vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2013

započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 11.05.2013
B - 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 12.05.2013
C - 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 18.05.2013
D - 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 19.05.2013

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

Vzhledem k tomu, že v kategoriích K1M a C2 jsou lodě, které mají jistou nominaci na základě výsledků roku 2012 a nečerpají body za umístění v nominačním závodě, může jejich výsledek v závodě vést k posunu přidělování nominačních bodů, např. po jejich vítězství v závodě je plný počet 11 nominačních bodů přidělen lodi umístěné na 2. místě.

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha2 / 95 / 63 / 81 / 1128
2. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha5 / 64 / 71 / 113 / 826
Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs3 / 82 / 92 / 94 / 726
4. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs1 / 116 / 56 / 52 / 925
5. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha4 / 73 / 84 / 76 / 522
6. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha7 / 41 / 115 / 67 / 421
7. Foukal Pavel, 1987DUKLA Brandýs6 / 58 / 37 / 45 / 615
8. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha11 / 07 / 48 / 311 / 07
9. Vlček Jan, 1990Univerzitní sportovní klub Praha8 / 314 / 09 / 217 / 05
Jordán František, 1991DUKLA Brandýs9 / 212 / 011 / 08 / 35
11. Malý Vojtěch, 1986Univerzitní sportovní klub Praha10 / 111 / 012 / 09 / 23
12. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha12 / 09 / 215 / 012 / 02
13. Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice16 / 013 / 010 / 116 / 01
Kuna Alois, 1988SK VS Č. Budějovice18 / 020 / 020 / 010 / 11
Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové13 / 010 / 119 / 014 / 01

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 111 / 111 / 1133
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs1 / 112 / 92 / 92 / 929
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno4 / 76 / 512 / 03 / 820
Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 67 / 43 / 85 / 620
Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice7 / 43 / 86 / 54 / 720
6. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec3 / 85 / 67 / 49 / 218
7. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové6 / 58 / 34 / 77 / 416
8. Košárková Barbora, 1996KK Opava8 / 39 / 28 / 36 / 511
Foltysová Denisa, 1993KK Opava9 / 24 / 79 / 211 / 011
10. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 68 / 39
11. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň--10 / 110 / 12

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Volf Jaroslav, 1979
Štěpánek Ondřej, 1979
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
mistři Evropy 2012 
2. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 111 / 112 / 95 / 731
Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 94 / 81 / 112 / 1131
4. Přinda Lukáš, 1980
Havlíček Jan, 1982
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 83 / 94 / 84 / 825
5. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 75 / 78 / 43 / 923
6. Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 66 / 66 / 66 / 618
7. Hradílek Václav, 1982
Sehnal Štěpán, 1985
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 58 / 45 / 77 / 517
8. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 27 / 57 / 58 / 414
9. Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
7 / 412 / 09 / 39 / 310
10. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
8 / 39 / 311 / 110 / 28
11. Pospíchal Radek, 1994
Cepek Marek, 1994
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
13 / 010 / 222 / 011 / 13
12. Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
17 / 019 / 010 / 216 / 02
13. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 114 / 012 / 013 / 01
Šupolík Luboš, 1992
Šeba Patrik, 1992
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
14 / 011 / 113 / 017 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na OH 2012 Londýn 
2. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha4 / 811 / 12 / 111 / 1130
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha3 / 93 / 96 / 62 / 927
4. Vondra Jan, 1988DUKLA Brandýs6 / 61 / 115 / 76 / 524
5. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs2 / 116 / 611 / 18 / 320
6. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec8 / 44 / 814 / 04 / 719
7. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha11 / 17 / 58 / 43 / 817
8. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha9 / 38 / 43 / 943 / 016
9. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs7 / 513 / 04 / 810 / 215
10. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs17 / 05 / 79 / 37 / 414
11. Pišvejc Ivan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha5 / 715 / 07 / 514 / 012
12. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs15 / 012 / 013 / 05 / 66
13. Dupal Jiří, 1991UP Olomouc23 / 09 / 310 / 213 / 05
14. Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno22 / 010 / 219 / 011 / 13
15. Zajíc Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha10 / 217 / 012 / 018 / 02

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs1 / 114 / 71 / 111 / 1133
2. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 93 / 82 / 927
3. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs6 / 51 / 1127 / 04 / 723
4. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.11 / 03 / 82 / 97 / 421
5. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 87 / 47 / 43 / 820
Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha4 / 75 / 64 / 75 / 620
7. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha5 / 66 / 56 / 56 / 516
8. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs7 / 411 / 05 / 69 / 212
9. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs8 / 39 / 29 / 211 / 07
10. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 210 / 18 / 312 / 06
11. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs10 / 18 / 312 / 033 / 04
12. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 012 / 019 / 08 / 33
13. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové13 / 013 / 010 / 115 / 01
Foltysová Sabina, 1996KK Opava15 / 014 / 011 / 010 / 11
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3