vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2015

poslední aktualizace: 17.05.2015 19:05:19
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 09.05.2015
B - 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 10.05.2015
C - 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 16.05.2015
D - 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 17.05.2015

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

Nominační kritéria uplatňovaná při shodě dosažených bodů určila pořadí v C1M:
3. Ježek Stanislav
4. Mašek Jan
5. Gebas Vítězslav

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs2 / 94 / 71 / 114 / 727
Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs1 / 111 / 119 / 26 / 527
3. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha7 / 46 / 52 / 91 / 1125
Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha4 / 72 / 93 / 83 / 825
Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 84 / 72 / 925
6. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha8 / 35 / 617 / 05 / 615
Jordán František, 1991DUKLA Brandýs6 / 57 / 45 / 610 / 115
Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha5 / 68 / 36 / 57 / 415
9. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs11 / 010 / 17 / 413 / 05
10. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc10 / 111 / 08 / 314 / 04
Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha9 / 29 / 218 / 0-4
12. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha12 / 012 / 020 / 08 / 33
13. Svoboda Adam, 1994Univerzitní sportovní klub Praha24 / 018 / 019 / 09 / 22
14. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha16 / 013 / 010 / 111 / 01

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs4 / 72 / 91 / 111 / 1131
Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 111 / 112 / 96 / 531
3. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 86 / 55 / 62 / 923
4. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs5 / 64 / 73 / 84 / 722
Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 98 / 36 / 53 / 822
6. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 23 / 84 / 75 / 621
7. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno6 / 55 / 6--11
8. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 47 / 4--8
9. Košárková Barbora, 1996KK Opava8 / 311 / 0--3
10. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 09 / 2--2
11. Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha10 / 1---1
Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno12 / 010 / 1--1

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 112 / 91 / 112 / 931
Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 91 / 113 / 81 / 1131
3. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 86 / 52 / 94 / 724
4. Zdráhal Jan, 1985
Vlček Ladislav, 1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 73 / 811 / 05 / 621
5. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 04 / 77 / 43 / 819
6. Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
17 / 07 / 44 / 76 / 516
7. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7 / 45 / 68 / 310 / 113
8. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
5 / 610 / 110 / 18 / 310
Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6 / 513 / 06 / 512 / 010
Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
10 / 18 / 35 / 616 / 010
11. Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
8 / 312 / 012 / 07 / 47
12. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
9 / 211 / 09 / 211 / 04
13. Pospíchal Radek, 1994
Weber Oldřich, 1987
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
16 / 014 / 014 / 09 / 22
Šupolík Luboš, 1992
Šeba Patrik, 1992
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
13 / 09 / 213 / 019 / 02

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha1. místo na ME 2014 Vídeň 
2. Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 114 / 81 / 1131
3. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec1 / 117 / 52 / 113 / 830
4. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 82 / 93 / 95 / 626
5. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha6 / 54 / 87 / 52 / 922
6. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs5 / 69 / 35 / 74 / 720
7. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha7 / 48 / 46 / 67 / 414
8. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs4 / 76 / 612 / 011 / 013
9. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.13 / 05 / 720 / 06 / 512
10. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs8 / 311 / 111 / 18 / 37
11. Kabrhel Václav, 1983UP Olomouc15 / 014 / 08 / 412 / 04
12. Dupal Jiří, 1991UP Olomouc23 / 026 / 09 / 319 / 03
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV11 / 128 / 013 / 09 / 23
14. Hric Filip, 1993UP Olomouc43 / 029 / 010 / 227 / 02
Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs10 / 219 / 022 / 031 / 02
Binčík Petr, 1994DUKLA Brandýs16 / 010 / 217 / 016 / 02
17. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha30 / 021 / 019 / 010 / 11

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 114 / 73 / 81 / 1130
2. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 99 / 21 / 112 / 929
3. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs4 / 71 / 112 / 93 / 828
4. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 84 / 75 / 623
5. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs7 / 42 / 913 / 04 / 720
6. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 57 / 45 / 66 / 516
7. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs8 / 35 / 67 / 47 / 414
8. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs5 / 612 / 06 / 510 / 112
9. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 06 / 511 / 09 / 27
10. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha13 / 08 / 38 / 312 / 06
11. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha16 / 015 / 015 / 08 / 33
12. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno9 / 213 / 0--2
Hricová Klára, 1999UP Olomouc17 / 011 / 09 / 216 / 02
14. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 127 / 012 / 013 / 01
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha14 / 018 / 010 / 115 / 01
Foltysová Sabina, 1996KK Opava12 / 010 / 116 / 011 / 01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3