vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Historie procházení

Pohár předžáků 2013

započítávány jsou tyto závody:
A - Slalomy v Táboře, sobota, 11.05.2013
B - Slalomy v Táboře, neděle, 12.05.2013
C - Sjezd ve Strakonicích, 22.06.2013
D - Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků, 23.06.2013
E - Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků, 06.07.2013
F - Slalom v Kadani + pohár předžáků, 07.07.2013
G - Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné, 20.07.2013
H - Slalom v Písku, 21.07.2013
I - Slalom pod Borskou přehradou, 10.08.2013
J - Slalom pod Borskou přehradou, 11.08.2013

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 2003-2009
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1.PZ Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 182 / 19-3 / 189 / 129 / 121 / 201 / 202 / 191 / 20156
2.PZ Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky1 / 201 / 20-2 / 1910 / 1110 / 112 / 192 / 191 / 202 / 19155
3.PZ Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 174 / 17-5 / 1611 / 1011 / 103 / 183 / 183 / 183 / 18142
4.PZ Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice9 / 127 / 14-6 / 1513 / 813 / 84 / 176 / 156 / 155 / 16124
5.PZ Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice10 / 118 / 13-8 / 1312 / 912 / 98 / 139 / 127 / 147 / 14113
6.PZ Vaněk Matěj, 2004VS Tábor5 / 165 / 16-7 / 14--5 / 164 / 174 / 176 / 15111
7.PZ Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice8 / 139 / 12-9 / 1214 / 714 / 77 / 145 / 168 / 1311 / 10110
8.PZ Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice11 / 1010 / 11-10 / 1115 / 615 / 66 / 157 / 1411 / 1013 / 899
9.PZ Kadlec Filip, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---14 / 7-16 / 512 / 98 / 1310 / 1110 / 1169
10.PZ Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 193 / 18-1 / 20------57
11.PZ Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice13 / 812 / 9-11 / 10--9 / 1210 / 11--50
12.PZ Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 14-------5 / 164 / 1747
PZ Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 156 / 15-4 / 17------47
14.PZ Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---13 / 816 / 5-----26
15.PZ Jakl Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha---15 / 6--11 / 1012 / 9--25
PZ Strasser Marek, 2004TJ Loko Žatec12 / 911 / 10------15 / 6-25
17.PZ Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--------9 / 129 / 1224
18.PZ Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice------10 / 1111 / 10--21
19.PZ Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.---12 / 9----13 / 818 / 320
20.PZ Novák Michal, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--------12 / 912 / 918
21.PZ Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--------14 / 714 / 714
22.PZ Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---------8 / 1313
23.PZ Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--------17 / 415 / 610
PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn--------16 / 516 / 510
25.PZ Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--------19 / 217 / 46
26.PZ Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---16 / 5------5
27.PZ Pechlátová Nikola, 2004TJ KVS Sušice--------18 / 320 / 14
28.PZ Víznerová Daniela, 2003TJ DNT VS Kadaň--------20 / 119 / 23

kategorie K1W PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1.PZ Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice1 / 102 / 9-1 / 104 / 74 / 71 / 101 / 10--76
2.PZ Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---5 / 65 / 65 / 62 / 93 / 8--53
3.PZ Víznerová Daniela, 2003TJ DNT VS Kadaň----6 / 56 / 54 / 74 / 7--40
4.PZ Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 10-2 / 9------28
5.PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn---4 / 7--3 / 82 / 9--24
6.PZ Pražáková Nela, 2003VS Tábor3 / 83 / 8--------16
7.PZ Pechlátová Nikola, 2004TJ KVS Sušice---3 / 8------8
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3