vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2014

poslední aktualizace: 07.09.2014 19:47:36
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků, 28.06.2014
B - Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků, 29.06.2014
C - Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků, 09.08.2014
D - Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků, 10.08.2014
E - MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku, 06.09.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2000-2003
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 752 / 681 / 751 / 752 / 68225
2.ZS Šanda Petr, 2000BS Vlašim2 / 681 / 753 / 626 / 491 / 75218
3.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové3 / 623 / 622 / 683 / 623 / 62192
4.ZS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 406 / 494 / 572 / 684 / 57182
5.ZS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky4 / 574 / 577 / 464 / 579 / 40171
6.ZS Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs7 / 465 / 535 / 535 / 535 / 53159
7.ZS Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 497 / 466 / 497 / 468 / 43144
8.ZS Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 438 / 4310 / 378 / 436 / 49135
9.ZS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 5310 / 378 / 4312 / 33-133
10.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice11 / 359 / 4011 / 3510 / 377 / 46123
11.ZS Novotný Petr, 2000UP Olomouc--9 / 409 / 4010 / 37117
12.ZS Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha10 / 3714 / 2917 / 2311 / 3511 / 35107
13.ZM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice12 / 3311 / 3512 / 3314 / 2914 / 29101
14.ZS Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí14 / 2912 / 3314 / 2913 / 3133 / 393
15.ZS Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc13 / 3117 / 2318 / 2120 / 1713 / 3185
16.ZM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2513 / 3116 / 2515 / 2723 / 1383
ZS Milyan David, 2001TJ Loko Žatec19 / 1920 / 1713 / 3116 / 2515 / 2783
18.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2716 / 2521 / 1519 / 1919 / 1971
19.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec23 / 1323 / 1315 / 2717 / 2321 / 1565
20.ZM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky18 / 2130 / 6--12 / 3360
21.ZS Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.20 / 1733 / 319 / 1934 / 218 / 2157
22.ZS Nesnídal Radek, 2000TJ Loko Žatec--20 / 1725 / 1116 / 2553
23.ZS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2322 / 1422 / 1423 / 1325 / 1151
24.ZM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk-15 / 27-27 / 924 / 1248
25.ZS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice--27 / 918 / 2120 / 1747
ZM Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs22 / 1419 / 1924 / 1222 / 14-47
27.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc25 / 1128 / 830 / 6-17 / 2342
28.ZM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky26 / 1021 / 1525 / 11-32 / 436
29.ZS Veselý František, 2000Loko Trutnov30 / 618 / 2131 / 532 / 4-32
30.ZS Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí31 / 524 / 1232 / 4-22 / 1431
31.ZM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn27 / 9-29 / 724 / 12-28
32.ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc-26 / 1026 / 1029 / 730 / 627
33.ZS Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov28 / 8-28 / 828 / 829 / 724
34.ZS Pešek Tibor, 2000SK Veselí nad Moravou21 / 1529 / 7---22
ZS Majer Kryštof, 2001Univerzitní sportovní klub Praha24 / 12---26 / 1022
36.ZS Šorel Martin, 2001KK Brandýs nad Labem--23 / 1331 / 5-18
37.ZM Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn---21 / 1535 / 116
38.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc-31 / 5-35 / 128 / 814
39.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc35 / 127 / 9-33 / 3-13
40.ZS Veniger Jan, 2000SKK Vysoké Mýto-25 / 11---11
41.ZS Šulc Karel, 2000KK Brandýs nad Labem---26 / 10-10
42.ZS Eliáš Ondřej, 2000Univerzitní sportovní klub Praha----27 / 99
ZS Snopek Vladimír, 2001VK Kroměříž29 / 7---34 / 29
44.ZS Mráka Tomáš, 2001UP Olomouc32 / 432 / 4---8
45.ZM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno---30 / 6-6
46.ZM Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou----31 / 55
47.ZM Malý Filip, 2002KVS Písek--33 / 3--3
ZM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky33 / 3----3
49.ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--34 / 2--2
ZS Koudelka Tomáš, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.34 / 2----2
ZM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn-34 / 2---2
52.ZS Rejman Petr, 2001KVS Hradec Králové--35 / 1--1
ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.-35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 682 / 682 / 685 / 532 / 68204
3.ZS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 574 / 573 / 622 / 684 / 57187
4.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice3 / 623 / 625 / 533 / 626 / 49186
5.ZS Novotný Petr, 2000UP Olomouc--4 / 574 / 573 / 62176
6.ZS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 535 / 536 / 498 / 435 / 53159
7.ZS Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí7 / 467 / 469 / 406 / 4911 / 35141
8.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 496 / 4911 / 3510 / 3710 / 37135
9.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec8 / 438 / 438 / 437 / 469 / 40132
10.ZS Urban Daniel, 2001TJ Šumperk12 / 3310 / 377 / 469 / 408 / 43129
11.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 359 / 40--12 / 33108
12.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc10 / 3712 / 3310 / 3715 / 2713 / 31107
13.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.9 / 4013 / 3113 / 3114 / 2917 / 23102
14.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc14 / 2914 / 2912 / 3311 / 3514 / 2997
15.ZS Ženka Martin, 2000TJ Syntesia Pardubice13 / 3111 / 3517 / 23--89
16.ZS Ženka Ondra, 2000TJ Syntesia Pardubice16 / 2515 / 2714 / 29--81
17.ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc17 / 2317 / 2319 / 1913 / 3116 / 2579
18.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc15 / 2716 / 2516 / 2516 / 2518 / 2177
19.ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--18 / 2112 / 3320 / 1771
20.ZS Klein Pavel, 2001SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 1521 / 1520 / 1718 / 21-53
21.ZS Rejman Petr, 2001KVS Hradec Králové--15 / 27-19 / 1946
ZS Pšenička Václav, 2001KK Rakovník22 / 1420 / 17--21 / 1546
ZS Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----7 / 4646
24.ZM Hradec Matěj, 2003UP Olomouc18 / 2119 / 19---40
25.ZS Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc20 / 1718 / 21---38
ZS Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem--21 / 1517 / 23-38
27.ZS Novák Kuba, 2001TJ Syntesia Pardubice19 / 1922 / 14---33
28.ZM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk----15 / 2727

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
1 / 752 / 682 / 681 / 751 / 75225
2.ZS Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2 / 681 / 751 / 753 / 622 / 68218
3.ZS Lhota Kryštof, 2002
Příhoda Lukáš, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 623 / 623 / 622 / 685 / 53192
4.ZS Procházka Vojtěch, 2002
Látal Filip, 2001
UP Olomouc
UP Olomouc
5 / 534 / 575 / 535 / 5313 / 31163
5.ZM Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4 / 575 / 53--8 / 43153
6.ZM Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6 / 496 / 49--12 / 33131
7.ZS Gabrlík Tomáš, 2000
Mráka Tomáš, 2001
UP Olomouc
UP Olomouc
--4 / 574 / 57-114
8.ZS Hendrych Tomáš, 2000
Nachtigal Richard, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----3 / 6262
9.ZS Raška Tomáš, 2001
Eliáš Ondřej, 2000
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----4 / 5757
10.ZS Koláček Petr, 2001
Šulc Karel, 2000
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----6 / 4949
11.ZS Vavrla Adam, 2000
Šmíd Jan, 2002
VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
7 / 46----46
ZM Urbánek Matyáš, 2002
Říha Matyáš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----7 / 4646
13.ZM Košíková Denisa, 2002
Tůmová Natálie, 2002
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
8 / 43----43
14.ZS Gabrlík Tomáš, 2000
Fiala Jakub, 2001
UP Olomouc
UP Olomouc
9 / 40----40
ZM Kadlec Filip, 2003
Frencl Josef, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----9 / 4040
16.ZS Houska Jan, 2001
Majer Kryštof, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----10 / 3737
17.ZM Duřt Vojtěch, 2003
Ondruš Mikuláš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----11 / 3535
18.ZM Hradec Matěj, 2003
Hala Jiří, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
----14 / 2929

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 682 / 681 / 753 / 621 / 75218
2.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75--4 / 57207
3.ZS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 625 / 533 / 621 / 753 / 62199
4.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno6 / 493 / 6213 / 315 / 532 / 68183
5.ZS Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 577 / 462 / 684 / 578 / 43182
6.ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 538 / 436 / 492 / 685 / 53174
7.ZM Beková Kateřina, 2002KK Opava14 / 294 / 5710 / 377 / 466 / 49152
8.ZM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec7 / 469 / 405 / 538 / 437 / 46145
9.ZM Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs9 / 406 / 498 / 436 / 4922 / 14141
10.ZM Neugebauerová Anna Marie, 2002Mittal Ostrava10 / 3712 / 334 / 579 / 409 / 40137
11.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno13 / 3110 / 379 / 4010 / 3710 / 37114
12.ZS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.15 / 2711 / 357 / 4616 / 2513 / 31112
13.ZS Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4317 / 2312 / 3311 / 3516 / 25111
14.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc21 / 1513 / 3115 / 2712 / 3312 / 3397
15.ZS Motyčková Sára, 2001SK Veselí nad Moravou11 / 3516 / 2516 / 2520 / 1711 / 3595
16.ZM Žatecká Nikola, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--11 / 3513 / 3118 / 2187
17.ZS Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž18 / 2120 / 1733 / 315 / 2714 / 2977
ZS Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 3318 / 21--17 / 2377
19.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou16 / 2521 / 1520 / 1717 / 2315 / 2775
20.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1715 / 2717 / 2318 / 2123 / 1371
21.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.19 / 1919 / 1918 / 2114 / 2919 / 1969
22.ZS Vaňková Klára, 2001VS Tábor--14 / 2923 / 1320 / 1759
23.ZM Čajková Kristýna, 2002SK Veselí nad Moravou17 / 2314 / 29---52
24.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--23 / 1319 / 1925 / 1143
ZM Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou22 / 1422 / 1421 / 1531 / 528 / 843
ZS Hylmarová Anna, 2001SK VS Karbo Benátky23 / 1325 / 1119 / 1927 / 930 / 643
27.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc25 / 1123 / 1328 / 821 / 1527 / 939
28.ZS Hrušková Klára, 2001KK Opava29 / 728 / 824 / 1224 / 1224 / 1236
29.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc26 / 1027 / 925 / 1122 / 14-35
30.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava30 / 629 / 722 / 1426 / 1026 / 1034
31.ZS Kolářová Marika, 2000UP Olomouc24 / 1226 / 1029 / 725 / 1133 / 333
32.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha28 / 824 / 1226 / 1028 / 832 / 430
33.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha27 / 930 / 632 / 435 / 131 / 520
34.ZM Pajmová Sandra, 2002TJ DNT VS Kadaň--30 / 630 / 629 / 719
35.ZM Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky31 / 531 / 534 / 229 / 735 / 117
36.ZS Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.----21 / 1515
37.ZS Štibrányi Kateřina, 2000KK Brandýs nad Labem--27 / 933 / 3-12
38.ZM Bednářová Anna, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--31 / 532 / 434 / 211
39.ZS Dimovová Viktorie, 2000TJ Vodní Sporty Litovel32 / 433 / 3---7
40.ZM Landsmanová Lucie, 2002TJ Syntesia Pardubice34 / 234 / 2---4
ZS Dimovová Barbora, 2000TJ Vodní Sporty Litovel-32 / 4---4
42.ZS Kozárková Hana, 2000VK Kroměříž33 / 3----3
43.ZS Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk---34 / 2-2
44.ZS Nováková Veronika, 2001KK Opava35 / 1----1
ZM Novotná Mariána, 2002TJ Syntesia Pardubice-35 / 1---1
ZM Víznerová Daniela, 2003TJ DNT VS Kadaň--35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 75--1 / 75225
2.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 574 / 572 / 681 / 752 / 68211
3.ZS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno5 / 536 / 491 / 752 / 684 / 57200
4.ZS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn2 / 682 / 683 / 623 / 623 / 62198
5.ZS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 623 / 624 / 574 / 575 / 53181
6.ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí11 / 357 / 465 / 535 / 536 / 49155
7.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc6 / 495 / 536 / 498 / 437 / 46151
8.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.7 / 468 / 438 / 436 / 498 / 43138
9.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4011 / 3510 / 377 / 469 / 40126
10.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou10 / 3710 / 379 / 409 / 4010 / 37117
11.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc15 / 2713 / 3112 / 3310 / 37-101
12.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc14 / 2915 / 2711 / 3511 / 3515 / 2799
13.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3314 / 2913 / 3112 / 3314 / 2997
ZS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 3112 / 33--12 / 3397
15.ZS Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž8 / 439 / 40---83
16.ZS Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí--7 / 4613 / 31-77
17.ZS Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----11 / 3535
18.ZS Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.----13 / 3131
19.ZS Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk----16 / 2525
20.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice----17 / 2323
21.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----18 / 2121
22.ZS Koudelková Anna, 2000KK Brandýs nad Labem----19 / 1919
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3