vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Juniorská nominace 2013: MSJ v L. Mikuláši a MEJ v Bourg Saint Maurice

započítávány jsou tyto závody:
A - 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 19.05.2013
B - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 25.05.2013
C - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 26.05.2013
D - 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši, 15.06.2013
E - 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši, 16.06.2013
F - MSJ 2012, bodování 3,3,3
G - MEJ 2012, bodování 2,2,2

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1995-1998
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha1 / 92 / 71 / 91 / 91 / 9--27
2. Mrůzek Jakub, 1995DUKLA Brandýs2 / 71 / 92 / 7-2 / 7--23
3. Matula Roman, 1996Univerzitní sportovní klub Praha3 / 63 / 63 / 65 / 43 / 6--18
4. Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové4 / 55 / 44 / 52 / 75 / 4--17
5. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc6 / 3-5 / 43 / 64 / 5--15
6. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha5 / 44 / 5-6 / 36 / 3--12
7. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 16 / 34 / 58 / 1--9
8. Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí-6 / 37 / 28 / 1---6
Choutka Jan, 1995KVS Hradec Králové7 / 27 / 2--7 / 2--6
10. Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec8 / 1-8 / 17 / 2---4

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 91 / 91 / 91 / 92 / 7--27
2. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 64 / 52 / 72 / 71 / 9--23
3. Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice2 / 72 / 73 / 65 / 43 / 6--20
4. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec5 / 43 / 64 / 53 / 64 / 5--17
5. Košárková Barbora, 1996KK Opava4 / 55 / 45 / 44 / 55 / 4--14
6. Fialová Veronika, 1998UP Olomouc7 / 26 / 36 / 3----8
7. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň6 / 3------3

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 91 / 91 / 94 / 53 / 6--27
2. Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
3 / 63 / 64 / 51 / 91 / 9--24
3. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
2 / 72 / 73 / 62 / 72 / 7--21
4. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
4 / 55 / 42 / 73 / 64 / 5--18
5. Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
-4 / 55 / 4----9

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno1 / 9-1 / 92 / 72 / 7--25
2. Pechlát Hynek, 1995SK VS Č. Budějovice4 / 51 / 94 / 51 / 93 / 6--24
3. Zvolánek Jan, 1995SK VS Č. Budějovice6 / 33 / 62 / 74 / 54 / 5--18
Raška Jan, 1995Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 77 / 26 / 35 / 4--18
5. Košík Michal, 1995SK Veselí nad Moravou3 / 64 / 5-3 / 6---17
6. Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava7 / 2-5 / 48 / 11 / 9--15
7. Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 15 / 43 / 65 / 4---14
8. Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 48 / 1-7 / 27 / 2--8
9. Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs----6 / 3--3
Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice-6 / 3-----3
Rousek Tomáš, 1997KK Opava--6 / 3----3
12. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2-----2
13. Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové--8 / 1----1
Stanovský Samuel, 1998TJ KVS Sušice----8 / 1--1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 92 / 31 / 232
2. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 56 / 35 / 42 / 72 / 7--19
Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 72 / 74 / 58 / 14 / 5--19
4. Foltysová Sabina, 1996KK Opava3 / 6-3 / 64 / 53 / 6--18
5. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 45 / 42 / 73 / 66 / 3--17
6. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno7 / 23 / 66 / 36 / 37 / 2--12
7. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň8 / 14 / 58 / 15 / 4---10
8. Mrázková Mária, 1996KK Opava6 / 37 / 27 / 2-5 / 4--9
9. Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice---7 / 28 / 1--3
10. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec-8 / 1-----1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3