vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Pohár předžáků 2012

započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici - sobota, 19.05.2012
B - Slalom v Sušici - neděle, 20.05.2012
C - VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 23.06.2012
D - VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 24.06.2012
E - VZ ve slalomu v Kadani - sobota, závod č.1, 07.07.2012
F - VZ ve slalomu v Kadani - neděle, závod č.2, 08.07.2012
G - Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu, 21.07.2012
H - Písecký slalom - neděle, 22.07.2012
I - VZ ve slalomu O štít města Benátek, 11.08.2012
J - VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle, 12.08.2012

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 2002-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1.PZ Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice2 / 191 / 201 / 201 / 20--1 / 201 / 201 / 201 / 20159
2.PZ Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 172 / 196 / 154 / 172 / 192 / 192 / 193 / 183 / 183 / 18147
3.PZ Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha5 / 164 / 172 / 195 / 161 / 201 / 20--2 / 192 / 19146
4.PZ Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 203 / 187 / 142 / 193 / 183 / 189 / 122 / 19--138
5.PZ Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec6 / 155 / 164 / 173 / 186 / 154 / 173 / 185 / 16--132
6.PZ Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn9 / 126 / 155 / 166 / 154 / 177 / 144 / 176 / 159 / 126 / 15124
7.PZ Malý Filip, 2002KVS Písek3 / 187 / 1411 / 108 / 138 / 135 / 165 / 169 / 12--112
8.PZ Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky12 / 913 / 89 / 1211 / 107 / 146 / 156 / 154 / 1712 / 95 / 16108
9.PZ Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs14 / 711 / 108 / 1310 / 11--8 / 1310 / 118 / 137 / 1492
10.PZ Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 39 / 123 / 187 / 14--7 / 147 / 145 / 16-91
11.PZ Dvořák Vít, 2003Univerzitní sportovní klub Praha7 / 148 / 13--5 / 168 / 13--6 / 154 / 1788
12.PZ Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha10 / 1114 / 712 / 99 / 12----4 / 1710 / 1167
PZ Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha13 / 812 / 913 / 814 / 7--10 / 1111 / 107 / 14-67
14.PZ Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky20 / 120 / 117 / 417 / 49 / 129 / 12--10 / 118 / 1358
15.PZ Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 1310 / 1110 / 1112 / 9------44
16.PZ Vaněk Matěj, 2004VS Tábor17 / 417 / 415 / 616 / 5----11 / 109 / 1241
17.PZ Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.11 / 1015 / 6----11 / 108 / 13--39
18.PZ Barták Matouš, 2005TJ DNT VS Kadaň----12 / 911 / 1016 / 515 / 6--30
19.PZ Koudelka Samson, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.15 / 616 / 514 / 715 / 6------24
PZ Král Matěj, 2003TJ DNT VS Kadaň--20 / 119 / 211 / 1010 / 11----24
21.PZ Šindelář Jan, 2002TJ Loko Plzeň--18 / 318 / 3--13 / 813 / 8--22
22.PZ Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha16 / 518 / 316 / 513 / 8------21
23.PZ Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice------12 / 912 / 9--18
PZ Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem--------13 / 811 / 1018
25.PZ Pajma Lukáš, 2008TJ DNT VS Kadaň--19 / 220 / 110 / 11-----14
26.PZ Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice------15 / 614 / 7--13
27.PZ Novák Michal, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------14 / 7---7
28.PZ Piskač Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha19 / 219 / 2--------4

kategorie K1W PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1.PZ Žatecká Nikola, 2002KVS Písek2 / 92 / 92 / 92 / 92 / 92 / 91 / 101 / 10-2 / 974
2.PZ Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 101 / 101 / 101 / 101 / 101 / 10---1 / 1070
3.PZ Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs--3 / 88 / 34 / 73 / 82 / 92 / 9-3 / 852
PZ Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--4 / 74 / 73 / 84 / 73 / 83 / 8-4 / 752
5.PZ Pražáková Nela, 2003VS Tábor3 / 83 / 86 / 55 / 6--5 / 64 / 7-5 / 646
6.PZ Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha4 / 74 / 710 / 13 / 8--6 / 55 / 6--34
7.PZ Pajmová Sandra, 2002TJ DNT VS Kadaň--9 / 210 / 15 / 65 / 67 / 46 / 5-6 / 529
8.PZ Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 65 / 6-----8 / 3--15
9.PZ Pechlátová Nikola, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 37 / 47 / 4----10 / 1--12
PZ Weislová Eliška, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 56 / 5-9 / 2------12
11.PZ Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou--5 / 67 / 4------10
12.PZ Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou--8 / 36 / 5------8
13.PZ Přikrylová Ema, 2003TJ Tesla Brno------4 / 7---7
PZ Malá Anna, 2004KVS Písek7 / 48 / 3--------7
15.PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn------9 / 27 / 4--6
16.PZ Žatecká Taťána, 2007KVS Písek----6 / 5-----5
17.PZ Halíková Johanka, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn------10 / 19 / 2--3
PZ Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------8 / 3---3
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3