vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD sjezd senioři pro MS 2015 ve sprintu Vídeň

poslední aktualizace: 17.05.2015 14:08:10
započítávány jsou tyto závody:
A - 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile, 02.05.2015
B - 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L., 16.05.2015
C - 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR, 17.05.2015

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 2
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Slanina Vladimír, 1994TJ Loko Žatec1 / 98 / 12 / 716
Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 71 / 94 / 516
Rolenc Ondřej, 1991TJ Syntesia Pardubice3 / 62 / 71 / 916
4. Haleš Antonín, 1992SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 55 / 43 / 611
5. Šmoldas Michal, 1998TJ Vodní Sporty Litovel5 / 43 / 65 / 410
6. Kristek Václav, 1996TJ Valašské Meziříčí6 / 35 / 36 / 36
Švadlena Václav, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.-4 / 510 / 16
8. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice9 / 07 / 29 / 24
9. Suchánek Daniel, 1993SKK Vysoké Mýto7 / 210 / 012 / 02
10. Novák Martin, 1991SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 112 / 011 / 01

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice3 / 61 / 91 / 918
2. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 92 / 72 / 716
3. Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 72 / 63 / 613
4. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 54 / 54 / 510
5. Mašínová Marie, 1997SK Vltava Č. Krumlov z.s.5 / 45 / 45 / 48
6. Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí-6 / 36 / 36
7. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno8 / 17 / 27 / 24
8. Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.6 / 3--3
9. Huňková Nikola, 1998TJ Valašské Meziříčí7 / 2--2

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Rygel Marek, 1989
Veselý Petr, 1976
Kanoe Klub Spoj Brno
VS Dolní Kounice
1 / 91 / 91 / 918
2. Suchánek Daniel, 1993
Jílek Jan, 1993
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
2 / 74 / 53 / 613
Rolenc Ondřej, 1991
Šťastný Jan, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
3 / 63 / 62 / 713
4. Šrámek Michal, 1982
Tomek Lukáš, 1987
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 52 / 74 / 512
5. Jelínek Filip, 1996
Kristek Václav, 1996
Bohemians Praha
TJ Valašské Meziříčí
5 / 45 / 46 / 38
6. Haleš Antonín, 1992
Hála Richard, 1992
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
UP Olomouc
-6 / 35 / 47
7. Lisický David, 1981
Uncajtík Lukáš, 1984
UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
6 / 38 / 111 / 04
Slanina Vladimír, 1994
Slanina Vladimír, 1969
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
7 / 210 / 07 / 24
9. Mornštejn Roman, 1969
Šťastný Michal, 1965
Bohemians Praha
Bohemians Praha
11 / 07 / 28 / 13
10. Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
8 / 112 / 09 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Hála Richard, 1992UP Olomouc2 / 71 / 91 / 918
2. Slovák Tomáš, 1979UP Olomouc1 / 92 / 72 / 716
3. Olejník Jan, 1996SK Veselí nad Moravou-3 / 64 / 511
Mrůzek Kamil, 1977DUKLA Brandýs4 / 54 / 53 / 611
5. Zieris Matyáš, 1995Bohemians Praha3 / 67 / 26 / 39
6. Novák Ondřej, 1992Bohemians Praha8 / 15 / 47 / 26
7. Loučka Marek, 1982VK Kroměříž7 / 26 / 318 / 05
Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs5 / 49 / 08 / 15
9. Neubert Adam, 1997UP Olomouc6 / 38 / 112 / 04
Šrámek Jonatan, 1994UP Olomouc-12 / 05 / 44

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Paďourová Klára, 1994SKK Vysoké Mýto3 / 61 / 91 / 918
2. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno5 / 42 / 72 / 714
Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.1 / 94 / 54 / 514
4. Čapáková Eliška, 1995TJ Vodní Sporty Litovel2 / 73 / 65 / 413
5. Zástěrová Anna, 1989TJ Sokol Písek7 / 25 / 43 / 610
6. Dimovová Barbora, 2000TJ Vodní Sporty Litovel4 / 58 / 113 / 06
7. Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí6 / 310 / 07 / 25
8. Mašínová Marie, 1997SK Vltava Č. Krumlov z.s.8 / 16 / 38 / 14
9. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice--6 / 33
10. Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.9 / 07 / 29 / 02
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3