vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČP žáků ve slalomu 2015, žáci mladší

poslední aktualizace: 06.09.2015 02:13:53
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom ve Stružnici + 1.ČPž, 06.06.2015
B - Slalom ve Stružnici + 2.ČPž, 07.06.2015
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku, 27.06.2015
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku, 28.06.2015
E - 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 15.08.2015
F - 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 16.08.2015
G - MČR žáků ve slalomu v Brandýse, 05.09.2015

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2003-2004
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75375
2.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc4 / 572 / 682 / 682 / 684 / 572 / 683 / 62334
3.ZM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky5 / 535 / 535 / 536 / 492 / 683 / 622 / 68304
4.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc2 / 683 / 624 / 574 / 575 / 535 / 534 / 57301
5.ZM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor6 / 499 / 406 / 493 / 623 / 624 / 5710 / 37279
6.ZM Hradec Matěj, 2003UP Olomouc3 / 6210 / 373 / 625 / 538 / 4311 / 3517 / 23257
7.ZM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 434 / 5710 / 377 / 4614 / 296 / 4913 / 31232
8.ZM Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha10 / 376 / 498 / 4316 / 256 / 498 / 439 / 40224
ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem7 / 467 / 467 / 469 / 4010 / 3710 / 377 / 46224
10.ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.9 / 408 / 4313 / 3112 / 339 / 4012 / 338 / 43199
11.ZM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-17 / 2312 / 338 / 4313 / 3114 / 296 / 49185
12.ZM Ondruš Mikuláš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2112 / 3319 / 19-7 / 467 / 4611 / 35181
13.ZM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.25 / 1122 / 1417 / 2314 / 2911 / 359 / 405 / 53180
14.ZM Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice15 / 2719 / 1911 / 3510 / 3719 / 1913 / 3114 / 29159
15.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--14 / 2913 / 3112 / 3315 / 2712 / 33153
16.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava17 / 2311 / 359 / 4017 / 2315 / 2718 / 2115 / 27152
17.ZM Švejd Jan, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.11 / 3514 / 2916 / 2511 / 35--21 / 15139
18.ZM Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice13 / 3113 / 3120 / 1721 / 15--20 / 17111
19.ZM Mráka Jan, 2004UP Olomouc24 / 1218 / 2115 / 2719 / 1916 / 2520 / 1722 / 14109
20.ZM Novák Michal, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky19 / 1920 / 17-22 / 1418 / 2117 / 2316 / 25105
21.ZM Marek Matyáš, 2003SK Třebechovice20 / 1721 / 1518 / 2120 / 1717 / 2316 / 2524 / 12103
22.ZM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice16 / 2516 / 2521 / 1515 / 27---92
23.ZM Kašák Filip, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky23 / 1323 / 1323 / 1324 / 1222 / 1421 / 1519 / 1974
24.ZM Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice14 / 2925 / 1128 / 818 / 21---69
25.ZM Kadlec Filip, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3315 / 27----29 / 767
ZM Hric Ondřej, 2004UP Olomouc22 / 1427 / 924 / 1225 / 11--18 / 2167
27.ZM Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice21 / 1524 / 1222 / 1423 / 13--25 / 1165
28.ZM Juda Mikuláš, 2003SK VS Karbo Benátky26 / 1030 / 627 / 927 / 920 / 1723 / 1327 / 958
29.ZM Juda Štěpán, 2004SK VS Karbo Benátky28 / 829 / 734 / 2-21 / 1524 / 1226 / 1052
30.ZM Souček Tomáš, 2003UP Olomouc----24 / 1219 / 1923 / 1344
31.ZM Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno----23 / 1322 / 1428 / 835
32.ZM Gábrlík Jakub, 2004UP Olomouc--29 / 732 / 426 / 1026 / 1033 / 334
33.ZM Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha29 / 731 / 5--25 / 1127 / 9-32
34.ZM Kosík Dan, 2004UP Olomouc30 / 634 / 232 / 431 / 528 / 828 / 8-31
35.ZM Zoubek Adam, 2004TJ Semily27 / 928 / 833 / 329 / 7---27
36.ZM Furiš Eduard, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.----27 / 925 / 1132 / 424
37.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov--26 / 1026 / 10---20
38.ZM Manas Adam, 2004TJ DNT VS Kadaň-32 / 4-33 / 330 / 630 / 6-19
39.ZM Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn31 / 526 / 10----35 / 116
40.ZM Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha----29 / 729 / 7-14
ZM Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--30 / 628 / 8---14
42.ZM Holec Jakub, 2003KK Brandýs nad Labem--25 / 11----11
ZM Míl Jakub, 2003Loko Trutnov--31 / 530 / 6---11
44.ZM Stehno Petr, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----31 / 531 / 5-10
45.ZM Hynek Pavel, 2003TJ Semily33 / 333 / 335 / 134 / 2---9
46.ZM Jahoda Jakub, 2004Univerzitní sportovní klub Praha----32 / 432 / 4-8
47.ZM Pavelka Marek, 2004Vodní sporty Desná------30 / 66
ZM Budák David, 2003TJ DNT VS Kadaň34 / 235 / 1--33 / 3--6
49.ZM Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.------31 / 55
50.ZM Kořínek Vojtěch, 2004Delfín Jablonec32 / 4------4
51.ZM Kökörčin Matěj, 2003Vodní sporty Desná------34 / 22
52.ZM Řehák Jiří, 2003TJ Semily---35 / 1---1

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 53265
3.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc3 / 473 / 473 / 473 / 473 / 473 / 473 / 47235
4.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc4 / 425 / 385 / 386 / 347 / 314 / 425 / 38198
5.ZM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 386 / 344 / 425 / 386 / 347 / 314 / 42194
ZM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.7 / 314 / 427 / 314 / 424 / 426 / 346 / 34194
7.ZM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov6 / 347 / 316 / 347 / 315 / 385 / 387 / 31175
8.ZM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--8 / 288 / 289 / 258 / 2811 / 20129
9.ZM Mareš Jakub, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--10 / 2210 / 228 / 28-9 / 2597
ZM Kadlec Filip, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--9 / 259 / 2510 / 229 / 25-97
11.ZM Venc Štěpán, 2004KK Brandýs nad Labem8 / 288 / 28----8 / 2884
12.ZM Mrázek Jakub, 2004KK Opava----11 / 2010 / 2210 / 2264

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Hradec Matěj, 2003
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 533 / 472 / 533 / 472 / 532 / 532 / 53265
3.ZM Šedivý Jan, 2003
Stanovský Jakub, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4 / 422 / 533 / 472 / 53--4 / 42237
4.ZM Ondruš Mikuláš, 2003
Duřt Vojtěch, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 474 / 424 / 42-3 / 473 / 473 / 47230
5.ZM Pípal Zbyněk, 2003
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
5 / 385 / 38-----76
6.ZM Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
------5 / 3838

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75375
2.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc3 / 622 / 682 / 682 / 684 / 572 / 682 / 68340
3.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava2 / 683 / 624 / 573 / 625 / 534 / 574 / 57306
4.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha4 / 574 / 573 / 624 / 572 / 685 / 535 / 53301
5.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 536 / 493 / 623 / 629 / 40266
6.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--8 / 435 / 536 / 497 / 466 / 49240
7.ZM Houšková Kateřina, 2003SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.5 / 536 / 496 / 497 / 469 / 409 / 4012 / 33237
ZM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 435 / 537 / 469 / 408 / 436 / 497 / 46237
9.ZM Nováková Denisa, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 497 / 46--11 / 3511 / 358 / 43208
10.ZM Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 468 / 4312 / 3312 / 3312 / 3315 / 2710 / 37192
11.ZM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice10 / 3710 / 3713 / 3113 / 31--11 / 35171
12.ZM Bednářová Markéta, 2004SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--9 / 4010 / 377 / 4610 / 37-160
13.ZM Pechlátová Nikola, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.9 / 409 / 4011 / 3511 / 35---150
14.ZM Střílková Jana, 2004UP Olomouc11 / 3511 / 3516 / 2517 / 23--15 / 27145
15.ZM Novosadová Kristina, 2004SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 2715 / 2710 / 378 / 43-134
16.ZM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.--14 / 2914 / 2915 / 2714 / 29-114
17.ZM Pollertová Ema, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 378 / 43---80
18.ZM Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----13 / 3112 / 33-64
19.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice------3 / 6262
20.ZM Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----14 / 2913 / 31-60
21.ZM Hořejší Anna, 2004KK Brandýs nad Labem--17 / 2316 / 25---48
22.ZM Pecháčková Julie, 2003TJ Valašské Meziříčí------13 / 3131
23.ZM Orságová Anna, 2003TJ Valašské Meziříčí------14 / 2929

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc2 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 53265
3.ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha4 / 423 / 475 / 383 / 473 / 473 / 474 / 42230
4.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava3 / 474 / 424 / 426 / 346 / 345 / 385 / 38207
5.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--3 / 475 / 385 / 386 / 343 / 47204
6.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 344 / 424 / 424 / 427 / 31191
7.ZM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----7 / 317 / 31-62
8.ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí------6 / 3434
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3