vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD sjezd 2012

započítávány jsou tyto závody:
A - 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava, 08.04.2012
B - 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila, 22.04.2012
C - 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice, 29.04.2012

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 2
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

V kategorii K1m rozhodl při rovnosti bodů na 2. a 3. místě pro nominaci Antonína Haleše lepší poměr vzájemných vítězství proti Tomáši Kejklíčkovi.

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Rolenc Ondřej, 1991TJ Syntesia Pardubice1 / 91 / 91 / 918
2. Haleš Antonín, 1992SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 73 / 64 / 513
Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice3 / 62 / 75 / 413
4. Uncajtík Lukáš, 1984TJ Syntesia Pardubice4 / 54 / 53 / 611
Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.5 / 45 / 42 / 711
6. Lisický David, 1981UP Olomouc6 / 36 / 3-6
7. Jirka David, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 112 / 06 / 34
8. Slanina Vladimír, 1994TJ Loko Žatec7 / 28 / 1-3
9. Neset Jan, 1986TJ Vodní Sporty Litovel15 / 07 / 2-2
Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice19 / 020 / 07 / 22
11. Malach Tobiáš, 1989TJ Tesla Brno17 / 019 / 08 / 11

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Peterková Hana, 1987SK Vltava Č. Krumlov z.s.1 / 91 / 9-18
2. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice3 / 62 / 7-13
Vandasová Lenka, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 73 / 6-13
4. Lernerová Tereza, 1984KV Viking Ml.Boleslav4 / 54 / 5-10
5. Řeháková Barbora, 1994TJ Vodní Sporty Litovel5 / 45 / 4-8

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Lisický David, 1981
Uncajtík Lukáš, 1984
UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
1 / 91 / 91 / 918
2. Šťastný Jan, 1970
Rolenc Ondřej, 1991
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2 / 72 / 7-14
3. Veselý Petr, 1976
Mornštejn Roman, 1969
VS Dolní Kounice
Bohemians Praha
6 / 33 / 62 / 713
4. Suchánek Daniel, 1993
Jílek Jan, 1993
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
9 / 04 / 53 / 611
5. Slanina Vladimír, 1994
Slanina Vladimír, 1969
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
3 / 65 / 46 / 310
Cuc Michal, 1977
Zdráhal Jan, 1985
Technika Praha
DUKLA Brandýs
4 / 5-4 / 510
7. Hermann René, 1962
Chlouba Luboš, 1959
Bohemians Praha
Bohemians Praha
7 / 26 / 35 / 47
8. Šrámek Michal, 1982
Tomek Lukáš, 1987
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 4--4
9. Jelínek Šimon, 1994
Smolka Ondřej, 1994
Bohemians Praha
Bohemians Praha
8 / 17 / 28 / 13
10. Šálek Marek, 1986
Říha Jan, 1987
Bohemians Praha
TJ Ohře Klášterec
--7 / 22
11. Irain Jiří, 1981
Šantora Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
-8 / 19 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Mrůzek Kamil, 1977DUKLA Brandýs1 / 91 / 91 / 918
2. Slovák Tomáš, 1979UP Olomouc3 / 62 / 72 / 714
3. Slepica Karel, 1988UP Olomouc2 / 73 / 64 / 513
4. Lagner Václav, 1988Bohemians Praha5 / 44 / 53 / 611
5. Knebel Robert, 1971UP Olomouc4 / 55 / 45 / 49
6. Hála Richard, 1992SK Veselí nad Moravou6 / 39 / 07 / 25
Marek Aleš, 1978Loko Trutnov13 / 07 / 26 / 35
8. Šrámek Jonatan, 1994UP Olomouc8 / 16 / 3-4
9. Odvárko Michael, 1979DUKLA Brandýs7 / 221 / 0-2
10. Stefan Tomáš, 1995SK Domeček Soběslav15 / 08 / 111 / 01
Eisner Tomáš, 1987Bohemians Praha20 / 0-8 / 11

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Zástěrová Anna, 1989TJ Sokol Písek1 / 91 / 92 / 718
2. Paďourová Klára, 1994SKK Vysoké Mýto2 / 72 / 71 / 916
3. Kneblová Pavla, 1974UP Olomouc3 / 64 / 5-11
Vandasová Lenka, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 56 / 33 / 611
5. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno5 / 43 / 6-10
6. Vacíková Kateřina, 1983UP Olomouc-5 / 44 / 59
7. Halašková Petra, 1974UP Olomouc6 / 38 / 16 / 36
Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice10 / 07 / 25 / 46
9. Brožová Tereza, 1996KK Opava7 / 2-7 / 24
10. Čapáková Eliška, 1995TJ Vodní Sporty Litovel8 / 114 / 0-1
Bílovská Gabriela, 1974VS Lipník nad Bečvou13 / 015 / 08 / 11
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3