vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu, žáci mladší

poslední aktualizace: 07.09.2014 19:47:27
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků, 28.06.2014
B - Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků, 29.06.2014
C - Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků, 09.08.2014
D - Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků, 10.08.2014
E - MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku, 06.09.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2002-2003
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice1 / 751 / 751 / 751 / 752 / 68225
2.ZM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha3 / 622 / 683 / 622 / 686 / 49198
3.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec6 / 497 / 462 / 683 / 625 / 53183
4.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 684 / 574 / 574 / 574 / 57182
5.ZM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky4 / 5710 / 37--1 / 75169
6.ZM Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs5 / 535 / 535 / 536 / 4915 / 27159
7.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc7 / 469 / 408 / 4313 / 313 / 62151
ZM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk16 / 253 / 6211 / 358 / 437 / 46151
9.ZM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky8 / 436 / 496 / 4915 / 2710 / 37141
10.ZM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn9 / 4014 / 297 / 467 / 4617 / 23132
11.ZM Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn--14 / 295 / 5311 / 35117
12.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc11 / 358 / 4313 / 3110 / 3714 / 29115
13.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc12 / 3311 / 3512 / 3311 / 358 / 43113
14.ZM Malý Filip, 2002KVS Písek--9 / 4012 / 3313 / 31104
15.ZM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--17 / 239 / 4012 / 3396
16.ZM Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou19 / 1916 / 2516 / 2518 / 219 / 4090
17.ZM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky10 / 3715 / 27--16 / 2589
18.ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 3717 / 2320 / 1777
19.ZM Procházka Vojtěch, 2002UP Olomouc17 / 2318 / 2120 / 1714 / 2926 / 1073
20.ZM Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 2716 / 2519 / 1971
21.ZM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn20 / 1712 / 3326 / 1027 / 923 / 1363
22.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.14 / 2913 / 31---60
23.ZM Kadlec Filip, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2721 / 1521 / 1520 / 1727 / 959
24.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3117 / 23---54
25.ZM Koudelka Samson, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 1519 / 1925 / 1119 / 1929 / 753
26.ZM Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2125 / 1123 / 1323 / 1322 / 1448
27.ZM Hradec Matěj, 2003UP Olomouc22 / 1420 / 1724 / 1222 / 1435 / 145
28.ZM Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1122 / 1429 / 721 / 1521 / 1544
29.ZM Hala Jiří, 2002UP Olomouc24 / 1224 / 1219 / 19-25 / 1143
30.ZM Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1328 / 828 / 825 / 1128 / 832
ZM Ulitzka Oliver, 2002KK Opava--18 / 2129 / 732 / 432
32.ZM Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice--22 / 1424 / 1234 / 228
33.ZM Souček Tomáš, 2003UP Olomouc26 / 1023 / 13---23
ZM Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.33 / 327 / 927 / 931 / 5-23
35.ZM Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice----18 / 2121
ZM Rance Sebastián, 2002UP Olomouc30 / 629 / 731 / 528 / 8-21
37.ZM Zubalík Martin, 2002SK Veselí nad Moravou32 / 430 / 633 / 326 / 10-20
38.ZM Smilek Jiří, 2003TJ Valašské Meziříčí27 / 926 / 10---19
39.ZM Švéda Daniel, 2002TJ Valašské Meziříčí29 / 731 / 5-30 / 6-18
40.ZM Čepelák František, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.31 / 532 / 430 / 633 / 3-15
41.ZM Tesař Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice----24 / 1212
42.ZM Sobotka Adam, 2005Kanoe Klub Spoj Brno28 / 834 / 2---10
43.ZM Novák Matěj, 2003KK Opava35 / 135 / 132 / 432 / 4-9
44.ZM Zeman Matěj, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----30 / 66
45.ZM Vrba Matěj, 2002Kanoe Klub Spoj Brno34 / 233 / 3---5
ZM Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice----31 / 55
47.ZM Marek Matyáš, 2003SK Třebechovice----33 / 33

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec2 / 682 / 681 / 751 / 751 / 75225
2.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 753 / 622 / 682 / 68218
3.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc4 / 574 / 572 / 686 / 494 / 57182
4.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 533 / 62--3 / 62177
5.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc6 / 496 / 494 / 573 / 625 / 53172
6.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.3 / 625 / 535 / 535 / 537 / 46168
7.ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 464 / 579 / 40143
8.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc7 / 467 / 466 / 497 / 468 / 43141
9.ZM Hradec Matěj, 2003UP Olomouc8 / 438 / 43---86
10.ZM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk----6 / 4949

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
1 / 751 / 75--2 / 68218
2.ZM Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
2 / 682 / 68--5 / 53189
3.ZM Urbánek Matyáš, 2002
Říha Matyáš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----1 / 7575
4.ZM Košíková Denisa, 2002
Tůmová Natálie, 2002
SK Veselí nad Moravou
SK Veselí nad Moravou
3 / 62----62
ZM Kadlec Filip, 2003
Frencl Josef, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----3 / 6262
6.ZM Duřt Vojtěch, 2003
Ondruš Mikuláš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----4 / 5757
7.ZM Hradec Matěj, 2003
Hala Jiří, 2002
UP Olomouc
UP Olomouc
----6 / 4949

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Beková Kateřina, 2002KK Opava4 / 571 / 754 / 572 / 681 / 75218
2.ZM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 753 / 622 / 683 / 622 / 68211
ZM Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs2 / 682 / 683 / 621 / 758 / 43211
4.ZM Neugebauerová Anna Marie, 2002Mittal Ostrava3 / 624 / 571 / 754 / 573 / 62199
5.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc8 / 435 / 536 / 495 / 534 / 57163
6.ZM Žatecká Nikola, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 536 / 496 / 49151
7.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou5 / 538 / 438 / 438 / 435 / 53149
8.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.7 / 467 / 467 / 467 / 467 / 46138
9.ZM Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou9 / 409 / 409 / 4016 / 2512 / 33120
10.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--11 / 359 / 409 / 40115
11.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc10 / 3710 / 3714 / 2910 / 3711 / 35111
12.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava14 / 2913 / 3110 / 3712 / 3310 / 37107
13.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc11 / 3512 / 3312 / 3311 / 35-103
14.ZM Čajková Kristýna, 2002SK Veselí nad Moravou6 / 496 / 49---98
15.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3111 / 3513 / 3113 / 3115 / 2797
16.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3314 / 2917 / 2318 / 2114 / 2991
17.ZM Pajmová Sandra, 2002TJ DNT VS Kadaň--15 / 2715 / 2713 / 3185
18.ZM Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky15 / 2715 / 2718 / 2114 / 2917 / 2383
19.ZM Bednářová Anna, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--16 / 2517 / 2316 / 2573
20.ZM Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno18 / 2118 / 21--23 / 1355
21.ZM Víznerová Daniela, 2003TJ DNT VS Kadaň--19 / 1919 / 1921 / 1553
22.ZM Pecháčková Julie, 2003TJ Valašské Meziříčí17 / 2319 / 19--27 / 951
23.ZM Landsmanová Lucie, 2002TJ Syntesia Pardubice16 / 2516 / 25---50
24.ZM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--20 / 1720 / 1726 / 1044
25.ZM Novotná Mariána, 2002TJ Syntesia Pardubice19 / 1917 / 23---42
26.ZM Šmoldasová Zuzana, 2002TJ Vodní Sporty Litovel20 / 1720 / 17---34
27.ZM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----18 / 2121
28.ZM Haucková Gabriela, 2002Sk VS Slávia Hradec Králové----19 / 1919
29.ZM Pollertová Ema, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----20 / 1717
30.ZM Houšková Kateřina, 2003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----22 / 1414
31.ZM Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----24 / 1212
32.ZM Orságová Anna, 2003TJ Valašské Meziříčí----25 / 1111

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí4 / 572 / 681 / 751 / 751 / 75225
2.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 751 / 752 / 683 / 622 / 68218
3.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.2 / 683 / 623 / 622 / 683 / 62198
4.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou3 / 624 / 574 / 574 / 574 / 57176
5.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 536 / 497 / 467 / 465 / 53155
ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc7 / 465 / 536 / 495 / 53-155
7.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc6 / 497 / 465 / 536 / 496 / 49151
8.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice----7 / 4646
9.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----8 / 4343
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3