Nominace RD slalom pro rok 2016

poslední aktualizace: 14.05.2016 09:07:22
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 16.04.2016
B - 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod , 17.04.2016
C - 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod, 23.04.2016
D - 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4, 24.04.2016
E - MS 2015, bodování bonifikace 5 bodů za 1. místo, 1 bod za 7.-9. místo

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
1 / 11
1 / 11
1 / 11
-33
2. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs11 / 0
3 / 8
2 / 9
3 / 8
-25
3. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
4 / 7
4 / 7
2 / 9
-24
4. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs1 / 11
5 / 6
32 / 0
6 / 5
-22
5. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
7 / 4
3 / 8
5 / 6
-21
6. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4
2 / 9
10 / 1
11 / 0
-14
Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
6 / 5
7 / 4
7 / 4
-14
8. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha14 / 0
16 / 0
8 / 3
4 / 7
-10
9. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs10 / 1
9 / 2
5 / 6
10 / 1
-9
Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc5 / 6
10 / 1
12 / 0
9 / 2
-9
11. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 212 / 06 / 5
14 / 0
-7
12. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha12 / 0
8 / 3
11 / 0
8 / 3
-6
13. Mrůzek Jakub, 1995DUKLA Brandýs8 / 3
15 / 0
14 / 0
21 / 0
-3
14. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs13 / 0
11 / 0
9 / 2
12 / 0
-2

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
3 / 8
1 / 11
2 / 9
-31
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs5 / 61 / 113 / 81 / 11
-30
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 8
2 / 9
2 / 9
4 / 7
-26
4. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 9
4 / 7
5 / 6
5 / 6
-22
5. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs6 / 5
6 / 5
4 / 7
3 / 8
-20
6. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 7
7 / 4
8 / 3
6 / 5
-16
7. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 3
5 / 6
6 / 5
8 / 3
-14
8. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 4
8 / 3
7 / 4
12 / 0
-11
9. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn9 / 29 / 212 / 07 / 4
-8
10. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno10 / 1
11 / 0
9 / 2
11 / 0
-3
11. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc11 / 012 / 013 / 09 / 2
-2
Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha13 / 010 / 110 / 114 / 0
-2
13. Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí15 / 0
13 / 0
11 / 0
10 / 1
-1

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 11
2 / 9
1 / 11
1 / 11
-33
2. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 9
1 / 11
3 / 8
3 / 8
-28
3. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 8
3 / 8
2 / 9
2 / 9
-26
4. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
4 / 7
5 / 6
5 / 6
4 / 7
-20
5. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9 / 2
4 / 7
6 / 5
5 / 6
-18
6. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 5
6 / 5
4 / 7
9 / 2
-17
7. Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
7 / 4
7 / 4
7 / 4
6 / 5
-13
8. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
8 / 3
8 / 3
13 / 0
7 / 4
-10
9. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
5 / 6
11 / 0
8 / 3
14 / 0
-9
10. Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
13 / 0
12 / 0
9 / 2
8 / 3
-5
11. Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 0
9 / 2
-13 / 0
-2
Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
14 / 0
13 / 0
11 / 1
10 / 1
-2
13. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
10 / 1
14 / 0
12 / 0
15 / 0
-1
Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
17 / 0
10 / 1
-11 / 0
-1

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
1 / 11
7 / 4
3 / 8
1 / 531
2. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
2 / 9
3 / 8
2 / 9
-29
3. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
10 / 1
1 / 11
1 / 11
-28
4. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
5 / 6
2 / 9
7 / 4
9 / 125
5. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 8
4 / 7
6 / 5
4 / 7
-22
6. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs6 / 5
3 / 8
5 / 6
45 / 0
-19
7. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs7 / 4
9 / 2
4 / 7
5 / 6
-17
8. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha11 / 0
6 / 5
10 / 1
8 / 3
-9
9. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs9 / 2
14 / 0
11 / 0
6 / 5
-7
10. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
7 / 4
12 / 0
11 / 0
-4
Mrázek Jan, 1998KK Opava26 / 0
8 / 3
27 / 0
10 / 1
-4
12. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 3
19 / 0
13 / 0
15 / 0
-3
Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs10 / 111 / 09 / 216 / 0
-3
Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--8 / 3
25 / 0
-3
15. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 012 / 017 / 09 / 2
-2

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
2 / 9
1 / 11
2 / 9
1 / 534
2. Hilgertová Štěpánka, 1968DUKLA Brandýs5 / 6
1 / 11
2 / 9
3 / 8
9 / 129
3. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 11
3 / 8
3 / 8
5 / 6
-27
4. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
5 / 6
4 / 7
1 / 11
-26
5. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
6 / 5
8 / 3
4 / 7
-19
6. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs7 / 4
4 / 7
7 / 4
14 / 0
-15
7. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs10 / 1
14 / 0
5 / 6
6 / 5
-12
8. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 2
7 / 4
13 / 0
7 / 4
-10
9. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
13 / 0
12 / 0
8 / 3
-8
10. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs11 / 0
12 / 0
6 / 5
11 / 0
-5
11. Foltysová Sabina, 1996KK Opava18 / 0
9 / 2
10 / 1
15 / 0
-3
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
10 / 1
16 / 0
9 / 2
-3
Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
17 / 0
9 / 2
10 / 1
-3
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno12 / 0
8 / 3
11 / 0
12 / 0
-3
Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 3
11 / 0
15 / 0
13 / 0
-3
Typ závodu