vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RDJ slalom 2016

poslední aktualizace: 06.06.2016 10:02:53
započítávány jsou tyto závody:
A - 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4, 24.04.2016
B - 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L., 21.05.2016
C - 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. , 22.05.2016
D - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 04.06.2016
E - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 05.06.2016
F - MSJ 2015, bodování 3,3,3
G - MEJ 2015, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1998-2001
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc3 / 61 / 92 / 72 / 74 / 52 / 3-26
2. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 71 / 94 / 51 / 9--25
3. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha1 / 93 / 64 / 51 / 95 / 4--24
4. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs4 / 54 / 53 / 63 / 62 / 7--19
5. Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice8 / 16 / 37 / 26 / 33 / 6--12
6. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs7 / 25 / 45 / 47 / 26 / 3--11
7. Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs6 / 37 / 26 / 35 / 47 / 2--10
8. Novotný Jan, 1998UP Olomouc5 / 48 / 1-8 / 18 / 1--6
9. Novotný Petr, 2000UP Olomouc--8 / 1----1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 73 / 61 / 91 / 91 / 9--27
2. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 91 / 92 / 7----25
3. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 42 / 73 / 62 / 72 / 7--21
4. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 64 / 54 / 53 / 66 / 3--17
5. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 56 / 35 / 44 / 55 / 4--14
6. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno6 / 35 / 46 / 36 / 33 / 6--13
7. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha7 / 27 / 27 / 25 / 44 / 5--11
8. Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov--8 / 17 / 27 / 2--5
9. Hrušková Klára, 2001KK Opava---8 / 18 / 1--2
10. Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk-8 / 1-----1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Vrublovský Jan, 1999
Novotný Petr, 2000
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 71 / 91 / 92 / 71 / 9--27
2. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
1 / 92 / 72 / 7----23
3. Heger Vojtěch, 2000
Heger Tomáš, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3 / 64 / 53 / 61 / 93 / 6--21
4. Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 53 / 64 / 54 / 52 / 7--18
5. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
5 / 45 / 45 / 43 / 64 / 5--15
6. Majer Kryštof, 2001
Houska Jan, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
-7 / 27 / 25 / 45 / 4--10
7. Šorel Martin, 2001
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
-6 / 36 / 3----6

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Mrázek Jan, 1998KK Opava1 / 91 / 91 / 9-3 / 6--27
2. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 72 / 72 / 71 / 91 / 9--25
3. Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha3 / 67 / 24 / 53 / 62 / 7--19
4. Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha7 / 25 / 43 / 62 / 74 / 5--18
5. Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 44 / 55 / 46 / 3---13
6. Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 68 / 14 / 5---12
7. Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky6 / 3--5 / 45 / 4--11
8. Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs4 / 58 / 17 / 27 / 26 / 3--10
9. Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky8 / 1-6 / 3----4
10. Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 3-----3
11. Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň----7 / 2--2
12. Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.----8 / 1--1
Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.---8 / 1---1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 92 / 74 / 51 / 91 / 9--27
2. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha3 / 61 / 97 / 22 / 74 / 5--22
Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.5 / 43 / 61 / 95 / 42 / 7--22
4. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 78 / 13 / 63 / 63 / 6--19
5. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno4 / 54 / 52 / 7----17
6. Hricová Klára, 1999UP Olomouc6 / 36 / 35 / 47 / 25 / 4--11
7. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 15 / 46 / 38 / 16 / 3--10
8. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 2-8 / 14 / 58 / 1--8
9. Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2-6 / 37 / 2--7
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3