vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ECA Slalom Junior Cup České Budějovice, U16

započítávány jsou tyto závody:
A - ECA Slalom Junior Cup V, 31.07.2014
B - ECA Slalom Junior Cup VI, 01.08.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 2, ročníky narození: 1998-1999
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U16 STRAUS Thomas, 1998AKV Augsburg4 / 441 / 60104
2.U16 STAHL Lukas, 1999GER1 / 609 / 3999
3.U16 Weger Jakob, 1998SPORT CLUB MERANO, ITA3 / 504 / 4494
4.U16 QUEMENEUR Malo, 1998FRA2 / 5511 / 3489
5.U16 Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 436 / 4285
6.U16 Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs10 / 3810 / 3876
7.U16 Bowers Christopher, 1998British Canoe Union25 / 202 / 5575
8.U16 Stanovský Samuel, 1998Klub vodních sportů Sušice z.s.12 / 337 / 4174
9.U16 JEŽ Jakob, 1998Kajak klub Soške elektrarne8 / 4012 / 3373
10.U16 HELLARD Pierre, 1998CD22, FRA9 / 3913 / 3271
11.U16 Brauneis Noah, 1999AKV Augsburg11 / 3415 / 3064
12.U16 KANCLER Tine, 1999KK Soške Elektrarne22 / 238 / 4063
13.U16 SANDERA Wiktor, 1998KS Start Nowy Sącz, POL27 / 185 / 4361
14.U16 Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4229 / 1658
15.U16 JANUR Marcin, 1999KS Start Nowy Sącz, POL14 / 3120 / 2556
16.U16 Lettenbauer Niklas, 1998AKV Augsburg21 / 2414 / 3155
U16 Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha19 / 2616 / 2955
18.U16 Oliphant Peirs, 1999British Canoe Union13 / 3226 / 1951
19.U16 Allin Zachary, 1998British Canoe Union-3 / 5050
20.U16 GONŠENICA Adam, 1999Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš24 / 2117 / 2849
21.U16 SAVELS Manuel, 1999FRA15 / 3027 / 1848
22.U16 Rohmer Karl, 1999Leipziger Kanuclub18 / 2731 / 1441
U16 OSCHMAUTZ Felix, 1999AUT7 / 41-41
24.U16 Bailey Connor, 1998British Canoe Union23 / 2228 / 1739
25.U16 Maennig Florian, 1999Leipziger Kanuclub32 / 1321 / 2437
U16 MIKÓ Radoslav, 1998TSM Bratislava20 / 2533 / 1237
27.U16 ŠTOLFA Anže, 1998Kajak klub Soške elektrarne17 / 2840 / 533
28.U16 Juerschick Jan-Robin, 1999Leipziger Kanuclub35 / 1023 / 2232
29.U16 Tommaso Fasoli, 1999Canoa Club Milano CCM, ITA30 / 1530 / 1530
30.U16 Unterthurner Martin, 1998SPORT CLUB MERANO, ITA29 / 1632 / 1329
U16 Seifert Christoph, 1998Leipziger Kanuclub16 / 29-29
32.U16 Brezigar Oliver, 1998Kajak klub Soške elektrarne-18 / 2727
33.U16 Tom Girard, 1999BSM kayak, FRA-19 / 2626
U16 Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky28 / 1736 / 926
35.U16 Hanke Philipp, 1998AKV Augsburg-22 / 2323
36.U16 MAAS David, 1999Kajak Klub Rosenheim-24 / 2121
37.U16 douady corentin, 1998VICK-25 / 2020
38.U16 DOS SANTOS Luca, 1999Ille de France26 / 19-19
39.U16 MAHÉ Alan, 1999Saint-Brieuc38 / 734 / 1118
40.U16 Edwards Duncan, 1999British Canoe Union39 / 637 / 814
U16 Holmes Jacob, 1998British Canoe Union31 / 14-14
42.U16 McDiarmid Eddie, 1998British Canoe Union33 / 12-12
43.U16 KAMMERL Valentin, 1999Kajak Klub Rosenheim34 / 11-11
44.U16 Bratt Vidar, 1998Sweden, SWE-35 / 1010
45.U16 Hay Callum, 1999British Canoe Union36 / 9-9
46.U16 Ondejka Martin, 1999TJ UVLF Kosice, SVK41 / 239 / 68
U16 GOROMLEV Danil, 1998KRASNOJARSK37 / 8-8
48.U16 LE Baindre Mathéo, 1998FRA-38 / 77
49.U16 ŠTEKLÁČ Timotej, 1999KK Zvolen40 / 5-5
50.U16 Maciąga Oskar, 1999KS Pieniny, POL-41 / 22

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U16 JEKLIN Jakob, 1998kkse slovenia, SLO1 / 601 / 60120
2.U16 MIRGORODSKÝ Marko, 1998Dukla LM2 / 552 / 55110
3.U16 Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha3 / 503 / 50100
4.U16 Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec6 / 424 / 4688
5.U16 Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha4 / 467 / 4086
6.U16 TUCHSCHERER Lennard, 1999Kanuverein Zeitz7 / 405 / 4484
7.U16 Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs5 / 448 / 3882
8.U16 Gibson Angus, 1998British Canoe Union12 / 316 / 4273
9.U16 Novotný Jan, 1998UP Olomouc10 / 349 / 3670
10.U16 STRAUS Thomas, 1998AKV Augsburg8 / 3812 / 3169
11.U16 ŠTEKLÁČ Filip, 1998KK Zvolen9 / 3613 / 3066
12.U16 BOURHIS YVES, 1998CESSON SEVIGNE BRETAGNE, FRA17 / 2610 / 3460
13.U16 Harlak Marc, 1999LKV Sachsen-Anhalt, GER13 / 3014 / 2959
14.U16 Lehrach Fritz, 1998Leipziger Kanuclub21 / 2211 / 3254
15.U16 Seumel Paul, 1999LKV Sachsen-Anhalt, GER14 / 2922 / 2150
U16 LAUNAY Thomas, 1998FRA - Lannion CK, FRA16 / 2720 / 2350
17.U16 TERIN Artem, 1998KRASNOJARSK20 / 2318 / 2548
U16 Borrmann Eric, 1999LKV Sachsen-Anhalt, GER22 / 2116 / 2748
19.U16 KOLAT Artur, 1999KS Start Nowy Sacz24 / 1715 / 2845
U16 Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice11 / 3226 / 1345
21.U16 Glasgow Fraser, 1998British Canoe Union25 / 1521 / 2237
22.U16 Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice19 / 2427 / 1135
23.U16 SEDLÁČEK Tomáš, 1999TSM Bratislava18 / 2528 / 934
24.U16 Franiel Max, 1999Leipziger Kanuclub15 / 2830 / 533
25.U16 JUG Aljaž, 1999Kajak klub Soške elektrarne26 / 1325 / 1528
U16 NIKULIN Ivan, 1999Kazachtasn31 / 217 / 2628
27.U16 Vajda Matúš, 1999ŽKV-Žilina, SVK29 / 723 / 1926
28.U16 Edwards Duncan, 1999British Canoe Union-19 / 2424
29.U16 MANUSHKIN Dmitriy, 1998KRASNOJARSK30 / 524 / 1722
30.U16 Nilsson Mattias, 1998Sweden, SWE23 / 19-19
31.U16 GRACHEV Vladislav, 1999KRASNORAJARSK28 / 929 / 716
32.U16 MARTINEZ Addwyn, 1998CUPPEV, FRA27 / 1131 / 213

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U16 Lehrach Fritz, 1998
TUCHSCHNERER Lennard, 1999
Leipziger Kanuclub
Leipziger Kanuclub
1 / 601 / 60120
2.U16 QUEMENEUR Malo, 1998
HELLARD Pierre, 1998
FRA
CD22, FRA
3 / 502 / 55105
U16 KANCLER Tine, 1999
JEŽ Jakob, 1998
KK Soške Elektrarne
Kajak klub Soške elektrarne
2 / 553 / 50105
4.U16 Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 394 / 4584
5.U16 Rohmer Karl, 1999
Maennig Florian, 1999
Leipziger Kanuclub
Leipziger Kanuclub
5 / 426 / 3981
U16 Holmes Jacob, 1998
McDiarmid Eddie, 1998
British Canoe Union
British Canoe Union
4 / 457 / 3681
7.U16 TERIN Artem, 1998
GOROMLEV Danil, 1998
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
7 / 365 / 4278

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U16 WERATSCHNIG Nina, 1998AUT2 / 551 / 60115
2.U16 ĆWIK Sara, 1998KS Start Nowy Sącz, POL1 / 604 / 46106
3.U16 ZWOLINSKA Klaudia, 1998POL3 / 503 / 50100
4.U16 HAŠŠOVÁ Michaela, 1998SVK4 / 466 / 4288
5.U16 BERCON Joy, 1998BSM kayak8 / 385 / 4482
6.U16 Hricová Klára, 1999UP Olomouc9 / 367 / 4076
U16 Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.22 / 212 / 5576
8.U16 CZERNEK Kinga, 1998KS Start Nowy Sącz, POL5 / 4416 / 2771
9.U16 MINTÁLOVÁ Eliška, 1999TSM Žilina6 / 4215 / 2870
10.U16 Holl Lena, 1999AKV Augsburg7 / 4018 / 2565
11.U16 KONDRATENKO Xeniya, 1999KAZ15 / 289 / 3664
12.U16 Fagerlund Amanda, 1998Sweden, SWE11 / 3213 / 3062
13.U16 Malchers Paula, 1999Augsburg18 / 2510 / 3459
14.U16 Hollick Jade, 1998British Canoe Union17 / 2612 / 3157
U16 LEVEQUE Marine, 1998FRA23 / 198 / 3857
16.U16 Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice13 / 3017 / 2656
17.U16 GLEJTEKOVÁ Simona, 1999TSM Žilina12 / 3121 / 2253
U16 ROSIEK Edyta, 1998KS Start Nowy Sącz, POL19 / 2414 / 2953
19.U16 Murrsy Victoria, 1998British Canoe Union10 / 3426 / 1347
U16 BROSOVÁ Silvia, 1999Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš25 / 1511 / 3247
21.U16 Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha21 / 2220 / 2345
22.U16 JEKLIN Eva, 1999Kajak klub Soške elektrarne16 / 2727 / 1138
23.U16 MACEKOVÁ Simona, 1998TSM Žilina24 / 1724 / 1734
U16 Daille Viviana, 1998FRA26 / 1322 / 2134
25.U16 CHAUMET Agathe, 1999Saint-Brieuc14 / 2940 / 231
26.U16 Ignateva Maria, 1998team SPb, RUS36 / 219 / 2426
27.U16 Hricová Adéla, 1999UP Olomouc20 / 2333 / 225
28.U16 KAVS ŽIVA, 1998Kajak klub Soške elektrarne-23 / 1919
29.U16 Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc38 / 225 / 1517
30.U16 TREBULOVÁ Ivana, 1998POL27 / 11-11
U16 QUEMERAIS Morgane, 1999Saint-Brieuc40 / 228 / 911
32.U16 COSTE Astrid, 1998CUPPEV, FRA30 / 530 / 510
33.U16 PRIGENT Romane, 1999CUPPEV, FRA28 / 9-9
U16 Jennings Madelaine, 1999British Canoe Union29 / 735 / 29
U16 Diešková Eva, 1998SKP Dolny Kubin, SVK31 / 229 / 79
36.U16 LIBER Natalia, 1999KS Start Nowy Sącz, POL37 / 237 / 24
U16 SOURBES Maud, 1998CUPPEV, FRA39 / 234 / 24
U16 BERTIN Collette, 1999BSM kayak41 / 239 / 24
U16 KOZYREVA Anastasia, 1998KRASNOJARSK34 / 238 / 24
U16 FREYSSINNET Lucie, 1998CK Uzerche32 / 232 / 24
U16 Gogoleva Alena, 1999team SPb, RUS35 / 236 / 24
U16 drouin tiphaine, 1999VICK33 / 231 / 24
43.U16 Johnson Teagan, 1998Team Colorado Whitewater Racin-41 / 22

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U16 Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice3 / 501 / 60110
2.U16 ŠKÁCHOVÁ Monika, 1999Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš2 / 557 / 3691
3.U16 KOZYREVA Anastasia, 1998KRASNOJARSK4 / 454 / 4590
4.U16 Holl Lena, 1999AKV Augsburg7 / 363 / 5086
5.U16 MACEKOVÁ Simona, 1998TSM Žilina10 / 272 / 5582
6.U16 KONDRATENKO Xeniya, 1999KAZ6 / 395 / 4281
U16 BROSOVÁ Silvia, 1999Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš5 / 426 / 3981
8.U16 WERATSCHNIG Nadine, 1998AUT1 / 60-60
9.U16 GLEJTEKOVÁ Simona, 1999TSM Žilina11 / 238 / 3356
10.U16 Yurchenko Inna, 1998KAZ8 / 3312 / 2154
11.U16 Fagerlund Amanda, 1998Sweden, SWE9 / 3011 / 2353
12.U16 Hollick Jade, 1998British Canoe Union13 / 199 / 3049
13.U16 Murray Victoria, 1998British Canoe Union12 / 2110 / 2748
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3