vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Média Bohemia Český pohár žáků 2012

započítávány jsou tyto závody:
A - VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 05.05.2012
B - VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 06.05.2012
C - VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 23.06.2012
D - VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 24.06.2012
E - VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 04.08.2012
F - VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 05.08.2012
G - Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu, 08.09.2012

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1998-2001
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZS

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Šodek Petr, 1998SK VS Karbo Benátky3 / 621 / 751 / 752 / 681 / 751 / 752 / 68368
2.ZS Mrázek Jan, 1998KK Opava1 / 755 / 532 / 684 / 572 / 682 / 685 / 53336
3.ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové4 / 572 / 684 / 571 / 755 / 535 / 5326 / 10310
4.ZS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs5 / 534 / 576 / 495 / 533 / 623 / 623 / 62296
5.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha6 / 496 / 493 / 623 / 624 / 577 / 466 / 49279
6.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec8 / 437 / 465 / 539 / 407 / 469 / 404 / 57245
7.ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc9 / 408 / 438 / 436 / 499 / 4011 / 357 / 46221
8.ZS Balarin Lukáš, 1998KK Opava10 / 3711 / 3510 / 378 / 438 / 434 / 5710 / 37217
9.ZS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky15 / 2717 / 239 / 407 / 466 / 498 / 4313 / 31209
10.ZS Stanovský Samuel, 1998Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 683 / 62----1 / 75205
11.ZS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha7 / 469 / 4019 / 1914 / 2911 / 3510 / 3712 / 33191
12.ZS Radil Jakub, 1998Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3513 / 3111 / 3510 / 3712 / 336 / 4916 / 25189
13.ZS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 3310 / 3712 / 3311 / 3513 / 3114 / 299 / 40178
14.ZS Peterka Jáchym, 1998KK Rakovník13 / 3114 / 2915 / 2712 / 33--8 / 43163
15.ZS Motyčka Marek, 1998SK Veselí nad Moravou16 / 2520 / 177 / 4619 / 1914 / 2912 / 3314 / 29162
16.ZS Novotný Jan, 1998UP Olomouc14 / 2912 / 3313 / 3122 / 1416 / 2513 / 3127 / 9149
17.ZS Pavlík Pavel, 1998SK Třebechovice20 / 1719 / 1914 / 2913 / 3110 / 3716 / 2521 / 15141
18.ZS Vrublovský Jan, 1999UP Olomouc21 / 1516 / 2518 / 2115 / 2717 / 2315 / 2715 / 27129
19.ZS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs17 / 2322 / 1431 / 517 / 2315 / 2719 / 1911 / 35127
20.ZS Šebela David, 1998TJ DNT VS Kadaň19 / 1915 / 2717 / 2323 / 13--18 / 21103
21.ZS Koubík Ondřej, 1999Bohemians Praha23 / 1323 / 1323 / 1321 / 1518 / 2117 / 2317 / 2395
22.ZS Venc Alexandr, 1999DUKLA Brandýs24 / 1221 / 1516 / 2518 / 21--19 / 1992
23.ZS Zvolánek Filip, 1999TJ Jiskra Bechyně29 / 725 / 1120 / 1720 / 1719 / 1918 / 2129 / 785
24.ZS Pechman Štěpán, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.25 / 1126 / 1021 / 1526 / 1020 / 1720 / 1722 / 1474
25.ZS Klišč Zdeněk, 1999SK Třebechovice27 / 928 / 828 / 828 / 821 / 1521 / 1523 / 1360
26.ZS Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové22 / 1418 / 2124 / 1227 / 9---56
27.ZS Kuneš David, 1998Vodácký oddíl Horšovský Týn30 / 631 / 5--22 / 1422 / 1424 / 1251
28.ZS Mořkovský Samuel, 1999TJ Valašské Meziříčí28 / 829 / 727 / 931 / 524 / 1223 / 1334 / 249
29.ZS Vybulka Jakub, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--22 / 1416 / 25--28 / 847
30.ZS Bouček Stanislav, 1999Loko Trutnov-30 / 6--23 / 1324 / 1233 / 334
31.ZS Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.18 / 2124 / 12-----33
32.ZS Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha26 / 1027 / 9----25 / 1130
33.ZS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--26 / 1025 / 11--30 / 627
34.ZS Kojecký Marek, 1998UP Olomouc32 / 4---26 / 1025 / 11-25
35.ZS Halík Ondřej, 1999Vodácký oddíl Horšovský Týn--25 / 1124 / 12---23
36.ZS Marek Aleš, 1999SK VS Č. Budějovice--35 / 1-25 / 1126 / 10-22
ZS Vejvoda Vojtěch, 1999KK Rakovník--32 / 435 / 1--20 / 1722
38.ZS Maté Zdeněk, 1998UP Olomouc31 / 532 / 433 / 332 / 4--32 / 420
39.ZS Bareš Antonín, 1998SK Štětí--30 / 629 / 7--31 / 518
40.ZS Krč Ladislav, 1999KK Brandýs nad Labem--29 / 730 / 6---13
41.ZS Řáha Oldřich, 1998TJ Loko Žatec--34 / 233 / 3---5
42.ZS Hřebíček Jakub, 1999KK Brandýs nad Labem---34 / 2---2
43.ZS Papula Martin, 1999TJ Vodní Sporty Litovel------35 / 11

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové4 / 422 / 533 / 472 / 533 / 472 / 533 / 47253
3.ZM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs2 / 533 / 472 / 534 / 422 / 534 / 4217 / 9248
4.ZM Šanda Petr, 2000BS Vlašim3 / 474 / 424 / 423 / 474 / 423 / 472 / 53236
5.ZM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.8 / 286 / 345 / 385 / 385 / 385 / 385 / 38190
6.ZM Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky11 / 209 / 256 / 346 / 346 / 346 / 344 / 42178
7.ZM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec5 / 385 / 387 / 317 / 3112 / 187 / 3110 / 22169
8.ZM Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 3111 / 208 / 2812 / 187 / 318 / 289 / 25143
ZM Novotný Petr, 2000UP Olomouc10 / 227 / 3110 / 228 / 288 / 2810 / 226 / 34143
10.ZM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 258 / 289 / 2510 / 22--7 / 31131
11.ZM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 3410 / 2212 / 189 / 2510 / 229 / 2513 / 16128
12.ZM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1813 / 1618 / 813 / 169 / 2511 / 208 / 28107
13.ZM Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha19 / 712 / 1814 / 1411 / 20--12 / 1877
14.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice13 / 1615 / 1216 / 1018 / 811 / 2014 / 1414 / 1476
15.ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha14 / 1414 / 1419 / 714 / 1415 / 1212 / 1816 / 1072
16.ZM Nesnídal Radek, 2000TJ Loko Žatec21 / 519 / 715 / 1217 / 914 / 1416 / 1011 / 2065
17.ZM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice17 / 918 / 811 / 2016 / 1019 / 713 / 1625 / 163
18.ZM Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí--13 / 1615 / 1217 / 917 / 9-46
19.ZM Kalina Vojtěch, 2001BS Vlašim22 / 421 / 522 / 4-13 / 1618 / 819 / 740
20.ZM Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí20 / 623 / 323 / 322 / 418 / 815 / 1220 / 636
21.ZM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.--17 / 919 / 7--15 / 1228
22.ZM Janoušek Tomáš, 2000Bohemians Praha----16 / 1020 / 618 / 824
23.ZM Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov18 / 822 / 424 / 220 / 6--23 / 323
24.ZM Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.15 / 1216 / 10-----22
25.ZM Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí16 / 1017 / 9-----19
26.ZM Pešek Tibor, 2000SK Veselí nad Moravou---25 / 122 / 419 / 721 / 517
27.ZM Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc24 / 224 / 221 / 524 / 2--22 / 415
28.ZM Eliáš Ondřej, 2000Univerzitní sportovní klub Praha---21 / 521 / 524 / 2-12
29.ZM Dřevojánek Dalibor, 2001TJ Valašské Meziříčí----20 / 621 / 5-11
30.ZM Veselý František, 2000TJ Dvůr Králové23 / 320 / 6-----9
31.ZM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc----24 / 223 / 324 / 27
ZM Chabiča Pavel, 2001SK Veselí nad Moravou----23 / 322 / 4-7
ZM Staša Jeroným, 2001SK Třebechovice-25 / 120 / 6----7
34.ZM Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň--25 / 123 / 3---4
35.ZM Hrnčíř Vojtěch, 2001SKK Vysoké Mýto----25 / 125 / 1-2

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové2 / 531 / 601 / 601 / 602 / 531 / 601 / 60300
2.ZS Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec1 / 602 / 533 / 472 / 531 / 602 / 533 / 47279
3.ZS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc3 / 474 / 422 / 533 / 475 / 383 / 472 / 53247
4.ZS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha6 / 349 / 254 / 428 / 283 / 475 / 385 / 38199
ZS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs4 / 423 / 476 / 344 / 426 / 347 / 31-199
6.ZS Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 388 / 289 / 256 / 344 / 424 / 426 / 34190
7.ZS Novotný Jan, 1998UP Olomouc9 / 255 / 387 / 3110 / 2212 / 1811 / 204 / 42158
8.ZS Mrůzek Vojta, 1998KK Opava10 / 2211 / 205 / 385 / 387 / 318 / 2810 / 22157
9.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové7 / 3110 / 228 / 2811 / 208 / 286 / 348 / 28149
10.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 287 / 3111 / 209 / 2511 / 2010 / 2211 / 20126
11.ZS Kašpar Albert, 1998KK Opava12 / 186 / 3415 / 1214 / 1413 / 1613 / 167 / 31115
12.ZS Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice11 / 2012 / 1813 / 1613 / 1610 / 229 / 259 / 25110
13.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha13 / 1613 / 1612 / 187 / 319 / 2512 / 1821 / 5108
14.ZS Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí15 / 1214 / 1410 / 2212 / 18--14 / 1480
15.ZS Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.14 / 1415 / 1214 / 1415 / 1215 / 1216 / 1013 / 1668
16.ZM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn16 / 1016 / 1016 / 1017 / 914 / 1414 / 1418 / 858
17.ZS Přikryl Matěj, 1999TJ Tesla Brno18 / 818 / 818 / 820 / 616 / 1015 / 12-46
18.ZM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.17 / 919 / 719 / 719 / 718 / 818 / 819 / 739
ZS Šebela David, 1998TJ DNT VS Kadaň19 / 717 / 921 / 518 / 8--16 / 1039
ZS Křenek Jakub, 1999TJ Valašské Meziříčí20 / 620 / 620 / 621 / 517 / 917 / 917 / 939
21.ZS Cepek Matěj, 1998KVS Písek--17 / 916 / 10---19
22.ZS Šmoldas Michal, 1998TJ Vodní Sporty Litovel------12 / 1818
ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice--25 / 123 / 319 / 719 / 7-18
24.ZS Kuča Jakub, 1998TJ Vodní Sporty Litovel------15 / 1212
ZM Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí--24 / 222 / 4--20 / 612
ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----20 / 620 / 6-12
27.ZS Bouček Stanislav, 1999Loko Trutnov----21 / 521 / 5-10
28.ZS Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové--22 / 425 / 1--22 / 49
29.ZS Starý Tadeáš, 1998TJ Valašské Meziříčí--23 / 324 / 2---5
30.ZS Jurečka Filip, 1998TJ Vodní Sporty Litovel------23 / 33

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
1 / 602 / 531 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZS Zapletal Vojtěch, 1998
Zapletal Mikuláš, 2000
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5 / 384 / 422 / 532 / 532 / 533 / 473 / 47253
3.ZS Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 533 / 474 / 423 / 473 / 472 / 535 / 38247
4.ZS Příhoda Matouš, 1998
Žížala Josef, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 471 / 603 / 474 / 425 / 384 / 424 / 42238
5.ZS Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
6 / 346 / 346 / 345 / 38--2 / 53193
6.ZS Mrázek Jan, 1998
Balarin Lukáš, 1998
KK Opava
KK Opava
4 / 425 / 385 / 386 / 346 / 346 / 346 / 34186
7.ZM Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
8 / 288 / 289 / 259 / 25--9 / 25131
8.ZS Galušková Antonie, 2001
Přikryl Matěj, 1999
Klub vodních sportů Sušice z.s.
TJ Tesla Brno
----4 / 425 / 38-80
9.ZS Hricová Adéla, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
----7 / 317 / 31-62
ZS Kaminský Jan, 1999
Starý Tadeáš, 1998
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
--7 / 317 / 31---62
ZS Kaminský Jan, 1999
Křenek Jakub, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
7 / 317 / 31-----62
12.ZS Hřebíček Jakub, 1999
Fiala Jakub, 1998
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--8 / 288 / 28---56
13.ZS Šmoldas Michal, 1998
Kuča Jakub, 1998
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
------7 / 3131
14.ZS Kaminský Jan, 1999
Mořkovský Samuel, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
------8 / 2828

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno--2 / 532 / 532 / 532 / 534 / 42254
3.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec2 / 532 / 533 / 473 / 473 / 473 / 472 / 53253
4.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 423 / 474 / 428 / 284 / 427 / 317 / 31204
5.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc5 / 387 / 315 / 384 / 4210 / 224 / 425 / 38198
6.ZM Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 314 / 429 / 257 / 315 / 385 / 383 / 47196
7.ZS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha6 / 346 / 346 / 345 / 3812 / 186 / 349 / 25174
8.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 2810 / 228 / 286 / 349 / 258 / 288 / 28146
9.ZS Fialová Veronika, 1998UP Olomouc11 / 208 / 287 / 3110 / 228 / 289 / 2514 / 14134
10.ZM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn12 / 1811 / 2013 / 169 / 256 / 3410 / 2211 / 20121
11.ZM Stanovská Soňa, 2000Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 475 / 38----6 / 34119
12.ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 2516 / 1014 / 1412 / 187 / 3111 / 2018 / 8108
13.ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc13 / 1612 / 1811 / 2011 / 2015 / 1212 / 1817 / 992
14.ZM Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha15 / 129 / 2510 / 2215 / 1213 / 1615 / 1216 / 1087
15.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno16 / 1015 / 1212 / 1813 / 1611 / 2013 / 1615 / 1282
16.ZS Horová Klára, 1998KK Opava19 / 714 / 1415 / 1217 / 914 / 1420 / 612 / 1867
17.ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc18 / 819 / 717 / 916 / 1018 / 814 / 1410 / 2263
18.ZS Němcová Anna, 1998Kanoe Klub Spoj Brno14 / 1418 / 816 / 1014 / 1416 / 1021 / 520 / 656
19.ZM Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha10 / 2213 / 16--17 / 918 / 8-55
20.ZM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.20 / 622 / 420 / 619 / 719 / 716 / 10-36
21.ZM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.17 / 917 / 923 / 318 / 822 / 422 / 424 / 234
ZM Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž21 / 521 / 518 / 821 / 521 / 517 / 919 / 734
23.ZM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno22 / 424 / 219 / 720 / 624 / 223 / 322 / 424
24.ZM Motyčková Sára, 2001SK Veselí nad Moravou--24 / 2-20 / 619 / 721 / 520
25.ZS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí------13 / 1616
26.ZS Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov24 / 223 / 3--23 / 324 / 2-10
ZM Pechmanová Marie, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.25 / 125 / 122 / 425 / 1--23 / 310
28.ZS Petriláková Ludmila, 1998TJ SK Hubertus KV--21 / 522 / 4---9
29.ZM Okáčová Lucie, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-20 / 6-----6
30.ZM Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí23 / 3---25 / 125 / 1-5
31.ZM Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--25 / 123 / 3---4
32.ZM Strasserová Bára, 2001TJ Loko Žatec---24 / 2---2
33.ZS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc------25 / 11

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno--1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZS Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec1 / 601 / 602 / 532 / 532 / 532 / 533 / 47279
3.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 532 / 534 / 423 / 473 / 474 / 425 / 38242
4.ZS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí3 / 475 / 383 / 475 / 385 / 385 / 384 / 42212
5.ZS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.--5 / 384 / 4212 / 183 / 472 / 53198
6.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc6 / 343 / 476 / 346 / 344 / 426 / 346 / 34191
7.ZM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 424 / 429 / 257 / 317 / 318 / 287 / 31177
8.ZS Huňková Nikola, 1998TJ Valašské Meziříčí5 / 386 / 348 / 289 / 25--14 / 14139
9.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--7 / 318 / 288 / 2810 / 2210 / 22131
10.ZS Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov7 / 318 / 2811 / 2013 / 1610 / 2211 / 2013 / 16121
11.ZS Kaminská Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí8 / 287 / 3113 / 1612 / 18--9 / 25118
12.ZM Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí9 / 259 / 2510 / 2214 / 1411 / 2013 / 1615 / 12108
13.ZS Fialová Veronika, 1998UP Olomouc----6 / 347 / 318 / 2893
14.ZS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha----9 / 259 / 25-50
15.ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--12 / 1810 / 22---40
16.ZS Horová Klára, 1998KK Opava--14 / 1411 / 20---34
ZM Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž----13 / 1612 / 18-34
18.ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc------11 / 2020
19.ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc------12 / 1818
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3