vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom na LOH 2016 v Brazílii

poslední aktualizace: 15.05.2016 12:44:31
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 16.04.2016
B - 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod , 17.04.2016
C - 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod, 23.04.2016
D - 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4, 24.04.2016
E - ME 2016 L. Mikuláš, bodování 11,9,8 bodů podle pořadí CZ závodníků
F - MS 2015, bodování bonifikace 5 bodů za 1. místo, 1 bod za 7.-9. místo

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
1. CZ / 11-44
2. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs11 / 0
video  video  
3 / 8
video  video  
2 / 9
video  video  
3 / 8
video  video  
2. CZ / 9-34
3. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
video  video  
4 / 7
video  video  
4 / 7
video  video  
2 / 9
video  video  
3. CZ / 8-32
4. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
video  video  
7 / 4
video  video  
3 / 8
video  video  
5 / 6
video  video  
--25
5. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs1 / 11
video  video  
5 / 6
video  video  
32 / 0
video  
6 / 5
video  video  
--22
6. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
video  
6 / 5
video  video  
7 / 4
video  video  
7 / 4
video  
--18
7. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha7 / 4
video  video  
2 / 9
video  video  
10 / 1
video  video  
11 / 0
video  video  
--14
8. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs10 / 1
video  video  
9 / 2
video  video  
5 / 6
video  video  
10 / 1
video  
--10
Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha14 / 0
video  video  
16 / 0
video  
8 / 3
video  video  
4 / 7
video  video  
--10
10. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc5 / 6
video  video  
10 / 1
video  video  
12 / 0
video  video  
9 / 2
video  
--9
11. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 212 / 06 / 5
video  
14 / 0
video  video  
--7
12. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha12 / 0
video  video  
8 / 3
video  video  video  
11 / 0
video  video  
8 / 3
video  video  
--6
13. Mrůzek Jakub, 1995DUKLA Brandýs8 / 3
video  video  
15 / 0
video  
14 / 0
video  video  
21 / 0
video  video  
--3
14. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs13 / 0
video  video  
11 / 0
video  
9 / 2
video  video  
12 / 0
video  
--2

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
video  video  
3 / 8
video  video  
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
--39
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs5 / 61 / 113 / 81 / 11
video  video  
--36
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 8
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
4 / 7
video  video  
--33
4. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 9
video  video  
4 / 7
video  video  
5 / 6
video  video  
5 / 6
video  video  
--28
5. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs6 / 5
video  video  
6 / 5
video  video  
4 / 7
video  video  
3 / 8
video  video  
--25
6. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 7
video  video  
7 / 4
video  video  
8 / 3
video  
6 / 5
video  video  
--19
7. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 3
video  video  
5 / 6
video  video  
6 / 5
video  video  
8 / 3
video  video  
--17
8. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 4
video  video  
8 / 3
video  video  
7 / 4
video  video  
12 / 0
video  
--11
9. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn9 / 29 / 212 / 07 / 4
video  video  
--8
10. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno10 / 1
video  
11 / 0
video  video  
9 / 2
video  video  
11 / 0
video  video  
--3
11. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc11 / 012 / 013 / 09 / 2
video  video  
--2
Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha13 / 010 / 110 / 114 / 0
video  video  
--2
13. Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí15 / 0
video  video  
13 / 0
video  video  
11 / 0
video  video  
10 / 1
video  video  
--1

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
2. CZ / 9-42
2. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
3 / 8
video  video  
3 / 8
video  video  
1. CZ / 11-39
3. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 8
video  
3 / 8
video  video  
2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
3. CZ / 8-34
4. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
4 / 7
video  video  
5 / 6
video  video  
5 / 6
video  video  
4 / 7
video  video  
--26
5. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9 / 2
video  video  
4 / 7
video  video  
6 / 5
video  video  
5 / 6
video  video  
--20
6. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 5
video  video  
6 / 5
video  video  
4 / 7
video  video  
9 / 2
video  video  
--19
7. Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
7 / 4
video  video  
7 / 4
video  video  
7 / 4
video  video  
6 / 5
video  video  
--17
8. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
8 / 3
video  video  
8 / 3
video  video  
13 / 0
video  video  
7 / 4
video  video  
--10
9. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
5 / 6
video  video  
11 / 0
video  video  
8 / 3
video  video  
14 / 0
video  video  
--9
10. Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
13 / 0
video  video  
12 / 0
video  video  video  
9 / 2
video  video  
8 / 3
video  video  
--5
11. Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 0
video  video  
9 / 2
video  video  
-13 / 0
video  
--2
Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
14 / 0
video  video  
13 / 0
video  video  video  
11 / 1
video  video  
10 / 1
video  video  
--2
13. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
10 / 1
video  video  
14 / 0
video  video  
12 / 0
video  video  
15 / 0
video  
--1
Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
17 / 0
video  video  
10 / 1
video  video  
-11 / 0
video  video  
--1

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
video  video  
1 / 11
video  video  
7 / 4
video  video  
3 / 8
video  video  
1. CZ / 111 / 542
2. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
3 / 8
video  video  
2 / 9
video  video  
3. CZ / 8-37
Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
video  video  
10 / 1
video  video  
1 / 11
video  video  
1 / 11
video  video  
2. CZ / 9-37
4. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
video  video  
5 / 6
video  video  
2 / 9
video  video  
7 / 4
video  video  
-9 / 129
5. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 8
video  video  
4 / 7
video  video  
6 / 5
video  video  
4 / 7
video  video  
--27
6. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs6 / 5
video  video  
3 / 8
video  video  
5 / 6
video  video  
45 / 0
video  
--19
Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs7 / 4
video  video  
9 / 2
video  video  
4 / 7
video  video  
5 / 6
video  video  
--19
8. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha11 / 0
video  video  
6 / 5
video  video  
10 / 1
video  video  
8 / 3
video  video  
--9
9. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs9 / 2
video  video  
14 / 0
video  video  video  
11 / 0
video  video  
6 / 5
video  video  
--7
10. Mrázek Jan, 1998KK Opava26 / 0
video  video  
8 / 3
video  video  
27 / 0
video  video  
10 / 1
video  video  
--4
Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
video  video  
7 / 4
video  video  
12 / 0
video  video  
11 / 0
video  video  
--4
12. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--8 / 3
video  video  
25 / 0
video  video  
--3
Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 3
video  video  
19 / 0
video  video  
13 / 0
video  video  
15 / 0
video  video  
--3
Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs10 / 111 / 09 / 216 / 0
video  video  
--3
15. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 012 / 017 / 09 / 2
video  video  
--2

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
video  video  
2 / 9
video  video  
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
1. CZ / 111 / 545
2. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs5 / 6
video  video  
1 / 11
video  video  
2 / 9
video  video  
3 / 8
video  video  
2. CZ / 99 / 138
3. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 11
video  video  
3 / 8
video  video  
3 / 8
video  video  
5 / 6
video  video  
3. CZ / 8-35
4. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
video  video  
5 / 6
video  video  
4 / 7
video  video  
1 / 11
video  video  
--32
5. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 7
video  video  
6 / 5
video  video  
8 / 3
video  video  
4 / 7
video  video  
--22
6. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs7 / 4
video  video  
4 / 7
video  video  
7 / 4
video  video  
14 / 0
video  video  
--15
7. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs10 / 1
video  video  
14 / 0
video  video  video  
5 / 6
video  video  
6 / 5
video  video  
--12
8. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 2
video  video  
7 / 4
video  video  
13 / 0
video  video  
7 / 4
video  video  
--10
9. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
video  video  
13 / 0
video  
12 / 0
video  
8 / 3
video  video  
--8
10. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs11 / 0
video  video  
12 / 0
video  
6 / 5
video  video  
11 / 0
video  video  
--5
11. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 3
video  video  
11 / 0
video  video  
15 / 0
video  video  
13 / 0
video  video  
--3
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno12 / 0
video  video  
8 / 3
video  video  
11 / 0
video  
12 / 0
video  video  
--3
Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
video  video  
17 / 0
video  video  
9 / 2
video  video  
10 / 1
video  video  
--3
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
video  video  
10 / 1
video  video  
16 / 0
video  video  
9 / 2
video  video  
--3
Foltysová Sabina, 1996KK Opava18 / 0
video  video  
9 / 2
video  video  
10 / 1
video  video  
15 / 0
video  
--3
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3