vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Český pohár předžáků 2015

poslední aktualizace: 19.07.2015 21:17:46
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici, 30.05.2015
B - Slalom v Sušici, 31.05.2015
C - Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, 04.07.2015
D - Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, 05.07.2015
E - Slalom ve Strakonicích, 11.07.2015
F - Slalom ve Strakonicích, 12.07.2015
G - Slalom pod Borskou přehradou, 01.08.2015
H - Slalom pod Borskou přehradou, 02.08.2015

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 6, ročníky narození: 2005-2011
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
body
celkem
1.PZ Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 192 / 1916 / 520 / 12 / 193 / 18--111
2.PZ Klíma Martin, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 174 / 1718 / 317 / 47 / 145 / 16--102
3.PZ Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem8 / 136 / 1520 / 116 / 53 / 182 / 19--101
4.PZ Štercl Dominik, 2005KK Brandýs nad Labem6 / 155 / 1617 / 46 / 155 / 161 / 20--100
5.PZ Capalini Daniel, 2005KK Brandýs nad Labem10 / 1112 / 97 / 1418 / 31 / 204 / 17--89
6.PZ Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem9 / 128 / 138 / 137 / 149 / 1211 / 10--74
7.PZ Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 201 / 20--6 / 156 / 15--70
8.PZ Větrovský Tomáš, 2005Sport Zbraslav3 / 183 / 18--4 / 179 / 12--65
9.PZ Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem--19 / 219 / 28 / 138 / 13--64
10.PZ Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 610 / 1110 / 1110 / 11----39
11.PZ Vejnar Samuel, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.12 / 917 / 4--10 / 117 / 14--38
PZ Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha14 / 714 / 79 / 129 / 12----38
13.PZ Pechlát Adam, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.16 / 518 / 313 / 814 / 715 / 617 / 4--33
PZ Popelka Petr, 2005KK Brandýs nad Labem-9 / 12--11 / 1010 / 11--33
15.PZ Saip Ondřej, 2006Bohemians Praha19 / 2-11 / 1013 / 814 / 716 / 5--32
16.PZ Válek Michal, 2006VS Tábor17 / 413 / 8--12 / 912 / 9--30
17.PZ Novák Tomáš, 2005TJ DNT VS Kadaň--12 / 912 / 916 / 515 / 6--29
18.PZ Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 158 / 13----28
PZ Beran Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha7 / 147 / 14------28
20.PZ Veverka Čeněk, 2007TJ Loko Plzeň13 / 811 / 10---14 / 7--25
21.PZ Hrňák Šimon, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--14 / 711 / 10----17
22.PZ Slavík Vojtěch, 2005Univerzitní sportovní klub Praha----13 / 813 / 8--16
PZ Smetánka Kilián, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 16-------16
PZ Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice11 / 1015 / 6------16
25.PZ Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 615 / 6----12
26.PZ Novák Matouš, 2006VS Tábor18 / 316 / 5------8
27.PZ Dolanský Ondřej, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.----17 / 418 / 3--7
28.PZ Milyan Daniel, 2006TJ Loko Žatec20 / 119 / 2------3
29.PZ Beran Richard, 2007VS Tábor-20 / 1------1

kategorie K1W PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
body
celkem
1.PZ Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky1 / 101 / 101 / 101 / 101 / 103 / 8--58
2.PZ Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 82 / 92 / 92 / 93 / 85 / 6--49
3.PZ Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 93 / 8--4 / 74 / 7--31
4.PZ Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 56 / 56 / 55 / 68 / 37 / 4--28
5.PZ Honzíková Eva, 2005Otava Strakonice5 / 64 / 7--6 / 52 / 9--27
6.PZ Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.4 / 75 / 6--5 / 66 / 5--24
7.PZ Šrétrová Amálie, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 37 / 43 / 83 / 8----23
8.PZ Langová Jindřiška, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 48 / 35 / 66 / 59 / 210 / 1--21
9.PZ Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice----2 / 91 / 10--19
10.PZ Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 29 / 24 / 74 / 7----18
11.PZ Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice----7 / 48 / 3--7
12.PZ Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.----10 / 19 / 2--3
13.PZ Hušková Natálie, 2006TJ Loko Žatec10 / 110 / 1------2

kategorie C1M PZ

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
body
celkem
1.PZ Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 201 / 201 / 201 / 201 / 201 / 20--120
2.PZ Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 192 / 192 / 192 / 19--76
3.PZ Větrovský Tomáš, 2005Sport Zbraslav2 / 192 / 19--3 / 183 / 18--74
4.PZ Pechlát Adam, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.----4 / 174 / 17--34
5.PZ Hartl Jan, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn-3 / 18------18
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3