vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD sprint 2012

započítávány jsou tyto závody:
A - 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila, 21.04.2012
B - 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné, 05.05.2012
C - 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné, 06.05.2012

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 2
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Rolenc Ondřej, 1991TJ Syntesia Pardubice1 / 91 / 91 / 918
2. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice3 / 62 / 72 / 714
3. Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 7-4 / 512
4. Slanina Vladimír, 1994TJ Loko Žatec4 / 53 / 65 / 411
5. Haleš Antonín, 1992SK Vltava Č. Krumlov z.s.5 / 46 / 33 / 610
6. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice6 / 34 / 56 / 38
7. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice8 / 15 / 413 / 05
8. Novák Martin, 1991SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 07 / 29 / 02
Bukna Lukáš, 1987TJ Vodní Sporty Litovel15 / 017 / 07 / 22
Pavlík Radek, 1992VS Dolní Kounice10 / 08 / 18 / 12
Uncajtík Lukáš, 1984TJ Syntesia Pardubice7 / 2--2

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice1 / 91 / 92 / 718
2. Peterková Hana, 1987SK Vltava Č. Krumlov z.s.2 / 74 / 51 / 916
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno-2 / 73 / 613
4. Lernerová Tereza, 1984KV Viking Ml.Boleslav3 / 63 / 64 / 512

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Šrámek Michal, 1982
Tomek Lukáš, 1987
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 51 / 91 / 918
2. Cuc Michal, 1977
Zdráhal Jan, 1985
Technika Praha
DUKLA Brandýs
1 / 92 / 73 / 616
3. Šťastný Jan, 1970
Rolenc Ondřej, 1991
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2 / 75 / 42 / 714
4. Mornštejn Roman, 1969
Veselý Petr, 1976
Bohemians Praha
VS Dolní Kounice
3 / 63 / 65 / 412
5. Hermann René, 1962
Chlouba Luboš, 1959
Bohemians Praha
Bohemians Praha
5 / 44 / 54 / 510
6. Haleš Antonín, 1992
Novák Martin, 1991
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
10 / 06 / 36 / 36
7. Jelínek Šimon, 1994
Smolka Ondřej, 1994
Bohemians Praha
Bohemians Praha
7 / 28 / 17 / 24
8. Uncajtík Lukáš, 1984
Lisický David, 1981
TJ Syntesia Pardubice
UP Olomouc
6 / 3--3
9. Krejčí Karel, 1972
Pischek Jan, 1977
SK VS Č. Budějovice
TJ Syntesia Pardubice
-7 / 29 / 02
10. Irain Jiří, 1981
Šantora Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
11 / 09 / 08 / 11
Slanina Vladimír, 1994
Slanina Vladimír, 1969
TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
8 / 115 / 012 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Hála Richard, 1992SK Veselí nad Moravou4 / 51 / 91 / 918
2. Slovák Tomáš, 1979UP Olomouc1 / 93 / 63 / 615
3. Slepica Karel, 1988UP Olomouc2 / 72 / 72 / 714
4. Lagner Václav, 1988Bohemians Praha5 / 44 / 55 / 49
5. Marek Aleš, 1978Loko Trutnov7 / 27 / 24 / 57
6. Křišťan Filip, 1992SK Týniště nad Orlicí3 / 6--6
7. Novák Ondřej, 1992UP Olomouc15 / 06 / 37 / 25
8. Šrámek Jonatan, 1994UP Olomouc10 / 05 / 415 / 04
9. Stefan Tomáš, 1995SK Domeček Soběslav9 / 09 / 06 / 33
Mrůzek Kamil, 1977DUKLA Brandýs6 / 3--3
11. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň16 / 011 / 08 / 11
Knebel David, 1980UP Olomouc7 / 1--1
Smolka Ondřej, 1994Bohemians Praha11 / 08 / 120 / 01

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
body
celkem
1. Paďourová Klára, 1994SKK Vysoké Mýto1 / 91 / 95 / 418
2. Zástěrová Anna, 1989TJ Sokol Písek2 / 72 / 71 / 916
3. Valíková Radka, 1991TJ Syntesia Pardubice4 / 57 / 22 / 712
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 63 / 68 / 112
5. Halašková Petra, 1974UP Olomouc8 / 14 / 54 / 510
6. Vandasová Lenka, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 28 / 13 / 68
7. Brožová Tereza, 1996KK Opava-5 / 47 / 26
Kneblová Pavla, 1974UP Olomouc6 / 36 / 36 / 36
9. Vacíková Kateřina, 1983UP Olomouc5 / 4--4
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3