vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2015

poslední aktualizace: 06.09.2015 02:14:00
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom ve Stružnici + 1.ČPž, 06.06.2015
B - Slalom ve Stružnici + 2.ČPž, 07.06.2015
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku, 27.06.2015
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku, 28.06.2015
E - 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 15.08.2015
F - 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 16.08.2015
G - MČR žáků ve slalomu v Brandýse, 05.09.2015

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2001-2004
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice1 / 751 / 751 / 752 / 683 / 622 / 681 / 75368
2.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice2 / 684 / 572 / 683 / 621 / 751 / 752 / 68354
3.ZS Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky8 / 439 / 404 / 571 / 752 / 684 / 575 / 53310
4.ZS Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 572 / 683 / 627 / 465 / 533 / 6212 / 33302
5.ZS Milyan David, 2001TJ Loko Žatec3 / 623 / 625 / 536 / 497 / 465 / 533 / 62292
6.ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha17 / 238 / 439 / 404 / 574 / 5712 / 338 / 43240
7.ZS Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec5 / 536 / 498 / 439 / 406 / 498 / 4313 / 31237
8.ZS Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.--7 / 468 / 4313 / 316 / 496 / 49218
9.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk9 / 407 / 4610 / 375 / 5310 / 3711 / 359 / 40216
10.ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc10 / 375 / 5314 / 2915 / 278 / 439 / 4029 / 7202
11.ZS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice6 / 4919 / 196 / 4921 / 15-16 / 254 / 57199
12.ZS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno20 / 1724 / 1221 / 1510 / 379 / 407 / 467 / 46186
13.ZS Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs7 / 4610 / 3712 / 3311 / 3514 / 2917 / 2323 / 13180
14.ZS Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice13 / 3111 / 3513 / 3122 / 1411 / 3510 / 3710 / 37175
15.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3313 / 3115 / 2712 / 3316 / 2519 / 1911 / 35159
16.ZS Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.14 / 2914 / 2918 / 2113 / 31--14 / 29139
ZS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou16 / 2526 / 1025 / 1114 / 2915 / 2713 / 3115 / 27139
18.ZS Majer Kryštof, 2001Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2722 / 1426 / 10-12 / 3315 / 2720 / 17118
19.ZS Houska Jan, 2001Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1518 / 2111 / 3518 / 2120 / 1726 / 1019 / 19113
20.ZS Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn11 / 3516 / 2522 / 1417 / 2324 / 1221 / 1525 / 11112
21.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc26 / 1017 / 2319 / 1916 / 2522 / 1420 / 1718 / 21105
22.ZS Šorel Martin, 2001KK Brandýs nad Labem18 / 2115 / 2724 / 1232 / 417 / 2332 / 422 / 1497
23.ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1120 / 1720 / 1720 / 1729 / 722 / 1416 / 2590
24.ZS Hala Jiří, 2002UP Olomouc24 / 1221 / 1531 / 519 / 1923 / 1318 / 2135 / 180
25.ZM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky27 / 930 / 628 / 828 / 818 / 2124 / 1217 / 2373
26.ZS Malý Filip, 2002Otava Strakonice28 / 812 / 33--32 / 425 / 1121 / 1571
27.ZS Mráka Tomáš, 2001UP Olomouc23 / 1333 / 317 / 2323 / 1326 / 1029 / 7-66
28.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc19 / 1925 / 1127 / 925 / 1128 / 830 / 624 / 1262
29.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor29 / 7-29 / 724 / 1219 / 1927 / 9-54
30.ZS Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem34 / 223 / 13--25 / 1123 / 1331 / 544
31.ZM Hradec Matěj, 2003UP Olomouc22 / 14-23 / 1326 / 1035 / 1--38
32.ZS Rejman Petr, 2001KVS Hradec Králové--16 / 25-27 / 9--34
33.ZS Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----21 / 1531 / 526 / 1030
34.ZS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha-----14 / 29-29
35.ZS Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-29 / 7--33 / 328 / 828 / 826
36.ZM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn32 / 427 / 9-29 / 7-33 / 3-23
37.ZS Holínek Svatopluk, 2001TJ Šumperk-32 / 4-27 / 9--30 / 619
38.ZS Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky30 / 6-30 / 631 / 5---17
39.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc--32 / 4--34 / 227 / 915
40.ZM Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha35 / 131 / 534 / 2-30 / 6--14
41.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem31 / 534 / 233 / 3----10
42.ZS Tesař Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice---30 / 6--33 / 39
43.ZS Řezník Vít, 2001TJ Šumperk-28 / 8-----8
44.ZS Surma Tadeáš, 2001TJ Šumperk-35 / 1-35 / 131 / 5--7
45.ZM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---33 / 3--34 / 25
46.ZM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.------32 / 44
47.ZM Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----34 / 235 / 1-3
ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk33 / 3------3
49.ZS Procházka Vojtěch, 2002UP Olomouc---34 / 2---2
50.ZS Klein Pavel, 2001SK Vltava Č. Krumlov z.s.--35 / 1----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc2 / 532 / 533 / 474 / 422 / 534 / 422 / 53259
3.ZS Urban Daniel, 2001TJ Šumperk6 / 343 / 472 / 532 / 533 / 472 / 534 / 42253
4.ZS Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec3 / 474 / 424 / 423 / 474 / 423 / 473 / 47230
5.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha4 / 425 / 386 / 345 / 385 / 387 / 315 / 38194
6.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha5 / 387 / 317 / 316 / 348 / 2811 / 209 / 25162
7.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk9 / 256 / 3412 / 1811 / 206 / 345 / 388 / 28159
8.ZS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha8 / 288 / 285 / 389 / 2513 / 168 / 287 / 31153
9.ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha13 / 1610 / 228 / 287 / 317 / 319 / 2510 / 22137
10.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 319 / 2510 / 228 / 2811 / 2012 / 1811 / 20126
11.ZS Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.11 / 2012 / 189 / 2513 / 1610 / 2210 / 2212 / 18107
12.ZS Janů Filip, 2002UP Olomouc--16 / 1012 / 1815 / 1214 / 146 / 3488
13.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk17 / 913 / 1619 / 710 / 2212 / 1816 / 1015 / 1278
14.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc12 / 1815 / 1215 / 1215 / 1217 / 913 / 1614 / 1472
15.ZS Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem10 / 2211 / 2011 / 2019 / 7---69
16.ZM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 1416 / 1014 / 1414 / 1416 / 1017 / 913 / 1668
17.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov16 / 1017 / 918 / 816 / 1014 / 1415 / 1216 / 1056
18.ZS Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha15 / 1214 / 1420 / 617 / 9--18 / 849
19.ZS Rejman Petr, 2001KVS Hradec Králové--13 / 16-9 / 25-20 / 647
20.ZS Hala Jiří, 2002UP Olomouc--17 / 918 / 820 / 618 / 821 / 536
21.ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-----6 / 34-34
22.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--21 / 520 / 619 / 719 / 724 / 227
23.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem18 / 819 / 7----17 / 924
24.ZS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava--24 / 223 / 322 / 421 / 519 / 721
25.ZM Kadlec Filip, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--22 / 421 / 521 / 520 / 6-20
26.ZM Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--23 / 322 / 418 / 8-22 / 419
27.ZS Pšenička Václav, 2001KK Rakovník19 / 718 / 8-----15
28.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava----23 / 322 / 423 / 310

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Příhoda Lukáš, 2001
Lhota Kryštof, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60-2 / 53300
2.ZS Stanovský Vojtěch, 2002
Krejčí Jakub, 2002
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
2 / 533 / 472 / 532 / 532 / 531 / 603 / 47272
3.ZM Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
3 / 472 / 534 / 426 / 345 / 384 / 425 / 38222
4.ZS Majer Kryštof, 2001
Houska Jan, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 424 / 426 / 34-4 / 423 / 474 / 42215
5.ZS Kadlec Filip, 2003
Frencl Josef, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 385 / 387 / 315 / 386 / 345 / 388 / 28186
6.ZS Říha Matyáš, 2003
Urbánek Matyáš, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7 / 316 / 345 / 384 / 42--7 / 31176
7.ZM Hradec Matěj, 2003
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
6 / 348 / 288 / 289 / 257 / 316 / 346 / 34161
8.ZS Malý Filip, 2002
Horal Vojtěch, 2002
Otava Strakonice
Vodácký oddíl Horšovský Týn
9 / 2510 / 22--3 / 472 / 53-147
9.ZM Ondruš Mikuláš, 2003
Duřt Vojtěch, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8 / 289 / 2511 / 20-8 / 287 / 319 / 25137
10.ZM Šedivý Jan, 2003
Stanovský Jakub, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
10 / 227 / 319 / 258 / 28--10 / 22128
11.ZS Venc Štěpán, 2004
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--3 / 473 / 47---94
12.ZS Tesař Vojtěch, 2002
Čihovský Šimon, 2003
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
11 / 20-10 / 227 / 31---73
13.ZS Šorel Martin, 2001
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
------1 / 6060
14.ZM Pípal Zbyněk, 2003
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
12 / 1811 / 20-----38
15.ZM Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
------11 / 2020
16.ZS Smilek Jiří, 2003
Švéda Daniel, 2002
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
------12 / 1818

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava3 / 621 / 751 / 751 / 754 / 572 / 685 / 53355
2.ZS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 753 / 622 / 682 / 681 / 753 / 623 / 62348
3.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno2 / 682 / 683 / 623 / 623 / 621 / 752 / 68341
4.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs4 / 576 / 494 / 576 / 492 / 684 / 57-288
5.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc5 / 534 / 575 / 534 / 578 / 436 / 497 / 46269
6.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou8 / 4312 / 3310 / 375 / 535 / 537 / 466 / 49244
7.ZS Vaňková Klára, 2001VS Tábor7 / 4611 / 357 / 468 / 437 / 465 / 5312 / 33234
8.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 339 / 406 / 497 / 469 / 408 / 439 / 40218
9.ZS Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 3510 / 379 / 4011 / 356 / 499 / 4013 / 31201
10.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc16 / 257 / 4611 / 3510 / 3719 / 1910 / 3710 / 37192
11.ZS Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2117 / 238 / 4313 / 3110 / 37-8 / 43177
12.ZS Strasserová Bára, 2001TJ Loko Žatec15 / 2713 / 3113 / 319 / 4011 / 3516 / 25-164
13.ZS Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava6 / 495 / 53----4 / 57159
14.ZS Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou10 / 3715 / 27--12 / 3311 / 3516 / 25157
15.ZS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky20 / 1722 / 1412 / 3315 / 2714 / 2912 / 3318 / 21143
ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava13 / 3114 / 2916 / 2514 / 2920 / 1717 / 2314 / 29143
17.ZS Hrušková Klára, 2001KK Opava14 / 2916 / 2515 / 2712 / 3318 / 2115 / 2721 / 15141
18.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1518 / 2114 / 2917 / 2315 / 2718 / 2119 / 19121
19.ZS Bednářová Anna, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.17 / 2320 / 1717 / 2316 / 2513 / 3121 / 1525 / 11119
20.ZS Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk22 / 1419 / 1924 / 1221 / 1517 / 2313 / 3117 / 23111
21.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--18 / 2119 / 1916 / 2514 / 2924 / 12106
22.ZS Žatecká Nikola, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 408 / 43-----83
23.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--22 / 1418 / 2124 / 1220 / 1720 / 1781
24.ZS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.------1 / 7575
25.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno23 / 1327 / 919 / 1920 / 1726 / 1022 / 1428 / 873
26.ZM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 825 / 1121 / 1526 / 1027 / 919 / 1922 / 1469
27.ZM Houšková Kateřina, 2003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.24 / 1226 / 1020 / 1722 / 1428 / 826 / 1035 / 163
28.ZS Doležalová Viktorie, 2001SK VS Karbo Benátky30 / 624 / 1225 / 1123 / 1323 / 1329 / 731 / 556
29.ZS Haucková Gabriela, 2002Sk VS Slávia Hradec Králové25 / 1123 / 13--22 / 1425 / 1130 / 655
30.ZS Capalini Nicola, 2002KK Brandýs nad Labem--27 / 932 / 421 / 1523 / 1326 / 1051
31.ZM Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky26 / 1028 / 8--31 / 531 / 523 / 1341
32.ZM Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--26 / 1027 / 925 / 1127 / 9-39
33.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice------11 / 3535
34.ZS Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.19 / 1921 / 15-----34
35.ZS Koudelková Eliška, 2001KK Brandýs nad Labem--23 / 1325 / 11--27 / 933
36.ZM Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky27 / 929 / 731 / 529 / 732 / 4-32 / 432
37.ZM Pechlátová Nikola, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.29 / 730 / 630 / 628 / 8---27
ZS Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.------15 / 2727
39.ZS Karlíková Barbora, 2002KK Brandýs nad Labem----29 / 728 / 829 / 722
40.ZS Zelenková Barbora, 2001Loko Trutnov32 / 432 / 432 / 435 / 133 / 330 / 633 / 321
ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.--35 / 134 / 230 / 624 / 12-21
42.ZM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice31 / 531 / 533 / 331 / 5--34 / 220
ZM Pollertová Ema, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--28 / 824 / 12---20
44.ZS Bauerová Markéta, 2001SK Vltava Č. Krumlov z.s.--29 / 730 / 6---13
45.ZM Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----34 / 232 / 4-6
ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc33 / 333 / 3-----6
ZM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--34 / 233 / 3-35 / 1-6
48.ZS Businská Ema, 2002Univerzitní sportovní klub Praha----35 / 133 / 3-4
49.ZM Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-----34 / 2-2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 422 / 532 / 532 / 532 / 534 / 424 / 42254
3.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava2 / 534 / 424 / 424 / 424 / 422 / 532 / 53243
4.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 473 / 473 / 473 / 476 / 346 / 343 / 47235
5.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs5 / 388 / 287 / 315 / 383 / 475 / 38-192
6.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou6 / 345 / 386 / 348 / 285 / 383 / 476 / 34191
7.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 317 / 315 / 386 / 348 / 288 / 285 / 38172
8.ZS Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk8 / 286 / 348 / 287 / 317 / 317 / 317 / 31158
9.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 209 / 2511 / 209 / 259 / 259 / 2511 / 20120
10.ZS Hrušková Klára, 2001KK Opava9 / 2510 / 2212 / 1812 / 1810 / 2212 / 1812 / 18105
11.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--9 / 2511 / 2012 / 1814 / 149 / 25102
12.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava10 / 2211 / 2010 / 2213 / 1614 / 1413 / 1613 / 1696
13.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--13 / 1610 / 2211 / 2010 / 2215 / 1292
14.ZS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno----13 / 1611 / 2010 / 2258
15.ZS Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.------8 / 2828
16.ZM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----15 / 1215 / 12-24
17.ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí------14 / 1414
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3