vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Historie procházení

Nominace RD sjezd senioři pro ME 2015 Banja Luka

poslední aktualizace: 17.05.2015 14:08:05
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR, 18.04.2015
B - 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně, 26.04.2015
C - 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile, 02.05.2015
D - 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile, 03.05.2015
E - 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L., 16.05.2015
F - 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR, 17.05.2015

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Rolenc Ondřej, 1991TJ Syntesia Pardubice1 / 91 / 93 / 61 / 92 / 71 / 936
2. Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.3 / 65 / 42 / 73 / 61 / 94 / 528
3. Slanina Vladimír, 1994TJ Loko Žatec4 / 53 / 61 / 94 / 58 / 12 / 727
Haleš Antonín, 1992SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 72 / 74 / 52 / 75 / 43 / 627
5. Šmoldas Michal, 1998TJ Vodní Sporty Litovel6 / 38 / 15 / 47 / 23 / 65 / 417
6. Suchánek Daniel, 1993SKK Vysoké Mýto5 / 44 / 57 / 25 / 410 / 012 / 015
7. Kristek Václav, 1996TJ Valašské Meziříčí-6 / 36 / 36 / 35 / 36 / 312
8. Švadlena Václav, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.9 / 0---4 / 510 / 16
9. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice-13 / 09 / 016 / 07 / 29 / 24
10. Novák Martin, 1991SK Vltava Č. Krumlov z.s.--8 / 18 / 112 / 011 / 02
Jílek Jan, 1993SKK Vysoké Mýto7 / 212 / 0-9 / 09 / 0-2
Uncajtík Lukáš, 1984TJ Syntesia Pardubice-7 / 2----2
13. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice8 / 111 / 011 / 0-11 / 0-1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno--1 / 91 / 92 / 72 / 732
2. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice--3 / 64 / 51 / 91 / 929
3. Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.--2 / 72 / 72 / 63 / 626
4. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno--4 / 53 / 64 / 54 / 521
5. Mašínová Marie, 1997SK Vltava Č. Krumlov z.s.--5 / 45 / 45 / 45 / 416
6. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--8 / 17 / 27 / 27 / 27
7. Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----6 / 36 / 36
Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.--6 / 36 / 3--6
9. Huňková Nikola, 1998TJ Valašské Meziříčí--7 / 2---2

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Rygel Marek, 1989
Veselý Petr, 1976
Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
1 / 9-1 / 91 / 91 / 91 / 936
2. Suchánek Daniel, 1993
Jílek Jan, 1993
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4 / 51 / 92 / 75 / 44 / 53 / 627
3. Šrámek Michal, 1982
Tomek Lukáš, 1987
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 43 / 64 / 5-2 / 74 / 523
4. Jelínek Filip, 1996
Kristek Václav, 1996
Bohemians Praha
TJ Valašské Meziříčí
2 / 7-5 / 42 / 75 / 46 / 322
5. Lisický David, 1981
Uncajtík Lukáš, 1984
UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
3 / 62 / 76 / 34 / 58 / 111 / 021
6. Rolenc Ondřej, 1991
Šťastný Jan, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--3 / 6-3 / 62 / 719
7. Haleš Antonín, 1992
Hála Richard, 1992
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
---3 / 66 / 35 / 413
8. Slanina Vladimír, 1994
Slanina Vladimír, 1969
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
6 / 35 / 47 / 26 / 310 / 07 / 212
9. Šťastný Michal, 1965
Mornštejn Roman, 1969
Bohemians Praha
Bohemians Praha
7 / 24 / 511 / 010 / 07 / 28 / 110
10. Režňák Ladislav, 1966
Hořínek Jaroslav, 1963
Kanoe Klub Spoj Brno
TJ Vodní Sporty Litovel
8 / 16 / 3--9 / 012 / 04
11. Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
--8 / 17 / 212 / 09 / 03
12. Lula Jiří, 1974
Martin Václav, 1971
Bohemians Praha
Bohemians Praha
-7 / 2----2
13. Jindrák Petr, 1969
Oliverius Jan, 1967
Technika Praha
Technika Praha
-8 / 1--14 / 0-1
Šmoldas Michal, 1998
Šotola Karel, 1997
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
--9 / 08 / 111 / 010 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Hála Richard, 1992UP Olomouc-2 / 72 / 74 / 51 / 91 / 932
Slovák Tomáš, 1979UP Olomouc2 / 71 / 91 / 92 / 72 / 72 / 732
3. Mrůzek Kamil, 1977DUKLA Brandýs1 / 9-4 / 51 / 94 / 53 / 629
4. Zieris Matyáš, 1995Bohemians Praha3 / 63 / 63 / 63 / 67 / 26 / 324
5. Neubert Adam, 1997UP Olomouc4 / 5-6 / 35 / 48 / 112 / 013
6. Olejník Jan, 1996SK Veselí nad Moravou13 / 0---3 / 64 / 511
7. Polívka Radek, 1980Sk VS Slávia Hradec Králové5 / 44 / 5--11 / 011 / 09
Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs8 / 17 / 25 / 47 / 29 / 08 / 19
9. Novák Ondřej, 1992Bohemians Praha10 / 08 / 18 / 115 / 05 / 47 / 28
10. Satke Adam, 1994Kanoe Klub Spoj Brno6 / 35 / 4--10 / 09 / 07
11. Loučka Marek, 1982VK Kroměříž--7 / 212 / 06 / 318 / 05
Kratochvíl Petr, 1971UP Olomouc7 / 26 / 319 / 014 / 0--5
13. Šrámek Jonatan, 1994UP Olomouc----12 / 05 / 44
14. Odvárko Michael, 1979DUKLA Brandýs--12 / 06 / 3--3
15. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--8 / 08 / 1--1

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.1 / 92 / 71 / 91 / 94 / 54 / 534
2. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno--5 / 42 / 72 / 72 / 725
3. Paďourová Klára, 1994SKK Vysoké Mýto--3 / 6-1 / 91 / 924
Čapáková Eliška, 1995TJ Vodní Sporty Litovel5 / 44 / 52 / 73 / 63 / 65 / 424
5. Zástěrová Anna, 1989TJ Sokol Písek3 / 63 / 67 / 2-5 / 43 / 622
6. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice2 / 71 / 9-7 / 2-6 / 321
7. Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí4 / 55 / 46 / 34 / 510 / 07 / 217
8. Dimovová Barbora, 2000TJ Vodní Sporty Litovel-8 / 14 / 55 / 48 / 113 / 011
9. Mašínová Marie, 1997SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 2-8 / 16 / 36 / 38 / 19
10. Halašková Petra, 1974UP Olomouc6 / 36 / 310 / 08 / 113 / 017 / 07
11. Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.-7 / 29 / 09 / 07 / 29 / 04
12. Bílovská Gabriela, 1974VS Lipník nad Bečvou8 / 19 / 015 / 012 / 015 / 014 / 01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3