vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ECA Slalom Junior Cup České Budějovice, U18

započítávány jsou tyto závody:
A - ECA Slalom Junior Cup V, 31.07.2014
B - ECA Slalom Junior Cup VI, 01.08.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 2, ročníky narození: 1996-1997
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U18 TESTEN Niko, 1997kkse slovenia, SLO3 / 501 / 60110
2.U18 MAJERCZAK Krzysztof, 1997POL2 / 553 / 50105
3.U18 KUDER-MARUŠIČ Vid, 1996KKK Tacen1 / 608 / 40100
4.U18 Jakše Žan, 1996KKK Tacen4 / 444 / 4488
5.U18 MACÚŠ Richard, 1997TSM Žilina8 / 405 / 4383
6.U18 Benjamin Jacon, 1996CK Uzerche, FRA10 / 3810 / 3876
7.U18 Vianello Marco, 1997Canoa club verona, ITA6 / 4212 / 3375
8.U18 Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava9 / 3911 / 3473
9.U18 BLASBALG Peter, 1996KTK Dukla29 / 162 / 5571
10.U18 GRAILLE Guillaume, 1997CUPPEV, FRA12 / 3313 / 3265
U18 CWIK Kacper, 1996POL21 / 247 / 4165
12.U18 Brauneis Niklas, 1997AKV Augsburg7 / 4122 / 2364
13.U18 Hegge Jonas, 1997KSA, GER15 / 3015 / 3060
14.U18 GRIGAR Jakub, 1997SVK5 / 4329 / 1659
15.U18 ZINOVYEV Pavel, 1996Kazachtasn16 / 2916 / 2958
16.U18 STANOVSKÝ Jakub, 1997014 / 3121 / 2455
17.U18 OULHEN POL, 1996CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA19 / 2618 / 2753
18.U18 Grunwald Paul, 1996BÖllberger SV Halle13 / 3226 / 1951
19.U18 ŽMAVC Jurij, 1996Kajak kanu klub Ljubljana26 / 1914 / 3150
20.U18 ROCHER Sami, 1997CD2211 / 3431 / 1448
U18 Mayer Jakob, 1997KSA, GER25 / 2017 / 2848
22.U18 Molocher Janik, 1997KK Rosenheim, GER20 / 2523 / 2247
U18 PRIGENT Edgar, 1997CUPPEV, FRA24 / 2119 / 2647
24.U18 EUZENES POL, 1996CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA-6 / 4242
25.U18 MANFREDA-VIDRIH Val, 1997KKK Tacen-9 / 3939
26.U18 LEFRIEC Morgan, 1997CD2217 / 2837 / 836
U18 MESSEMER Dennis, 1997Team RLP22 / 2332 / 1336
28.U18 Luther Lenz, 1997SPORT CLUB MERANO, ITA23 / 2233 / 1234
29.U18 Bremer Nils, 1997KST Rhein-Ruhr, GER30 / 1527 / 1833
30.U18 LEITNER Mario, 1997AUS39 / 620 / 2531
31.U18 SUNDERLAND Paul, 1997British Canoe Union18 / 27-27
32.U18 Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice27 / 1838 / 725
33.U18 PETAK Šteblaj Jure, 1996Kajak kanu klub Ljubljana-24 / 2121
34.U18 QUENOUILLERE THEO, 1996CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA-25 / 2020
35.U18 JAKOBI Milos, 1997Team RLP31 / 1440 / 519
U18 ČIŽMAN Luka, 1997KKK Tacen41 / 228 / 1719
37.U18 Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň28 / 17-17
38.U18 Bolg Leo, 1996KSA, GER40 / 535 / 1015
U18 TOMINEC Domen, 1997Kajak kanu klub Ljubljana-30 / 1515
40.U18 Stets Wenzel, 1997Leipziger Kanuclub37 / 839 / 614
41.U18 Karlsson Max, 1996Team Colorado Whitewater Racin32 / 13-13
U18 Franke John, 1997LKV Sachsen-Anhalt, GER34 / 1141 / 213
43.U18 Wesström Anders, 1996Sweden, SWE33 / 12-12
44.U18 Molnar Frantisek, 1996TJ UVLF Kosice, SVK-34 / 1111
45.U18 Romain Delpui, 1997CK Uzerche35 / 10-10
46.U18 MacAleenan Aidan, 1997British Canoe Union36 / 9-9
U18 Atkinson Jonathan, 1997British Canoe Union-36 / 99
48.U18 Klos Michal, 1997AKV Augsburg38 / 7-7

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U18 IVALDI Raffaello, 1997ITA1 / 603 / 50110
2.U18 TRUMMER Timo, 1996BSV Halle4 / 461 / 60106
3.U18 Braune Willi, 1996BÖllberger SV Halle2 / 558 / 3893
4.U18 Kulikov Alexander, 1997KAZ6 / 425 / 4486
5.U18 SMITH Wiliam, 1997British Canoe Union8 / 387 / 4078
U18 OULHEN CORENTIN, 1996CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA5 / 4410 / 3478
7.U18 Gurecka Marko, 1996DU LM22 / 212 / 5576
8.U18 MALYSHEV Roman, 1996KRASNOJARSK10 / 3411 / 3266
U18 LE BOURDONNEC Guille, 1996CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA13 / 309 / 3666
10.U18 Beste Florian, 1996KC Hilden, GER20 / 236 / 4265
11.U18 Matula Roman, 1996Klub Kanoistika Roudnice n.L.24 / 174 / 4663
U18 Lowther Steven, 1997Ascot Kayak Club, AUS9 / 3616 / 2763
13.U18 JANUR Dominik, 1997KS Start Nowy Sącz, POL7 / 4021 / 2262
14.U18 Crawford Brodie, 1997Ascot Kayak Club, AUS3 / 5029 / 757
15.U18 SHIROKOV Valeriy, 1996KAZ18 / 2512 / 3156
U18 WEBER Alexander, 1997Leipziger Kanuclub12 / 3118 / 2556
17.U18 Loos Sören, 1997KC Hilden, GER17 / 2614 / 2955
18.U18 Vidmar Klemen, 1997KKK Tacen19 / 2413 / 3054
19.U18 CHAUMET Jules, 1997CD2216 / 2719 / 2451
20.U18 CORAIL René Nathan, 1997VICK21 / 2215 / 2850
21.U18 LEPONCIN Baptiste, 1996CD2215 / 2822 / 2149
U18 PUCHEOU Johan, 1997CUPPEV, FRA11 / 3224 / 1749
23.U18 Otten Joris, 1997the Netherlands, NED14 / 2923 / 1948
24.U18 POLES Malo, 1996CD2223 / 1920 / 2342
25.U18 KOVAČIČ Gašper, 1997Kajak klub Soške elektrarne27 / 1117 / 2637
26.U18 Coggan Will, 1996Team Colorado Whitewater Racin25 / 1527 / 1126
27.U18 SCHUTZE Michael, 1997KSV Bad Kreuznach28 / 925 / 1524
28.U18 MESSEMER Dennis, 1997Team RLP29 / 726 / 1320
29.U18 Waters Aiden, 1997British Canoe Union26 / 1330 / 518
30.U18 Putnam Ethan, 1996Team Colorado Whitewater Racin-28 / 99

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U18 WEBER Alexander, 1997
HECHT Niklas, 1997
Leipziger Kanuclub
Leipziger Kanuclub
2 / 551 / 60115
U18 Beste Florian, 1996
Loos Sören, 1997
KC Hilden, GER
KC Hilden, GER
1 / 602 / 55115
3.U18 LE PONCIN, 1996
BAPTISTE POLES MALO, 1996
CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA
CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA
3 / 504 / 4595
4.U18 Grunwald Paul, 1996
TRUMMER Timo, 1996
BÖllberger SV Halle
BSV Halle
6 / 393 / 5089
5.U18 Waters Aiden, 1997
MacAleenan Aiden, 1997
British Canoe Union
British Canoe Union
4 / 455 / 4287
6.U18 JAKOBI Milos, 1997
MESSEMER Dennis, 1997
Team RLP
Team RLP
5 / 426 / 3981

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U18 Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 421 / 60102
2.U18 GAIGEOT Claire, 1996CK LAGNY, FRA2 / 556 / 4297
3.U18 HENRY MARGAUX, 1997CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA5 / 443 / 5094
4.U18 PRIGENT CAMILLE, 1997CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA8 / 382 / 5593
5.U18 MUSCARA Francesca, 1997Lega NAvale ITaliana sez. Quin4 / 465 / 4490
6.U18 Revel Louise, 1996British Canoe Union9 / 364 / 4682
7.U18 Kozorog Alja, 1996KK Soške Elektrarne1 / 6023 / 1979
8.U18 SCHMITT Rinema, 1997BSM kayak3 / 5021 / 2272
U18 Lucie Prioux, 1997CK Uzerche, FRA11 / 327 / 4072
10.U18 Medved Beti, 1996KK Soške Elektrarne12 / 318 / 3869
11.U18 OTTEN Maartje, 1996NED10 / 3414 / 2963
12.U18 GAIGEOT Léa, 1996CK LAGNY, FRA7 / 4022 / 2161
13.U18 Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň20 / 239 / 3659
14.U18 Carolin Schaller, 1997AKV Augsburg13 / 3015 / 2858
15.U18 Vrbnjak Erbežnik Teja, 1997KKK Ljubljana15 / 2816 / 2755
U18 Glejteková Petra, 1996ŽKV-Žilina, SVK19 / 2412 / 3155
17.U18 Kirkbright Emma, 1997British Canoe Union23 / 1910 / 3453
U18 POPYKHOVA Natalia, 1996KRASNOJARSK16 / 2717 / 2653
19.U18 JARC Neža, 1996Kajak kanu klub Ljubljana21 / 2213 / 3052
20.U18 cappa vittoria, 1996Cuneo canoa, ITA17 / 2618 / 2551
21.U18 Oliphant Hana, 1997British Canoe Union24 / 1711 / 3249
22.U18 DEREVYANKO Natalia, 1996SURGUT18 / 2520 / 2348
23.U18 Alice Lachaudru, 1997CK Uzerche, FRA22 / 2119 / 2445
24.U18 brouté suzon, 1996VICK14 / 29-29

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U18 Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs2 / 551 / 60115
2.U18 HENRY MARGAUX, 1997CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA1 / 604 / 45105
3.U18 Kozorog Alja, 1996KK Soške Elektrarne3 / 503 / 50100
4.U18 DEREVYANKO Natalia, 1996SURGUT5 / 422 / 5597
5.U18 Lucie Prioux, 1997CK Uzerche, FRA4 / 456 / 3984
6.U18 PRIGENT CAMILLE, 1997CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA6 / 395 / 4281
7.U18 O Ferrall Caoimhe, 1997Irl, IRL-7 / 3636
8.U18 Schaller Carolin, 1997AKV Augsburg-8 / 3333
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3