vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2011, A tým

započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy, 07.05.2011
B - 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy, 08.05.2011
C - 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja, 14.05.2011
D - 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja, 15.05.2011

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha1 / 111 / 111 / 111 / 1133
2. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 94 / 72 / 927
3. Indruch Tomáš, 1976DUKLA Brandýs7 / 43 / 82 / 93 / 825
4. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs3 / 84 / 75 / 6-21
5. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha4 / 75 / 67 / 44 / 720
6. Karásek Petr, 1986Univerzitní sportovní klub Praha8 / 310 / 13 / 85 / 617
7. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs5 / 68 / 3-6 / 514
Foukal Pavel, 1987DUKLA Brandýs6 / 57 / 46 / 57 / 414
9. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 510 / 18 / 39
10. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha9 / 29 / 28 / 310 / 17
11. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs10 / 1--9 / 23
12. Hojda Jakub, 1993Vodácký oddíl Horšovský Týn--9 / 2-2

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 113 / 81 / 111 / 1133
2. Kašparová Anna, 1985Univerzitní sportovní klub Praha2 / 95 / 62 / 92 / 927
3. Jančová Monika, 1992SK VS Č. Budějovice4 / 71 / 115 / 64 / 725
4. Foltysová Denisa, 1993KK Opava3 / 84 / 73 / 83 / 824
5. Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha6 / 52 / 96 / 55 / 620
6. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec5 / 66 / 57 / 46 / 516
7. Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn--4 / 7-7

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Přinda Lukáš, 1980
Havlíček Jan, 1982
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 52 / 91 / 111 / 1131
2. Hradílek Václav, 1982
Sehnal Štěpán, 1985
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 119 / 25 / 63 / 825
Volf Jaroslav, 1979
Štěpánek Ondřej, 1979
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 93 / 83 / 84 / 725
Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 74 / 72 / 92 / 925
5. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
7 / 41 / 116 / 55 / 622
6. Pospíšil Jaroslav, 1973
Malý Vojtěch, 1986
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
3 / 87 / 48 / 37 / 416
Gotvald Robert, 1990
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8 / 35 / 64 / 710 / 116
8. Vlček Ladislav, 1985
Hammer Martin, 1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5 / 610 / 110 / 16 / 512
9. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9 / 26 / 57 / 49 / 211
10. Říha Martin, 1992
Strnad Jaroslav, 1993
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 18 / 39 / 28 / 38

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha1 / 112 / 91 / 11-31
2. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs2 / 94 / 72 / 92 / 927
3. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha6 / 51 / 114 / 74 / 725
4. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha4 / 75 / 63 / 8-21
5. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 87 / 47 / 420
6. Vondra Jan, 1988DUKLA Brandýs7 / 48 / 35 / 63 / 818
7. Pišvejc Ivan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha10 / 19 / 29 / 21 / 1115
8. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec5 / 6-6 / 58 / 314
Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs9 / 26 / 58 / 35 / 614
10. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs8 / 37 / 410 / 16 / 512
11. Dupal Jiří, 1991Univerzitní sportovní klub Praha---9 / 22
Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha-10 / 1-10 / 12

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 113 / 86 / 51 / 1130
Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs5 / 61 / 111 / 113 / 830
3. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 910 / 14 / 725
4. Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha3 / 84 / 74 / 72 / 924
5. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs8 / 35 / 65 / 65 / 618
Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5-3 / 86 / 518
7. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha4 / 710 / 12 / 9-17
8. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs9 / 27 / 47 / 47 / 412
9. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 46 / 5-10 / 110
10. Sušánková Markéta, 1992Univerzitní sportovní klub Praha10 / 18 / 3-9 / 26
11. Bustová Anna, 1992Univerzitní sportovní klub Praha--8 / 3-3
Kašparová Anna, 1985Univerzitní sportovní klub Praha---8 / 33
13. Jančová Monika, 1992SK VS Č. Budějovice-9 / 2--2
Štěpánková Vanda, 1978DUKLA Brandýs--9 / 2-2
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3