vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Bohemia Média ČP žáků ve vodním slalomu 2013

započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu, 04.05.2013
B - Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu, 05.05.2013
C - VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013, 29.06.2013
D - VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013, 30.06.2013
E - Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu, 07.09.2013

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1999-2002
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZS

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 751 / 751 / 751 / 752 / 68225
2.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 683 / 623 / 627 / 461 / 75205
3.ZS Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky4 / 572 / 682 / 683 / 623 / 62198
4.ZS Šanda Petr, 2000BS Vlašim8 / 434 / 574 / 572 / 687 / 46182
5.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové3 / 627 / 465 / 534 / 574 / 57176
6.ZS Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha7 / 465 / 536 / 496 / 495 / 53155
7.ZS Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 536 / 497 / 468 / 436 / 49151
8.ZS Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs6 / 498 / 438 / 435 / 538 / 43145
9.ZS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky9 / 4017 / 239 / 409 / 4015 / 27120
10.ZS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky11 / 359 / 4013 / 3114 / 2910 / 37112
11.ZS Novotný Petr, 2000UP Olomouc10 / 3710 / 3711 / 3510 / 3721 / 15111
12.ZS Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3314 / 2910 / 3711 / 3511 / 35107
13.ZS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.13 / 3112 / 3325 / 1123 / 139 / 40104
14.ZS Vrublovský Jan, 1999UP Olomouc14 / 2911 / 3512 / 3313 / 3113 / 3199
15.ZS Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2118 / 2114 / 2912 / 3314 / 2991
ZS Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2513 / 3119 / 1915 / 2712 / 3391
17.ZS Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs15 / 2715 / 2723 / 1321 / 1517 / 2377
18.ZS Koubík Ondřej, 1999Bohemians Praha--15 / 2716 / 2518 / 2173
19.ZS Klišč Zdeněk, 1999SK Třebechovice17 / 2316 / 2520 / 1718 / 21-69
20.ZS Krč Ladislav, 1999KK Brandýs nad Labem--16 / 2519 / 1920 / 1761
21.ZS Bouček Stanislav, 1999Loko Trutnov20 / 1720 / 1722 / 1420 / 1716 / 2559
22.ZS Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí19 / 1921 / 15--24 / 1246
23.ZS Vejvoda Vojtěch, 1999KK Rakovník--17 / 2325 / 1125 / 1145
24.ZS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--18 / 2117 / 23-44
ZS Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov25 / 1123 / 1324 / 1228 / 819 / 1944
26.ZS Eliáš Ondřej, 2000Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1324 / 1228 / 830 / 626 / 1035
27.ZS Janoušek Tomáš, 2000Bohemians Praha21 / 1519 / 19---34
28.ZS Nesnídal Radek, 2000TJ Loko Žatec--21 / 1524 / 1230 / 633
29.ZS Pešek Tibor, 2000SK Veselí nad Moravou26 / 1025 / 1129 / 727 / 931 / 530
ZS Hřebíček Jakub, 1999KK Brandýs nad Labem--26 / 1029 / 723 / 1330
ZS Pechman Štěpán, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.--30 / 626 / 1022 / 1430
32.ZS Mořkovský Samuel, 1999TJ Valašské Meziříčí22 / 1422 / 14--35 / 129
33.ZS Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí--27 / 922 / 14-23
34.ZS Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc27 / 9---27 / 918
35.ZS Hendrych Tomáš, 2000TJ Valašské Meziříčí24 / 12---34 / 214
36.ZS Papula Martin, 1999TJ Vodní Sporty Litovel----28 / 88
37.ZS Zvolánek Filip, 1999TJ Jiskra Bechyně----29 / 77
38.ZS Marek Aleš, 1999SK VS Č. Budějovice--31 / 5--5
39.ZS Čáň Libor, 1999TJ Valašské Meziříčí----32 / 44
40.ZS Veselý František, 2000TJ Dvůr Králové----33 / 33

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice2 / 531 / 601 / 606 / 341 / 60180
2.ZM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec1 / 602 / 533 / 472 / 538 / 28166
3.ZM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 254 / 422 / 533 / 472 / 53153
4.ZM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha8 / 28-6 / 341 / 605 / 38132
5.ZM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice3 / 475 / 385 / 387 / 314 / 42127
6.ZM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice4 / 429 / 254 / 424 / 427 / 31126
7.ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 386 / 34--3 / 47119
8.ZM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 343 / 4713 / 168 / 289 / 25109
9.ZM Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs7 / 317 / 319 / 255 / 3811 / 20100
10.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec--7 / 3110 / 226 / 3487
11.ZM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky--8 / 289 / 2520 / 659
12.ZM Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 188 / 28--15 / 1258
ZM Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn--10 / 2211 / 2013 / 1658
14.ZM Kalina Vojtěch, 2001BS Vlašim10 / 2210 / 22--18 / 852
15.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.--11 / 2013 / 1614 / 1450
16.ZM Chabiča Pavel, 2001SK Veselí nad Moravou-12 / 1812 / 1815 / 12-48
17.ZM Göttlicher David, 2001KK Opava14 / 1414 / 1416 / 1014 / 1424 / 242
18.ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2011 / 20---40
ZM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--15 / 1216 / 1012 / 1840
20.ZM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc13 / 1613 / 16--19 / 739
21.ZM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky--14 / 1412 / 1822 / 436
22.ZM Švejd Jakub, 2001TJ KVS Sušice----10 / 2222
23.ZM Šorel Martin, 2001KK Brandýs nad Labem----16 / 1010
24.ZM Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha----17 / 99
25.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc----21 / 55
26.ZM Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem----23 / 33
27.ZM Mráka Tomáš, 2001UP Olomouc----25 / 11

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha1 / 601 / 601 / 601 / 604 / 42180
2.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 532 / 533 / 473 / 475 / 38153
ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové3 / 473 / 472 / 534 / 422 / 53153
4.ZS Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí4 / 424 / 425 / 382 / 533 / 47142
5.ZS Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha--4 / 425 / 381 / 60140
6.ZS Křenek Jakub, 1999TJ Valašské Meziříčí5 / 385 / 38--7 / 31107
7.ZS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 346 / 346 / 346 / 3410 / 22102
8.ZS Přikryl Matěj, 1999TJ Tesla Brno7 / 31-7 / 317 / 316 / 3496
9.ZS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.-7 / 318 / 289 / 2511 / 2084
10.ZS Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí8 / 288 / 28--9 / 2581
ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice9 / 259 / 259 / 258 / 288 / 2881
12.ZS Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--10 / 2210 / 22-44
13.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec----12 / 1818
14.ZS Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov----13 / 1616
15.ZM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.----14 / 1414
16.ZM Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha----15 / 1212
17.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----16 / 1010
18.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc----17 / 99
19.ZS Sušeň Daniel, 1999TJ Vodní Sporty Litovel----18 / 88
20.ZM Pšenička Václav, 2001KK Rakovník----19 / 77

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 602 / 531 / 602 / 531 / 60180
2.ZS Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 531 / 602 / 531 / 603 / 47173
3.ZS Přikryl Matěj, 1999
Přikrylová Ema, 2003
TJ Tesla Brno
TJ Tesla Brno
3 / 47-3 / 473 / 472 / 53147
4.ZS Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4 / 423 / 47--7 / 31120
5.ZS Beran Václav, 2000
Wallisch Vít, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--5 / 384 / 425 / 38118
6.ZM Příhoda Lukáš, 2001
Lhota Kryštof, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 38-6 / 345 / 389 / 25110
7.ZS Raška Tomáš, 2001
Eliáš Ondřej, 2000
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--4 / 426 / 3411 / 2096
8.ZS Stránský Dominik, 1999
Špalek Matěj, 2000
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
----4 / 4242
9.ZS Horal Vojtěch, 2002
Wendl Denis, 2000
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
----6 / 3434
ZS Mořkovský Samuel, 1999
Křenek Jakub, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6 / 34----34
11.ZS Nachtigal Richard, 2000
Kaminský Jan, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----8 / 2828
12.ZS Hřebíček Jakub, 1999
Krč Ladislav, 1999
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----10 / 2222
13.ZS Hendrych Tomáš, 2000
Křenek Jakub, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----12 / 1818
14.ZS Pšenička Václav, 2001
Vejvoda Vojtěch, 1999
KK Rakovník
KK Rakovník
----13 / 1616
15.ZS Šulc Karel, 2000
Štercl Vít, 1999
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
----14 / 1414
16.ZM Šorel Martin, 2001
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----15 / 1212

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 471 / 601 / 601 / 601 / 60180
2.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc1 / 602 / 532 / 532 / 535 / 38166
3.ZS Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 535 / 383 / 474 / 422 / 53153
4.ZS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 284 / 426 / 345 / 383 / 47127
5.ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 42-5 / 388 / 284 / 42122
6.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--4 / 423 / 479 / 25114
7.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 313 / 479 / 257 / 318 / 28109
8.ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 256 / 3410 / 229 / 256 / 3493
9.ZM Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 387 / 3115 / 1212 / 1812 / 1887
10.ZM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec12 / 1813 / 167 / 316 / 3416 / 1083
11.ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc-8 / 288 / 2815 / 1210 / 2278
ZM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 229 / 2513 / 1611 / 207 / 3178
13.ZM Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs6 / 3415 / 1211 / 2018 / 811 / 2074
14.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno11 / 2011 / 2018 / 814 / 1413 / 1656
15.ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc-10 / 2217 / 910 / 2219 / 753
16.ZM Beková Kateřina, 2002KK Opava13 / 1612 / 1819 / 713 / 1621 / 550
17.ZM Motyčková Sára, 2001SK Veselí nad Moravou15 / 1214 / 1425 / 121 / 515 / 1238
18.ZS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc--12 / 1823 / 317 / 930
19.ZM Neugebauerová Anna Marie, 2002Mittal Ostrava14 / 1417 / 922 / 420 / 620 / 629
20.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou16 / 1016 / 1023 / 319 / 723 / 327
21.ZS Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž--14 / 1416 / 1024 / 226
22.ZS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.--16 / 1022 / 418 / 822
23.ZM Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.-20 / 6--14 / 1420
24.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--20 / 617 / 922 / 419
25.ZM Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou17 / 918 / 8---17
26.ZM Čajková Kristýna, 2002SK Veselí nad Moravou18 / 819 / 7---15
27.ZM Hrušková Klára, 2001KK Opava20 / 6-24 / 225 / 1-9
28.ZS Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí19 / 7----7
ZM Žatecká Nikola, 2002KVS Písek--21 / 524 / 2-7
30.ZM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----25 / 11

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60180
2.ZS Hricová Klára, 1999UP Olomouc2 / 532 / 532 / 532 / 532 / 53159
3.ZS Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--3 / 473 / 474 / 42136
ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 47-4 / 424 / 423 / 47136
5.ZS Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí-3 / 47--9 / 2572
6.ZM Galušková Antonie, 2001TJ KVS Sušice----5 / 3838
7.ZS Součková Karolína, 1999UP Olomouc----6 / 3434
8.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno----7 / 3131
9.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno----8 / 2828
10.ZS Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc----10 / 2222
11.ZS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.----11 / 2020
12.ZM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----12 / 1818
13.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----13 / 1616
14.ZS Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž----14 / 1414
15.ZS Hricová Adéla, 1999UP Olomouc----15 / 1212
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3