vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ECA Slalom Junior Cup České Budějovice, U14

započítávány jsou tyto závody:
A - ECA Slalom Junior Cup V, 31.07.2014
B - ECA Slalom Junior Cup VI, 01.08.2014

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 2, ročníky narození: 2000-2003
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U14 Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 601 / 60120
2.U14 Šanda Petr, 2000BS Vlašim4 / 442 / 5599
3.U14 Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky3 / 506 / 4292
4.U14 Linksted Peter, 2000British Canoe Union11 / 343 / 5084
5.U14 PAŠEK Matej, 2000TSM Bratislava6 / 427 / 4183
6.U14 Ostrbenk Vid, 2001KKK Catez, SLO14 / 3110 / 3869
7.U14 LE Grand Malo, 2000Saint-Brieuc21 / 245 / 4367
8.U14 PRIJON Severin, 2000Kajak Klub Rosenheim9 / 3918 / 2766
9.U14 Hartl Vinzenz, 2001AKV Augsburg20 / 258 / 4065
10.U14 LASSECHERE Raphael, 2000CK Uzerche8 / 4026 / 1959
11.U14 Majerczak Kacper, 2000KS Pieniny, POL19 / 2614 / 3157
12.U14 Bremer Tim, 1998KST Rhein-Ruhr, GER2 / 55-55
13.U14 JURÍČEK Patrik, 2001SVK23 / 2215 / 3052
14.U14 Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice33 / 129 / 3951
15.U14 BOŽIČ Štefan, 2001Kajak klub Soške elektrarne13 / 3227 / 1850
16.U14 Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha29 / 1613 / 3248
U14 augu lucas, 2002VICK31 / 1411 / 3448
18.U14 Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice24 / 2122 / 2344
U14 Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs-4 / 4444
20.U14 Novotný Petr, 2000UP Olomouc5 / 43-43
U14 Berger Til, 2002Leipziger Kanuclub16 / 2931 / 1443
22.U14 KOŘÍNEK Miroslav, 2001SVK32 / 1316 / 2942
23.U14 Maxence Merpillat, 2000CK Uzerche7 / 41-41
24.U14 Luther Valentin, 2000SPORT CLUB MERANO, ITA22 / 2328 / 1740
25.U14 DILLI Maxi, 2001Team RLP10 / 38-38
26.U14 Macúš Ondrej, 2003ŽKV-Žilina, SVK34 / 1121 / 2435
27.U14 Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.12 / 33-33
U14 Colnar Brin, 2000KKK Tacen-12 / 3333
29.U14 Novak Urban, 2001KK Simon15 / 30-30
U14 Philippe Hugo, 2000CDCK 22, FRA25 / 2035 / 1030
31.U14 TONCAR Martin, 2001SK VS Č. Budějovice18 / 2741 / 229
U14 Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha36 / 925 / 2029
33.U14 genest tom, 2000VICK17 / 28-28
U14 Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň-17 / 2828
35.U14 bussonais emeric, 2000VICK-19 / 2626
36.U14 Rulio Silvin, 2000BSM kayak, FRA-20 / 2525
37.U14 LESMANN Nico, 2002LKV Sachsen-Anhalt, GER37 / 830 / 1523
38.U14 Vajda Tibor, 2002ŽKV-Žilina, SVK39 / 629 / 1622
U14 Kusche Eric, 2001Leipziger Kanuclub-23 / 2222
40.U14 Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha30 / 1539 / 621
U14 VALANT Ulan, 2001Kajak kanu klub Ljubljana35 / 1034 / 1121
U14 Joseph Joshua, 2001Potomac Whitewater Racing Team-24 / 2121
43.U14 heurtin jules, 2001VICK26 / 19-19
44.U14 PETEK Marko, 2000Kajak kanu klub Ljubljana27 / 18-18
45.U14 robin quentin, 2000VICK28 / 17-17
46.U14 Štaffen Matúš, 2002ŽKV-Žilina, SVK41 / 233 / 1214
47.U14 Steuler Benjamin, 2001AKV Augsburg40 / 537 / 813
U14 Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 1313
49.U14 Lapornik Lenart, 2003KKK Tacen-36 / 99
50.U14 Mescheryakov Alexander, 2000team SPb, RUS38 / 7-7
U14 Dieška Juraj, 2002SKP Dolny Kubin, SVK-38 / 77
52.U14 Luther Jakob, 2001SPORT CLUB MERANO, ITA-40 / 55

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U14 Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové1 / 601 / 60120
2.U14 Braune Leo, 2000LKV Sachsen-Anhalt, GER3 / 502 / 55105
U14 Kruppa Felix, 2000SVK2 / 553 / 50105
4.U14 Ostrbenk Vid, 2001KKK Catez, SLO4 / 464 / 4692
5.U14 Linksted Peter, 2000British Canoe Union5 / 446 / 4286
U14 HANNES Seumel, 2000LKV Sachsen-Anhalt, GER6 / 425 / 4486
7.U14 Pfannenschmidt Max, 2000Leipziger Kanuclub9 / 367 / 4076
8.U14 saramandif terence, 2002VICK8 / 389 / 3674
9.U14 Bernat Jaka, 2001KKK Tacen10 / 348 / 3872
10.U14 KUBASOV Mikhaii, 2000SURGUT11 / 3210 / 3466
11.U14 paulais julien, 2000VICK7 / 40-40
12.U14 OCHAKOVSKICH Yegor, 2000KAZ-11 / 3232

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U14 Kunst Beno, 2001
Ostrbenk Vid, 2001
KKK Catez, SLO
KKK Catez, SLO
1 / 601 / 60120

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U14 Stanovská Soňa, 2000Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 601 / 60120
2.U14 MURZOVÁ Lucia, 2000Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš2 / 554 / 46101
3.U14 KONIAROVÁ Lea, 2000SVK3 / 503 / 50100
4.U14 KOZÁKOVÁ Timea, 2000Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš6 / 422 / 5597
5.U14 Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 449 / 3680
U14 Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 407 / 4080
U14 Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 386 / 4280
8.U14 KORTIŠOVÁ Barbora, 2001TUZVO, SVK12 / 315 / 4475
9.U14 OSCHMAUTZ Antonia, 2001AUT10 / 348 / 3872
10.U14 Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3210 / 3466
11.U14 Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 3615 / 2864
12.U14 Hanke Franziska, 2000AKV Augsburg15 / 2813 / 3058
U14 Humeau Maya, 2000Potomac Whitewater Racing Team16 / 2712 / 3158
U14 Safina Kamilla, 2000KAZ17 / 2611 / 3258
15.U14 Novak Lea, 2000KKK Tacen13 / 3017 / 2656
16.U14 Hočevar Eva Alina, 2002KK Simon14 / 2918 / 2554
17.U14 Colnar Zarja, 2003KKK Tacen19 / 2414 / 2953
18.U14 Maennig Luise, 2002Leipziger Kanuclub18 / 2521 / 2247
U14 Gosse Nele, 2001Leipziger Kanuclub20 / 2319 / 2447
20.U14 Donelly Sage, 2000Team Colorado Whitewater Racin4 / 46-46
21.U14 Grangeon Marion, 2000CDCK 22, FRA21 / 2222 / 2143
22.U14 Bergner Victoria, 2000Leipziger Kanuclub-16 / 2727
23.U14 Lewandowski Zola, 2003Leipziger Kanuclub-20 / 2323

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
body
celkem
1.U14 Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 602 / 55115
2.U14 Stanovská Soňa, 2000Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 501 / 60110
3.U14 Hanke Franziska, 2000AKV Augsburg2 / 553 / 50105
4.U14 Novak Lea, 2000KKK Tacen5 / 426 / 3981
U14 Hočevar Eva Alina, 2002KK Simon6 / 395 / 4281
6.U14 Donelly Sage, 2000Team Colorado Whitewater Racin4 / 45-45
U14 Bergner Victoria, 2000Leipziger Kanuclub-4 / 4545
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3