vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RDJ slalom na MEJ 2015 v Krakow

poslední aktualizace: 16.06.2015 09:52:10
započítávány jsou tyto závody:
A - 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 17.05.2015
B - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 23.05.2015
C - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 24.05.2015
D - 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 13.06.2015
E - 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 14.06.2015
F - MSJ 2015, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1997-2000
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc5 / 41 / 93 / 62 / 71 / 92 / 328
2. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs4 / 56 / 32 / 71 / 9--21
3. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha2 / 73 / 6-4 / 52 / 7-20
4. Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs7 / 25 / 41 / 97 / 23 / 6-19
5. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha1 / 97 / 24 / 55 / 47 / 2-18
6. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 64 / 55 / 46 / 34 / 5-16
7. Novotný Jan, 1998UP Olomouc6 / 38 / 16 / 33 / 65 / 4-13
8. Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové8 / 12 / 77 / 2-8 / 1-10
9. Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice---8 / 16 / 3-4
10. Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice--8 / 1---1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno-1 / 91 / 91 / 92 / 7-27
2. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 94 / 52 / 74 / 51 / 9-25
3. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 62 / 74 / 52 / 73 / 6-20
4. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 73 / 63 / 63 / 64 / 5-19
5. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn-5 / 45 / 45 / 45 / 4-12
6. Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov-7 / 27 / 26 / 36 / 3-8
7. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno-6 / 36 / 3---6

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 92 / 71 / 92 / 72 / 72 / 328
2. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
2 / 71 / 92 / 74 / 51 / 9-25
3. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
3 / 63 / 64 / 51 / 93 / 6-21
4. Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 54 / 53 / 63 / 65 / 4-17
5. Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
-6 / 37 / 25 / 44 / 5-12
6. Škorňa Adam, 2000
Tichý Štěpán, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
6 / 35 / 45 / 4---11
7. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5 / 47 / 26 / 36 / 36 / 3-10

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha1 / 92 / 7-3 / 61 / 9-25
Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs7 / 21 / 92 / 71 / 92 / 7-25
3. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 74 / 51 / 92 / 73 / 6-23
4. Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 64 / 5-4 / 5-16
5. Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha3 / 66 / 3-4 / 5--14
6. Mrázek Jan, 1998KK Opava6 / 3-3 / 66 / 3--12
7. Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-5 / 45 / 4-6 / 3-11
8. Rousek Tomáš, 1997KK Opava-7 / 26 / 35 / 4--9
9. Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 58 / 1-7 / 2--8
10. Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha--8 / 18 / 15 / 4-6
11. Balarin Lukáš, 1998KK Opava5 / 4-----4
12. Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky8 / 1---7 / 2-3
13. Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň--7 / 2---2
14. Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs----8 / 1-1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha1 / 91 / 91 / 92 / 72 / 7-27
2. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 6-2 / 71 / 91 / 9-25
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno-2 / 73 / 63 / 63 / 6-19
4. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha2 / 75 / 46 / 35 / 44 / 5-16
5. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 43 / 65 / 44 / 55 / 4-15
6. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 54 / 5--8 / 1-11
Hricová Klára, 1999UP Olomouc6 / 36 / 34 / 56 / 36 / 3-11
8. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 17 / 2-7 / 2--5
9. Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1-8 / 17 / 2-4
Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 2-7 / 2---4
11. Hricová Adéla, 1999UP Olomouc--8 / 1---1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3