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2           2
 Kubátová Anna 1960 036009 Kanoistický klub Klatovy z.s. 2           2
 Kubát Jiří 1959 036007 Kanoistický klub Klatovy z.s.   2         2
 Tunka Zdeněk 1957 046023 Delfín Jablonec   2         2
 Šrámek Jaroslav 1957 043068 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.   2         2
 Heger Miroslav 1955 017038 KK Rakovník 2           2
 Krejčí Antonín 1955 014039 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   2         2
 Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh   2         2
 Svoboda Jan 1946 034046 TJ SK Hubertus KV 2           2
998.Bolehovský Oto 2011 060070 Loko Trutnov 1           1
 Seidl Marek 2010 001122 Bohemians Praha 1           1
 Kratochvíl Jakub 2009 119175 UP Olomouc     1       1
 Pelikán Martin 2009 001131 Bohemians Praha 1           1
 Vejvančický Pavel 2009 066019 Vodácký oddíl Horšovský Týn 1           1
 Jirasová Klára 2008 009041 Univerzitní sportovní klub Praha 1           1
 Přenosil Jakub 2007 046032 Delfín Jablonec 1           1
 Brázda Šimon 2007 108078 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 1           1
 Černý Vojtěch 2007 133030 SK Veselí nad Moravou 1           1
 Vaňková Štěpánka 2007 116105 TJ Vodní Sporty Litovel 1           1
 Jindráková Eliška 2007 007011 Technika Praha 1           1
 Todorov Oliver 2006 119210 UP Olomouc 1           1
 Štádlík Jiří 2005 049016 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 1           1
 Kadubec Matěj 2005 133035 SK Veselí nad Moravou 1           1
 Jandík Jan 2004 033002 VS Blovice 1           1
 Štembera Dominik 2004 078022 Lužnice Tábor 1           1
 Štembera Jakub 2004 078023 Lužnice Tábor 1           1
 Poznerová Magdaléna 2004 057078 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Pozner Jakub 2004 057052 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Školoudíková Hana 2004 057039 TJ Syntesia Pardubice       1     1
 Heinzová Bára 2003 119145 UP Olomouc   1         1
 Vyroubal Jakub 2002 188007 Raft team H2O Jeseník 1           1
 Školoudík Václav 2002 057063 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Chalupský Petr 2002 023090 SK VS Č. Budějovice 1           1
 Řehoř Jonáš 2002 057019 TJ Syntesia Pardubice         1   1
 Klein Pavel 2001 024053 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           1 1
 Kučerová Veronika 1999 024078 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Říha Jan 1996 061024 SK Třebechovice 1           1
 Peterka Adam 1996 017027 KK Rakovník 1           1
 Šrámek Ondřej 1994 042014 Klub vodních sportů Sušice z.s. 1           1
 Veselá Jitka 1991 036022 Kanoistický klub Klatovy z.s. 1           1
 Barešová Kateřina 1991 086001 Sokol Trója 1           1
 Brabcová Alžběta 1989 086002 Sokol Trója 1           1
 Vaněk Jiří 1987 014009 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky   1         1
 Weber Oldřich 1987 023133 SK VS Č. Budějovice   1         1
 Milyanová Andrea 1987 052081 TJ Loko Žatec 1           1
 Němec Lukáš 1985 119047 UP Olomouc 1           1
 Nováčková Michala 1984 010012 SK VS Karbo Benátky 1           1
 Pajmová Jana 1984 047003 TJ DNT VS Kadaň 1           1
 Brejcha Jan 1982 047020 TJ DNT VS Kadaň 1           1
 Chod David 1982 033014 VS Blovice   1         1
 Pivoňka Zdeněk 1982 066006 Vodácký oddíl Horšovský Týn   1         1
 Kubů Jiří 1981 064011 SKK Vysoké Mýto 1           1
 Suchý Jakub 1981 086003 Sokol Trója 1           1
 Kratochvílová Martina 1981 024070 SK Vltava Č. Krumlov z.s.           1 1
 Prchlík Michal 1981 078006 Lužnice Tábor 1           1
 Dolejš Martin 1980 034015 TJ SK Hubertus KV 1           1
 Kutý Tomáš 1979 116016 TJ Vodní Sporty Litovel 1           1
 Přibylová Karolina 1978 034016 TJ SK Hubertus KV 1           1
 Prchlík Jiří 1978 078005 Lužnice Tábor   1         1
 Šmoldasová Zuzana 1977 116109 TJ Vodní Sporty Litovel           1 1
 Kotrba Tomáš 1977 078003 Lužnice Tábor 1           1
 ZIFCAK STEFAN 1977 000000 Pinkston Panthers 1           1
 Beneš Petr 1975 091001 Klub Larse Heletága 1           1
 Grossmann Petr 1974 039047 TJ Loko Plzeň 1           1
 Dolejš Petr 1974 035007 TJ Slavia K. Vary 1           1
 Milyan Dušan 1973 052014 TJ Loko Žatec   1         1
 Kresl Ladislav 1972 024008 SK Vltava Č. Krumlov z.s.       1     1
 Šmoldas Radek 1967 116108 TJ Vodní Sporty Litovel           1 1
 Kašpar Martin 1967 008010 SK Žižkov     1       1
 Malík Martin 1965 000000 Hoste   1         1
 Kykal Ivan 1965 091011 Klub Larse Heletága     1       1
 Červenka Jaroslav 1964 034003 TJ SK Hubertus KV   1         1
 Zástěra Tomáš 1964 080002 TJ Sokol Písek       1     1
 Pražák Jan 1963 045020 KVS Hradec Králové 1           1
 Pultera Zbyněk 1958 129022 TJ Šumperk z.s. 1           1
 Jilma Ivan 1957 078001 Lužnice Tábor 1           1
 Moláček Petr 1956 030013 VS Tábor         1   1
 Poula Jan 1955 035012 TJ Slavia K. Vary   1         1
 Benhák Ladislav 1954 023002 SK VS Č. Budějovice     1       1
 Kratochvíl Vladimír 1948 119041 UP Olomouc 1           1
Typ závodu