vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace na MEJ ve slalomu 2014, Skopje - Makedonie

započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 11.05.2014
B - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 31.05.2014
C - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 01.06.2014
D - 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 14.06.2014
E - 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 15.06.2014
F - Bonifikace za medaile na MSj 2014, bodování MSj-3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1996-1999
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

O konečném pořadí v kategorii K1M rozhodlo ve prospěch Tomáše Rouska pomocné nominační kritérium, poměr vzájemných vítězství: 3. Tomáš Rousek, 4. Pavel Šupolík.

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DM Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc3 / 61 / 91 / 93 / 61 / 9-27
2.DM Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 75 / 46 / 31 / 92 / 7-23
3.DM Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs1 / 93 / 67 / 24 / 53 / 6-21
4.DS Matula Roman, 1996Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 58 / 14 / 52 / 75 / 4-17
DS Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha5 / 42 / 73 / 65 / 46 / 3-17
6.DM Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha6 / 34 / 52 / 77 / 27 / 2-15
7.DM Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec7 / 26 / 35 / 46 / 34 / 5-12
8.DM Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice-7 / 2----2
DM Novotný Jan, 1998UP Olomouc--8 / 18 / 1--2
DM Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice8 / 1---8 / 1-2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 61 / 91 / 93 / 62 / 72 / 328
DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 72 / 73 / 61 / 91 / 93 / 328
3.DS Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs1 / 9-2 / 72 / 73 / 6-23
4.DM Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice5 / 44 / 54 / 54 / 54 / 5-15
DS Košárková Barbora, 1996KK Opava4 / 53 / 65 / 45 / 45 / 4-15
6.DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.---6 / 36 / 3-6

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 61 / 91 / 91 / 91 / 91 / 330
2.DS Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
1 / 94 / 54 / 53 / 63 / 6-21
DM Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
2 / 73 / 62 / 72 / 74 / 5-21
4.DM Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 52 / 73 / 64 / 52 / 7-20
5.DM Kuna Václav, 1998
Cepek Matěj, 1998
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
-5 / 45 / 45 / 45 / 4-12

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DS Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha5 / 41 / 97 / 21 / 96 / 3-22
DS Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha2 / 75 / 41 / 93 / 64 / 5-22
3.DS Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 63 / 64 / 51 / 9-21
DS Rousek Tomáš, 1997KK Opava6 / 32 / 72 / 7-2 / 7-21
5.DM Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha1 / 97 / 2-2 / 75 / 4-20
6.DS Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava7 / 24 / 5-5 / 43 / 6-15
7.DM Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha4 / 5-6 / 36 / 37 / 2-11
8.DS Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice3 / 6--7 / 2--8
9.DS Červenka Ondřej, 1996TJ SK Hubertus KV-6 / 35 / 4---7
10.DS Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň--4 / 5---5
11.DM Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1-8 / 1--2
12.DM Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky----8 / 1-1
DM Balarin Lukáš, 1998KK Opava--8 / 1---1
DM Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs8 / 1-----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1.DM Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 92 / 71 / 92 / 72 / 7-25
DS Foltysová Sabina, 1996KK Opava2 / 71 / 94 / 53 / 61 / 9-25
3.DS Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 63 / 62 / 71 / 93 / 6-22
4.DM Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno5 / 45 / 43 / 64 / 56 / 3-15
5.DS Mrázková Mária, 1996KK Opava6 / 34 / 55 / 47 / 24 / 5-14
6.DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 56 / 3-5 / 45 / 4-13
7.DM Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha7 / 27 / 26 / 36 / 3--8
8.DM Hricová Klára, 1999UP Olomouc8 / 18 / 17 / 28 / 17 / 2-5
9.DS Osifová Hana, 1997Mittal Ostrava--8 / 1---1
DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----8 / 1-1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3