vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Dodatečná nominace RD slalom 2014

započítávány jsou tyto závody:
A - 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném, 12.07.2014
B - 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném, 13.07.2014
C - Výsledek v základní nominaci, bodování 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, bez závodníků, kteří potvrdili nominaci

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 2
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Prahaumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
2. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs1 / 111 / 115 / 622
3. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha6 / 65 / 71 / 1118
4. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs2 / 94 / 84 / 717
Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha5 / 72 / 93 / 817
6. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha4 / 812 / 16 / 513
7. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha11 / 311 / 22 / 912
8. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha8 / 56 / 67 / 411
9. Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha10 / 48 / 58 / 39
10. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs12 / 29 / 49 / 26
11. Malý Vojtěch, 1986Univerzitní sportovní klub Praha16 / 110 / 311 / 04
12. Rašek Michal, 1977DUKLA Brandýs25 / 029 / 010 / 11

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Prahaumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýsumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno5 / 73 / 91 / 1120
Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs7 / 52 / 112 / 920
5. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 114 / 83 / 819
6. Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice3 / 96 / 68 / 315
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 85 / 74 / 715
8. Košárková Barbora, 1996KK Opava6 / 67 / 56 / 511
9. Foltysová Denisa, 1993KK Opava9 / 38 / 45 / 610
10. Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha8 / 49 / 37 / 48

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
umístění do 10. místa v závodě SP 2014 
2. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
umístění do 10. místa v závodě SP 2014 
3. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 11-1 / 1122
4. Pospíchal Radek, 1994
Weber Oldřich, 1987
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
6 / 73 / 118 / 318
Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9 / 54 / 92 / 918
6. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 911 / 53 / 817
7. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
5 / 85 / 86 / 516
8. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7 / 612 / 44 / 713
9. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
11 / 36 / 79 / 210
10. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
10 / 414 / 37 / 48
Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
12 / 27 / 611 / 08
12. Zdráhal Jan, 1985
Vlček Ladislav, 1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
--5 / 66
13. Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
--10 / 11

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2013 
2. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2013 
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Prahaumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
4. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs1 / 113 / 95 / 620
Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec2 / 912 / 21 / 1120
6. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 82 / 113 / 819
7. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs5 / 74 / 89 / 215
8. Vondra Jan, 1988DUKLA Brandýs8 / 48 / 52 / 914
9. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha6 / 66 / 68 / 312
10. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha40 / 011 / 34 / 710
11. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV7 / 515 / 07 / 49
12. Dupal Jiří, 1991UP Olomouc9 / 324 / 06 / 58
Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs16 / 05 / 710 / 18
14. Binčík Petr, 1994DUKLA Brandýs41 / 09 / 412 / 04
15. Bahenský Matouš, 1994KK Opava10 / 217 / 014 / 02
16. Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec12 / 118 / 013 / 01
Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.13 / 013 / 111 / 01

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Prahaumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
2. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýsumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
3. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Prahaumístění do 10. místa v závodě SP 2014 
4. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.11 / 31 / 111 / 1122
5. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs1 / 1121 / 32 / 920
6. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs3 / 83 / 84 / 716
7. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha5 / 62 / 96 / 515
8. Foltysová Sabina, 1996KK Opava4 / 75 / 712 / 014
9. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 922 / 28 / 312
10. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha6 / 57 / 55 / 611
11. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 48 / 411 / 08
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno18 / 26 / 610 / 18
Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 88
14. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs--7 / 44
15. Jordánová Pavlína, 1992Kanoe Klub Spoj Brno--9 / 22
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3