vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Český pohár předžáků 2014, slalom

započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici, 24.05.2014
B - Slalom v Sušici, 25.05.2014
C - Slalom v Kadani + ČP předžáků, 05.07.2014
D - Slalom v Kadani + ČP předžáků, 06.07.2014
E - Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků, 19.07.2014
F - Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků, 20.07.2014
G - Slalom pod Borskou přehradou, 02.08.2014
H - Slalom pod Borskou přehradou, 03.08.2014
I - Slalom O štít města Benátek, 16.08.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 7, ročníky narození: 2004-2010
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
body
celkem
1.PZ Vaněk Matěj, 2004VS Tábor1 / 201 / 201 / 201 / 201 / 203 / 181 / 201 / 20-140
2.PZ Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice4 / 172 / 194 / 172 / 192 / 191 / 203 / 183 / 18-130
3.PZ Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice3 / 185 / 163 / 183 / 186 / 154 / 1710 / 114 / 17-119
4.PZ Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 193 / 18--3 / 182 / 192 / 192 / 19-112
5.PZ Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.6 / 158 / 135 / 166 / 15-----59
6.PZ Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky----8 / 137 / 144 / 177 / 14-58
7.PZ Větrovský Tomáš, 2005Sport Zbraslav----10 / 118 / 135 / 166 / 15-55
8.PZ Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice7 / 1411 / 10--7 / 146 / 15---53
9.PZ Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem--2 / 195 / 165 / 16----51
10.PZ Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 147 / 14--11 / 1010 / 11-49
PZ Turner Karel, 2004VS Blovice11 / 1012 / 9----7 / 145 / 16-49
12.PZ Pechlátová Nikola, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.----11 / 109 / 129 / 129 / 12-46
13.PZ Vránek Jan, 2004VS Blovice10 / 1113 / 8----8 / 1311 / 10-42
14.PZ Saip Ondřej, 2006Bohemians Praha12 / 914 / 7----12 / 912 / 9-34
15.PZ Beier Matouš, 2004Loko Trutnov----4 / 175 / 16---33
16.PZ Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--6 / 154 / 17-----32
17.PZ Jakl Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha5 / 166 / 15-------31
18.PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn------6 / 158 / 13-28
19.PZ Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha9 / 127 / 14-------26
20.PZ Beran Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 139 / 12-------25
21.PZ Pechlát Adam, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.-17 / 4--14 / 712 / 9---20
PZ Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem----12 / 910 / 11---20
23.PZ Horalová Josefína, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn----13 / 811 / 10---18
24.PZ Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice-4 / 17-------17
25.PZ Sýkora Jaroslav, 2004TJ SK Hubertus KV13 / 816 / 5-------13
26.PZ Beier Alva, 2005Loko Trutnov----9 / 12----12
27.PZ Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.-10 / 11-------11
28.PZ Šesták Jan, 2005SK VS Č. Budějovice14 / 718 / 3-------10
29.PZ Pajma Lukáš, 2008TJ DNT VS Kadaň-15 / 6-------6

kategorie K1W PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
body
celkem
1.PZ Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky1 / 102 / 92 / 92 / 9-----37
2.PZ Pechlátová Nikola, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 86 / 53 / 83 / 8-----29
3.PZ Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--1 / 101 / 10-----20
4.PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn2 / 91 / 10-------19
5.PZ Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 73 / 8-------15
6.PZ Honzíková Eva, 2005Otava Strakonice5 / 64 / 7-------13
7.PZ Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.6 / 55 / 6-------11
8.PZ Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice8 / 39 / 2-------5
PZ Horalová Josefína, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 410 / 1-------5
10.PZ Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice-7 / 4-------4
11.PZ Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn-8 / 3-------3

kategorie C1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
body
celkem
1.PZ Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 201 / 201 / 201 / 201 / 201 / 20---120
2.PZ Beier Matouš, 2004Loko Trutnov----2 / 192 / 19---38
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3