vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP juniorů a žebříček juniorů 2014 slalom

poslední aktualizace: 21.09.2014 21:17:04
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 31.05.2014
B - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 01.06.2014
C - 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 14.06.2014
D - 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 15.06.2014
E - 5. Národní kontrolní závod na Trnávce, 20.09.2014
F - 6. Národní kontrolní závod na Trnávce, 21.09.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1996-2003
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 624 / 575 / 531 / 752 / 682 / 68273
2.DS Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava4 / 5712 / 336 / 493 / 621 / 751 / 75269
3.DS Rousek Tomáš, 1997KK Opava2 / 683 / 6213 / 312 / 683 / 624 / 57260
4.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 432 / 681 / 7522 / 1433 / 33 / 62248
5.DS Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha5 / 531 / 754 / 574 / 575 / 535 / 53242
6.DS Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha1 / 758 / 432 / 686 / 497 / 467 / 46238
7.DM Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4613 / 313 / 625 / 536 / 496 / 49213
8.DM Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha14 / 297 / 467 / 467 / 469 / 4013 / 31178
9.DM Balarin Lukáš, 1998KK Opava10 / 379 / 4012 / 3314 / 294 / 5711 / 35169
10.DS Červenka Ondřej, 1996TJ SK Hubertus KV6 / 496 / 4922 / 1411 / 3513 / 3114 / 29164
11.DS Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň11 / 355 / 5310 / 3712 / 33--158
DM Mrázek Jan, 1998KK Opava18 / 2110 / 3711 / 35-8 / 438 / 43158
13.DM Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs12 / 3311 / 3514 / 2910 / 3710 / 3712 / 33142
14.DM Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha9 / 40-9 / 4013 / 3114 / 2916 / 25140
15.DS Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice13 / 3114 / 298 / 4315 / 2712 / 3317 / 23136
16.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové15 / 2716 / 2518 / 2116 / 2511 / 359 / 40127
17.DM Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky20 / 1715 / 2716 / 259 / 4034 / 215 / 27119
18.ZS Šanda Petr, 2000BS Vlašim21 / 1518 / 2119 / 198 / 43--98
19.ZS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-21 / 1517 / 2317 / 2319 / 1918 / 2186
20.DS Peterka Adam, 1996KK Rakovník--15 / 2721 / 15-10 / 3779
21.ZS Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs17 / 2325 / 1131 / 524 / 1216 / 2520 / 1777
22.DM Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs19 / 1917 / 2321 / 1520 / 17-35 / 174
23.ZS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky-20 / 1720 / 1719 / 1920 / 1726 / 1070
24.DM Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1232 / 425 / 11-17 / 2319 / 1965
25.ZS Novotný Petr, 2000UP Olomouc26 / 1022 / 1428 / 8-15 / 27-59
26.DM Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.23 / 1319 / 19-18 / 21--53
27.DS Krejčíř Dominik, 1996Kanoe Klub Spoj Brno28 / 827 / 923 / 1325 / 1121 / 1523 / 1352
28.DM Vybulka Jakub, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--24 / 1228 / 822 / 1429 / 741
29.ZS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.25 / 1131 / 526 / 1031 / 523 / 1334 / 239
30.DS Klaban Martin, 1997KK Opava16 / 25---24 / 12-37
31.DM Vrublovský Jan, 1999UP Olomouc-24 / 1227 / 923 / 1335 / 1-35
32.ZS Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha29 / 7-33 / 3-26 / 1024 / 1232
ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice33 / 328 / 835 / 133 / 329 / 722 / 1432
34.DM Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové32 / 4-29 / 727 / 927 / 930 / 631
35.DS Havlena Jan, 1997KK Brandýs nad Labem--32 / 429 / 728 / 825 / 1130
36.ZS Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha----25 / 1121 / 1526
37.DS Štěpán Bronislav, 1996SK VS Karbo Benátky27 / 930 / 6-26 / 10--25
38.DS Špalek Vojtěch, 1996SK VS Karbo Benátky34 / 223 / 13--32 / 432 / 423
39.ZS Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha----18 / 21-21
40.ZM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha22 / 14-30 / 6---20
41.DM Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs-33 / 3-30 / 6-28 / 817
42.DS Haislar Ondřej, 1996Vodní sporty Zábřeh31 / 526 / 10----15
43.DM Krč Ladislav, 1999KK Brandýs nad Labem----31 / 527 / 914
44.ZM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice35 / 129 / 7-32 / 4--12
45.ZS Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí----30 / 631 / 511
46.DM Hřebíček Jakub, 1999KK Brandýs nad Labem30 / 635 / 1----7
47.ZS Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc-----33 / 33
48.ZS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice-34 / 2----2
DM Pavlík Pavel, 1998SK Třebechovice--34 / 2---2
DS Říha Jan, 1996SK Třebechovice---34 / 2--2
51.DS Sahula Vojtěch, 1997SK VS Karbo Benátky---35 / 1--1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DM Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc1 / 601 / 603 / 471 / 603 / 47-227
2.DM Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha5 / 387 / 311 / 602 / 538 / 281 / 60211
3.DM Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs3 / 478 / 284 / 423 / 471 / 604 / 42196
4.DS Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha2 / 533 / 475 / 386 / 344 / 423 / 47189
5.DM Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha4 / 422 / 537 / 317 / 315 / 382 / 53186
6.DM Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec6 / 345 / 386 / 345 / 382 / 535 / 38167
7.DS Matula Roman, 1996Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 284 / 422 / 534 / 42--165
8.DM Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice7 / 3111 / 2011 / 209 / 257 / 316 / 34121
9.DM Novotný Jan, 1998UP Olomouc11 / 209 / 258 / 2812 / 186 / 347 / 31118
10.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové9 / 256 / 3410 / 2210 / 229 / 258 / 28112
11.DM Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice12 / 1810 / 2212 / 188 / 2810 / 229 / 2597
12.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 2213 / 169 / 2511 / 20--83
13.DM Přikryl Matěj, 1999VSK Rájec-Jestřebí15 / 1214 / 1413 / 1613 / 1615 / 1210 / 2268
14.DM Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí14 / 1412 / 1814 / 1414 / 1414 / 1412 / 1864
15.ZS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn13 / 1616 / 1015 / 1215 / 1216 / 1011 / 2060
16.DM Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové--17 / 917 / 913 / 1614 / 1448
17.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice--20 / 6-11 / 2013 / 1642
18.DS Miller Jan, 1997TJ Turnov16 / 1015 / 1216 / 1019 / 7--39
19.ZS Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí----12 / 18-18
DM Klíma Jan, 1998SK Vltava Č. Krumlov z.s.--18 / 816 / 10--18
21.DM Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--19 / 718 / 8--15

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60240
2.DM Kašpar Albert, 1998
Mrůzek Vojta, 1998
KK Opava
KK Opava
3 / 472 / 532 / 534 / 423 / 472 / 53206
3.DS Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
4 / 425 / 383 / 473 / 472 / 535 / 38189
4.DM Lhota Matyáš, 1999
Kořínek Vilém, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 534 / 425 / 382 / 53--186
5.DM Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
5 / 383 / 474 / 425 / 384 / 423 / 47178
6.DM Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
6 / 347 / 317 / 318 / 285 / 384 / 42145
7.DM Kuna Václav, 1998
Cepek Matěj, 1998
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
7 / 316 / 346 / 346 / 34--133
8.ZS Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
9 / 258 / 289 / 257 / 316 / 346 / 34127
9.ZS Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
8 / 289 / 258 / 289 / 25--106
10.ZS Příhoda Lukáš, 2001
Lhota Kryštof, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--10 / 22---22

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 472 / 531 / 603 / 471 / 602 / 53226
DM Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 531 / 602 / 532 / 532 / 531 / 60226
3.DS Foltysová Sabina, 1996KK Opava1 / 604 / 423 / 471 / 603 / 473 / 47214
4.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno5 / 383 / 475 / 386 / 34--157
5.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha13 / 166 / 344 / 427 / 316 / 344 / 42152
6.DS Mrázková Mária, 1996KK Opava4 / 425 / 388 / 284 / 42--150
7.DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 3415 / 126 / 345 / 385 / 385 / 38148
8.DM Hricová Klára, 1999UP Olomouc11 / 208 / 2810 / 228 / 284 / 426 / 34132
9.DM Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha10 / 227 / 317 / 3115 / 127 / 3114 / 14115
10.ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 289 / 259 / 259 / 2512 / 188 / 28106
11.ZS Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 3124 / 218 / 810 / 2210 / 229 / 25100
12.ZS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 2511 / 2012 / 1816 / 1014 / 1410 / 2285
13.ZS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1813 / 1611 / 2013 / 1613 / 1615 / 1270
14.DS Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň--13 / 1612 / 189 / 2516 / 1069
15.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno17 / 920 / 615 / 1214 / 1411 / 2013 / 1662
16.DS Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs----8 / 287 / 3159
17.DM Hricová Adéla, 1999UP Olomouc14 / 1416 / 1020 / 619 / 716 / 1011 / 2054
18.DS Osifová Hana, 1997Mittal Ostrava15 / 1210 / 2221 / 517 / 9--48
19.DM Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc16 / 1018 / 814 / 14-18 / 818 / 840
20.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno19 / 721 / 522 / 424 / 217 / 912 / 1839
21.DM Fialová Veronika, 1998UP Olomouc21 / 512 / 1816 / 1022 / 4--37
22.ZS Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--19 / 7-15 / 1217 / 928
23.ZM Beková Kateřina, 2002KK Opava23 / 314 / 14-18 / 8--25
24.DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--23 / 311 / 20--23
25.ZM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec22 / 422 / 417 / 925 / 1--18
26.ZM Neugebauerová Anna Marie, 2002Mittal Ostrava18 / 819 / 7----15
27.ZS Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 223 / 324 / 221 / 5--12
28.DM Horová Klára, 1998KK Opava20 / 6-25 / 123 / 3--10
29.DM Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice-17 / 9----9
30.ZS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.---20 / 6--6
31.DM Součková Karolína, 1999UP Olomouc25 / 125 / 1----2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 604 / 424 / 422 / 531 / 603 / 47220
2.DS Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs-2 / 532 / 534 / 422 / 531 / 60219
3.DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 473 / 471 / 601 / 603 / 474 / 42214
4.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno2 / 531 / 603 / 473 / 47--207
5.DM Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice5 / 385 / 385 / 385 / 385 / 38-152
6.DS Košárková Barbora, 1996KK Opava4 / 426 / 346 / 346 / 346 / 345 / 38148
7.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno--8 / 287 / 317 / 316 / 34124
8.DM Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.----4 / 422 / 5395
9.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--9 / 259 / 258 / 28-78
10.ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 347 / 31----65
11.DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--7 / 318 / 28--59
ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí7 / 318 / 28----59
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3